6 restorani, mis võtavad vastu bitcoini | Estonian.lamareschale.org

6 restorani, mis võtavad vastu bitcoini

6 restorani, mis võtavad vastu bitcoini

Bitcoinis aktsepteeritud üha rohkem väikeettevõtteid, restoranid, mis omakorda oma digitaalse valuuta maitsvaid toite. Siin on nimekiri 6 restorani, et on hakanud võttes Bitcoin tasumiseks toitu.

1. Whiffies Fried Pies- Portland, OR - nõustumine Bitcoin Kuna veebruar 2013

See toit veoauto, kuigi mitte traditsiooniline restoran, muudab praetud poolt pirukad täidisega soolaseid koostisaineid nagu grillitud rinnatükk ja kana või terve puu nagu marjad, õunad ja virsikud. Whiffies alustas nõustudes Bitcoin 2013. Aasta veebruaris, ja omanik Gregg Abbott ütleb ta on tekkinud väga vähe probleeme ajast. Tegelikult üks tema lemmik vastuvõtmise eeliste Bitcoin on suheldes inimesed, kes kasutavad seda. Abbott ütleb ta naudib kohtumine "tõesti arukad inimesed, kes on ees kõver."

2. Thelonious Monkfish - Cambridge, MA - Bitcoin Supporter Kuna veebruar 2013

Teenin suurem Boston ala unikaalne võtma sushi ja muude Aasia toidud, Thelonious Monkfish sai esimene restoran New England vastu Bitcoin tagasi veebruaris 2013. Rühm õpilasi MIT veendunud omanik, Jamme Chantler, et tegemist oli suur kasutamata turul Bitcoin entusiastid, kes otsisid füüsilist asukohta veeta raha. "Tundsime, et kui on olemas grupp isegi vaid käputäis Bitcoiners innukalt vahetada oma digitaalse münte sushi ja peekon pad thai," Chantler ütleb ", siis me oleme põnevil, et mahutada neid!"

3. Cafe Berlin Las Vegas, NV - Saksa Toit Bitcoins Kuna mai 2013

Keegi väsinud pikk öö hasartmängude koos rahakoti täis bitcoins ja iha autentne Saksa toit, võiks teha palju hullem kui Cafe Berlin. See väike restoran Lõuna Vegas pakub erinevaid hõrgutavaid toite, sealhulgas eri preparaadid bratwurst ja mitmesuguseid šnitsel. Pärast algab aktsepteerimise Bitcoin mai 2013, Cafe Berlin on näinud väikest kasvu klientide ja ainult üks kord oli probleem töötlemiseks Bitcoin tehingu.

4. Flyte maailmas Toitlustus ja viina- Nashville, TN - Bitcoin jaoks Fine Dining Kuna november 2013

Arved ennast "juhuslik, kuid elegantne peen kogemus," Flyte eesmärk on olla üks sotsiaalselt teadlik restoranid Tennessee abil säästlikke liha ja kohaliku päritoluga kui vähegi võimalik. See avatud suhtumist laieneb nende maksesüsteemi, mis algas nõustudes Bitcoin novembris 2013. Alates sellest ajast on restoran on olnud 23 klientidele maksta Bitcoin ja vastavalt kaasomanik Scott Sears, BTC kasutajad tavaliselt kulutada 15% rohkem kui keskmine kliendi. Seal oli üks tehniline probleem, mille puhul Coinbase app ei saanud luua serveritest, kuid seda korrigeeriti abil BitPay asemel. Sears ütleb, et see on märk Bitcoin tugevus: "Selline paindlikkus ei ole saadaval krediitkaardi töötlemise."

5. FlameStone American Grill- Oldsmar, FL - Bitcoin nõustuda, sest veebruar 2014

Asub aleviku ääres Tampa, FlameStone kasutab looduslikke toiduvalmistamise tehnikaid nagu küte üle lahtise leegiga ja kasutades lava kivi teha guacamole. Restoranis hakkas nõustudes Bitcoin oma kinkekaardid veebruaris 2014 ja sellest ajast alates on näinud käputäis kliente makstes digitaalse valuuta. Omanik Nick Pappas ütleb, et meediakajastus on olnud palju nalja ja ta naudib "tunne tervitas ja aktsepteeritud üha kasvav Bitcoin järgmised." Kohalik Bitcoin rühma Tampa Bay Bitcoineersare ka oodata, et alustada nädalas kokkusaamiste juures FlameStone järgnevate nädalate jooksul.

6. Latern stiil Pizza- Reno, NV - Unikaalne Stiilis itaalia Bitcoin Kuna aprill 2014

Väide, et esimene restoran Reno vastu Bitcoin, Latern stiil hakkasin digitaalse valuuta 2014. Aasta aprillist vastutasuks palju erinevaid pitsasid, pastasid ja võileibu. Eriala pakkumiste hulka Taco Pizza, Vürtsikas Tai kana Pizza ja Chicago Koer Pizza. Vastavalt omanik Jay Watson, enamik kliente makstes Bitcoin on kohalike kokkusaamiste kohta Bitcoin entusiastid, kuid praktikas on ka innustanud vestlused klientidega, kes on uudishimulik digitaalse valuuta ja tahavad rohkem teada saada.

Need on vaid käputäis restoranid, mis võtavad Bitcoin ja rohkem kindlasti pop up tulevikus. Seal on peaaegu mingit lõppu erinevaid maitsvaid toite, mida saab ostetud cryptocurrency.

Seotud uudised


Post Bitcoin

Ashley Madison lekib: mida teha, kui ta seisab silmitsi Bitcoini väljapressimisega

Post Bitcoin

12 awesome Bitcoin Memes

Post Bitcoin

Bitcoin IRA ülevaade - maksuvaba krüpto?

Post Bitcoin

Bitcoin 2014: aasta uksed ja langused

Post Bitcoin

Mike Hearni tuletorn võib Bitcoini massiliselt parandada

Post Bitcoin

Bitcoin: prantsuse majandusteadlane ennustab arvutamise päeva - Irish Times

Post Bitcoin

Bitcoin Mining 2015: ASIC, Cloud Mining ja raskused

Post Bitcoin

Twitch.tv alustas abonementidele Bitcoini aktsepteerimist

Post Bitcoin

Bitcoin ja üleminek rahale

Post Bitcoin

Bitcon on Geld Wants Bitcoin on raha

Post Bitcoin

OP-ED: Vajab rohkem bitcoini hindade analüüsi professionaalsust turul

Post Bitcoin

Deflatsioon 1. osa: Bitcoini hinna deflatsiooniline laad