Bitcoin 2014: aasta uksed ja langused | Estonian.lamareschale.org

Bitcoin 2014: aasta uksed ja langused

Bitcoin 2014: aasta uksed ja langused

Bitcoinhas kasvanud palju viimase aasta jooksul, uskumatu tõusu vastu, kasutusmugavus ja tugisüsteemide valuuta. Üha enam inimesi küsivad: "Mis on Bitcoin?

# 8221; või "Kuidas ma saan Bitcoin?", ja see muutub vähem levinud leida inimesed, kes ei ole vähemalt kuulnud valuuta. Samal ajal 2014 ei olnud selline, et need, kes sattus koos Bitcoin pärast 2013. Aasta keskel ja kasutatud valuuta kui investeeringut. Bitcoin on pricehas olnud pidevalt langenud ning on pööranud üha kriitika isikud, kes ei ole seotud BTC.

Kas hind on tõesti oluline? Kas võrgustiku kasv ja suurenenud aktsepteerimist, ületab kaotust ja kriitikat Bitcoin? Sa olema kohtunik.

Bitcoin Goes Mainstream, et hea ja halb viise

Bitcoin vastuvõtmine kasvab

Igaüks, sealhulgas need, kes on kritiseerinud Bitcoin elujõulisuse kui valuuta, peab tunnistama, et Bitcoin aktsepteerimine on kasvanud hüppeliselt viimase aasta jooksul. Enne aasta algas paljud väikesed kaubanduse veebilehtedel, Bitcoin põhinevate ettevõtete ja mõned suuremad ettevõtted, nagu WordPress, OK Amor ja Namecheap, olid nõustudes BTC makse, kuid see oli ikka raske otseselt kasutada valuuta enamiku oste. See ei ole enam õige.

Mitu äri, mis jälgivad, integreerides või aktsepteerida Bitcoin ei tundu tõenäoline, et aeglustada. Kuid nagu me oleme öelnud varem, selline vastuvõtmine võib tegelikult põhjustada hind Bitcoin vähendada, mitte suurendada, sest enamik neist ettevõtetest on konverteeriva BTC USD niipea, kui see on vastu võetud.

Skandaalid pettust on domineerinud meediakajastus Bitcoin

Kahjuks on Bitcoin kogukond, pettuse ja varguse jäänud pidev probleem digitaalse valuuta vahetamist. Pärast Mt. GOX kokkuvarisemist, mis tõi kaasa ka nende manipuleerimine Bitcoin hind valguse, usaldus ka kõige asutatud vahetamist hakkas vankuma. Peal, et paljud väikesed vahetus läks pankrotti tõttu häkkimise või oli omanikud kaovad koos raha, mis oli hoiule. Muidugi, seda väiksem vahetus sai palju vähem meedia tähelepanu ja enamik ühenduse vältida uusi vahetusi, mis oli veel ennast tõestada.

Siis hiljuti, see juhtus jälle. Moolah, mis kuulub Mintpal, varises. Ta oli saanud üks suurimaid altcoin vahetusi ning see sündmus jättis see klientidele "hoides kotti" taas. Kuigi mõju ei olnud päris nii äärmuslik nagu sügisel Mt. GOX, see ikka põhjustanud tõsiseid lained, mis on jätkuvalt tunda täna.

Bitcoin areneb: Smart Lepingud, kõrvalahelad, Jootraha ja Sõnumid

Ethereum ja vastaspoole Tooge Smart Lepingud Life

Kuigi Bitcoin loodi olla detsentraliseeritud valuuta, mis oli kunagi ainus eesmärk. Idee aruka lepingud, mis võimaldavad keerukamate tehingute, detsentraliseeritud teabevahetuse ja potentsiaali detsentraliseerida peaaegu iga tüüpi rakenduse tarbeks, on olnud juba aastaid. Ethereumraised üle 25.000 BTC see eelmüügis, üks peamisi eesmärke süsteemi on luua detsentraliseeritud süsteemi nutikate lepingu võime ehitatud see.

Sellest ajast, vastaspoole, mis on ehitatud peal Bitcoin on blockchain, on edukalt teisaldatud Ethereum programmeerimiskeelt, et võimaldada luua aruka lepingud ilma uue võrgu.

