Bitcoin pangandus: vabanemine fraktsioonide reservidest | Estonian.lamareschale.org

Bitcoin pangandus: vabanemine fraktsioonide reservidest

Bitcoin pangandus: vabanemine fraktsioonide reservidest

See artikkel on teine ​​paigaldamiseks meie kahe osa seeria Bitcoin bankingand selle mõju majandustsüklite. Esimeses osas andsime väga põhijoontes kuidas fraktsioneeriva reservi pangandus loob majandustsüklite tasakaaluline seade. Leidsime, et majandustsüklite peamiselt pärit nihked põhjustatud majanduses kapitali struktuuri kui pangad kasutavad raha nõudmiseni hoiuste laiendada krediiti.

Selle teine ​​paigaldus, anname põhilised visioon Bitcoinbanking töötaks nii säilitades puhta ajalise eelistuse intressimäära. Sealt me ​​arutada, kuidas Bitcoin pangandus võimet säilitada puhta ajalise eelistuse määr huvi hoiaksid ära pankade laieneval krediiditurul ja luua äri tsüklit. Lõpetuseks toob päevavalgele, et keskpangandust väga hästi võib jätkata eksisteerida Bitcoin pangandussüsteemi ja kuidas valitsuse nõue, et maksud makstakse keskpanga märgib jäetud võimalus keskpankade säilitades võimaluse luua äri tsüklit.

Bitcoin Pangandus: piirangud laenukasv on Bitcoin Economy

Kuidas Pangad Sobivad nõudmiseni hoiused Ilma Patroonid teadmata?

Eelmises artiklis, me loodud vahe tähtajaline hoius ja nõudmiseni hoiuse. Lisaks on meil järeldada, et vaba turg, pangad ei saanud kasutada raha nõudmiseni hoiused teha laenud, kuna see raha on eraldatud tarbimise ja plankaed ja hoiustajate on jäänud mulje, et nad saavad tagasi kogu oma raha igal ajal ilma karistusi või viivitusi. Raha, seega saab välja laenatud tähtajaliste hoiuste vaba turg, sest omanikud neist vahenditest on loobunud kõik kättesaadavust nende eest teatud aja jooksul, lootes saada suuremat summat raha lõpuks Termin kompensatsiooni andmise laenu pangale.

Kuid pangad on alati läbi ajaloo omastatud raha nõudmiseni hoiused, hoides kogu summa kontode saldod kättesaadavaks hoiustajaid. Selline praktika sisuliselt loob raha välja õhuke õhk, peamine tagajärg, mis on majandustsükli et arutasime eelmises artiklis.

Pangad on suutnud kasutada nõudmiseni hoiuste hoides hoiustajate kontojääki muutmata, sest seal on kuidagi üksikisikute auditeerida nende kontode ja näha, kas nende hoiused on endiselt olemas. Sisuliselt panga kliente lihtsalt usaldama, et pank on piisavalt sularaha, et võimaldada patroonid taganeda oma nõudmiseni hoiused teha iga päev ostudega.

Võimatus nõudedeposiit assigneeringust Bitcoin Pangandus

Vastavalt Bitcoin pangandus, kuigi üksikute auditite kontode oleks kättesaadav. Arvestades, et theblockchain on avalik Ledger, igaühele kättesaadavaks panga kliente oleks võimalik kontrollida ja vaadata, kas nende raha on igal ajal kättesaadavad. Lisaks pankadele ei saa omastada raha hoiusele, sest omanik nende vahendite oleks võimalik näha tehingu toimumise kohe ja oleks võimalik nõuda, et tema tagatisraha lunastada koheselt.

On väga võimalik - isegi tõenäoline -, et inimesed isegi ei pane oma bitcoins arvesse nõudedeposiit pangakonto esiteks. Kuna praktiliselt puudub ladustamise kulu Bitcoin ja Bitcoin walletscan tehakse sama turvaline kui pangakonto, see ei ole liiga palju venitada öelda, et enamik inimesi, kui mitte kõik, oleks pidanud vaja hoiule oma bitcoins arvesse pangakonto. Nad võivad kasutada kuuma rahakott koos krüpteeritud backup oma igapäevaseid oste ja hoida oma raha osaluse krüpteeritud offline või paber rahakott. Seega on isikutel on Bitcoin pangandussüsteemi saaks hoida oma raha sama ohutud, kui neid oleks pane see pangakonto, ilma et usaldada kolmandale isikule tagada täielik juurdepääs oma raha.

Seega, kuna Bitcoin kaob vajadus inimestel hoida vahendeid, mis on eraldatud tarbimise ja plankaed pangakontol oleks võimatu kõrvale turu intressimäära aeg eelistusi. Kui ei ole nõudmiseni hoiuste pankurite omastada esiteks, siis intressimäärad ei saa kunstlikult alandada ja tootmine ei suunata nii, et loob majandustsüklite.

Põhieeldus "Pure" krediit Bitcoin Pangandus

Ilma vaja paigutada raha pangas ohutu hoidmine ja kontroll teenuste ainus põhjus, miks inimesed oleks anda oma raha pangas oleks investeerimise eesmärgil. Seega all Bitcoin pangandussüsteemi põhiülesanne pank oleks teenida vahendajana nende otsima investeering ja kes vajavad laenu. Teisisõnu, praktiliselt ainus raha, mis voolata Bitcoin pank oleks tähtajalised hoiused.

