Bitcoini põhitõed selgitasid: BTCi IJKd | Estonian.lamareschale.org

Bitcoini põhitõed selgitasid: BTCi IJKd

Bitcoini põhitõed selgitasid: BTCi IJKd

Jätkates meie "Bitcoin ABCs" seeria, nüüd jõuda I - L. Bitcoin on keeruline, kuid see nimekiri peaks aitama keegi aru põhitõdesid BTC, laskumata rohkem tehnilisi aspekte cryptocurrency.

I on indiviiditi või Peer-to-Peer

Üks peamisi eeliseid Bitcoinis tööpõhimõtet tehingute töötlemise. Kui kaks inimest soovivad tegeleda kaubanduse ja kaubanduse, kasutades Bitcoin, nad teevad seda. Nad ei vaja litsentsi, nad ei vaja luba. Nad lihtsalt peavad kokku leppima hind. Kui ostja on nõus ostma ja maksta Bitcoin ja müüja on nõus müüma ja aktsepteerida Bitcoin, tehingu jätkamist.

Sama olukord ei pruugi tõsi peavoolu kaubanduse. Juhul tellis-ja uhmris talletada, müüja võib pea olema tegevusluba, nõustute, et koguda müügimaks, nõustute kontrollitud tulekahju Marshall, kohtuda ehitusnorme ja hõivatuse standardid, vastama üürimisest suunised, kinni makse tulu, ja teha mis tahes mitmeid teisi asju, mis on vajalikud erinevate riiklike, osariigi ja kohalike seaduste, määruste ja seadluste. Lihtsalt sattumist äri võib olla väga kulukas ja aeganõudev.

Näiteks Tesla Motors asutati 2003. Ta tõi ja kulutatud kümneid miljoneid dollareid enne vabastades oma esimese sõiduki 2008.Significant aega ja raha kulutati vastavad õigusaktid, isegi enne esimest teslat Roadster tabanud tänavatel.

Lisaks oluliselt suurem vabadus valida, kas saada müüja, ja millistel tingimustel, Bitcoin kasutab peer-to-peer arhitektuuri, mis võimaldab keegi olla kaasatud. Ei ole keskpanga kontrolli Bitcoin. Seal on rühm tarkvara arendajad, kes arendavad uuendused Bitcoin Core tarkvara ja hinnata muutusi oluliste Bitcoin protokolli. Kuid nagu enamik teisi avatud lähtekoodiga tarkvara, igaüks saab osaleda arendaja - kood hinnatakse tema teeneid, mitte päritolu või poliitiliste vaadete selle autoritest. Niisiis, kui soovite kodeerida ja tahavad kaasa lüüa, saab ettepaneku koodi muudatusi. Kas teie kood on kinnitatud kasutajate kogukond on kuni neid.

Peer-to-peer võrgustike kehtib ka. Kaaslased on nii tootjate kui tarbijate ressursside, mitte kliendi-serveri mudel, mille kasutajad on piiratud juurdepääs loodusvarade tootmise, mis on tsentraliseeritud serveri poolel. Kuigi arengu taotluse konkreetse (ASICS) lahendamiseks räsifunktsioonid on julgustada kasvu suur arvuti tegevust Bitcoin kaevandamise, on see siiski võimalik, läbi cloud computing, osaleda kaevandamise, isegi tagasihoidlik investeering. Kas Bitcoin kaevandamise tasub itto teile on midagi, et iga inimene peab otsustama oma.

Vastastikused-to-peer arhitektuuri on oma olemuselt volitatakse. Teel Seevastu tsentraliseerimise kipub varuvad võimsus seas mõned mängijad. Näiteks tehingu töötlemise Bitcoin on jagunenud sadu tuhandeid arvuteid üle maailma. Tehingute töötlemine krediitkaartide on väga tsentraliseeritud. Tasu eest töötlemise hiljuti makse Bitcoin oli 0,0001 Bitcoin, mis vastab US $ 0.02 tänasel vahetuskurss. Teel Seevastu poest ees ettevõtete aretypically laetud 1,60% kuni 2% tehingu, pluss midagi 10-30 senti tehing, pluss mõned kuutasu $ 5 kuni $ 15, kas nad töötlevad krediitkaardi tehingud, mis kuu või mitte. Online kauplustes, et krediitkaardid, sest kaart ei ole seal, kus ettevõte asub, üldiselt maksma isegi kõrgemat tasu.

