Bitcoin segajad ja Adblockers | Estonian.lamareschale.org

Bitcoin segajad ja Adblockers

Bitcoin segajad ja Adblockers

Bitcoin faucetsare suur.

Olen teinud minu õiglase osa avatud ja aus reviewson sellel saidil ja on surfamine ümber üritab leida parim saite, kus saab teenida Bitcoins internetis. Sageli sa lihtsalt pead täitma captcha tõestada, et sa oled inimene ja vastutasuks saate mõned tasuta Bitcoins.

Enamik segistid on loodud nii, et tutvustada uusi kasutajaid Bitcoin andes neile natuke tasuta ja võimaldab tegutsev isik kraan saada natuke tagasi teenivad teatud reklaamidele segisti kohas.

Need mündid tulevad hinnaga käitajale kraan ja üks asi, mida meeles pidada on see, et kui te olete surfing Bitcoin segistid tuleb see välja lülitada või peatada AdBlock tarkvara.

Ma vihkan reklaame, siis tõenäoliselt viha reklaami ja nii ei keegi teine ​​Internetis. Kuulutused on tüütu, sageli saada takistuseks ja palju kasutajaid ignoreerida niikuinii, kuid et kõik öeldud neile reklaamid on põhjus, et saite on võimalik anda ära tasuta Bitcoin teile kui lõppkasutajale.

See on põhjus, miks ma loodan, et harida teid kasutajana nagu mina, et kui te kasutate neid kraan saite siis tuleb alati välja lülitada oma adblocking tarkvara. Iga kord, kui reklaam on blokeeritud ja ei lae operaator kraan ei maksta oma visiidi ja mitu korda sa ikka lubatud saada tasuta mündi vahetada. See tähendab, et sa saad midagi tasuta ja operaator on raha kaotada.

Järgmine kord, kui on surfamine Bitcoin kraan siis arvestage maksumusest operaatorile. Nad peavad maksma hosting, arengu ala ja mündid, mis on antud tasuta ära oma kraan ja lihtsalt püüavad teha piisavalt, et katta kulud ja keelake adblocking tarkvara.Bitcoini segistite kohtaKui Müntide Fire esimene sai alguse tegime palju kommentaare segistid, isegi käivitada kraan Finderhere kohapeal. Me isegi kirjutas uurimisasutuse pieceabout inimesi taga Bitcoin segistid ja aitas harida teised umbes AdBlock technologywith segistid.

Paljud inimesed hakkavad alustada Bitcoin mõne satoshi alates Bitcoin segistid ja paljude neil siiski kohale.

See ütles, et me oleme hindamiseks meeskonnana, kus me saame kõige paremini kulutada oma aega ja jõupingutusi ning on otsustanud enam läbivaatamise Bitcoin segistid regulaarselt. Oleme ikka sain veel paar segistid oleme palutud vaatama ja me tõenäoliselt saada mõned neist viimase ülevaateid on lõpetatud, kuid nad ilmuvad teises kohas. Oleme saanud keskenduvad järjest rohkem täpne ja õigeaegne uudised ja sellepärast me lihtsalt ei ole nii palju aega, et keskenduda neile enam.

Me teame, et paljud meie lugejad teada umbes Coin Fire sest meie kraan ülevaateid ja kraan leidja on endiselt üks meie enim külastatud lehekülgi nii et me ei kavatse kohe järk neid välja ja me ei ole lihtsalt tahavad idee kommentaarid segistid, mis on erapooletud minna kõrvale kas.

Paar nädalat tagasi rääkisime liitmise koos tükk natuke. Kuna me viimati rääkis neile, et nad teinud palju tööd, lisades uusi toetajad, käivitades uue disaini uue võimsama serveri ja saada üldine facelift ja me oleme püüdnud aidata neil igal sammul.

Tükk Bit on koht, kus inimesed uut cryptocurrencies võib minna ja õppida rohkem neid ja alustada kraan ülevaateid ja rohkem. Nad ju lahe kontseptsioon läheb, et kes vaatab kraan saab ka jagada saadud tuludest läbivaatamisel. Mõtlesime, et oli väga lahe idee.

