Bitcoini põhitõed Explained: BTCi EFGid | Estonian.lamareschale.org

Bitcoini põhitõed Explained: BTCi EFGid

Bitcoini põhitõed Explained: BTCi EFGid

Bitcoincan tuleb kasutada küllusliku jaemüüjad kogu maailmas. Kõikjal, kus saate luua Interneti-ühendust, saate teha oste Bitcoin. Isegi kui teie plaanid laiendada eespool Maa atmosfääri, saate maksta Bitcoin vastavalt Virgin Galactic

Sites nagu all4btc.comallow teil teha oste saidid nagu eBay ja Amazon Bitcoin lihtsalt kopeeri toodet veebiaadress. WordPress nõustub Bitcoinsfor uuendamine ja oli üks esimesi suuri organisatsioone tegema.

San Francisco Bay Area? Naudi spordiürituste? Sacramento Kingsand San Jose Quakesaccept Bitcoin.

Bitcoins on omavahel vahetatavad, nagu ka teised kaubad. Teisisõnu, nagu ühe untsi puhast kulda on väärt sama nagu mis tahes muud unts puhast kulda, et Bitcoin on Bitcoin on Bitcoin. Saate koguneda osade kohta Bitcoin oma rahakoti, kuni teil on täielik Bitcoin.

Lisaks sellele, et asendatav, nad on väga jagatav. Bitcoin võib jagada alla 8 koma. Seega 0.00000001 BTC on väikseim summa, mida võib käsitleda tehingu. Vajadusel tulevikus protokolli ja sellega seotud tarkvara saab muuta hakkama isegi väiksemate summade.

G on Global

Anywhere, et inimene saab ühendada Internet on koht, kus Bitcoin saab kasutada. Et anda teile mõned mõttes, kuidas globaalse see tõesti on, seal on üle 75 miljoni tabamust "Bitcoin globaalse" otsingufraasina Google'is. Kuigi see on globaalselt kättesaadav, kaarti Bitcoin nodesreveals selle vastuvõtmist teatud piirkondades rohkem kui teised. Ameerika Ühendriigid, Saksamaa, Kanada, Prantsusmaa, Suurbritannia, Holland, Venemaa, Hiina, Austraalia ja Rootsi on praegu kümme riikides, kus Bitcoin on kasutusel.

H on Hash funktsiooni

Alusel kõik cryptocurrencies on matemaatika. Juhul Bitcoin võti matemaatilise funktsiooni nimetatakse Hashcashinvented 1997 Adam Tagasi. Selleks, et mõista, kuidas see toimib, sa pead olema mingigi mida räsi funktsioon on ja mida ta teeb. Räsifunktsiooni on matemaatiline protseduur, mis kantakse sisend- ja genereerib väljundit.

Näiteks võid võtta kõik numbrit sisend ja lisage need kokku, et luua väljund. Niisiis, kui sa võtad sisendi 12345 ja rakendada, et hash funktsiooni, siis oleks saada number 15. See funktsioon on lihtne töötada ühes suunas, raske tööle vastupidiselt. Isegi teades, et summa numbrit oli 15, ning et funktsioon eeldab liidetakse numbrit, sa ei tea, mida panus oli. Mis sisend numbrit tead väljund, kuid väljund ja korras, sa ei tea, kas see oli 12345 või 348 või 3040800. Kuna rohkem kui üks sisend võib tekitada teatud väljund, protseduuri lisades numbrit koos on haavatav "hash kokkupõrge."

Juhul Bitcoin hash funktsiooni nimetatakse SHA256. Algne Hashcash kasutada teist hash funktsiooni nimetatakse SHA1. Niisiis, mida ei SHA tähendab? See viitab "Turvaline Räsialgoritm." SHA-2 on pere hash funktsioonid, mis on avaldatud National Institute of Standards. Kaks sarnast räsifunktsioonid on erineva ploki suurused, mida tuntakse SHA-256 ja SHA-512. Nad erinevad sõna suurus; SHA-256 kasutab 32-bitist sõna kus SHA-512 kasutab 64-bitist sõna. On ka kärbitud versioone iga standard, mida tuntakse SHA-224 ja SHA-384.

Meie sissejuhatav eesmärkidel, võite piirduda oma uurimise, et mõned põhilised faktid krüptoräsi funktsioone. Eesmärk on, et funktsioon, mis on peaaegu võimatu ümber pöörata. Andmed, mis on tegutsenud märgiga funktsiooni nimetatakse sõnumi, samas kui toodangu nimetatakse hash, räsiväärtuseks või sõnumi Digest. Omadused tahame on:

  • See on lihtne arvutada räsi väärtus tahes sõnum
  • See on väga raske (võimatu), et luua sõnum, mis on antud hash
  • See on väga raske muuta sõnumi muutmata hash
  • See on väga raske leida kahte erinevat sõnumit sama räsi.

Erinevatel põhjustel Bitcoin kasutab kahte hash korduste kaitsta teatud tüüpi rünnakud, mis on töötanud seotud räsifunktsioonid. Eesmärgiks on teha blockchainfunctional, arvutatav, ja väga raske võltsida.

Intoduction: A - D | E - H | I - L

Seotud uudised


Post Bitcoin

Bitcoin ametlikult seaduslik Californias! Gov Jerry Brown Signed AB129!

Post Bitcoin

Bitcoin pangandus: vabanemine fraktsioonide reservidest

Post Bitcoin

Bitcoin on mull, ja siin on, kuidas see hakkab krahhima - CNBC

Post Bitcoin

OP-ED: Vajab rohkem bitcoini hindade analüüsi professionaalsust turul

Post Bitcoin

Bitcoin 2014: aasta uksed ja langused

Post Bitcoin

Bitcoini turuväärtusgraafik - elavate vahetuste andmed

Post Bitcoin

Bitcoini tulevik on hele: hinnatõus ja evolutsioon

Post Bitcoin

Bitcoin Mining 2015: ASIC, Cloud Mining ja raskused

Post Bitcoin

Bitcoini igapäevane aruanne: Brasiilia ütleb, et liiga varakult Bitcoini eeskirjale Charlie Shrem mõisteti kaheks aastaks vanglasse

Post Bitcoin

12 awesome Bitcoin Memes

Post Bitcoin

Bitcoini igapäevane aruanne: Lawsky juhib ülevaadet muudetud BitLicense, GAW käivitab Paycoini ja palju muud

Post Bitcoin

Bitcoin ja üleminek rahale