Bitcoin Arbitrage Võimalused: lühike juhend | Estonian.lamareschale.org

Bitcoin Arbitrage Võimalused: lühike juhend

Bitcoin Arbitrage Võimalused: lühike juhend

Bitcoin arbitraaži on ostmist bitcoins börsil, kus hind on väga madal ja müüa seda börsi, kus hind on suhteliselt suurem. Hinnad Bitcoin erineda erinevate vahetuste, tingitud asjaolust, et turud ei ole otseselt seotud ja kauplemise maht, palju vahetusi, on piisavalt madal, et hind ei kohaneda keskmine kohe.

Siin suur video Andreas Antonopoulos miks need arbitraaži võimalusi isegi olemas:

Lihtsustatud näide Bitcoin Arbitrage Opportunity

Hind Bitcoin kohta Coinbase on $ 650 ja hind Bitcoin kohta BTC-E on $ 636, vahe hinnad on $ 14, ja see on üsna korralik võimalus arbitraging. Lets öelda, siis osta 100 bitcoins kohta BTC-E kiirusega $ 636 iga ja hiljem, siis neid müüa Coinbase kiirusega $ 650 iga, teete $ 14 per Bitcoin. Võimaldab saada alla matemaatika

Arv Bitcoins ostetud BTC-E = 100

Hind iga Bitcoin = $ 636

Hind kokku = $ 636 * 100 = $ 63.600

Arv Bitcoins müüakse Coinbase = 100

Hind iga Bitcoin = $ 650

Kokku = $ 650 * 100 = $ 65000

Kogukasum = $ 65000 - $ 63.600 = $ 1400

Seega näete, et Bitcoin arbitraaži tundub suurepärane võimalus teha mõned passiivset tulu, kuid seal on mõned tõkked seda.

Takistused Bitcoin Arbitrage

 1. Aeg, mis kulub, et kontrollida iga tehingu (ost ja müük) saab lisada kuni ja vahetuskursi võib muutuda nimetatud tähtaega.
 2. Paljud vahetamist vajavad palju kontrolle, et kaubelda paljude Bitcoins.
 3. Mahapanek fiat raha võib olla aeg, võttes protsessi (võib kuluda kuni 10 päeva sõltuvalt teie makseviis).
 4. Paljud börsidel on tasud, mida olen tähelepanuta antud näiteks, et sa peaksid arvestama.
 5. Pöörake tähelepanu tehingu mahust iga vahetada, sest teil võib lõpuks ei ole võimalik müüa kõik Bitcoin sa osta odavam vahetada.
 6. Hind erinevused peegeldavad ka vahetuse mainet. Näiteks BTC-E kurss on madalam nendel päevadel, sest vähem inimesi usaldav vahetada hakkama oma raha õigesti. Vähem usaldust = vähem ostjad = madalam vahetuskurss. Sama asi juhtus viimase päeva Mt.Goxwhere hind oli madalam ja väiksem, sest inimesed ei usalda vahetada, et nad saaksid oma raha.

Täpne Bitcoin Arbitrage kalkulaator

Nüüd võtame päris elus näiteks (mitte lihtsustatud üks) ja tegelikult kuuluvad kõik erinevad tasud, mis on seotud sellise arbitraaži. Need tasud on järgmised:

 • Fiat hoiuste tasud
 • Fiat väljumise tasu
 • Bitcoin hoiuste tasud
 • Bitcoin väljumise tasu
 • Tehingutasud

Olen võtnud vabaduse luua mingi kalkulaator Google'ist tabeleid lihtsalt näidata teile, kui raske võib olla tegelikult luua kasumit. Heitke pilk allpool:

Kui soovite kloonida see kalkulaator end vabalt alla laadida seda linki. Kõik see näitab, et Bitcoin arbitraaži on üsna raske ülesanne. Kui te mängida numbrid natuke näete, et kui levinud (vahe ostu- ja väärtused) kasvab natuke suurem kui hakkate saada tulus. Aga praeguses olukorras me tegelikult raha kaotada protsessis.

