Bitcoini põhitõed selgitasid: BTC alamkategooriad | Estonian.lamareschale.org

Bitcoini põhitõed selgitasid: BTC alamkategooriad

Bitcoini põhitõed selgitasid: BTC alamkategooriad

Bitcoinis uut tüüpi raha. Minu eesmärk siin on seda seletada väga lihtne tingimustel. Kui sa oled juba kogenud Bitcoin kasutaja või kui sa tead väga palju äri ja rahanduse, essee võib tunduda väga ladus ja võite eelistavad lugeda detailsemat "Mis on Bitcoin?

# 8220 ;. Eesmärk ei ole kandis, aga lahendada keerulisi teemasid nii, et uued kasutajad, sealhulgas väikelaste, saan aru. Sa võid mõelda see artikkel nagu variatsioon teemal "Bitcoin mannekeenid" või "Cliff märgib uute Bitcoin kasutajad." See artikkel on ainult esimene rida, mis seotakse kokku, kui kõik on avaldatud.

Mis on Bitcoin?

  Bitcoin on raha. Mis on suurepärane vastus mõnes mõttes ja väljakutseid teistes. Mõned inimesed, kes leiavad eksperdid raha ei ole nõus, et Bitcoin on raha. Ja muidugi, te ei pruugi olla liiga kindel, mida raha on. Parafraseerides vana Riigikohtu otsus, "Ma ei tea, kuidas seda defineerida, aga ma tean, et see, kui ma näen seda."

Kui oled nagu paljud teised inimesed, tead raha, kui sa seda näed. Raha võib olla münte, siis võib olla paberraha, see võib olla krediitkaardi või deebetkaardiga plastist, see võib olla tšekiraamatus. Tead, kui sul on raha, sa tead, kui olete otsa, ja sa ilmselt tead, mida saate teha, et saaksin rohkem.

Jällegi, kui te olete nagu paljud teised inimesed, sa tead, mida asjad maksavad oma riigi valuutas. Sa tead, kui palju see maksab osta mõned kiirtoit soovite, või saab sooda või kristalliseerunud baari. Sa tead, mida toidukaubad läheb maksma, eriti kui ostate toidukaubad koju. Sa tead, mida kütusena oma auto kulud, ja kui hinnad põhitõdesid muuta, sa tead, kas sa lähed on rohkem raha või vähem raha lõpus kuus. Kõik need ideed raha, mida me võiksime nimetada "toimivate mõistete".

Sa tead, kuidas raha toimib, isegi kui sa ei ole hea lihtne definitsioon. Või tsiteerida filmist "Heist" alates iseloomu mängis Danny DeVito, "Muidugi sa pead raha. Igaüks vajab raha. Sellepärast me nimetame seda raha! "

Kui Bitcoin on raha, siis milline on raha?

  Raha on vahend, mida kasutate osta kaupu ja teenuseid. Traditsiooniliselt raha on kolm kasutab. Raha on väärtuse säilitaja. Raha on üksuse kontole. Raha on maksevahend. Okei, aga mida see kõik tähendab?

Selle väärtuse säilitaja, raha on midagi, mida saab tühistada täna ja kasutada homme. Hea väärtuse säilitajana on tüüp raha, mis on väärt umbes sama palju homme, nagu see oli väärt täna. Kuld ja hõbe münte on traditsiooniliselt kasutatud raha, sest nad on hea väärtuse säilitajana. Dollar arved on päris hea väärtuse säilitaja, kuigi aja jooksul on riikide valuutad muutuvad vähem väärtuslik. Bitcoin väärtus on tõusnud alates 2010. Aastast ning see on langenud, sest hilja 2013. Enamiku päeva väärtus Bitcoin on umbes sama päev enne. Seega on üsna hea väärtuse säilitaja, isegi kui see on korda kõikuda.

Arvestusühik on lihtsalt viis jälgida. Raha pangakontole on nomineeritud oma riigi vääringus, on sinu, kui midagi kummaline juhtub. Ikka, kohati varem, valitsused on asendatud uue valuuta oma olemasolevaga, ja inimesed on pidanud tegelema probleemidega, mis põhjustab.