Blockstream on külgahelad võiks lahendada Altcoin Probleem

Samal ajal, et need edusammud olid tehtud, Blockstream teatas revolutsiooniline idee: külgahelad. Külgahelad lahendada probleem, mis on vaevanud Bitcoin, mis on see, et tugevus on ka see nõrkus. Bitcoin ei saa muuta ilma üksmeel kaevurid, mis tähendab, et kõik muudatused, kuidas Bitcoin funktsioonid on väga piiratud. Ei toimu põhjalikke muutusi teha, kuna see võib kahjustada see eesmärk ja kaevurite kiidaks kunagi heaks läbivaadatud koodi. See muudab Bitcoin väga stabiilne nii, nagu eeskirjad, kuidas see toimib, kui palju bitcoins luuakse ja mida on võimalik tähtaja Bitcoin võrk on tavaliselt konstantne.

Samal ajal, innovatsiooni Bitcoin kood on peaaegu võimatu, mis on liikumapanevaks jõuks loomine altcoins. Mõned altcoins on loodud oma blockchain, võimaldades katsetamist erinevate plokkide suurused, korda, algoritme, ja nii edasi. Muud altcoins on ehitatud peal Bitcoin on blockchain, mis varustavad neid turvalisuse loodud Bitcoin võrgu uskumatu töötlemise võimsus, kuid piirata kuidas need uued valuutade saab kasutada. Külgahelad võimaldab uus blockchains loodavate mis on ühendatud Bitcoin on blockchain ja muud külgahelad, nii et võimaldab üleantava vara omavahel ahela... Kuid iga külgahela on ka täiesti sõltumatu ning ei kahjusta teiste blockchains.

See mõte, mis on äärmiselt keeruline rakendamisest vaatevinklist on lihtne viisil. Võimaldades bitcoins, lepingud, teiste valuutade või muu vara vahel üle kanda blockchains, vajadust "altcoins" on eemaldatud. Uued ideed ja süsteemide saab ehitada ilma et luua unikaalne valuuta iga blockchain.

Changetip vs Tipping Altcoins

Lõpuks, ladestamine ja sõnumite abil digitaalse valuuta on saanud kasvav populaarsus. On kaks viisi, et ei kasutata ladestamine:

Altcoins, nagu Reddcoin, on välja töötatud eesmärgiga olla tõhus detsentraliseeritud ladestamine platvorm, eriti sotsiaalsete võrgustike ja veebilehed. Reddcoin lõppeesmärk on saada sotsiaalset Valuuta, mida kasutatakse kõigis vormides sotsiaalse meedia ja sotsiaalsed võrgustikud. See on olnud väga edukas seni, ja on kindel grupp arendajad taga, kuid summa arengut vaja muudab protsessi aeglane.

Teiselt poolt, Changetiphas kerkisid tsentraliseeritud Bitcoin kallursüsteemiga. Nagu Bitcoin on tehingutasud teeb kulude microtransactions liiga kõrge, 3. Osapoole on vaja käsitleda tehinguid väljaspool blockchain. Milline mõte võidavad lõpuks on veel teadmata, kuid mõlemad on kogenud märkimisväärset kasvu sel aastal.

Sõnumid põimitud Bitcoin Blockchain

Sõnumid, teiselt poolt, on ikka "teostes". Idee kasutades blockchain edastada sõnumeid pakuti 2011. Aastal koos Btcmsg, kuid katkestati varsti pärast. Hiljuti Krzysztof Okupski, aspirandina Hollandis, on asunud välja töötama uue süsteemi saata tsensuuri-proof sõnumeid kaudu Bitcoin on blockchain. Idee on potentsiaali luua "blockchain paistetama", mis oli see, mida hoitakse eelmise jõupingutusi edasi, kuid Okupski platvorm on välja töötatud, et olla tasuv ja hoida paistetama miinimumini.

Bitcoin Teenused ja avalikkussuhete on suurenenud suuruse ja potentsiaalse

Ebakindlus külluslikult hetkel, kuid üks asi on kindel: Bitcoin põhinevate ettevõtete ja projektide kasvavad. Selle kasvu, mis on sageli toidab riskikapitali, kaasas suurendada teadlikkust Bitcoin avaliku, samuti rohkem uuenduslike, kompleksi teenuseid.

