Fund Coin tulekahju Bitcoin Starterile! | Estonian.lamareschale.org

Fund Coin tulekahju Bitcoin Starterile!

Fund Coin tulekahju Bitcoin Starterile!

Vaadake meie projekti Bitcoin Starter - kliki siia.

See kõik algas 6. Juunil, kui olin otsustanud, et ma olin lihtsalt haige ja väsinud lugemine cryptocurrency uudiste saidid, mis tundus, et on päevakorda suruda reklaami, toodete saidid ja ettevõtted.

Midagi kogu asi tundus vahune mulle. Sa võiksid näha erinevaid saite kõik lükates samu asju ja see oli ilmne, et nad maksti seda teha. Sa vaevu leida uudiseid keset sõnasõnaline shitloads reklaami ilmumise üle kogu veebilehtedel.

Tahtsin luua midagi nii Müntide Fire sündinud.

Siin me oleme vaid paar kuud hiljem ja me oleme kuulnud erinevaid inimesi tööstuses, et me kiiresti luua üks kõige usaldusväärsem cryptocurrency uudiste saidid ja oleme kogunud up meeskond kick ass vabatahtlike aidata meil kasvada see hullumeelsus välja.

Oleme purustatud lood nagu 1-800-Flowers aktsepteerimise Bitcoin täielik kaks nädalat enne kui keegi teine, we'vereceived müts-nõuandeid mega saitidel nagu GigaOmfor meie USMS oksjon katvuse, me murdis uudiseid Alex Jones nõustudes Bitcoin saime kühvel pärast kühvel, sest me aru uudised ausalt, me alati kontrollida kõike, enne kui me avaldada ja muutunud tuntud tõde väärt allikas, mis ei edasta kuulujutud, spekulatsioon või kuulujutt.

Tahtsin teha midagi erinevat ja tundub, et on täpselt see, mida me oleme teinud.

Oleme keeratud mitu pakkumisi suuremate alade, suurematest meediaettevõtted, kes pannud suuri summasid Bitcoin või fiat dollarit meie ees, sest me tahame veenduda, et me säilitada meie toimetuse terviklikkuse ja meie toimetuse sõltumatus.

Me ei võta raha lugusid. Me ei tee Lahjus. Me ei tee sponsoreeritud lugusid.

Me tekkida reaalne kulude hoida saidi läheb koos pideva liiklusvoogu, ohtudega pidevalt DDOS teistelt, kes on soovinud, et vaigistada meile või pressima meile. Kuid siin me oleme. Ikka chugging.

Mina ise, Brendon ja Christina töötanud ligi ööpäevaringselt iga päev rõõmusõnumi meie lugejatele. Oleme edendanud suur sõprus inimestega nagu tükk Bit, Chain radioand teised.

Oleme jäänud raevukalt sõltumatud ja oleme hoitud seda teed vaatamata mõned väga otseste rünnakute vastu meid teistest ja me hoida teeme täpselt, mida me teeme ükskõik tulemus selle kampaania.

Võttes ütles kõik, et oleme saanud kirju, kommentaare, Twitter DMS, sõnumeid Bitcoin Talk ja muudes kohtades inimesed küsivad, kas nad saavad aidata ja me alati suunata kõik meie Bitcoin ladestamine aadress või lihtsalt neile öelda, et lihtne RT Twitteris või osa tärganud ja me ikka tähendab, et aga me tahtsime anda tagasi ühenduse, mis on aidanud meil kasvada nii kiiresti.

Sisestage see Bitcoin Starter projekti. Oleme kuulnud palju Bitcoin Starter ja tahtnud kirjutada saidi ulatuslikumalt ja arvasin mis oleks parem viis kui aitab meie fännid ja lugejad annavad meile tagasi, anname tagasi neile mõned unikaalsed hüved ja kirjutada kogu asi algusest lõpuni.

Nii, siin on palju. Müntide Fire tahab laiendada oma tegevust veelgi. Selleks me vajame kapitali. Oleme olnud löömist ümber mõned uued ideed, mida me tahame proovida, laiendada meie töötajad natuke rohkem ja teha mõned isegi jahedam kraami.

Pole tähtis, mida me hoida teeme täpselt, mida me teeme praegu. Isegi kui me ei ole turvaline siin midagi me hoiame progresseerub asju, mida me tahame teha... Lihtsalt aeglasemas tempos.

Need vahendid aitavad meil keskenduda meie meeskond ja võimaldab meil kulutada isegi rohkem meie aega. Kui me tõsta piisavalt me ​​ei pea pidama teeme teiste täistööajaga kraami ja saab keskenduda sellele saidile ja muud projektid, mis on seotud selle veelgi. Me arvame, et oleks kickass ja me loodame, et te arvate, et samuti.

Oleme kokku mõned preemiad neile, kes soovivad toetada meid. Pange tähele, et pakume mõned reklaam laigud meie lehel. Me ei paku Lahjus stiilis artikleid, makstud või sponsoreeritud lugusid. Pakume ainult reklaam pesadesse. Me ei paku sponsoreeritud lugusid, makstakse lugusid või midagi sellist laadi. Kui te olete mõelnud võid võita mõned punktid meie annetades ja et me kirjutada sinust... Vaata kusagil mujal. Me ei tee seda sitta ja kunagi.

Nii, et võta pilk pakume siin ja kui soovite, et hoida toetades Müntide Fire siis jäta meile midagi siin. Kui te ei saa endale lubada seda teha või lihtsalt ei taha, et on lahe ka. Anna meile piiksuma, Facebook Jaga või midagi muud sarnased. Need kick ass samuti ja aitab edasi, mida me teeme!

Aitäh,
Mike ja Müntide Fire Team

Seotud uudised


Post Bitcoin

Deflatsioon 1. osa: Bitcoini hinna deflatsiooniline laad

Post Bitcoin

Bad News for Bitcoin: USA töökond, kes vabastab Bitcoini eeskirja

Post Bitcoin

Expedia Nüüd aktsepteerib Bitcoin

Post Bitcoin

BetChain saab mitmekeelse toetuse juhtivaks Bitcoini kasiinoks

Post Bitcoin

Coinbase, Gemini ja CoinX Battle on esimene litsentseeritud Bitcoin Exchange

Post Bitcoin

Princetoni ülikooli poolt välja antav esimene esmakordne bitcoini õpik - tasuta alla laadida

Post Bitcoin

Mis on parim Bitcoini makseprotsessor? Cointi või BitPay?

Post Bitcoin

Bitcoin 2014: aasta uksed ja langused

Post Bitcoin

Bitcoini kaupmehe teenused ja raha teenindusettevõtted arenevad

Post Bitcoin

Bitcoini igapäevane aruanne: Rumeenia Bitcoini sihtasutus, Dominikaani populatsioon, kes kogub bitsütot ja palju muud

Post Bitcoin

Peter Schiffi Euro Vaikse ookeani väärismetallid aktsepteerima Bitcoini

Post Bitcoin

Bitcoini hindade analüüs: Citi aruanne ja Siiditee oksjon