Bitcoini mõju süsteemile D - varimajandus | Estonian.lamareschale.org

Bitcoini mõju süsteemile D - varimajandus

Bitcoini mõju süsteemile D - varimajandus

Müntide Brief ei kiida või toetust, tegevuse mis tahes isik või rühm, käesolevas artiklis nimetatud.

Mõni aeg tagasi paluti mul sõber, kui olin kuulnud must turumajandusele.

Ma koheselt eeldada ta mõtles kurikuulsa tume net saite, nagu Silk Road ja Atlantis, mis tegeleb narkootikumide tarvikud ja võltsimise tooteid, kuid ma eksisin. Tema selgituse sundis mind termin, mida nimetatakse "Systeme D" prantsuse.

Päritolu süsteem D minna tagasi Aafrikasse, kui prantsuse keelt kodanike vermis termini kirjeldamiseks inimesed, kes olid leidlikud leida tulu ilma läbimas vaeva valitsuse registreerimise protsessid loa või avaldusi nende tulu maksustamiseks. Need, kes kuulub sellesse kategooriasse kutsuti "débrouillards", ettevõtjad, et otsis edu läbi vähem tavapärasel viisil.

Tänavamüüja Hawking kondiitritooted on débrouillard, ja nii on laps naabruses, kes teeb kodus remonti teile suvevaheajal. See vorm vaba majandus on hinnanguliselt väärt rohkem kui 13 triljonit dollarit täna. Mis maailma majanduse näha üha tagasilööke ja seisaku viimastel aastatel on paljud ei usu enam vana traditsioone töötavad sama tööandja aastakümneid, nagu seda tegi rahva varasemate ajastute. Paljud on pöördunud rohkem uuenduslikke viise täiendada oma sissetuleku digitaalajastul. Self töösuhetega või komisjoni tööga all anonüümsust, on saamas normiks, maksete makstakse välja sularahas või ilma kasutamise tulumaksu vormid. Inimesed on üha pettunud ebaõnnestumisi nende valitsused ja pangad oma lubadusi toetada majandust. Nagu näiteks, palju rohkem on pöördunud digitaalse valuutade Bitcoinspecifically, et hõlbustada maksete tegemise ja vastuvõtmise süsteem nende D ettevõtmisteks.

Bitcoin aitab Move Remittance eemal tavaliste meetoditega

Aastal 2012, olles hetkeks sisse Jarkarta City, Indoneesia, kohtasin Nigeeria mees nimega Chukwuma. Chukwuma lähenes mulle kõnniteel ja püüdis mind huvitaks on "äri tegeleda", mis on seotud tema valduses suur vahemälu USA valuuta kaetud musta värvi. Ta väitis, et on meetod "pesu" musta dollarit, kui ma oleks ostuks teatud raske saada kemikaale. Ei tea, et mul oli liigagi tuttav see kuulus Nigeeria kelmuse tuntud kui "Black dollarit 419" (419 on karistusseadustikku Nigeeria seadus pettus), ta püsis üritavad mind huvitavad. Alles pärast ma ütlesin talle ma teadsin, mis juhtub ja mis ma ei ole "mugu'- Nigeeria slängis 419 ohvreid, et ta lõpetas oma jõupingutusi. Varsti pärast ma sõbralikke Chukwuma, kui mina kõige välismaalased I tekib Indoneesia, olles ise üks neist. See sõprus avas paljud uksed Kahtlane allilma ja edukas Aafrika ettevõtlust, mis on näinud üle kogu maailma täna.

Varem sel nädalal sain teada, et Chukwuma oli veel riigi ja otsustas jõuda temaga.

Hakkasime uuendada üksteist meie indiviidi juhtumused viimase aasta jooksul. Olin üles kasvanud teema cryptocurrency paludes teda, kui ta oli kunagi kuulnud. Chukwuma oli mitte ainult kuulnud, kuid oli aktiivselt kasutades seda ise. Kui ma küsisin, et saada lisateavet, ta oli see, et öelda: "Vend, Bitcoin on muutumas nii hustlers nagu mina tegutseda. Me kasutame bitcoins saata meie kasum kodu märksa kergem ja kiirem kui kunagi varem. "

Varem Chukwuma pidi toetuma mehe aafriklased, kes on ettevõtjad linna, raha üle kanda ta soovis saata koju, kasutades oma isiklikke pangakontosid. See oli vajalik, kuna Nigeeria anti pettuse politseiüksused jaama nende erariietes ametnikud üldse suuremad pangad ja makse töötlejatele nagu Western Union või MoneyGram, tabada keegi kahtlustatakse allalaadimise vahendeid, mis võib olla saadud tulu erinevate petuskeemid, mis on pärit sealt.

