Antonopoulos Leaves Bitcoini sihtasutus üle Mgmt | Estonian.lamareschale.org

Antonopoulos Leaves Bitcoini sihtasutus üle Mgmt

Antonopoulos Leaves Bitcoini sihtasutus üle Mgmt

Arvuti teadlane ja silmapaistev Bitcoinadvocate Andreas Antonopoulos on loobunud Bitcoin Foundation üle grupi "täieliku läbipaistmatuse," vastavalt oma Twitter feed. Antonopoulos varem astus fondi vaesusvastaste komitee kaks nädalat tagasi, ja hiljutised sündmused on sundinud Antonopoulos katkestama oma ülejäänud sidemed rühma. Ta ei ole enam "isegi väikseim ühing" koos Bitcoin Foundation.

Bitcoin Foundation on rühm tööstuse insaiderid koos seatud eesmärke rahastamise Bitcoin infrastruktuuri ja edendada seda avalikkusele. See on osaliselt, miks Foundation tehtud üle $ 350,000from liikmemaksudest ainuüksi eelmisel aastal - kümneid Bitcoin seotud alustavale ja sadu tasulised liikmed arvavad, et nad tegelikult aitab parandada Bitcoin läbi Foundation.

Kuid Bitcoin Foundation on kritiseeritud minevikus tegelikult teeme väga vähe rahastada tuum Bitcoin infrastruktuuri. Arendaja Mike Hearn ütles fondi maksab ainult kolm peopleto tööd Bitcoin tuum kood ja et aluseks infrastruktuuri "radikaalselt alarahastatud." Kui see on tõesti nii, siis millised on sadu, kes maksavad tegelikult saada välja Bitcoin Foundation ?

Kallis lobitööle

Osa vastus võib seisneda viimastel newsthat Bitcoin fondi Boarddecided palgata suurte lobitöö firma Thorsen Prantsuse Advocacy suruda rühma tegevuskava Washingtonis Ettevõtte teiste klientide hulka Sprint, Western Union, Comcast NBC Universal ja suurim ravimifirma lobitöö rühm Ameerika Ühendriigid. Seetõttu võib oletada, et Thorsen Prantsuse Advocacy on väga edukas saada soodne vastuvõetud õigusaktide nende klientidele.

Kuid see tähendab ka, et Thorsen Prantsuse Advocacy laeb kopsakaid tasu oma töö eest. Lõppude lõpuks, määrimine käiku USA poliitiline masin ei ole odav nendel päevadel - eriti kui see on tehtud Washington siseringi Alec prantsuse ja Carl Thorsen. Vastavalt ettevõtte kodulehel, prantsuse mänginud "võtmerolli" möödaminnes Digital Millenium Copyright Act () aastal 1998 - seadus, mis on vastuoluliselt kasutatud kehtestada Ebaõiglane ja põhjendamatu karistusi failide jagajaid.

Thorsen, teiselt poolt, varem töötanud õigusnõustaja Bushi administratsiooni ja aitas push oma agenda Kongressis. Peaprokurör John Ashcroft kiitis Thorsen oma jõupingutusi, et aidata läbida USA Patriot Act of 2001 seadus, mis on hiljem kasutatud õigusliku alusena karmid järelevalvemeetmeid Ameerika Ühendriigid. 2004. Aasta jooksul Thorsen töötas Iraagis vanemnõunik koalitsiooni sõjaväeametnikud, kes ülesanne oli koolitada uue Iraagi politsei - töö, mis ei ole märkimisväärselt arvestades hiljutisi sündmusi selles riigis.

Alec prantsuse ja Carl Thorsen ühinesid 2010. Aastal, et luua Thorsen Prantsuse propageerimise erasektori lobitöö firma, mis teid sügav ja keerukas ühendusi poliitikute Capitol Hill. Kuidas sellist juurdepääsu ei ole odav, eriti vanuses piiramatu ettevõtte annetusi. Aastal 2013 üksi, Thorsen Prantsuse Advocacy tehtud ligi $ 3 miljonit oma töö lobitööd Kongressi nimel korporatsioonide ja huvigruppide.

Nimelt mõned kõrgeima tasustatud klientide rühmad, mis kasutavad autoriõiguse seadusega tekitada märkimisväärset vägivalla lõppkasutajate kujul kallis kohtuasjad. See hõlmab ka Comcast, mis praegu üritab luua sidet monopoli ühendades Time Warner. Selline jultunult anti-tarbija liikuda on võimalik ainult siis, kui poliitiline masin määrida Comcast dollarit - $ 320,000 olema täpne, ja see on lihtsalt läbi Thorsen Prantsuse Advocacy.

