Bitcoin Adoption: edusammude seas 100 populaarsemaid veebisaite | Estonian.lamareschale.org

Bitcoin Adoption: edusammude seas 100 populaarsemaid veebisaite

Bitcoin Adoption: edusammude seas 100 populaarsemaid veebisaite

Huvitav uus tabel näitab meile, mis on 100 top (Alexa auaste) veebilehed nõustuda Bitcoinas makse / annetuse võimalus. Kuid mida see chart tähendab Bitcoin vastuvõtmist? Uurime välja.

Laialdane Bitcoin vastuvõtmine ja numbrid

Vastavalt statistika esitatakse, 7 välja top 100 veebilehed nõustuda Bitcoin ja 2 neist on ilmselt juba plaanis teha lähitulevikus. Võtame pilk neid veebisaite, kuidas nad tegelevad Bitcoin ja ka kuidas tuli otsus nõustuda maksete ja annetused. (Loetletud kronoloogilises järjekorras esimesest alanud nõustudes Bitcoin kõige uuem).

WordPress, ühes varasemas Bitcoin vastuvõtmine Veebilehed

Nagu mainitud nende blogi Poston 15. November 2012:

PayPal üksi blokeerib juurdepääsu üle 60 riigi ja paljud krediitkaardi ettevõtted on sarnased piirangud. Mõned on blokeeritud poliitilistel põhjustel, mõned, sest kõrgema pettuste määr ja mõned teiste rahalistel põhjustel. 

Ja nii Bitcoin sai üks kolmest maksevõimalused Worldpress nõustub koos Paypal ja krediitkaart. Nad võivad tegelikult pidada üheks varakult, nagu Bitcoin on pricewas umbes 12 $, ja userbase oli kindlasti väiksem toona.

Reddit Pakkumised "Gold" jaoks Bitcoin

  Reddit.com

Esilehele internet, hakkas nõustudes Bitcoin aasta veebruaris 2014. Bitcoin lisati maksevalikuna pärast palju taotlusi uue maksevalikut vastavalt nende blogis.

Enne, et kasutajatel oleks osta ainult reddit "kuld" Paypal ja Google rahakott ja ainult elanikele USA ja Kanada suutsid maksta krediitkaardiga. Sellest ajast on paljud kasutajad on tegelikult loodud robotid, et teised cryptocurrencies kasutada ostmisel reddit kuld. Kuid need kipuvad kas kasutada vahetada kanda fondide Bitcoin või hõlmata indiviidil, kes ostavad valuutade kasutajatelt vastutasuks osta reddit kuld neile.

The Pirate Bay ja kickass torrenteid Vaikselt Alustada Nõus Bitcoin ja Litecoin

Mõlemad veebilehed nõustuda ainult Bitcoin (või Litecoin) annetusi, sest need, nagu torrent failide jagamise veebilehed, ei müü tooteid või teenuseid otse oma kasutajatele. Kuid nad on väga toetav userbase ja saada olulist annetusi.

The Pirate Bay ei postita midagi teadet selle kohta, kuid nende avalik annetus aadress sai esimese tehingu aprillil 2013. Varsti pärast seda, The Pirate Bay hakkas ka nõustumist Litecoindonations.

Samuti kickass torrenteid ei teinud teadaanne aktsepteerimise Bitcoin annetusi. Selle asemel, nad lihtsalt vastas küsimusele oma KKK koos Bitcoin aadress. Kuigi ei ole kuupäeva loetletud teatada, kui sellele küsimusele vastati, esimene tehing sellele aadressile saadeti november 2013.

Teine asi, et me ei ütle need kaks on ühine see, et nad hakkasid annetuste kui Bitcoin hind oli piik hinnaga. See ei olnud tipp Bitcoin seni, kuid me teame, et kuskil 10. Aprill 2013 hind tõusnud ligi 230 USD, rekordilise hinna eest aega enne kukutades tagasi alla ja alustades kindlam ronida.

Muidugi, tõeline "kõrge" jaoks Bitcoin jõuti novembris 2013, kui priceshot kuni ~ 1150 dollarit.

