Proovime midagi uut | Estonian.lamareschale.org

Proovime midagi uut

Proovime midagi uut

Nii palju juhendid, blogid ja postitused Internetis väita, et usaldusväärne teabeallikad, kuidas teenida bitcoins null vähe costbut nii vähe on pidevalt ajakohastatud, nii vähe sisaldavad aus postitused ja nii paljud neist sisaldavad nii palju reklaame.

Mind sätestades, et luua midagi erinevat. Nimi on Mike ja ma hiljuti sain algust Bitcoin. Kõige kauem mu sõbrad, kes on armastanud Bitcoin on mulle, et aeg on möödunud tõesti mõjutada väikeste tase Bitcoin kuid vaid paar nädalat olen täheldanud, et ma lihtsalt täiendada oma tulu Bitcoins ja erinevates kohtades, et ma olen leides Interneti kaudu.

See on minu lootus selle saidi et ma ei jaga mõned teadmisi teiega. Kui sa tulid sellele saidile hea võimalus olemas, et olete kuulnud Bitcoin ja otsivad mõned kiire viise võimalik omandada mõned lõhkumata pank. Hea uudis on see, et palju nagu sina ma olen alati kella Bitcoin samuti ja töötanud uue saidi, kus ma saan jagada oma kogemusi erinevate segistid, makstakse surf programmid ja palju muud.

Ma loodan, et sa minuga minu püüdlustes leida parim Bitcoin saite!Litecoin.com käivitatiLitecoin Association on käivitanud Litecoin.com. Uus sait, mis on mõeldud harida kaupmehed ja kasutajate kasutust ja Litecoin.

Litecoin Association saanud domeeni Charlie Lee töötas meeskond arendajad, graafiline disain kunstnikud ja kogukonna liikmete mitu nädalat, et luua uus veebileht, mis aitab edendada cryptocurrency.

Eesmärk on aidata neid sees ja väljaspool cryptocurrency ökosüsteemi saidi oli mõeldud olema ühes kohas, et aidata veelgi vastuvõtmist Litecoin. Sait sisaldab teavet mitut rahakotid, vahetuste loetletakse Litecoin ja hulgaliselt Litecoin aktsepteeriv kaupmehed.

Litecoin Association plaanib hoida saidi up-to-date info, et nad usuvad, on selge, tõhus, haridus- ja otstarbeka. Et aidata tagada, et need eesmärgid on täidetud Litecoin Association küsib Litecoin kogukonna aidata Kirjuta uus kaupmehed saidile ja koostööd teiste alade nagu LitecoinLearner.comand Litecoin.info.

Veebisait on projekteeritud ja tõlgitud kümme erinevatesse keeltesse kavas käivitada kolm täiendavat keeles lähitulevikus.


Kohalikud Bitcoinid: osta Bitcoin In Person!Kohalik Bitcoinswas asutati aastal 2012 ja on lihtsaim viis tõeliselt osta Bitcoin otse. Samal ajal kui teised ettevõtted müüvad Bitcoin otse oma klientidele, Kohalik Bitcoins asemel hõlbustab otsest Bitcoin ost ja müük vahel kasutajatele. Kasutades kohalikke Bitcoins, isik saab leida keegi isiklikult kohtuda ja lõpetada tehing sularahas. Nad võivad osta ka Bitcoin online, kasutades internetipanga ülekannete otsest raha hoiused, PayPal või isegi Starbucks kingitus koodid.

Riskihindamise Direct Bitcoin Ostmine

Muidugi, see meetod otsemüügi on riskid. Arvatakse, et mis tahes raha ostude mis on lõpetatud näost-näkku peaks hõlmama neutraalne, avaliku kohtumispaik. Keegi peaks nõustuma kohtuvad privaatne asukoht, või anda oma kodu aadressi, keegi, et nad ei tea isiklikult.

Samuti kiidetakse online makseid PayPal, krediitkaart või deebetkaart on riskantne, sest ostja võiks algatada makse, mis oleks vastupidine tahes fiat saadud makse Bitcoin müük - kuid Bitcoin ülekanne on püsiv. See jätaks müüja ilma nende Bitcoin ja ka ilma makse, sest eespool nimetatud makse.