In Chukwuma puhul, saadab ta bitcoins oma naisele Filipiinidel, kus ta saab kasu see välja fiat ja saata sätteid ja kaupade Chukwuma õed-vennad linna Abuja, kus nad müüvad seda tänavatel suur kasum. Chukwuma põhjustel, et kasutades cryptocurrency on palju turvalisem tema jaoks ja ta naudib ole vaja täita vorme ja maksma kopsakaid tehingutasu, kasutada oma sõbra pangakontode või tugineda rahaülekannete selts saata oma töötasu tema pere.

Uue trendina kujundamine ja Bitcoin on keskus

Chukwuma ei ole üksi, kuidas ta kanaleid oma tulu oma perekonna riigis teisel pool maakera, samuti ei olnud ta vastutab mõiste. Hiljutises aruandes, Aafrika telekommunikatsiooniettevõte, mida tuntakse Kipochi, kavatseb ära seda kasvutrendi rahaülekannete kasutamist bitcoins ja tutvustab uut teenust, mis võimaldab sadu tuhandeid noori aafriklased töötavad kodust eemal pädevusse nende töötasu kasutamise kaudu mobiiltelefoni teenust. Kipochi on veel kallal vajalikud koostöövõrgustik vahetuste ja pangad, et pakkuda sujuvat üleminekut oma kasutajate teisendada bitcoins Fiat. Teenus kahtlemata tuua tähelepanu krüpto valuuta alternatiivina fiat ja mõjutada kasumi kindlaks fiat ülekandmine ettevõtted nagu Western Union.

Seoses üha kasvava aktsepteerimise cryptocurrency, palju rohkem otsivad elatist teenida ja maksta cryptocurrency töötasu. Esimesed Bitcoin töömess toimub kiiresti, tukkuma tunnustamise kasvav kohalolek cryptos. Kasvav hulk Ka tööandjad on tulemas pardal, nagu näha Reddit oma "Töökohad Bitcoins" Alafoorumit, kus tööandjad ja tööandjal võimalik reklaamida oma rentides nõuded, mis ulatuda kuskil müügi positsioone, programmeerimise ja kodeerimise ülesandeid.

Seal on alati negatiivne Kohalolek, mille Bitcoin või mis tahes valuutas.

Cryptocurrencies on ajakirjanduses viimasel ajal palju, kuid enamasti valedel põhjustel. Bitcoin ja Bitcoin hind, eriti võtnud enamik hoog alates devestating puhub käsitletud alates Mt.Gox fiasko, Hiina ebasoodus hoiak ja eelseisva täielik keeld, ja teistele valitsustele otsib kehtestada piiranguid kasutamise cryptocurrencies.

Lisades negatiivne kuvand on viimastel teadaanne uue krüpto musta turu, et touts end on nii turvaline, et isegi FBI harjumus saaks kinni haarata. Kuigi uue "Dark Turg" on ikka veel prototüüp arengujärgus, tõendab see, et seal, kus on raha teha, innovatsiooni jälgib.

Sõltumata sellest, mida iga reguleerivad organ või asutus teeb, püüdes takistus populaarsus ja kasutamine cryptos, tekib tapsid lahendusi, mis vastavad seatud takistusi neile, kes pooldavad kasutamise reguleerimata ja detsentraliseeritud raha. Tõus hämar tulu sõidukid, nagu "Dark Turg", ei erine halb elemendid näeme reaalses maailmas täna, nagu üha rohkem narkomaanide hoolimata 5 kümnendi pika sõja narkootikume.

Cryptocurrency on seatud silmitsi pikas reas tagasilööke oma reisi integreeruda tavaühiskonda. Kuid nagu paljud ambitsioonikas mõisteid ja ideid, mis olid mõelnud võimatu algusest, hiljuti arengusuundi ja tendentse cryptos, globaalses mastaabis, näivad viitavat see lõppkokkuvõttes edukas.

Seotud uudised


Post Bitcoin

BetChain muutub esimeseks Bitcoini kasiinoks, kes pakub tasuta vabakäske viimaste vabade rehvide reede edutamisel

Post Bitcoin

Bitcoinil ja hirmul

Post Bitcoin

Bitcoini kaupmehe teenused ja raha teenindusettevõtted arenevad

Post Bitcoin

Mündi lühikokkuvõte Weekly Bitcoin Hindaruanne: 24.-30. August 2014

Post Bitcoin

Bitcoin 2.0 edusammud toovad kaasa tegelikkuse detsentraliseerimise

Post Bitcoin

Bitcoin vastu Litecoin - olulisi erinevusi ja sarnasusi!

Post Bitcoin

3 ohutud viisid turvaliselt bitcoiinide salvestamiseks

Post Bitcoin

Argentina Bitcoini vahetus kadunud pangakontod

Post Bitcoin

Bitcoin hinnad tõusevad pärast turbulentne kuu!

Post Bitcoin

5 viisat Bitcoini ostmiseks PayPaliga - petuskeemid ja Legiti viisid

Post Bitcoin

6 restorani, mis võtavad vastu bitcoini

Post Bitcoin

Bitcoini sihtkogu valimine: Jim Harper, Olivier Janssens või kas see on isegi oluline?