USMS Oksjonivõitja spekuleerimine | Estonian.lamareschale.org

USMS Oksjonivõitja spekuleerimine

USMS Oksjonivõitja spekuleerimine

Võitjad USMS oksjon Siiditee bitcoins teavitatakse esmaspäeval hiljemalt 05:00 EDT. See tähendab, et selleks ajaks kaotajad on ka teada, et nad ei saa võita bitcoins.

USMS ei ole tõenäoline, et muuta avaliku võitjate. See lihtsalt ei ole stiilis oksjon.

Mis on tõenäoline küll, et me ei kavatse õppida palju inimesi, kes ei võida, mida nad maksta. Kuigi võitjad ei pruugi otse välja tulema ja ütlema, mida nad makstud või isegi asjaolu, et nad võitsid üks asi on kindel, ton inimesed hakkavad olema öelda, et nad ei saa võita ja tõenäoliselt öelda, millist hinda nad pakkuda.

Me ei tea, kui palju inimesi tegelikult pakkumise münte ja see tõenäoliselt samuti me ei tea kunagi kindel (uuesti ei stiilis USMS). Isegi e-posti lekkima on öeldud, et kõik ei kuulunud, et CC kõik e-posti teel sissepääs alates USMS. Inimeste arv võiks olla 10 see võiks olla 100.

Saanud et out-of-the-way ootan üsna hõivatud kauplemispäeva esmaspäeval. Paljud inimesed hakkavad ootab uudiste väljub päeva jooksul erinevate mängijad. Me võime isegi saada ootamatu teadaanne BIT, et nad võitsid (nad ei tea veel, et igaüks märkides, et Barry üks ausalt öeldes valetab hetkel), mis võivad turgu stabiliseerida.

Mis on kõige tõenäolisem küll on, et me näeme üleujutuste postitusi reddit, Twitter ja muud Bitcoin seotud saite, mis XYZ ütleb, et nad ei võida Oksjonil pakkumist summas $ (teoreetiline dollari tasemel siit). Võti on meeles pidada, kui kauplemine esmaspäeval, et teil on tõesti kaaluma, kes need inimesed teevad neid omamoodi postitusi.

Kas reddit kontosid, mis loodi sel päeval, nad kontosid on umbes mõnda aega, kuid väga vähe maine? Kas need tweets riigist keegi lihtsalt otsin troll hinnad natuke?

Kõik finantsturud on avatud manipuleerimise ja Bitcoin see ei ole erand. Mõned mängijad hakkavad postitad erinevate võrkude hinnad proovida saada hind tõusevad ja teised postitad proovida teha hindu minna kui turumanipulatsiooni taktika raha teenida.

Minu ettepanek on oodata usaldusväärne uudiste allikatest, nagu Müntide Fire, NewsBTC, Charlie Shrem Twitteris või Müntide Telegraph teha avalduse seoses võitjad enampakkumisel. Ärge lihtsalt usaldada piiksuma, ei ole lihtsalt usaldada uudistesait, mis on tormasid saada "breaking news" uksest välja ilma faktide kontrollimiseks ta.

Ole kindel, et te ei võta riski raha, et te ei saa endale lubada kaotada. Oodake usaldusväärsetest allikatest välja tulema ja teha avaldusi. Oodake kinnitamiseks.

Turud potentsiaalselt näeme palju mahtu esmaspäeval nagu kuulujutud joosta ohjeldamatu ja harimatu investorid lihtsalt vaadata pealkirju ja kaubanduse põhineb et tegemata isegi vaid kolm või neli minutit uuringud.

Ärge lihtsalt spekuleerida, kes võiks võitnud, või mida kaotada pakkumised olid. Oodake, vaadata ja kaubanduse hoolikalt.

Rihma, esmaspäevast on lõbus.

Seotud uudised


Post Bitcoin

Nõuetekohane bitcoini hindade analüüs: sissejuhatus USD-s BTC-i hindamisse

Post Bitcoin

Deflatsioon 1. osa: Bitcoini hinna deflatsiooniline laad

Post Bitcoin

Venture Capitalist prognoosib ühe bikkiini väärtust $ 100K eest!

Post Bitcoin

Oktoobris käivitatakse uus spetsiaalne kauplemisplatvorm BitShares

Post Bitcoin

Bitcoin IRA ülevaade - maksuvaba krüpto?

Post Bitcoin

Bitcoin hinnad tõusevad pärast turbulentne kuu!

Post Bitcoin

Jamie Dimon ütleb, et kui sa oled loll, et osta bikotiini, maksate ühe päeva eest hinna - CNBC

Post Bitcoin

11. mai 2015

Post Bitcoin

Föderaalreserv näeb Bitcoini jaoks selget tulevikku

Post Bitcoin

Peter Schiffi Euro Vaikse ookeani väärismetallid aktsepteerima Bitcoini

Post Bitcoin

Onyx Ashanti - Digital Nomad, leiutaja, muusik, filosoof ja Bitcoin Enthusiast

Post Bitcoin

Allikad: SEC uurimine Alex Green käimas