Twitch.tv alustas abonementidele Bitcoini aktsepteerimist | Estonian.lamareschale.org

Twitch.tv alustas abonementidele Bitcoini aktsepteerimist

Twitch.tv alustas abonementidele Bitcoini aktsepteerimist

Varasem 1. Augustil, Twitch.tvthe tuntud mängude live streaming veebileht alustas nõustudes Bitcoinas makse võimalus see premium tellimusi. Tõmblema teatas ka, et seda tuua uus maksevõimalused kanalitellimustele samuti. Kanalitellimustele on viis vaatajad on otse toetada oma lemmik sisu loojate tõmblema makstes tasu tellida oma kanal ja saada mõned ekstra kasu ka. Seal ei pruugi olla täpne kuupäev, millal see juhtub, kuid tõmblema ütles, et see on tulemas. Kasutajad on kasutanud Bitcoin, samuti muu digitaalse valuuta, nagu Reddcoin andDogecoin, lükkas streamers kohta Twitch.tv juba mõnda aega. Kuid see ei ole toetatud tõmblema otse.

Twitch loodi juba 2011. Aastal tütarettevõte live streaming veebilehel Justin.tv keskendunud mängimine seotud streaming. Pärast seda sai üks suurimaid ja populaarsemaid live-streaming veebilehed ümber internet. Enam kui 35 miljonit unikaalset külastajat kuus tõmblema oli suuruselt neljas allikas Interneti liiklus tipptundidel USA 2014. Right taga Netflix, Google ja Apple. Lõpuks 24. Juulil tõmblema 2014 teatati, et Google sõlmis osta tõmblema umbes $ 1 miljard.

Twitch teab, et me Nagu Valikud, ja mõned meist Vali Bitcoin

Erinevalt paljudest teistest ettevõtted, inimesed on tõmblema ilmselt ei toeta seisukohta, et rohkem maksevõimalused anname inimestele, seda vähem nad kipuvad kulutama. Seda viimast uuendatud nad kasutusele üle 600new võimalusi kasutajad maksma lisatasu tellimus veebilehel, kus Bitcoin kahtlemata on üks varju jätma teised. Muud olulised näited võiks ettemakstud kaardid, (Amazon, Subway jne) või isegi mobiiltelefoni krediidi maksed. Mis see kõik uus maksevõimalused, Twitch saab nüüd kindel, et kasutajad üle kogu maailma on võimalik maksta kasu eriliseks tellimus ei ole piiratud üldse. 

Tundub tõmblema partneriks globaalse makseteenuste firma, Xsolla seda saavutada. See oli ilmselt Xsolla on kohandatud makselahendust teenust, mis võimaldas tõmblema hakata aktsepteerides umbes 600 erinevat maksevõimalused korraga. Kasutajad et valida maksma kaudu Bitcoin, mis suunatakse Coinbasepayment leht, kui nad on valmis maksma nende tellimust. Nii tundub Xsolla toimib nagu proxy Bitcoin makseid. 

Tasub mainida küll, et vahel teisi võimalusi, Bitcoin võib olla ainult üks saadaval kõikides piirkondades. Asjaolu, mis tõstab esile see eelis vahel teiste valuutade ja süsteemide kanda raha üle maailma. In the end, vastuvõtmist ei saa, kuid hea, Bitcoin. Twitch on # 1 veebilehel mängimine live streaming hetkel ja tundub, nagu see on ka helge tulevik. Bitcoin võib tutvuma uue publikuni vaid olemasolevate maksevalikuna sellise veebilehel. Edasine raharinglusest aitab see kasu ka säilitada terve turul.

Seotud uudised


Post Bitcoin

Bitcoin 2014: aasta uksed ja langused

Post Bitcoin

Bitcoin vastu Litecoin - olulisi erinevusi ja sarnasusi!

Post Bitcoin

Mündi lühikokkuvõte Weekly Bitcoin Hindaruanne: 21.-27. September 2014

Post Bitcoin

Bitcoin Country! Top 10 rahvaid, kes armastasid BTC

Post Bitcoin

Bitcoin Exchange OKCoin Reservid on 104%

Post Bitcoin

Bitcoini päevane aruanne: Canabis Road Hacked, Korbit tõuseb $ 3M, Bitcoin kulu PAC ja palju muud

Post Bitcoin

Bitcoin on mull, ei kavatseta lühikeseks müüa: Jaapani postkontori CIO - Reuters

Post Bitcoin

Bitcoin: prantsuse majandusteadlane ennustab arvutamise päeva - Irish Times

Post Bitcoin

Kasulik Bitcoin Cloud Mining: Bitcoin kaevandamine ilma probleemideta

Post Bitcoin

Bitcoin Block Size Economics ja Gavin Andresen

Post Bitcoin

Bitcoin aktsepteeris: eBay integreerib Bitcoini Paypaliga!

Post Bitcoin

9. aprill 2015