Argentiina keskpank kardab bitcoini | Estonian.lamareschale.org

Argentiina keskpank kardab bitcoini

Argentiina keskpank kardab bitcoini

Veel üks maailma keskpangad on avalikult "hoiatas" kodanikud Bitcoin. Argentina Keskpank on postitatud avaldust Bitcoin nende ametlikul koduleheküljel, hoiatades puudumise seadusliku maksevahendina, volatiilsuse ja Bitcoin on kasutamiseks pettuste ja rahapesu. Tundub, nagu oleks pank välja seda hoiatust lihtsalt meelde kodanike Argentina, et kui nad kasutavad Bitcoin, millega nad tegelevad valuutas ei ole lubatud kasutada alla Argentina seadusliku maksevahendina seadusi. Muidugi, kui Bitcoin muutub kogu maailmas laialt levinud majanduse keskpangad maailma rüselus valitseda krüpteerimisoperatsiooni valuuta ja panna kodanikud maakera tagasi oma pakkumise inflatsioonisurve, pidevalt amortiseeruvad valuuta:

"Seetõttu on soovitatav alla avaliku märkida, et nn" virtuaalne raha "ei ole välja andnud keskpanga või teiste rahvusvaheliste rahandusasutuste, seega ei ole seaduslik maksevahend ega omada kinnitamiseks."  

Märkus: See tsitaat tõlke originaal Hispaania dokument postitatud keskpanga veebilehel. Seetõttu see tsitaat ei pruugi olla 100% täpne.

Originaalse avalduse Hispaania, leiad siit.

Hoiatus väljastatud Argentina Keskpanga sarnaneb hiljuti avaldust Yves Mersch liige Euroopa Keskpanga juhatuse liikmeks. Selles avalduses, Mersch väitis, et Bitcoin ei ole elujõuline rahasüsteemi mõned Samadel põhjustel, mis on esile kutsutud hoiatus keskpangalt Argentina.

See avaldus keskpanga Argentina Tundub irooniline arvestades riigi ajaloo hüperinflatsiooni ja majanduslik ebastabiilsus. Kui Pank usub, et Bitcoin on lenduv, siis nad peaksid võtma pilk oma majanduse ajalugu.

Argentina on ajalooliselt olnud vaevavad majandusliku ebastabiilsuse ja inflatsiooni; siin on mõned ajaloolised inflatsioonimäär Argentina:

Inflatsioonimäär Argentina:

Detsember 2013..............................................10.90%

1944-2013...................................................... 205,68% (keskm)

Ajalooline madal (veebruar 1954)................................. -7%

Ajalooline kõrge (märts 1990)...............................20262.80%

Allikas: tradingeconomics.com

Arvestades neid metsikult ebastabiilne inflatsioonitase, mis tingimata suure volatiilsuse ostujõudu Argentina valuuta, tundub salapäraselt humoorikas, et Argentina keskpanga läheks nii kaugele, et hoiatada kodanike Argentina kasutamise kohta lenduvate valuuta.

Miks on Keskpankade nii väga kardad Bitcoin?

Need keskpanga hoiatused on indikaatoriks, et Bitcoin levib. Maailma keskpangad kardavad Bitcoin ja nad peaksid olema. Nagu Bitcoin kasvab populaarsus ja rohkem ettevõtteid vastuvõtmise algust Bitcoin kui maksevahend, valitsuse kontrollitud fiat raha muutub üha väiksem tähtsus. Lisaks, nagu Bitcoin kasvab väärtus, fiat valuuta tingimata väärtus väheneb võrreldes Bitcoin. Mida see tähendab, et keskpangad? See tähendab, et nad on ohus Bitcoin kahjumiga võimul, kaotus oma monopoliseeritud üle rahalisi struktuure nende riikidega. Loomulikult on need võimujanuliste pankurid kardavad see väljavaade. See hirm on see, mis motiveerib neid keskpankade väljastada need "hoiatused" umbes Bitcoin proovida ja julgustada inimesi, kasutades digitaalset valuuta. Aga inimesed ei kuula, et palju on kõlavalt selge.

