3 ohutud viisid turvaliselt bitcoiinide salvestamiseks | Estonian.lamareschale.org

3 ohutud viisid turvaliselt bitcoiinide salvestamiseks

3 ohutud viisid turvaliselt bitcoiinide salvestamiseks

Salvestamine bitcoinshas saada suurt muret. Veelgi enam, kui teil salvestada bitcoins online-rahakott, vahetamine või HYIP (High Yield Investment Program), sa ei tea kunagi, mida juhtub neile. On olnud palju juhtumeid nn krüpto valuuta teenuseid, mis on kadunud palju bitcoins.

Mõningatel juhtudel, suured Bitcoin teenused on häkkinud. Esimesed Bitcoin hack registreeriti 2011. Aastal, kui kasutaja "Allinvain" alates bitcointalk.org oli häkkinud ja ta kaotas 25.000 bitcoins mis väärtuseks umbes $ 500,000 sel ajal ja praegu, nad on väärt 5750000 dollarit. Teine näide on Mt. GOX, mis oli üks väga kasutatud vahetatakse tagasi, kui see on olemas. Vahetamist oli häkkinud 2011. Aastal, mis tõi kaasa kaotuse umbes 2000 bitcoins ja vahetamist oli offline mitu päeva. Kõik see nõuab tugevat turvameetmed rakendatakse ja täna, siis antakse ülevaade erinevate turvameetmete.

Bitcoin Kindlustus

Ennekõike asi on cyber insureance. Praegu Xapoand Coinbasehave olnud kindlustatud. Coinbase on kindlustatud Aon, mis on üks maailma juhtivaid kindlustusteenused, arvestades Xapo on kindlustatud Meredian Kindlustus. Cyber ​​kindlustus võib olla läbimurre turvalisuse, sest tema omadused ja turvalisus. See aitab ka laiendada kasutajate baasi, cyber kindlustus Bitcoin tagab kasutajatele nende vahendite kui need on varastatud. Näiteks Coinbase on kindlustatud, ja see on uskumatud 2,1 miljonit kasutajat.

See kindlustus on üks omamoodi firma on kindlustatud mitu liiki hacks ja kompromisse, nagu sisemine vargus, kaotus vahendite tõttu tarkvara viga, rike, bitcoins salvestatud serverid jne Aga nad ei tagasta kasutajatele, kui nad havent rakendatud piisavad turvameetmed, nagu 2 teguri autentimise või kui kasutajad konto on ohustatud ettevaatamatuse tõttu.

Ära Rahakotid

Lihtsamalt öeldes, offline rahakotid on interneti kaudu turvaaukude nagu kaughalduse Trooja õelvara, viiruste ja klahvilogijad. Seal on palju liike offline rahakotid nagu paber rahakotid, riistvara rahakotid jne Coinbase omab 98% kõigist oma vahenditest offline hoidlates paiknevad üle kogu maailma. Varundusfailid mitmekesine paberi varukoopiaid, USB varukoopiaid. For lisatud turvameede, nad on isegi krüpteeritud. Käputäis kasutajaid, külmhoonete rahakotid võib olla tad liiga raske hakkama,

Xapo on mõned unikaalsed ja näiliselt kuulikindel rakendatud turvameetmed. Ettevõte varem kasutatud laadimiseks 0,12% tasu summa salvestatud oma hoidlates ja nad hiljuti loobunud tasu tegemise teenust täiesti tasuta. Lisaks Xapo on nüüd kasutades satelliidi Satellogicto poe oluline teave / andmed, mis muudab väga turvaline kui tavaliselt, keegi ei saa minna ja häkkida satelliit. Lisaks sellele, Xapo on multi allkirja rajatis, mis tugevdab veelgi turvalisust.

Bitcoin Wallet Multi Allkiri

Seal on palju erinevaid meetodeid, et täita Bitcoin transactionssafely, kuid multi-signaturetechnology on siiani üks parimaid ja ohutumaid, kuidas tehinguid. Rahakotis mitme allkirja, on antud hulk erasektori võtmed ja teatud osa võtmed peavad olema allkirjastatud selleks, et tehingu teostada. See on väga kasulik, sest kui häkker saab juurdepääsu oma Bitcoin rahakoti, kirjutab oma võti ja algatab tehingu bitcoins oma rahakoti saata ise, sest seal on veel teatud võtmeid, mis tuleb allkirjastada, muidu tehing ei tehta. Tänu sellele, isegi olukorras, siin mainitud, oma bitcoins jääb ohutu ja turvaline.

Seotud uudised


Post Bitcoin

BetChain muutub esimeseks Bitcoini kasiinoks, kes pakub tasuta vabakäske viimaste vabade rehvide reede edutamisel

Post Bitcoin

Ennenägematu: Bitcoin Mining Network ületab 100 PH

Post Bitcoin

Mündi lühinädalane bikiini hindaruanne: 7.-13. September 2014

Post Bitcoin

Kasulik Bitcoin Cloud Mining: Bitcoin kaevandamine ilma probleemideta

Post Bitcoin

Bitcoini hinna analüüs: Tim Draper võidab Silk Road oksjonil

Post Bitcoin

Lõpuks lihtne viis bitcoini saatmiseks Facebookis

Post Bitcoin

Proper Bitcoini hinna analüüs 1. osa: metoodika

Post Bitcoin

6 uut Bitcoini sularahaautomaadid ja kust neid leida

Post Bitcoin

Bitcoin segajad ja Adblockers

Post Bitcoin

Bitcoini kasvav aktsepteerimine: 6 viisi BTC kasutamiseks

Post Bitcoin

Bitcoini läbimurre kütab Võimalikke tulevasi platvorme 1. osa

Post Bitcoin

OP-ED: Vajab rohkem bitcoini hindade analüüsi professionaalsust turul