Siiski, kui te vaatate isegi sügavamale kalkulaator andmed näete, et BTC-E võtab kuni 10 päeva, et saada oma tagatisraha. Selle aja levikut on võimalik muuta. Nii et parim taktika oleks hoida mõned fiat valuuta vahetamist enne küljest ja valida õige täitmise aeg arbitraaži.

Kui ma püüan Arbitrage Bitcoin?

Kui teil on mõned ekstra BTC või raha, siis oled teretulnud proovima seda ise. Niikaua kui teil on ettevaatlik ning määrata rangeid millal ja kuidas, siis tegeleda selles protsessis. Erinevalt spekulatsioone, marginaal kauplemise ja muu tegevus, mis võib vaadelda turuga manipuleerimise ja mõnel juhul võib isegi olla tõeliselt kahjulikud turul tervikuna, arbitraaži on positiivne protsess.

Bitcoins ei tohiks maksta erinevates kogustes üle iga vahetada, eriti kaaluda, et kõik vahetused pääseb oma arvutis. Arbitrage lihtsalt toob vahetus koos keskmise hinnaga. Nagu Bitcoin turg kasvab lõhe vahetus kitsas, sest kiirus, millega inimesed arbitraaži suureneb. Praegune maht saab kindlasti aidata üksikisiku teha märkimisväärse summa raha, kuid see ei ole veel väärt suurte finantsettevõtete tegeleda Bitcoin arbitraaži otse.

Üldiselt Bitcoin arbitraaži võib olla võimalus teha mõned passiivset tulu, kuid samal ajal on riskid. Veelgi enam, peaaegu kõik vahetused on API ja need võivad osutuda väga jõukas teile. Kasutades neid API annab teile vajalikud tööriistad, et luua kohandatud arbitraaži bot või palgata kellegi seda teile. Ikka, isegi üritab arbitraaži käsitsi võib olla väga kasulik, kui te vaatate tähelepanelikult, ja veenduge, et olete pannes samaaegselt ametitest.

Minu isiklik arvamus on, et kui sa tahad teha mõned päris kasum arbitraging teil saada arbitraaži professionaalne. Sa ilmselt ei saa arbitraaži edukas oma esimesel või teisel proovida. Nagu kõik muu see võtab praktikas, kannatlikkust ja kogemusi. Kui olete olnud mingeid kogemusi Bitcoin arbitraaži Ma armastan kuulda seda kommentaari allpool.

Seotud uudised


Post Bitcoin

Mündi lühikokkuvõte Weekly Bitcoin Hindaruanne: 24.-30. August 2014

Post Bitcoin

Mündi lühikokkuvõte: Blockstream, Cozy Mängud, Bitcoini määrus ja Florida kohtuotsused

Post Bitcoin

Kuidas kiirendada teie Bitcoin kraan kasumit ühe sammuga

Post Bitcoin

3 ohutud viisid turvaliselt bitcoiinide salvestamiseks

Post Bitcoin

Bitcoin Exchange OKCoin Reservid on 104%

Post Bitcoin

Bitcoini igapäevane aruanne: Lawsky juhib ülevaadet muudetud BitLicense, GAW käivitab Paycoini ja palju muud

Post Bitcoin

Kas olete nende kaheksa Bitcoini kauplemisega tegelev isik?

Post Bitcoin

Lõpuks lihtne viis bitcoini saatmiseks Facebookis

Post Bitcoin

Bitcoin Adoption: edusammude seas 100 populaarsemaid veebisaite

Post Bitcoin

Mike Hearni tuletorn võib Bitcoini massiliselt parandada

Post Bitcoin

Kuidas on Bitcoini alustava stseen Aafrikas?

Post Bitcoin

12 awesome Bitcoin Memes