Inimesed ei ole enam võlutud vale mõttes keerulisemaks majandus, mis on loodud Keynesi Economics. Keskmine kodanike hakkavad ärkama ja mõistma, et kõik need "majanduslik" võrrandite asuvad valedel eeldustel ja meeleheitel soov liikuda majandusteaduses ühiskonnaõpetus sfääri loomulik, empiirilises teaduses. See katse pärineb soov neist majandusteadlased tunda end tähtsana ja väidetavalt loomulik kalduvus inimestel püüda planeerida ja kontrollida kõike. Tundub, et keskmine kodanike maailma hakkavad tõlgivad petlik metoodika Keynesi ja teiste institutionalist koolid majandusliku mõtlemise. Me näeme seda muutust status quo kasvav populaarsus ja aktsepteerimise Bitcoin ja taastekke Austria Economics. Kui see kasvav trend muutus jätkub, siis varsti keskpankade langeb. Ja mitte tingimata, sest maailmamajanduse disasterthey on meid üles, keskpankade võib langeda ammu enne, et tänu lihtne kahju populaarsust. Inimesed ei taha, mida keskpangad müüvad; inflatsioon, valuuta väärtuse alandamine ja halb ökonoomika on hakanud kaotama oma mainstream kaebuse. Need muutused on, miks Bitcoin on selline helge tulevik. Bitcoin pakub võimalust põgeneda kohutav keskpanga poliitika. Tegelikult, mida rohkem keskpangad hävitada oma valuuta atraktiivsemaks Bitcoin muutub.

See ei tähenda, et Bitcoin toetajad peaks soovi või tähistada tuleval majanduslik kollaps. See autor ei soovi, et maalida kokkuvarisemist teise puhul klišee, "see on tegelikult hea uudis", mis tundub pop up kõikjal Bitcoin kogukonnas. Üleminekut sügisel fiat ja lõplik tõus Bitcoin ei ole sujuv üks, ja paljud inimesed tunnevad valu majanduse kokkuvarisemisega. Kuid sel hetkel selline kollaps tundub paratamatu tänu maailma keskpangad. See väide ei ole katse on alarmeeriv või sensatsioonihimuliste see majanduslik kollaps on lihtsalt loogiline järeldus keskpanga indutseeritud majandustsüklite. Tõsi, seda kiiremini büst etapi majandustsükli toimub, seda vähem intensiivsem depressioon. Siiski on kuidagi tegelikult vastupidine kahju, mida põhjustasid inflatsiooni, mis on juba süstitud turgudel.

Loodetavasti Bitcoin võib vähendada valu majanduskriisi, mis tõenäoliselt juhtub mingil hetkel tulevikus. Aga see on kaheldav, kas Bitcoin võimaldab meil täielikult vältida valu, mida põhjustasid praeguse keskpanga poliitika. Sõltumata sellest, mis juhtub majanduses tulevikus, siis on selge, et keskpangad üle maailma kardavad Bitcoin. See on selge. Nad töötavad koos liikmesriikide valitsuste pärssida Bitcoin laia aktsepteerimist. Kuigi tundub väga ebatõenäoline, et nad näevad mingit olulist edu piirates kasvu Bitcoin.

Seotud uudised


Post Bitcoin

Bitcoin Charts - mis nad on, kuidas kasutada BTC kaarte

Post Bitcoin

Bitcoin Exchange OKCoin Reservid on 104%

Post Bitcoin

Bitcoin Value: Raha iseloom ja päritolu

Post Bitcoin

Bitcoin on mull, ja siin on, kuidas see hakkab krahhima - CNBC

Post Bitcoin

7 Online-ettevõtted, kes praegu kiidab Bitcoini heaks

Post Bitcoin

Bitcoini igapäevane aruanne: nõudlusprogrammiga BitPay Partners pakub SpectroCoin eurooplastele muret lahendusi ja palju muud

Post Bitcoin

Bitcoin: prantsuse majandusteadlane ennustab arvutamise päeva - Irish Times

Post Bitcoin

Bitcoin Millionaire: Top 5 Bitcoin Millionaires

Post Bitcoin

BetChain saab mitmekeelse toetuse juhtivaks Bitcoini kasiinoks

Post Bitcoin

Nõuetekohane bitcoini hindade analüüs: sissejuhatus USD-s BTC-i hindamisse

Post Bitcoin

Bitcoin õpetab vabatahtlikke kõike, mida nad majandusteadusest ei tea - The Washington Post

Post Bitcoin

Bitcoini hinnad on selgitatud - kas Bitcoini tehing on tegelikult tasuta?