XHamster aktsepteerib Bitcoin Ilma Fanfaar

See on veel nii, et veebileht hakkab nõustudes Bitcoin välja sinine. Jällegi ei olnud ametlikku teadaannet, kuid meil on thisreddit postituse 11. Juuli 2014 ütleb meile, et xHamster on alanud nõustudes Bitcoin maksevalikuna.

XHamster on tegelikult üks kõige tuntum täiskasvanud video veebilehed maailmas, ning kasutajad saavad osta premium juurdepääsu veebilehele, või osta märgid, mida saab kulutatud live-stream osa veebilehel BTC.

Wikipedia Lõpuks Võimaldab Annetusi Bitcoin

Last but not least on suurim neist kõigist. Kuues kõige populaarsem veebileht veebis ja ka suurim entsüklopeedia kunagi olemas. Pärast seda oli laialt nõutud, vundament taga Wikipedia Wikimedia lõpuks hakkas nõustudes Bitcoin annetused 30. Juulil 2014. Kuigi pole selge, mida teha Wikimedia lükata seda nii kaua, mõned väikesed oli valatud juhtumi postituse nad tegid oma ametliku Facebooki lehel.

Võttes arvesse hiljutisi juhiseid IRS Wikimedia Foundation on otsustanud nõustuda digitaalse valuuta osana oma jõupingutusi annetades nii lihtne ja kaasava kui võimalik.

Suur mittetulundusühingutele, näiteks Wikimedia, olema väga ettevaatlik enne uute annetuse võimalusi avalikkusele. Ilmselt annetamiseks Wikipedia ei ole nii lihtne kui lihtsalt viia tehingu avaliku aadressi, sest kõik Bitcoin annetajate palutakse täita vormi oma isiklikke andmeid ja saata oma annetus läbi Coinbase. Kuid isegi selle asemel, me teame ametlik Coinbase reportthat annetusi Wikimedia jõudnud 237 bitcoins vaid üks nädal!

Mis on Horizon? Milline Veebilehed aktsepteerib Bitcoin Next?

Rumours, mõned allikad, et veel on jäänud ebaselgeks, väidavad, et pildi hosting hiiglane imgur plaanis lisada Bitcoin maksevalikuna tulevikus.

Kuigi nende toetuse vastused lisanud vastused on maininud, et Bitcoin on pidada makseviisi, see on kindel, millal ja isegi siis, kui nad ei kavatse alustada vastu Bitcoin.

Beyond lihtsalt kuulujutt, see on ka teada, et Rakuten, Jaapani elektroonilise kaubanduse ja Interneti põhinev ettevõte Tokyo, et suureneb ka see teenuste üle maailma, läheb nõustudes Bitcoin maksed tulevikus.

In Rakuten puhul, on tegevdirektor väitis avalikus kõnes, et neid kiidetakse Bitcoin varem või hiljem. Loodetavasti on pigem varem kui hiljem.

Seotud uudised


Post Bitcoin

Bitcoini läbimurre kütab Võimalikke tulevasi platvorme 1. osa

Post Bitcoin

Analüüs: Bitcoin Price Breaks $ 600

Post Bitcoin

Bitcoin on mull, ja siin on, kuidas see hakkab krahhima - CNBC

Post Bitcoin

Deflatsiooni 2. osa: kas bitikiini hinnaefitsiit on hea või halb?

Post Bitcoin

Alibaba IPO vastutab Bitcoini Crashi eest!

Post Bitcoin

Bitcoini kasvav aktsepteerimine: 6 viisi BTC kasutamiseks

Post Bitcoin

Arenenud Bitcoin Ransomware Evolves, Critroni ja TOR

Post Bitcoin

Bitcoini igapäevane aruanne: Bitmaini P2pooli arendus, KnCMiner Arctic Cycle Cloudi mineerimine ja palju muud

Post Bitcoin

Võida USB Miner 100% tasuta - Mine Bitcoin Litecoin Dogecoin From Home!

Post Bitcoin

Kuidas Bitcoin kiirendab või piirab Fiat Inflatsiooni

Post Bitcoin

Bitcoin pangandus: ohtlike reservpanganduse oht

Post Bitcoin

Ennenägematu: Bitcoin Mining Network ületab 100 PH