7 Online-ettevõtted, kes praegu kiidab Bitcoini heaks | Estonian.lamareschale.org

7 Online-ettevõtted, kes praegu kiidab Bitcoini heaks

7 Online-ettevõtted, kes praegu kiidab Bitcoini heaks

Paljud tuhanded ettevõtted jätkuvalt aktsepteerida Bitcoinas paymentfor nende võrguteenuste ja füüsilise kauba; tasumise töötleja BitPay boasts üle 20.000 kaupmehed oma kataloogi ja mis ei sisalda isegi veebisaite, mis kasutavad Coinbase. Võtame pilk vaid 7 suurimaid nimesid, mis nõustute Bitcoin Internetis:

1. Bitcoin jaemüük: Overstock

Ülejääk käivitati 1999 tegevjuht Patrick Byrne ja sellest ajast on jäänud suur online-jaemüüja kauba. Veebisait alustas likvideerida ülejääk varud ebaõnnestunud dot-com ettevõtted, kuid lõpuks laiendada ka uus kaup samuti. Ülejääk läks avalike 2002. Ja jätkas oma äri kasvatada - jaemüüja nüüd tõmbab üle miljardi dollari aastatulu.

Ülejääk alustas nõustudes Bitcoin jaanuaris 2014 kooskõlas Byrne mässuline suhtumine ja valmisolek väljakutse status quo. Järgnenud elevust cryptocurrency kogukonna tulemuseks $ 126,000 väärtuses müügi tehtud Bitcoin vaid esimesel päeval.

2. Bitcoin Elektroonika: TigerDirect

On vähe paremaid viise osta arvutid ja olmeelektroonika Internetis kui TigerDirect alanud nõustudes Bitcoin 2014. Aasta jaanuaris Jaemüüja saavutab madalad hinnad pannes raske rõhku tagasimakse kokkuhoid ja isegi pakutakse $ 20 allahindlust Bitcoin klientidele esimesel paar nädalat heakskiitu.

TigerDirect praegu ridadesse umbes 1500 seas enim külastatud veebilehed, ja see on ka kümneid füüsilist asukohta Ameerika Ühendriikides ja Kanadas. Kuigi Kanada versioon TigerDirect veebisait ei aktsepteeri praegu Bitcoin see leht tundub osutavat sellele, et võib seda teha ka tulevikus.

3. Bitcoin for Love: OK Amor

Ajastul Internet, see pole kunagi olnud lihtsam kohtuda uute romantiline partneritega, ja nüüd saab seda teha abiga Bitcoin. Dating veebilehel OK Amor hakkasin digitaalse valuuta 2013. Aasta aprillis makse oma "A-nimekirja" teenus, mis lisab rohkem funktsioone peal saidi tasuta teenus. Näiteks vaba kasutajatele saad näha, kes meeldis neile, kui on vastastikune atraktsioon; premium kasutajad saavad näha, kes meeldis neile olenemata vastastikkuse.

Match firma ütles, et tema põhjendused nõustudes Bitcoin ei pruugi põhineb kasutaja nõudlus, vaid juurdunud soov olla esirinnas innovatsiooni. CEO Sam Yagan isegi juhtis võrdlustega mehhanismid taga oma saidi ja digitaalse valuuta: "Me kasutame matemaatika võite kuupäevad ja nad kasutavad matemaatika teha tehinguid turvaline."

4. Bitcoin domeeninimed: Namecheap

Üks populaarsemaid lahendusi domeeni registreerimise ja web hosting, Namecheap hakkas nõustudes Bitcoin märts 2013 pärast paljud nende tech orienteeritud klientidele taotlenud. Nõustumine Bitcoin langeb samuti kooskõlas ettevõtte filosoofia on "pioneerid ruumi innovatsiooni ja vabadust."

Digitaalne valuuta saab kasutada Namecheap osta domeene, web hosting, SSL sertifikaate, ja privaatsust teenuse WhoisGuard.

5. Bitcoin blogimise: WordPress

Üks kõrge profiiliga alguses kasutuselevõtja Bitcoin oli WordPress, vaba ja avatud lähtekoodiga blogging teenust. Veebisait hakkasin digitaalse valuuta tagasi novembris 2012 ja jääb vaieldamatult parim lahendus bloggers saada kvaliteedi tunnused makstes cryptocurrency.

