Kuidas Bitcoin kiirendab või piirab Fiat Inflatsiooni | Estonian.lamareschale.org

Kuidas Bitcoin kiirendab või piirab Fiat Inflatsiooni

Kuidas Bitcoin kiirendab või piirab Fiat Inflatsiooni

See on teema, mis mul on pandud olulist mõelnud viimase paari kuu jooksul. Tundub, nagu oleks Bitcoin ja muu digitaalse valuutades, võib oluliselt mõjutada seda, mil määral käibevaluutasid kogeda inflatsiooni või deflatsiooni. USA Föderaalreserv on juba tekkinud raskusi põhjustab inflatsiooni tase nad püüdlevad, ja et võime võiks veelgi takistanud tulevikus.

Kuidas Bitcoin Effect Inflatsioon?

Nagu Bitcoin saavutab rohkem mainstream vastuvõtmise ja volatiilsuse rahustab, on tõenäoline, et see taas hakata aeglaselt ronida valueover aega. Sel hetkel, see kiiresti muutunud väga raske iga fiat valuuta säilitada ainult kerget summa inflatsioon, nagu tavaliselt ihalda majandusteadlased teatud koolkondi.

Selle asemel, kui valuuta on manipuleeritud nii, et eeldatavalt põhjustada inflatsiooni, oleks parimates huvides elanikkonnast kasutab, et valuuta konverteerimiseks nende fondide bitcoins, vältimaks olukorda, kus nende rikkuse lahjendada. Kuid see võib tegelikult olla mõju suurendamine inflatsiooni määr fiat raha, sest sellise sissevoolu Bitcoin oleks kiiresti sõita hind Bitcoin vs fiat üles. Suurenenud ostujõud et Bitcoin saaksid oleks tulnud kuskilt mujalt, ja see koht on tõenäoliselt pärit fiat valuuta teisendatakse see.

Vastupidisel juhul, kui riigi majandus on tugev, ja see on valuuta tundub olevat resistentsed inflatsioon, või kui Bitcoin ise on tekkinud langenud, siis üleujutus üksikisikute müüa Bitcoin võib põhjustada fiat valuuta kogevad deflatsiooni. Summa manipuleerimise ta võtab valitsus või sellise asutuse nagu Föderaalreserv, et piirata selle mõju võib väga kiiresti saada välja oma kontrolli.

Kas see hea või halb Bitcoin?

Kuigi see võib kedratud tunduda negatiivne poole Bitcoin, nagu oleks destabiliseeriv jõud kas nendest olukordadest, mis oleks lühinägelik. Kui üks neist olukordadest olid esine, see oleks lihtsalt märk lõkse omane rahasüsteemi, nagu fiat, mis tugineb monopol toimida. Ma ei oota Bitcoin või muu digitaalse valuuta, kunagi täielikult asendada traditsioonilisi valuutades. Kuid ma ei oota, et see nõuab suuremat vastutust ja aruandekohustust, mis haldab haldamise asutused, ja see on hea kõigile.

Muidugi, see kõik sõltub Bitcoin saavutada mainstream vastuvõtmise ja kasvab mitu korda see praegune turuväärtusest. See peaks andma majandusteadlased ja pangad, piisavalt aega, et arendada plaane hakkama võimalike olukorda, mis võib tekkida. Loodetavasti see planeerimine on juba käimas.

Seotud uudised


Post Bitcoin

Bitcoini kaupmehe teenused ja raha teenindusettevõtted arenevad

Post Bitcoin

Mis on Bitcoini privaatvõti, kuidas seda kasutada, hoia seda turvaliselt!

Post Bitcoin

AsiaCoin üleminek aktsiate tõendamiseks

Post Bitcoin

Bitcoini sihtkogu valimine: Jim Harper, Olivier Janssens või kas see on isegi oluline?

Post Bitcoin

Armory Technologies vabastab uuendatud versiooni oma Bitcoin rahakoti pärast investeeringute $ 600k

Post Bitcoin

Bitcoini tulevik on hele: hinnatõus ja evolutsioon

Post Bitcoin

Bitcoini igapäevane aruanne: Bitmaini P2pooli arendus, KnCMiner Arctic Cycle Cloudi mineerimine ja palju muud

Post Bitcoin

Bitcoin IRA ülevaade - maksuvaba krüpto?

Post Bitcoin

Mike Hearni tuletorn võib Bitcoini massiliselt parandada

Post Bitcoin

27. aprill 2015

Post Bitcoin

Bitcoin hinnad tõusevad pärast turbulentne kuu!

Post Bitcoin

Ennenägematu: Bitcoin Mining Network ületab 100 PH