Kui me ütleme, et raha on arvestusühik, mean, et saate kasutada seda jälgida võlad, pensionid, pangakontode ja figuring üles, kui palju raha saad oma käed. Teie krediitkaardi on "krediidilimiit", mis on nomineeritud oma riigi vääringus. Nii, teil on mõnes mõttes kui palju dollarites või eurodes või jeenides või rubla saad at, kui teete ostu oma krediitkaardiga. Krediitkaardid näitavad, et raha ei ole alati füüsiline vorm. Ja muidugi, Bitcoin on digitaalne raha, mitte füüsilisi üks. Mõned inimesed täna jälgida, kui palju raha neil on ühik "bitcoins", kuigi palju ikkagi kasutada oma lemmik riigi vääringus.

Enamasti on raha maksevahendina. Kõik, mis tingimustel tähendab, et saab osta ja müüa asju kasutades raha. Inimesed pakuvad raha kaupu või teenuseid. Mõned võtavad raha, mis on pakutud mõned läbirääkimisi rohkem raha, mõned annavad allahindlusi. Aga kui see on raha, see on hea osta asju. Kui on asju, mida soovite, ja sa ei saa seda, mida on teie taskud, siis värk taskust ei ole raha. Või võib see olla raha kusagil mujal, kuid see ei ole raha, kus sa oled. Üks tore asju Bitcoin on, et saate kasutada seda palju erinevaid kohti, üle kogu maailma.

Iga laps õpib keele nii, et on kombeks oma riigis. Keelte tähestik, see on tavaline, et õppida "ABC". Väga tihti lasteraamatuid kuuluvad kogu leksikon erineva levinud sõna või loomade esindavad iga täht. A on Apple, B on poiss, ja nii edasi. Siin on ära toodud mõned levinumad terminid võivad ilmneda, kui esimese õppida Bitcoin.

A nagu vastuvõetavus

Peamine küsimus raha on: mida ma saan osta seda? Juhul oma riigi omavääringus, vastus on tavaliselt: lihtsalt midagi. Viimastel aastatel, mis on samuti muutunud üha kehtib Bitcoin. Siin Müntide Brief me aru sageli ettevõtete, mis aktsepteerivad Bitcoin.

B on Blockchain

Kui kasutate Bitcoin isegi paar päeva, siis on kindel, et kuulete sõna "blockchain." See sõna viitab avatud lähtekoodiga ja avaliku tehingu pearaamatu, mis jälgib kõiki Bitcoin tehinguid. Kui soovite koopia täielik blockchain, saad selle allalaadimisega Bitcoin Core. Muidugi, täielik blockchain on täna kümneid gigabaiti andmeid, nii et see võib kuluda aega, et saada oma koopia.

Mida see tähendab, "gigabaiti andmeid"? Noh, on bait andmemahtu vaja määrata ühe märgi, kas number või täht. Bait koosneb kaheksast bitist ja natuke on lihtsalt üks või null. Me kasutame meetermõõdustik mõista eesliiteid nagu kilo, mega ja giga. Kilo viitab tuhat, mega miljon ja giga miljard. Niisiis, kui ma ütlen, et täielik blockchain iga tehingu kunagi tehtud Bitcoin on kümneid gigabaiti andmeid, ma mõtlen, et see on kümneid miljardeid tähemärki teavet.

Võrdluseks, teosed Shakespeare on umbes 5 MB andmeid. Kõik kakskümmend kuus köidet 1911 väljaanne Encyclopaedia Britannica on 25 megabaiti andmeid. Online teabeallikas Wikipedia on umbes 100 korda suurem kui Encyclopaedia Britannica, või 2,5 gigabaiti. Kui Bitcoin tarkvara esmakordselt välja 2009. Aastal, enamik arvuti kõvakettad salvestatud umbes 100 gigabaiti. Täna nad on sageli palju suurem, salvestamiseks triljoneid baiti andmeid või TB.

