5 väljakutsed, mis praegu silmitsi seisavad Bitcoin (vastavalt Mike Hearn) | Estonian.lamareschale.org

5 väljakutsed, mis praegu silmitsi seisavad Bitcoin (vastavalt Mike Hearn)

5 väljakutsed, mis praegu silmitsi seisavad Bitcoin (vastavalt Mike Hearn)

Mike Hearn on endine Google insener, kes nüüd töötab erinevaid Bitcoin seotud projektide, sealhulgas Java rakendamise protokoll, mis toimib aluse rahakoti rakendusi. Ta on üks vaid 10-15 inimest, kes tegelevad kirjalikult tuum Bitcoin koodi enne, kui see saab heaks kiidetud kaevurite võrgus, ja tema arvamus umbes cryptocurrency ökosüsteem on kindlasti väärt arutamist.

Järgmised tsitaadid on Hearn hiljutine esitlus Bitcoin 2014 konverentsil Amsterdamis ja nad visandada mõned suurimad väljakutsed, mis praegu silmitsi noorte digitaalse valuuta:

1. Overzealous Venture Capitalism

Seal on olnud lööve, mida võiks nimetada Bitcoin 2.0 projektide viimasel ajal saanud suuri summasid ja palju neist - ei ole tõesti palju neid, ma tunnen. Mõned neist on omamoodi pealiskaudsed.

Hearn ei täpsustanud, milliseid alustavatel ta arvab on "pealiskaudsed", kuid riskikapitalirahastusest on kindlasti ramped viimase paari kuu jooksul. Näiteks Palo Alto-põhine Vaurum hiljaaegu $ 4 miljonit algkapital selle tarkvara, mis võimaldab finantsasutuste võõrustada oma Bitcoin vahetust.

2. Ebausaldusväärsed kolmanda osapoole Storage

On veel palju Bitcoin kasutajad maailmas, kes - ei tegelikult Bitcoin kasutajad on nad? Nad hoiule oma Bitcoins kolmanda osapoole ja mida nad saavad vastutasuks on lubadused, et nad saavad selle tagasi. See ei ole tõesti, mida Satoshi ette, kui ta ehitanud süsteemi, mis ei oleks tohtinud mingeid vahendajaid.

See on vana arutelu, mis on tulivihane Bitcoin kogukonna aastat - säilitada mündid online rahakott tähendab üleandmine kontrolli kolmandale isikule, kes ei ole alati usaldusväärne. Et vältida uut Mt. GOX juhtub, Hearn tungivalt Bitcoin kasutajatel kontrollida oma isiklike võtmete kui vähegi võimalik.

3. Vabatahtlike-Based Infrastructure

See ei ole jätkusuutlik, eks? Sul ei saa olla suur, maailma toestavad rahalist infrastruktuuri, mis hoiab koos närimiskumm ja teip, ja inimesed, kes sellist tööd, kui neil on aega, sest nad tunnevad, nagu see.

Kuna Bitcoin on avatud lähtekoodiga projekt, mis ei kuulu ühegi konkreetse isiku või grupi see ei ole mehhanismi kompenseerides inimesed, kes töötavad oma koodi. Hearn näeb ette uue süsteemi, kus kasutajad maksma lisafunktsioone ja toetada otseselt arendajatele.

4. Mastaapsuse

Skaleerimine saab olema suur töö, eeldusel, et see on edukas. Praegu me ei ole tagi probleem, sest Bitcoin ei ole tegelikult kasvab, aga kui [mastaapsuse] saab fikseeritud, et saab olema ton tööd. See on nagu järgmise kümne aasta jooksul tehtud töö.

Bitcoin sisuliselt on piir, kui palju tehinguid, mis võivad tekkida teatud aja, et vältida blockchain suurus kaob kontroll. Võrk ei ole kunagi tabanud see piir enne, kuid see juhtub lõpuks, kui Bitcoin muutub mainstream makseviis. See on väga kõnekas, et Hearn arvab, et see võib võtta kümme aastat fikseerida Bitcoin mastaapsuse probleem.

5. Privaatsus

Paljud inimesed ekslikult arvata Bitcoin on krüpteeritud süsteemi, kuid midagi Bitcoin on krüpteeritud. Mida see tähendab, et kui ma töötasin NSA või GCHQ ja nad andsid mulle meeskond viis inimest ja nad ütlesid "töö selle kuue kuu jooksul," ma ilmselt oleks võimalik de-anonüümseks 70, 80 90 protsenti Bitcoin süsteemi. Nii et ma ei oota Bitcoin hoida teid erasektori NSA.

Kuigi see ei pruugi probleem Hearn meeles - ta ainult ütles, et see vastuseks publiku küsimus - see lööb keskmes oluline nõrkus blockchain. Iga tehingut, mis kunagi toimunud on on avalikkusele kättesaadavad ja analüüs. See peaks olema väga murettekitav privaatsust soovib, et anda õigus vahendeid, mees nagu Hearn saab siduda reaalse maailma identiteedi enamik Bitcoin kasutajad. Õnneks projektid nagu DarkWallet tunnustada selles küsimuses ja üritavad selle lahendamiseks.

Ülejäänud Mike Hearn kainestav perspektiivi Bitcoin, vaadake oma ettekandes allpool:

Seotud uudised


Post Bitcoin

Me ei peaks proovima Bitcoini paigaldamist kehtivatele õigusstruktuuridele

Post Bitcoin

Kas olete nende kaheksa Bitcoini kauplemisega tegelev isik?

Post Bitcoin

Mis on 51% rünnaku - lihtsustatud bitcoini õpetus

Post Bitcoin

Turvaline Minu Bitcoin Rahakott: Bitcoin Turvalisus Näpunäiteid

Post Bitcoin

Bitcoin: prantsuse majandusteadlane ennustab arvutamise päeva - Irish Times

Post Bitcoin

Bitcoini päevane aruanne: Canabis Road Hacked, Korbit tõuseb $ 3M, Bitcoin kulu PAC ja palju muud

Post Bitcoin

Bitcoin Bear Peter Schiff paarib alla: Isegi $ 4000 juures on see ikkagi Bubble - Coindesk

Post Bitcoin

Bitcoini hinna analüüs: Tim Draper võidab Silk Road oksjonil

Post Bitcoin

Bitcoin selgitas 3:30 minutit

Post Bitcoin

Bitcoin Adoption: edusammude seas 100 populaarsemaid veebisaite

Post Bitcoin

Antonopoulos Leaves Bitcoini sihtasutus üle Mgmt

Post Bitcoin

Bitcoini kelmuse hoiatus! Nimekiri praegustest bükiteeni pettustest ja petturidest