Kuna enamik inimesi tõenäoliselt ei soovi panna oma raha viiakse nõudmiseni hoius pangas - ja kuna need, mis avaks nõudedeposiit konto oleks kaitstud Assigneering poolt blockchain - süsteem "puhas" krediit tekib Bitcoin pangandus.

Nagu me õppinud eelmises artiklis, vaba marketinterest määr oleks põhineb aja eelistused, mis kajastuvad suhe tähtajalised hoiused ja nõudmiseni hoiuseid. Lisaks, kuna pankurid ei oleks võimalik asjakohaseid nõudmiseni hoiuste vaba turg, kogus raha tähtajalised hoiused oleks muudel võrdsetel tingimustel olla peamine tegur intressimäärasid pangalaenu ja juhitud investeerimisprojekte.

Vastavalt Bitcoin pangandus, kus nõudlus hoiused on suuresti olematu, ja need, mis ei eksisteeri on ohutu Assigneering on loogiline järeldada, et ainult raha tähtajalised hoiused võiks eraldada suunas investeerimisprojekte. Seega saame de facto versioon 100% reservi pangandussüsteemi isegi kui puudub õiguslik mandaat, et pangad peavad hoidma 100% oma nõudmiseni hoiuste reservi olemus Bitcoin ja blockchain muudaks võimatuks pankadel tegutseda teisiti.

Selle tulemusena de facto 100% reservi süsteemi, mis tekib Bitcoin pangandus, intressimäärad oleks määrata ainult aja eelistused ja kapitalistruktuuri ei suunata nii, et oleks toota makrotasandi ebaefektiivsust. Seal oleks muidugi veel ettevõtete pankrotistumise tõttu nihkub nõudmisi ja ettevõtete pankrotiga, kuid selliseid ettevõtete pankrotistumise kuidagi luua majandust hõlmavate slumps.

Bitcoin Banking Under Keskpanga

Bitcoin pangandussüsteemi ei täiesti lõpp loomine äritsükleid niikaua kui seal on veel keskpangad. Kui valitsus jätkab nõuda, et maksud makstakse oma seadusliku maksevahendi, mis on üksnes välja antud juriidiliselt loodud keskpanga, siis fiat valuuta küsimus ikkagi mängivad olulist rolli majanduses. Palka jätkuvalt vähemalt osaliselt makstakse fiat, kaupmehed ikkagi nõustuda, pangad ikkagi hoida fiat reserve, ja fiat laenud ikkagi pankade poolt väljastatud. Sisuliselt igaüks ikkagi vastu võtta ja kasutada valitsuse fiat raha, sest kõik peab olema see, et makse maksta.

Keskpank võib seega luua äritsükleid süstides fiat likviidsuse pangad, nii et pangad on reserve üle 100%. Need ülejääk reservide võimaldaks pankadel anda laene ja tegeleda investeerimisprojektide ilma et asjakohane nõudmiseni hoiused, mida me teame, oleks võimatu ülesanne alusel Bitcoin pangandus. Seega sama majandustsükli protsess, mis me välja toodud eelmises artiklis oleks jätkuvalt tekkida; keskpanga fiat süstid võimaldaks pankadel vähendada nende intressimäärad alla selle, mis on määratud aja eelistused, mis viib investeerimistegevust, mis muudavad kapitali struktuuri viisil, mis loob kogu majandust puudutavaid poomid ja büstid.

Seetõttu järeldada, Bitcoin pangandus oleks tõsine potentsiaal vähendada pangandussüsteemi võime toota majandustsüklite. Kuid keskpangad ikkagi suureks ohuks majanduse stabiilsuse, sõltumata Bitcoin positiivne mõju, kuna nad ikkagi jääma õigus luua fiat raha ja annab pankadele ülereserve.

Seotud uudised


Post Bitcoin

Bitcoin 2014: aasta uksed ja langused

Post Bitcoin

BTCRobot - Automatiseeritud Bitcoin Trading Software Bot ülevaade

Post Bitcoin

Lõpuks lihtne viis bitcoini saatmiseks Facebookis

Post Bitcoin

Bitcoini tulevik on hele: hinnatõus ja evolutsioon

Post Bitcoin

Armory Technologies vabastab uuendatud versiooni oma Bitcoin rahakoti pärast investeeringute $ 600k

Post Bitcoin

Me ei peaks proovima Bitcoini paigaldamist kehtivatele õigusstruktuuridele

Post Bitcoin

5 väljakutsed, mis praegu silmitsi seisavad Bitcoin (vastavalt Mike Hearn)

Post Bitcoin

Uuring: Siiditee oli ravimite kaubanduse paradigma muutus

Post Bitcoin

Kuidas kiirendada teie Bitcoin kraan kasumit ühe sammuga

Post Bitcoin

Bitcoini igapäevane aruanne: Brasiilia ütleb, et liiga varakult Bitcoini eeskirjale Charlie Shrem mõisteti kaheks aastaks vanglasse

Post Bitcoin

3 ohutud viisid turvaliselt bitcoiinide salvestamiseks

Post Bitcoin

Bitcoini põhitõed selgitasid: BTC MNOsid