Sellised riskid on võimalik leevendada, võttes teate Kohalik Bitcoins "kasulik riski teatajad, mis teavitab ostjate ja müüjate erinevate riske iga makseviisi. Näiteks PayPal on loetletud kõrge riskiga maksevalikut sest suhtelise lihtsuse tagurdab makse ostja lõpuks. Bitcoin müüjad julgustatakse ainult äri teha ostjad, kes on suurepärane maine, kuna need on kõige vähem tõenäoline, et ebaõiglaselt pöörata PayPal makse.

Fast Bitcoin ostud

Kohalik Bitcoins on üks populaarsemaid meetodeid ostmise Bitcoin, kuna see võimaldab palju kiiremini tehingute kui mis tahes vahetamise ja võimaldab kasutajatel säilitada oma anonüümsust ja privaatsust. Kui see on teile tähtis, siis Local Bitcoins võib olla koht, kus saab siseneda Bitcoin turul.

Hoiatus: Esimene link Kohalik Bitcoins on affiliate link ja võib põhjustada Müntide Brief saavad jagatud osa tasud Kohalik Bitcoins. See ei suurenda kulusid teile, kuid kui te eelistate kasutada otselink ilma partner esildise, siis kliki siia.


Otsite kaasautoreidMüntide Fire kasvab oluliselt kiiremini, kui ma algselt oodata, kui ma hakkasin sellele saidile.

Olen olnud mitte ainult kirjalikult Bitcoin kraan ülevaateid, kirjutades viimaseid uudiseid Bitcoin ja üritavad saidi, et aga ma olen mõelnud, mis võimaldab mõned vastajad ja külaliste postitusi teised Müntide Fire.

Mitmed inimesed on saadetud sõnumite tuge ja tänades mind hoone selline fantastiline sait ja mitmed teised on pakkunud suurepärast ettepanekuid ja isegi teised on küsinud, kuidas nad saavad aidata ja abi või kirjutada funktsioon saidile.

Ma olen põnevil, et teatada, et ma olen valmis alustama nõustudes külalise postitusi ja panust regulaarne toetajad.

Kui sul on harjumus kirjalikult ja on kirglik Bitcoin ja muud cryptocurrencies ja oleks tore näha oma nime Byline kui see on suurepärane võimalus. Iga annetaja saab reklaami meie reklaamimistsüklis, võime kirjutada ise pildilt tükk ja võime küsida vihjeid otse Bitcoin aadress, et olete.

Kui olete huvitatud kirjutamise Müntide Fire palun kasutage meie kontakti vormi siin kohapeal ja ma teiega peagi ühendust!

Seotud uudised


Post Bitcoin

Kuidas digitaalvarud võimaldavad Aafrika põllumajandustootjatel?

Post Bitcoin

Expedia aktsepteerib Bitcoini hotellide broneerimiseks!

Post Bitcoin

Kuidas kasvatada Bitcoini ühendust läbi teadlikkuse

Post Bitcoin

Kas Bitcoini kaevandamine on ebaseaduslik?

Post Bitcoin

Juhatuse föderatsioon Aprilli koosolekute minutid Välja antud: Milline on Future Fedi poliitika tähendab Bitcoini?

Post Bitcoin

Saate osta passi Bitcoiniga

Post Bitcoin

Bitcoini tulevik ja see edu sõltub detsentraliseerimisest

Post Bitcoin

Bitcoini kauplemise reaalajas näide kopeerimiseks

Post Bitcoin

5 viisat Bitcoini ostmiseks PayPaliga - petuskeemid ja Legiti viisid

Post Bitcoin

Kuidas minna Dash kui olete algaja: juhend Dash Mining koos Antminer D3

Post Bitcoin

Bitcoini ajakirjanikud: Bitcoini omandamise eetika

Post Bitcoin

Kas ma peaksin Bitcoinid nüüd ostma?