Kui WordPress hakkas nõustudes Bitcoin nad viidatud demokraatlikku olemust digitaalse valuuta kui eelis tsentraliseeritud makseviisid nagu PayPal ja krediitkaardid. Inimesed, kes kasutavad neid makseviisid saab tehniliselt blokeeritud mingil põhjusel keskasutus. WordPress ütleb oma "eesmärk on võimaldada inimestel, mitte blokeerida."

6. Bitcoin Särgid: segatud Tees

Gone on päevad, mil seal olid vaid mõned särgid valida juures kaubamaja; tulek Internet on võimaldanud peaaegu lõpmatu hulk loominguline särk designs. Mixed Tees paneb palju rõhku popkultuuri ja geek seotud projekte, tutvustada särgid, millel on motot ja sees nalja näitab nagu Doctor Who. On isegi mõned Bitcoin seotud kujunduse neile, kes tahavad uhkeldama oma cryptocurrency uhkus.

Mixed Tees hakkasid Bitcoin 2013. Aasta oktoobris makse oma särgid, vaatamata saada küsiti nõustudes valuuta, mida ei põhine regulaarne dollarit. Ettevõte ütles, et muud alternatiivsed maksevõimalused valmistada neid cryptocurrency: "Google Wallet ja Paypal teinud tehnoloogia ülemineku lihtne meie puhul."

7. Bitcoin jaoks Kinkekaardid: Gyft

Nii saab osta arvuti osad, riided ja isegi saada kuupäeva Bitcoin, kuid mida kõike muud? Sest kõik asjad, mis ei ole võimalik osta otse digitaalse valuuta, Gyft on siin mängida kõiki olulisi keskel mees.

Gyft on äri, sa arvasid, kinkekaardid. Nad müüvad kaardid suur valik kauplustes-sealhulgas Zappos, Whole Foods ja Fandango-ja mitte ainult nõustuda Bitcoin, kuid aktiivselt julgustada kliente kasutama bitcoins kaudu tasu süsteemi. Inimesed, kes maksta Bitcoin saada 3% võrra tagasi oma kontole, mitte madalama tasu määrad pakutakse inimestele, kes kasutavad krediitkaarte. Gyft kasutab seda strateegiat, sest tasud on madalamad kui kasutate cryptocurrency ja helde premeerib süsteem on alati populaarne tarbijatele.

Gyft pakub Amazon kinkekaarte, mis tähendab, et kogu tohutu valiku Amazon tooted on pärani spenders kohta Bitcoin. Kasutades Gyft nagu keskel mees vahel Bitcoin ja suur valik tooteid Amazon tähendab, et praktiliselt midagi saab osta digitaalse valuuta.

Nii et järgmine kord, kui keegi sarkastiliselt küsib: "Mida saab osta koos Bitcoin niikuinii?" Võite vastata tõde: "Päris palju midagi."

Seotud uudised


Post Bitcoin

BetChain muutub esimeseks Bitcoini kasiinoks, kes pakub tasuta vabakäske viimaste vabade rehvide reede edutamisel

Post Bitcoin

Mis on Bitcoini privaatvõti, kuidas seda kasutada, hoia seda turvaliselt!

Post Bitcoin

Bitcoini tulevik sõltub sinust

Post Bitcoin

Kuidas aktsepteerida Bitcoini annetusi oma blogis

Post Bitcoin

Bitcoini päevane aruanne: Canabis Road Hacked, Korbit tõuseb $ 3M, Bitcoin kulu PAC ja palju muud

Post Bitcoin

Bitcoini plokkide suurus Majandus: argumentide selgitamine ja läbivaatamine

Post Bitcoin

Bitcoin Mainstream 1. osast: Šveitsi Bitcoini uurimuslik raamat

Post Bitcoin

Bitcoin Bear Peter Schiff paarib alla: Isegi $ 4000 juures on see ikkagi Bubble - Coindesk

Post Bitcoin

Bitcoin vastu Litecoin - olulisi erinevusi ja sarnasusi!

Post Bitcoin

Bitcoini igapäevane aruanne: Brasiilia ütleb, et liiga varakult Bitcoini eeskirjale Charlie Shrem mõisteti kaheks aastaks vanglasse

Post Bitcoin

Bitcoin on mull, ja siin on, kuidas see hakkab krahhima - CNBC

Post Bitcoin

Bitcoin Exchange OKCoin Reservid on 104%