Uudised Saidi draama | Estonian.lamareschale.org

Uudised Saidi draama

Uudised Saidi draama

Ma vihkan seda meta mõnikord. See ütles, et me oleme sõna otseses mõttes saanud piisavalt meilid lugu, et tulistas tippu / r / Bitcoin, et meil on selle probleemi lahendamiseks.

Niisiis, me oleme näinud seda @TomOnBTC kutt enne postitamist asju. Oleme pidevalt kontrollides Twitter uusi lugusid, uusi inimesi ja uusi asju toimuvast Bitcoin kogukonna kuid me ei näe seda tulemas alles hiljem õhtul. Me andsime talle järgmised pärast lugemist oma tükk umbes alt mündi botnet ja arvasin, et oleks viimane oleksime kuulanud teda mõneks ajaks.

Tom Butterfield kirjutas huvitav tükk Medium et põhimõtteliselt on välja kutsumata tonni uudiste saidid nõustumise eest kirjutada lugusid.

Ilmselt Müntide Fire seas paljud teised olid osa tema "nõelamine operatsiooni", kus ta püüdis tabada ja siis hüüa saite, mis on sisuliselt pakub lugusid saidi raha eest.

Olen tõesti rebenenud selle loo. Paljud minu isiklik sõbrad siin Bitcoin maailma olid hüpped üle selle loo reddit ja kommenteerides ja küsib, kui ma teeks mõned väited, kuid ma lihtsalt ei olnud liiga mugav tõmmatakse mõned suured draama kuid ma olen olnud mõelda viimase mitu tundi ja püüab otsustada, kuidas ta seda.

Müntide Fire muidugi leiti olevat "mitte süüdi", sest me ei tee, ei, ja kunagi aktsepteerib raha lugu ja ma tunnen väga tugevalt sellest.

See ütles antud mõned kirju nüüd saavad ma tunnen seda on hea mõte vähemalt aadress kogu see asi.

Meie seisukoht on Müntide Fire ei võta raha lugusid. Kunagi, kunagi.

Pärast postitada edasi-tagasi Tom Võin teile öelda, et mees on väga kirglik ja tahab "näha kõiki ühiselt paremini teha" ja me tahame, et samuti. Ma ei saa rääkida teistele saitidele artiklis mainitud, kuid näib, et ta on kindlasti ässitasid pot.

Niisiis, ma lõpuks selle tüki selle ja lihtsalt korrata, et Müntide Fire ei võta raha lugusid. See ei muutu kas.Nick Weaver, miks peaksite müüma oma Bitcoin - The Lawfare PodcastNick kõnnib Ben kaudu, mida täpselt Bitcoin on vastates kas platvorm on tõesti rahalise võimaluse ajalooliste mõõtmetega, massiline kriminaalne probleem õiguskaitse ametnikud on soovitanud, või hoopis midagi muud: raiskamine igaühe aega ja raha. Ta on välja toodud mõned disaini vead ta näeb Bitcoin ja miks need vead, mida paljud on Bitcoin kogukonna Vaata olulised funktsioonid, võivad kaasa tuua platvormi lõpuks kokkuvarisemiseni.

See on arutelu Ponzi skeemid, piirid blockchain ja tulevikus rahvusvahelise valuuta tehingud.


Kuidas toimub Bitcoini autosõit?Meieni on palju The North American Bitcoin Auto Give Tourand tahtis kontrollida staatuse kohta Ringkäigu auto ja kuidas asjad lähevad.

Neile teist, kes ei ole teadlikud Tour on ühine ülesanne mitu nimede Bitcoin sealhulgas Bitcoin Trader, Bit Pages, Kryptoz Meedia ja mitu.

Oleme olnud tihedalt vaadates tour, sest see crisscrosses kogu Põhja-Ameerikas ja rääkis Robbie tegevjuht at BitPages.co kuidas asjad on kestnud tuuril.

Müntide Fire: Nii Robbie, kuidas on tour kestnud siiani?

Robbie: See on olnud suurepärane. Palju põnevust ja uudishimu. Meil on Minneapolis täna kõrgendatud Beer Wine & Spirits jaoks suur pidu toob rohkem teadlikkust Bitcoin ja meie sponsoreid.

Müntide Fire: Mis on midagi huvitavat, mis on juhtunud seni tuuril?