Mida see kõik tähendab? Põhimõtteliselt Bitcoin on blockchainis uskumatult suur arvestust iga Bitcoin tehingut, mis on juhtunud.

C on Cryptocurrency

Bitcoin on esimene ja kõige populaarsem cryptocurrencies. Cryptocurrency kasutab matemaatika teaduse krüptograafia (mis on termin kreeka sõnade peidetud kirjalikult). Konkreetne matemaatika funktsiooni kaasatud nimetatakse "hash" funktsiooni. Cryptocurrencies nimetatakse mõnikord "cryptocoins" ja ei hõlma mitte ainult Bitcoin vaid ka Litecoin, Dogecoin, DarkCoin, Reddcoinand vara nagu NameCoin, mis kehtestab omandi domeeninimede kasutades blockchain pearaamatu.

D on detsentraliseeritud

Bitcoin kasutab detsentraliseeritud protsess kindlaks, kas tehing on toimunud. Bitcoin Core tarkvara ja ühilduv tarkvara, mis töötab, mitte ainult tehingute jälgimiseks avaldatud blockchain, kuid võimaldab ka kaevandamise uute bitcoins, mis on, kuidas bitcoins on loodud. Bitcoin miningis ka nii, et tehingud on kontrollitud ja registreeritud, on blockchain.

Aasta esimestel päevadel on Bitcoin, tagasi 2009. Aastal, ei olnud võimalik julgustada uusi kasutajaid tehingutasud, sest nii vähe inimesi kasutatakse valuuta. Selle asemel, inimesed tegutsevad Bitcoin tarkvara suutsid seada tööle arvuti räsifunktsioonid leida uusi bitcoins. Täna, suur detsentraliseeritud võrgu sadu tuhandeid arvuteid kasutatakse mitte ainult leida uusi bitcoins vaid ka protsessi tehingute väga väike tasu. Inimesed, kes seda tööd nimetatakse Bitcoin kaevurit.

See on vastupidine protsess mainstream pangandus, mis on palju rohkem tsentraliseeritud. Tegelikult on olemas grupp peaaegu iga suur riik nimega "keskpankurid." Keskpank Ameerika Ühendriikide nimetatakse Föderaalreservi Süsteemiga. Keskpangad koondada loomise protsessi uue valuuta, töötlemise maksetehingute ja kirjastamine ledgers. Enamikul neist riikidest on eeskirjad, mis nõuavad, et pangad mitte ainult kasutada omavääringus väljastatud keskpanga, vaid ka teha aruandeid selle kohta, kuidas nad töötlevad tehinguid, kuidas nad vältida rahapesu ja kuidas need toimivad üldiselt.

Intoduction: A - D | E - H | I - L

Seotud uudised


Post Bitcoin

Bitcoini tulevik sõltub sinust

Post Bitcoin

FATF: Bitcoin on positiivne, kuid valitsustele ohtlik

Post Bitcoin

Mike Hearni tuletorn võib Bitcoini massiliselt parandada

Post Bitcoin

5 viisat Bitcoini ostmiseks PayPaliga - petuskeemid ja Legiti viisid

Post Bitcoin

Nõuetekohane bitcoini hindade analüüs: sissejuhatus USD-s BTC-i hindamisse

Post Bitcoin

Bitcoinil ja hirmul

Post Bitcoin

Bitcoini igapäevane aruanne: Lawsky juhib ülevaadet muudetud BitLicense, GAW käivitab Paycoini ja palju muud

Post Bitcoin

Kuidas kiirendada teie Bitcoin kraan kasumit ühe sammuga

Post Bitcoin

Bitcoin ajakirjanikud # 2: tahtluse mõju bitcoini omandi eetikale

Post Bitcoin

Paindlik Bitcoin Supply ei stabiliseeri Bitcoin Price

Post Bitcoin

7 Online-ettevõtted, kes praegu kiidab Bitcoini heaks

Post Bitcoin

Bitcoini igapäevane aruanne: nõudlusprogrammiga BitPay Partners pakub SpectroCoin eurooplastele muret lahendusi ja palju muud