Me ei tea, kui palju Bitcoin Foundation maksab Thorsen Prantsuse Advocacy, kuid lõpuks ta tuleb ilmsiks OpenSecrets kaudu senati Office of Public Records. Seni saame vähemalt loodan, et Sihtasutus maksab rohkem kui $ 80.000 alates Western Union - äriühing, kelle ärimudel on otseselt ohustatud Bitcoin madala tehingutasud. Ostmine mõju Washingtonis on peaaegu kasutu, kui konkurent maksab rohkem kui sina, ja see on veel hullem, kui see on läbi sama lobitöö firma.

Tõsi prioriteedid

Muidugi, kõik see eeldab, et lobitöö poliitikute on väärt ja eetilise kasutamise esiteks - eeldusel, et on ägedalt eitas paljud on Bitcoin kogukond, kes omistama liberaal väärtusi. Nad usuvad, et Bitcoin Foundation teeb viga jõuda poliitikute ja seadusandjate, ning et detsentraliseeritud digitaalse valuuta nagu Bitcoin võib areneda omal ilma valitsuse sekkumiseta.

Sõltumata sellest, poliitilised motiivid taga lobitööle, saame julgelt öelda, et need jõupingutused on jõledalt kallis - kas neil on või ei kavatsetud seadusandliku mõju. Nagu eespool näha, et enamik 2013. Maksed Thorsen Prantsuse Advocacy olid hästi üle $ 100,000. Kui need näited on mis tahes tähis, kui palju Bitcoin tasus sihtasutus selle konkreetse brändi poliitilise mõju, siis see on lihtsalt rohkem tõendeid, et sihtasutus on rohkem keskendunud poliitilise heakskiidu kui parandada tuum kood Bitcoin ise.

See ulatub tagasi Mike Hearn originaal kriitikat Foundation, ja see on ka tõenäoliselt osa põhjus Andreas Antonopoulos on loobunud oma positsiooni. Bitcoin Foundation - mis on "sihtasutus" jaoks Bitcoin, tehnoloogia, vaid nime - lihtsalt on oma prioriteedid tagasi. Ta on keskendunud enamus oma jõupingutusi ja rahalisi tugevus omandada hõre ja ebastabiilne heakskiitu valitsuse regulaatorid ja ilmselt äärmuslik kulu. Paljud Bitcoin kogukonna usuvad, et need fondid oleksid paremini kulutatud parandada tehnoloogia ise, selle asemel, et veenda valitsust toetada.

Jääb üle oodata, kui rohkem liikmeid lahkub Bitcoin Foundation üle selliseid küsimusi, kuid uued ärimudel juba kehtestanud parandada Baasinfrastruktuur abita fond. Kõige silmapaistvam näide on majakas, mis teenis Mike Hearn $ 40.000 rewardfrom rikkad ettevõtja Olivier Janssens. Kui selline detsentraliseeritud rahastamisstruktuuridele võib parandada põhilisi Bitcoin koodi oma, ehk saame lõpuks lasta Bitcoin Foundation fade irrelevantsus.

Seotud uudised


Post Bitcoin

Bitcoini hinna analüüs: Tim Draper võidab Silk Road oksjonil

Post Bitcoin

Mainstream Bitcoin 2. osa: Academia ja Laymen

Post Bitcoin

Mis on 51% rünnaku - lihtsustatud bitcoini õpetus

Post Bitcoin

Bitcoin IRA ülevaade - maksuvaba krüpto?

Post Bitcoin

Los Angelesis sel nädalal esimene Bitcoini sularahaautomaatide komplekt

Post Bitcoin

Bitcoin Millionaire: Top 5 Bitcoin Millionaires

Post Bitcoin

Bitcoin õpetab vabatahtlikke kõike, mida nad majandusteadusest ei tea - The Washington Post

Post Bitcoin

Bitcoin Ei saa reguleerida nagu Internet

Post Bitcoin

Bitcoin on lummatus, mis vallutas maailma - Atlandi ookeani

Post Bitcoin

BTCRobot - Automatiseeritud Bitcoin Trading Software Bot ülevaade

Post Bitcoin

Mike Hearni tuletorn võib Bitcoini massiliselt parandada

Post Bitcoin

Lõpuks lihtne viis bitcoini saatmiseks Facebookis