Bitcoin pangandus: ohtlike reservpanganduse oht | Estonian.lamareschale.org

Bitcoin pangandus: ohtlike reservpanganduse oht

Bitcoin pangandus: ohtlike reservpanganduse oht

Bitcoinbanking tõenäoliselt väga kauge silmapiiri kaugeltki rakendada kõiki võimsuse olulisi peavoolu majandusele. Siiski on võimalik - ja oluline - kasutada majanduse luua töötlemata nägemus Bitcoin pangandus võib olla nagu tulevikus, pöörates erilist tähelepanu Bitcoin pangandus toimest äritsükleid

Sihtasutus äritsüklite perioodilise faasid tõuse ja langusi, mis on vaevanud turumajandusega iidsetest aegadest, peituvad tava fraktsioneeriva reservi pangandus. Turumajanduses koos Bitcoin pangandus, see muutub võimatuks joosta fraktsioneeriva reserve, sõltumata tema õiguslikust seisundist tava. Seetõttu majandus, mis kasutab Bitcoin pangandus väga tõenäoliselt on märkimisväärne mõju loomine majandustsüklite.

See artikkel toimib sissejuhatav esimene paigaldamine kahe osa seeria teoreetilise majandusteaduse Bitcoin pangandus. Selles paigaldus, anname põhilised ülevaade, kuidas fraktsioneeriva reservi pangandus toodab majandustsüklite ja kuidas need tsüklid käivitada oma muidugi tasakaaluolekus seade. Teise osa me arutada, kuidas Bitcoin pangandus võiks lahendada küsimusi murdosaliste reservi pangandus ja majandustsüklite.

 Ohud Murdosalised Reserve Banking

Past Majandus- ravi Murdosalised Reserve Banking

 

Paljud Austria majandusteadlased, samas väga kriitiline keskpangandus on üldiselt ignoreeritakse või rahuldamata ohtudest fraktsioneeriva reservi pangandus. Ludwig von Mises - kes pani aluse Hayeki põhjalikult majandustsükli teooria - väitsid, et kohustuslikud 100% reservi määr ei olnud vajalik. Selle asemel, turujõudude lõpuks välja rookima pangad kunstlikult madalate intressimäärade ja turu tooks intressimäära oma loomuliku tasandil. Tuginedes sellele väitele Mises keskendunud oma akadeemilise energia paljastamisele ohud keskpangandusvaldkonnas.

Friedrich Hayek järgisid, ja arenenud Austria majandustsükli teooria põhineb väitel, et keskne banksartificially madalamad intressimäärad.

Murray Rothbard, erinevalt Mises ja Hayek, väitis, et fraktsioneeriva reservi pangandus oli olemuselt pettuse ja tuleb ära keelata vabas ühiskonnas.

Veel hiljuti, Jeesus Huerta de Soto seletas Rothbard argument ja näitas, kuidas fraktsioneeriva reservi pangandus on õiguslikult vastuolus eraomandi õigusi. Lisaks de Soto selgitas majanduslikke tagajärgi töötab fraktsioneeriva reservi, mis näitavad, et majandustsüklite tegelikult pärinevad seda tava, samas keskpangad üksnes tugevdada majandustsüklite ja kaitsta pankade ebaõnnestumist.

Muidugi, mainstream majandusliku mõtlemise näe omane ohtu fraktsioneeriva reservi pangandus. Mainstream majandusteadlased usuvad, et raha loomine, mis pärineb fraktsioneeriva reservi pangandus, kui kontrollitud ja juhitud keskpank, võivad ergutada kogukasv. See usk tõenäoliselt tuleneb asjaolust, et mainstream koolkondi puudub tugevad ja üksikasjalikud kapitali teooria.

Basic Ülevaade intressimäärade puhtalt Vabaturul

Enne kui me uurida, kuidas fraktsioneeriva reservi pangandus moonutab turgu ja toodab poomid ja büstid, meil peab olema üldine arusaam, kuidas on intressimäärade vabaturul ja kuidas need määrad on lahjendatud fraktsioneeriva reservi pangandus.

Esiteks, me peame teadma, mis vahe tähtajaline hoius ja nõudmiseni hoiuse. Lihtsamalt öeldes, nõudmiseni hoiused on raha panna panka eesmärgil hoidmise ja ootus on võimalik raha välja igal ajal tarbimiseks või plankaed eesmärkidel. Näited nõudmiseni hoiuste oleks tuttav kontrollimise ja hoiustele. Tähtajalised hoiused koosnevad raha, mis on deponeeritud investeerimise eesmärgil. In tähtajaline hoius, mille hoiustaja esitab oma raha panka kavatsusega saada suuremat rahasumma hiljem, ilma ootus on võimalik raha välja ennetähtaegselt trahvi maksmata tasu.

Intressimäärad pangalaenude vabaturu määratakse suhe rahasumma nõudmiseni hoiuste ja tähtajalised hoiused. Vaba turu, raha saab välja laenatud aega hoiused, sest raha nende kontod on mõeldud investeeringuid. Fondid ei saa välja laenatud nõudmiseni hoiuste, aga kuna hoiustaja panna oma raha pangas, eeldades, et ta saab tagasi osa või kogu tagatisraha igal ajal ja laenutamine, et raha välja teeks puuduvad hoiustajale. Seetõttu vabaturul ainult raha tähtajaliste hoiuste saab välja laenatud; laenunõudluse hoiused, tagades samal ajal hoiustajate, et nende raha on täielikult kättesaadav oleks pettuse, negatiivsed sotsiaalsed ja majanduslikud tagajärjed.