Robbie: Kui me tegime korral käivitamise Calgary esimene Bitcoin ATM Machine see kutt sõitis oma mootorratta, kiiresti ei au keerata ja tõmmata meie kuvatavas tabelis. Ta küsis paar küsimust ja sai rohkem põnevil kui aeg läks. Ta jooksis uue Bitcoin ATM Machine poolt BitAccess operaatoritega Bitcoin Ajusid ja CaVirtex ostnud kobara Bitcoin pöördus ümber ja ostis kohvi seda ja matkale. See oli esimene kord kuulda Bitcoin kuid kui ta sõitis ära ta ütles, et ma räägin kõigile sellest!

Müntide Fire: Kes on keegi huvitav olete kohanud tuuril? Kas sa ütle meile natuke nende kohta?

Robbie: kohtumine Joseph David president CaVirtex oli suurepärane. Ta on väga tõeline ja aus mees ja hindan tema tunnustust selle eest, mida Kryptoz Meedia tähistab ja plaanime töötada palju põnevaid tutvustusi ja kampaaniaid ka tulevikus.

Müntide Fire: Chicago on kiiresti lähenemas. Kuidas pumbatakse on teile seda?

Robbie: Mind super pumbatakse oleme täielikult ekraanil putka loodud ja ootan õppimist ja koostöövõrkude loomist selles suur sündmus. Moe on teinud suurepärast tööd plaanis selle.

Müntide Fire: Jooks ükskõik hull või halb ilm veel?

Robbie: Pole veel midagi. Mõned tuule puhanguid kuid oleme juba valmis selle eest. Üle 60 linnad jäänud tour ma olen kindel, et me sattunud mõned halb ilm lihtsalt loodan ole Jumala teod tekkida.


Nüüd on see loominguline! Art4Bit müüb krüptokuuluvuse kunstiteoseidMe oleme juba näinud palju tooteid, mida saab osta online Bitcoins. Riided, elektroonika, mängud... Sa nime! Aga kunsti ei ole midagi, mida sa näha iga päev cryptocurrency maailmas. Sellepärast Art4Bit otsustas hakata müüma kunstiteosed ainult virtuaalne currencylike Bitcoin ja ka Litecoin.

E-kaubanduse platvormi asutati 2013. Aasta veebruaris, nii et see on ikka värske äri. Kuid virtuaalne kunstigalerii on oma eesmärgid selgelt määratletud: vastavalt oma online manifest, Art4Bit on "cryptocurrency orienteeritud" store ", mille eesmärk on toetada kunstnikke, eesmärgiga eetiliselt edendada, väärtustamaks ja müüa oma teoseid".

Pealegi müüvad kunsti ja edendada oma kunstnikud, kodulehel ka tahab luua "sünergia kunsti ja cryptocurrencies", samuti "arendada kunstnike võrgustik, luues kogukonna Art4Bitters, kes saavad arendada ühiseid projekte".

Platvorm isdisplaying töö viis kunstnikud nüüd, kuid nad tagada, et rohkem uudiseid on tulemas. Kui oled kunstnik huvitatud näitab oma töö ja müüvad seda virtuaalne raha, võite saata oma esitamiseks aadress.

Seotud uudised


Post Bitcoin

Bitcoin ajakirjanikud # 2: tahtluse mõju bitcoini omandi eetikale

Post Bitcoin

Lugu välja töötada: USMSi ja FTC Raidi kuulutused Butterfly Labsist

Post Bitcoin

Bitcoin Mining võib tulusam varsti minna

Post Bitcoin

3 parimat viisi Bitcoin Cash (Bcash, BCH või BCC) ostmiseks

Post Bitcoin

Kuidas aktsepteerida Bitcoini annetusi oma blogis

Post Bitcoin

LocalBitcoinsi andmed on rikutud, kuid bikkiinid ja kasutaja andmete turvalisus!

Post Bitcoin

Twitch.tv alustas abonementidele Bitcoini aktsepteerimist

Post Bitcoin

MIT Bitcoini suvevõistlus: BitComp

Post Bitcoin

Bitcoin on mull, ei kavatseta lühikeseks müüa: Jaapani postkontori CIO - Reuters

Post Bitcoin

Mike Hearni tuletorn võib Bitcoini massiliselt parandada

Post Bitcoin

Kas Bitcoini kaevandamine seda väärt?

Post Bitcoin

Kuidas Net Neutrality võib Bitcoini mõjutada