6 uut Bitcoini sularahaautomaadid ja kust neid leida | Estonian.lamareschale.org

6 uut Bitcoini sularahaautomaadid ja kust neid leida

6 uut Bitcoini sularahaautomaadid ja kust neid leida

See on olnud vähem kui seitse kuud pärast esimest BitcoinATMlaunched väikeses kohvikus Vancouver, ja selle aja jooksul mitu ettevõtet on suurendanud pakkuda rohkem masinaid müntidega tühi massid. Praegu on kümneid sularahaautomaadid loodud maailmas, mida saab teisendada Fiat Bitcoin või vastupidi, rohkem varsti. Võtame pilk vaid 6 kohtades, mis saavad täiesti uue masinad:

1. Hong Kong, Hiina

Kuigi spekulatsioone ja poleemikat jätkuvalt keeruliseks Bitcoin ametlik staatus Hiinas, ettevõtjad liiguvad täiskäik edasi plaanid suurendada vastuvõtmist. Hong Kong, üks kõige tihedamalt asustatud piirkondi maailmas, on nüüd koduks HK Bitcoin ATM Store paikneb Chic ostukeskus Mong Kok ringkonnas.

Pärast grand avamist 18. Mail Hongkongi Bitcoin ATM Store on nüüd avatud 24 tundi ja annab inimestele võimalus osta digitaalse valuuta, õppida fiat inflatsiooni ja isegi saata Bitcoin nõuanded robot, mis tantsida tasu eest.

2. Saskatoon, Kanada

Ameerika naaber põhja on osutunud viljakaks pinnaseks Bitcoin sularahaautomaadid ja suurim linn Saskatchewan provints nüüd oma esimese masina, mis jaotab digitaalse valuuta. Aasta alguses käivitati mais startup ettevõte Bitcoin Solutions, ATM tootis Ottawa põhinev BitAccess ja nüüd elab sees Kaloreid Restoran Broadway Avenue.

Masin Saskatoon on ainult viimane samm Bitcoin Solutions "ambitsioonikas kava mitu Bitcoin sularahaautomaadid linnadele kogu Lääne-Kanadas.

3. Brisbane, Austraalia

Kolmas kõige suurema rahvaarvuga linn Land Down Under on nüüd võõrustab Bit2Bit valmistatud Bitcoin ATM. Masin asub Roastery Cafe Glenelg Street, ja alustas üsna hiljuti 16. Mail Loomulikult see võimaldab tühistamist ja müük Bitcoin, kuid see, mis seab see masin peale on see, et on nõus ka Litecoin ja Dogecoin.

Roastery Cafe kaasomanik Bruce Carrall, kelle kauplus on nõus ka Bitcoin kohvi, loodab juhtida tähelepanu oma äri kohalike digitaalse valuuta harrastajatele. "Seal on palju inimesi, kes on oodanud seda," ütles ta. "Seal on Bitcoiniacs kes on kohtumised kõikjal igal nädalal ning need rühmad kasvavad kiiresti."

4. Glasgow, Šotimaa

Tehnoloogia jaemüüja CEX hiljuti alustanud nõustudes Bitcoin makseid oma veebisaidile, ja nüüd ta on füüsiline ATM loodud sees üks selle tellis-ja uhmris kohtades. Asub CEX poodi Sauchiehall tänaval Glasgow Lamassu toodetud masin praegu pakub atraktiivne 0% tasu tehinguid.

Kauplus leidnud erilist reklaami korral alates 13-15 mai tähistamine ATM käivitamist, kus ainult Bitcoin võiks kasutada makse CEX tooteid. Ettevõte ütleb, et uus ATM on "keerates Šoti peatänaval viiakse Bitcoin laboris."

5. Ljubljana, Sloveenia

Igaüks, kes läheb viibida Tresor Hostel Sloveenia pealinnas on nüüd võimalus osta Bitcoin selles ATM, mis on valmistatud ja loodud kohaliku ettevõtte Bitnik. Masin on koormatud kuni 16 BTC, tagades palju digitaalse valuuta tarbijate lähitulevikus.

Ainult umbes 50 ettevõtete aktsepteeri praegu Bitcoin Sloveenia, kuid Bitnik loodab omakorda tõusulaine kasuks cryptocurrency. Vastavalt Bitnik VIP Peter Trcek "Meie järgmine samm on veenda müüjad, et Bitcoin on hea valuuta."

6. Johannesburg, Lõuna-Aafrika

Suurim linn Lõuna-Aafrikas luuakse esimese Bitcoin ATM kontinendil poolt mai lõpus, tänu start-up ZABitcoinATM ja tootja Lamassu. Kuigi täpne asukoht on veel välja töötatud, masin on oodata pannakse restorani või kohvik. ATM Lõuna-Aafrika tõenäoliselt aitab Bitcoin Tungida koos suure ülekandmine selle riigi turul.

ZABitcoinATM on samuti teatanud teine ​​masin, mis seatakse üles Kaplinn, Lõuna-Aafrika poolt juuni lõpus.

Seotud uudised


Post Bitcoin

Bitcoin ajakirjanikud # 2: tahtluse mõju bitcoini omandi eetikale

Post Bitcoin

Mündi lühikokkuvõte: Blockstream, Cozy Mängud, Bitcoini määrus ja Florida kohtuotsused

Post Bitcoin

Bitcoin selgitas 3:30 minutit

Post Bitcoin

Kuidas aktsepteerida Bitcoini annetusi oma blogis

Post Bitcoin

Bitcoin Mainstream 1. osast: Šveitsi Bitcoini uurimuslik raamat

Post Bitcoin

Deflatsioon 1. osa: Bitcoini hinna deflatsiooniline laad

Post Bitcoin

Bitcoin Bear Peter Schiff paarib alla: Isegi $ 4000 juures on see ikkagi Bubble - Coindesk

Post Bitcoin

Bitcoini kaevandamise tsentraliseerimine: turg on ise kindlaks määranud

Post Bitcoin

Bitcoini kaupmehe teenused ja raha teenindusettevõtted arenevad

Post Bitcoin

7 Online-ettevõtted, kes praegu kiidab Bitcoini heaks

Post Bitcoin

Bitcoin on lummatus, mis vallutas maailma - Atlandi ookeani

Post Bitcoin

Bitcoini turuväärtusgraafik - elavate vahetuste andmed