Nii et me ei kavatse olla annetades kõik meie kraan kommentaare Tükk Bit järgmise paari nädala jooksul ja mõned liikmed meie töötajad, kes veel tõesti nautida kirjalikult segistid (see on nagu mäng Brendon sel hetkel) on aidata kaasa uus ülevaateid neile samuti.

Jätkame keskenduda tuues täpne uudised aruandluse ja intervjuud siin Müntide Fire ja hoiab kaasa Bitcoin ökosüsteemi uudiseid, ülevaateid ja aidata meie hämmastav sõbrad nagu tükk natuke.

Tänud lugemise Müntide Fire!


Bitcoini asutaja, Satoshi Nakamoto Net Worth jõuab 700 miljoni dollarini!Mis tõuseb Bitcoinas silmapaistvamaid Internetis valuuta anonüümsed kasutajad, jääb saladuse Satoshi Nakamoto. Esimene inimene, kes "minu" Bitcoin kui investeeringut suures ulatuses jätkuva kasvu valuuta on viinud tohutu cache rikkust. Ta kahtlustab omamisele ehk üks miljon Bitcoins, mis on $ 700 per münt (turuväärtuse), paneks Satoshi Nakamoto net worthat $ 700 miljonit! Üsna loomuses ostmiseks mõned online münte ja ta on kindlasti üks jõukamaid inimesi maa peal jääda täiesti anonüümseks.

Mis on Bitcoin asutaja, Satoshi Nakamoto Net Worth?

Veelgi tähelepanuväärsem kaalumisel Satoshi Nakamoto omakapitali Bitcoin, on osakaal bitcoins maailma, et ta nüüd kontrollib, mis on umbes 7%. See annaks talle tohutu võimu ja mõju Bitcoin maailmas, mis võimaldab tal isiklikult liigutada raha ja turu Bitcoins kui ta kunagi valis tegutseda koos oma loomuses Bitcoin. Kellel puudub tegelik aimugi, kes ta on või mida ta soovib teha oma Bitcoin aare ja mõju, et ta võiks avaldada kogu Bitcoin turul, see on mõistatus, mis hoiab Bitcoin kasutajad tegeleb pikka aega.

Efektne kogunemist Satoshi Nakamoto net worthis mitmeti ainulaadne lugu. Valuuta kauplemine on midagi uut, kuid see on tavaliselt küsimus kauplemine välisvaluuta vastu erinevad ja muutuvad hinnanguid. Kogunenud raha viis Satoshi Nakomoto net worthis sarnaneb rohkem kellel peale põhikapitaliaktsia pikka aega. Nüüd, Nakomoto on suurim aktsionär ta on nagu tegevjuht või Bitcoin looja, võimalik tõeliselt mõjutada kogu turul, vaid see on valuutaturul. Kahtlemata, kuigi tema tohutu ja jõukuse kasv teeb teda pidev huvi ärimehed ja Bitcoin kasutajate jaoks.

Seotud uudised


Post Bitcoin

Bitcon on Geld Wants Bitcoin on raha

Post Bitcoin

Antonopoulos Leaves Bitcoini sihtasutus üle Mgmt

Post Bitcoin

Mündi lühinädalane bikiini hindaruanne: 7.-13. September 2014

Post Bitcoin

Bitcoini hindade analüüs: külgne tegevus jätkub

Post Bitcoin

Bitcoin Valuutakonverter - Kuidas konverteerida bitcoini USD-sse

Post Bitcoin

Bitcoin ajakirjanikud # 2: tahtluse mõju bitcoini omandi eetikale

Post Bitcoin

Proper Bitcoini hinna analüüs 1. osa: metoodika

Post Bitcoin

Mis on parim Bitcoini makseprotsessor? Cointi või BitPay?

Post Bitcoin

Kuidas kiirendada teie Bitcoin kraan kasumit ühe sammuga

Post Bitcoin

Mündi lühikokkuvõte Weekly Bitcoin Hindaruanne: 28. september 2014-4. oktoober 2014

Post Bitcoin

Bitcoini põhitõed selgitasid: BTCi IJKd

Post Bitcoin

Bitcoin Value 3. osa: Konrad S Grafi bikkiini väärtuste teooria