Detsentraliseerida Markets

Open Bazaaris luua detsentraliseeritud turul, mis võivad toimida üheaegselt nii konkurendi Ebay, samuti asendamise Siiditee. Olles detsentraliseeritud puuduvad serverid ära, Ulbrichts vahistada või tsensuuri, mida saab loetletud. See on nii õnnistus ja needus, sest see edu on suuresti sõltuv avalikkuse taju, ja kuidas valmis inimesed on teenust kasutada. Muidugi, detsentraliseerimise toob kasu suurema tõhususe ja odavamalt, nii Open Bazaar on potentsiaali tõsiselt häirida asutatud online-turud.

Bitsquareis võttes teiselt pool "detsentraliseeritud turg" võrrandi luues detsentraliseeritud Bitcoin vahetada. On tehtud katseid viimase luua detsentraliseeritud vahetada, kuid enamik on aluseks sees kohta altcoin. Tehes luua tõeliselt detsentraliseeritud vahetada, ilma kukkumist peal valuuta, Bitsquare võiks tõeliselt muuta seda, kuidas Bitcoin kaubeldakse. Vahetused on vaevasid pettuse viimase aasta jooksul, ja see võib olla lahendus.

Makse töötlemine ja jalgpalli

BitPayhas olnud selge võitja, makse töötlemise areenil, käesoleval aastal. Alates maandumisest Microsoft ja paljud teised kõrge profiiliga klientidele, spondeerivatele kolledži jalgpalli kaussi mängu Bitcoin Peterburi Bowl

Ettevõte on olnud midagi, kuid edu.

Ainsa tasumise töötleja pakkuda tõeliselt vaba maksete ja vältides kiusatusele proovida teha liiga palju korraga, nagu pakuvad online rahakotid, või tegutsedes vahetada, nad on lukustatud suur osa turust.

0

Kauss mäng, mida mängitakse 26. Detsembril Objekte Bitpay logod üle väljaku koos logod mõne muu Bitcoin tegutsevad ettevõtjad, kes Bitpay partneriks sündmust. Trucoinprovided võime fännid osta Bitcoin, pangaautomaadid ja online müük ja Gyftran reklaami viitavad, et nad aktsepteerivad BTC.

1

Kuidas oli Bitcoin on aastas?

Nii näeme tõusud ja mõõnad. Hind on maas, skandaalid on toonud negatiivseid meedia tähelepanu ja valuuta on järjest enam on konkurente. Teiselt poolt, vastu on rohkelt, Bitcoin areneb kaugemale lihtsalt "valuuta", ja see on üha rohkem mainstream tähelepanu.

Mis sa arvad Bitcoin on 2014. Aastast? Kas olete Jäme või bullish 2015? Anna meile teada, mida teie mõtteid, mis juhtub sel aastal.

Seotud uudised


Post Bitcoin

Bitcoin ametlikult seaduslik Californias! Gov Jerry Brown Signed AB129!

Post Bitcoin

Bitcoin Value 2. osa: kas raha vajab isegi kasutusväärtust?

Post Bitcoin

Bitcoini hinnad on selgitatud - kas Bitcoini tehing on tegelikult tasuta?

Post Bitcoin

Mainstream Bitcoin 2. osa: Academia ja Laymen

Post Bitcoin

Deflatsiooni 2. osa: kas bitikiini hinnaefitsiit on hea või halb?

Post Bitcoin

Proper Bitcoini hinna analüüs 1. osa: metoodika

Post Bitcoin

Mündi lühikokkuvõte Weekly Bitcoin Hindaruanne: 24.-30. August 2014

Post Bitcoin

9. aprill 2015

Post Bitcoin

Bitcoin vastu Litecoin - olulisi erinevusi ja sarnasusi!

Post Bitcoin

Bitcoin Margin Trading Valikud algajatele

Post Bitcoin

Bitcoin Mining 2015: ASIC, Cloud Mining ja raskused

Post Bitcoin

Uuring: Siiditee oli ravimite kaubanduse paradigma muutus