Kuna vaba turu intressimäärad on määratud suhe aega ja nõudmiseni hoiused, ja ainult raha tähtajaliste hoiuste saab välja laenatud, siis järeldub, et tegelik kogus raha olemas tähtajalised hoiused on peamine tegur intressimäära pangalaenu. Muud asjad on võrdsed, suurema rahasumma oleks alandada intressimäärasid, ja väiksem kogus oleks tõsta intressimäärasid.

Basic Ülevaade intressimäärade alusel Murdosalised Reserve Banking

 

Vastavalt fraktsioneeriva reservi pangandus, aga ajalise eelistuse intressimäär on dilutedby laenutamine nõudmiseni hoiuseid. Lahjendamist toimub sest raha nõudmiseni hoiused - mis on eraldatud tarbimisele või plankaed - kui antakse investoritele krediidi, et nad saavad kasutada, et võtta projektide koostamisel, mis nõuavad ressursse nihkunud kõrgemal tasemel kapitalistruktuuri. Seega selle asemel, et anda laene rangelt põhineb summa saadaval tähtajalised hoiused, mis on määratud aja eelistused, pangad "kunstlikult" madalamad intressimäärad, võttes nõudmiseni hoiused, seega suurendades vahendeid laenude ja väheneb intressimäära laenude.

Kuna hoiustajate oodata oma raha olema kättesaadav igal ajal, pank ei lahutada hoiustajate saldod pärast seda laenab oma vahenditest. Selle asemel, nad hoiavad kogu tasakaal puudub ja toetub hoiused teiste patroonid kui tagasivõtmine on nõudnud. See protsess viib raha loomist. Näiteks hoiustaja paneb $ 100 hoiuarve, pangalaenude $ 50, et tagatisraha investor ja pank tagab hoiustaja, et on veel $ 100 tema konto, mis ta kasutab osta tarbekaupu. Seega $ 150 on loodud välja õhuke õhk!

Murdosalised Reserve Banking and Business Cycles

 

Saadud nihkeid tootmise struktuur, mis on pärit selles protsessis raha loomine on peamiseks põhjuseks majandustsüklite. Kui nõudmiseni neile laenatud, võlgnike kasutada raha investeerida kõrgema tootmis-, samas turunõudlus püsib muutumatuna - mis tähendab, et kaubad on toodetud nende kaugemate tootmis- ei ole piisavalt nõudlust olema kasumlik. Kuna turunõudlus ei ole muutunud, Tarbekaupade tõusu, sest ressursid on nihkumist eemal tarbekaupade tootmise ja viiakse tootmine kõrgemat järku kaupade, vähendades pakkumist samas nõudlus jääb samaks. Samal ajal hinnad kõrgemat järku kaupade suurendamiseks.Apollotech raha loodud fraktsioneeriva reservi pangandus võimaldab investoritel kasutada suuremat nõudlust.

Kui selgub, et projektid - rahastatud intressimäärad, mis on madalam, kui oleks määratud puhta ajalise eelistuse - on kahjumlik ja jätkusuutmatu, võlglased lõpetada tootmise ja koondama kõik oma töötajad. Hinnad kõrgemat järku kaupade siis väheneb tulemusena vähenes nõudlus, kuna investorid loobuda oma kahjumlike projektide. Lisaks Tarbekaupade väheneb samuti; ressursse suunatakse tagasi tarbekaupade tootmisel, taastades turu tasakaalu ja hindade alandamise. Kuid hinnad on langetatud veelgi kuna töötus on suurenenud, vähendades sellega nõudlust. Mõne aja pärast, tööjõu ja muude tootmistegurite on täielikult taastatud tasakaalu ja majanduse naaseb riik, mis eksisteeris enne fraktsioneerival reservi raha loomine algas.

Nüüd, kui meil põhiteadmised, kuidas fraktsioneeriva reservi pangandus saab luua majandustsükli tasakaaluolekus seade, võime järeldada seda sissejuhatav paigaldus meie kahe osa seeria, kuidas Bitcoin pangandus võivad mõjutada loomine majandustsüklite. Teises paigaldus, me arutada nõudmiseni hoiused ja tähtajalised hoiused all Bitcoin pangandus, kas või mitte fraktsioneeriva reservi pank saab edukalt tegutseda Bitcoin pangandus ja mil määral Bitcoin panganduskriis avaldavad loomist ja raskusastmest majandustsüklite. 

Seotud uudised


Post Bitcoin

Bitcoin Arbitrage Võimalused: lühike juhend

Post Bitcoin

Bitcoini päevane aruanne: Bitcoini maksed Newegg.ca jaoks, Apriva Partners GoCoini ja palju muud

Post Bitcoin

Bitcoini igapäevane aruanne: Brasiilia ütleb, et liiga varakult Bitcoini eeskirjale Charlie Shrem mõisteti kaheks aastaks vanglasse

Post Bitcoin

Kuidas kiirendada teie Bitcoin kraan kasumit ühe sammuga

Post Bitcoin

Bitcoini igapäevane aruanne: Lawsky juhib ülevaadet muudetud BitLicense, GAW käivitab Paycoini ja palju muud

Post Bitcoin

Bitcoin ja üleminek rahale

Post Bitcoin

Bitcoin Value 2. osa: kas raha vajab isegi kasutusväärtust?

Post Bitcoin

12 awesome Bitcoin Memes

Post Bitcoin

Bitcoini päevane aruanne: Canabis Road Hacked, Korbit tõuseb $ 3M, Bitcoin kulu PAC ja palju muud

Post Bitcoin

Bitcoin Margin Trading Valikud algajatele

Post Bitcoin

Bitcoin kui kaubaartikkel: maksustamisluba?

Post Bitcoin

Antonopoulos Leaves Bitcoini sihtasutus üle Mgmt