Bitcoini kasvav aktsepteerimine: 6 viisi BTC kasutamiseks | Estonian.lamareschale.org

Bitcoini kasvav aktsepteerimine: 6 viisi BTC kasutamiseks

Bitcoini kasvav aktsepteerimine: 6 viisi BTC kasutamiseks

Bitcoinis pidevalt muutumas rohkem kasulik viis kasutada oma vahendeid, ja Bitcoin tulevase paistab helge

Võttes kõik need suured eelised, üks võib kergesti valida kasutamiseks BTC üle regulaarset fiat raha. Varem keskendusime nimekirjad konkreetsete ettevõtete nõustudes Bitcoin või restoranides, mis aktsepteerivad Bitcoin. Kuid uued ettevõtted nõustudes Bitcoin on üha suurenev määr on viise kasutades oma bitcoins pidevalt kasvab. Täna saate isegi osta PC kasutades ainult bitcoins. Mida saab teha Bitcoin võite küsida? Las ma näitan sulle:

1. Bitcoin eest kinkekaarte

Lihtsaim viis kasutada bitcoins poest, mis ei võta BTC veel on osta kinkekaart selle koha jaoks. Kas fantastiline asi meeles, et soovite osta, kuid realiseerida peate kulutama Bitcoin seda osta? Hirm mitte rohkem! Lase käia ja saada kinkekaart selle väga koht. Kuid sõltuvalt sellest, kus sa elad, siis tuleb vaadata, kuidas kinkekaarte tööd. On mõnikord piirangud sellele, kus kaardid saab kasutada, eriti kui sa elad väljaspool Ameerika Ühendriike. Sa ei taha lõpuks saada kinkekaart, et te ei saa tegelikult kasutada.

Sa võid osta kinkekaarte BTC kohad nagu pop- ja Gyft.

2. Teenused, mis aktsepteerivad Bitcoin

 

Seal on palju teenuseid, sealhulgas VPN teenuseid, elektroonika ja isegi reisides teenuseid, mida saab osta koos Bitcoin. Võite tegelikult maksma kogu lennu kasutades ainult Bitcoin läbi erinevate teenuste, näiteks Cheapair, kes aktsepteerib Dogecoin ja Litecoin või isegi Expedia. Valige, kuhu lendab, kui kõik muud kraami sa teed, kui lennu planeerimiseks. Kui olete lõpetanud, antakse teile juhuslikult genereeritud rahakoti aadress, kuhu saadab bitcoins ja kümme minutit aega, et saata neid.

Muud teenused hõlmavad Television, VPN teenuste ja isegi teenuseid, mis pakuvad hariduse programmeerimiskeeli nagu Java, HTML & CSS, jQuery ja nii edasi. Hiljuti Dish hakkas nõustudes bitcoinfor see satelliittelevisiooni ja Interneti-teenused, Treehouse on suure teene vastu BTC nende haridusasutuste ja AirVPN on suurepärane ja usaldusväärne, teenus, mis aktsepteerib bitcoins selle VPN teenuseid.

Lisaks sellele, PayPal aeglaselt integreerida Bitcoininto see erinevate maksesüsteemide ja tõenäoliselt pakkuda täielikku toetust BTC lähitulevikus.

3. Ostu Electronics Bitcoin

 

Kui päev kauplemine ei sobi, siis seal on alati midagi muud vahendid, et suurendada oma Bitcoin põllumajandusettevõtetes. On palju erinevaid hasartmängude saidid ja Satoshibet on üks suurimaid, samuti kõige usaldusväärsem. Mina isiklikult on vähe kogemusi kasutades seda saiti esimest poolt. Kui Satoshibet ei ole teie jaoks, on palju, palju muud hasartmängude veebisaitide ja programme, mis on suunatud poole Bitcoin või muu digitaalse valuutades. Kuid nagu päev kauplemise, palun olla ettevaatlik. Hasartmängud sel viisil on veelgi riskantsem kui päev kauplemise, sest õnne faktor on oluliselt suurenenud, ja sa ei tohi kunagi saata oma BTC teada, ebausaldusväärse veebilehel.

6. Bitcoin Mining Riistvara... Kaevandada rohkem BTC

 

Muidugi koos Bitcoin ja kõige muu cryptocurrency seal, münte tuleb kõigepealt kaevandada, enne kui nad saavad kasutada. Bitcoin miningindustry koos altcoin kaevandamise, on kogenud plahvatuslik kasv viimase aasta jooksul ja pool. Kuigi kogenud periood, kus ta oli kahjumlik enamik kasutajaid, kasumlik Bitcoin miningis alguses reaalsuseks taas tingitud asjaolust, et ASIC lõpuks jõuda state-of-art tasandil. Selle tulemusena peaks vähem hüpped tõhusust ja seega raskusi peaks algama ühtlustuma, või isegi hakata järgima Bitcoin hind (kui see minevikus, kui GPU ja FPGA domineerivaks jõuks kaevandused).

Alustuseks kaevandamise, üks vajab, et saada kaevandamise riistvara. Mining riistvara kipub olema ostetav BTC muidugi, nii et see võib kaasa tuua kaevandamine Bitcoin, kasutades seda Bitcoin osta rohkem kaevandamise käik, siis kaevandamine veelgi Bitcoin ja nii edasi...

See ei ole kaugeltki täielik loend, sest kaupmehi, kes aktsepteerivad Bitcoin arv tuhandetes. Tegelikult on see artikkel on peamiselt keskendunud ettevõtted ja teenuseid, mis asuvad ja saadaval, USAs või Euroopas. See ei ole isegi arvestades kasvava kaupmehi Aafrikas, mis aktsepteerivad Bitcoin. Kui on olemas koht, kus ma ei maininud, saitidel nagu Spendbitcoins esitada üksikasjalikumat nimekirjad, kus saab näha kõiki kohti, mis aktsepteerivad BTC kui viis makse. Merchant vastuvõtmise kasvab pidevalt, ja see on väga hea.

Kuid Bitcoin tulevik sõltub tarbijate vastuvõtmisel currencyas hästi. Näidates inimestele, kuidas paljudes erinevates kohtades nad saavad veeta bitcoins, võib innustada neid osalema, või vähemalt tähelepanu pöörama.

Seotud uudised


Post Bitcoin

Twitch.tv alustas abonementidele Bitcoini aktsepteerimist

Post Bitcoin

Mündi lühinädalane bikiini hindaruanne: 14.-20. September 2014

Post Bitcoin

Bitcoini tulevik sõltub sinust

Post Bitcoin

Bitcoini sihtkogu valimine: Jim Harper, Olivier Janssens või kas see on isegi oluline?

Post Bitcoin

Bitcoin Value 3. osa: Konrad S Grafi bikkiini väärtuste teooria

Post Bitcoin

Deflatsiooni 2. osa: kas bitikiini hinnaefitsiit on hea või halb?

Post Bitcoin

Bitcoin ja üleminek rahale

Post Bitcoin

Bitcoini põhitõed selgitasid: BTC alamkategooriad

Post Bitcoin

Bitcoin makseprotsessor BitPay kasutab 1 miljardit tehingutest päevas!

Post Bitcoin

Alibaba IPO vastutab Bitcoini Crashi eest!

Post Bitcoin

Bitcoini põhitõed selgitasid: BTC (Q-U) ABC-d

Post Bitcoin

Bitcoin Mining: algaja juhend