Niisiis, kui te nõustute Bitcoin jaoks $ 1,200 müük, tehingu töötlemise tasu on umbes kaks senti; kui te nõustute krediitkaardilt sama seeria, siis ilmselt maksma $ 19.30 või rohkem, kui sul on Poe või koguni $ 30.10 kui müüte online, pluss kuutasu. Tsentraliseerimine on kulukas ja ainult kasu mõned mängijad majanduses.

J on Java

Bitcoin-Qt, tuntud ka kui Bitcoin Core, tuntakse viide rakendamist. See oli kirjutatud programmeerimiskeeles C ++. Siiski on klientide ja API raamatukogud kirjutatud Java.

Kui Bitcoin ei ole sõltuvad keelest, siis kuidas me teame, mida Bitcoin kliendi oodatakse teha? Täitmise tarkvara pärineb viide rakendamist. Niisiis, see leht mis kirjeldab Bitcoin protokoll on hoolikalt tähele, et see ei ole kirjeldustes. Ta kasutab inglise keele ja matemaatika kirjeldada protokolli põhineb C ++ koodi rakendustarkvara.

Kui olete huvitatud Java rakendusi Bitcoin, siis peaks kaaluma bitcoinj, BCCAPI ja "Bits Proof" mis kõik on ehitatud Java.

Bitcoin Client API või BCCAPI on java raamatukogu mõeldud turvaliste kerge Bitcoin klientidele. BCCAPI ühendub serveriga, mis hoiab ploki kett ja jälgib kliendi rahakoti tasakaalu. Server on ainult teadmised klientide avalikud võtmed ja ei ole nimelt kulutada vahendeid kuulub kliendi rahakotti. Kuna blockchain kasvab, nüüd viimase 30 gigabaiti, on mõttekas mõned kasutajad lahkuda blockchain serveris.

Bitcoinj on raamatukogu koostööd Bitcoin protokolli. See võib säilitada rahakott

Saata / vastu tehingute ilma kohaliku koopia Bitcoin Core ja on palju muid funktsioone. See rakendatud Java kuid võib kasutada mis tahes JVM ühilduv keel: näiteid Python ja JavaScript on lisatud.

Bits Proof on mõeldud võimas server lähitulevikus. On kirjeldatud autori Tamás Blummer nagu "kaasaegne, modulaarne rakendamise Bitcoin võttes lisafunktsioone nagu hierarhiline ja deterministlik rahakott parooli krüpteeritud privaatvõtmetest ja kergesti meelde pass väljendeid."

Kui te ei eelistaks Java, võib teil olla võimalik leida rakendamist Bitcoin on tarkvara keel, mis sulle meeldib. Kuna protokoll on avatud lähtekoodiga, vabalt isekeeratava.

K on 401K

Jah, Bitcoin on varsti oma 401K. Vastavalt artikli Forbes ajakirja "SecondMarket hiljuti käivitanud Bitcoin fondi, kuid see on saadaval ainult akrediteeritud investoritele, kes vastavad netoväärtuse nõuet. Winklevoss kaksikud, tuntud oma osalust Facebook, käivitame Bitcoin ETF kõigile investoritele kättesaadav. See käivitamisel fondi jaoks väga keeruline navigeerida regulatiivsete ja tehnoloogia probleeme, sest see on lihtsalt kaardistamata vetes. Siiski, kui nad suudavad olla esimene rakendajatele uue varaklassi ja nad levivad Bitcoin palavik masside nad võiks rikkalikult premeerida. "

On siiski piirangutega. Alates jaanuarist 2014 ei olnud selge, kuidas IRS kohtleb investeering Bitcoin - kui valuuta, kui laekuva kaubana või kui investeeringut? Kuna füüsilisest isikust suunatud IRA võib investeerida ettevõtetesse, mis on vara nad hoiavad Bitcoin on ilmselt nii, et saate lisada Bitcoin oma 401K. Kui seadused ja määrused on oma eriti rõõmu allikas, võite vaadata märts 2014 arvamust IRSon teema.

L on Õiguslik

Bitcoin on seaduslik. See on seaduslik omada seda, õigusliku kulutada seda, õigusliku kaubelda koos sellega. Loomulikult on võimalik kasutada seda ebaseaduslike tegevuste, kuid mis on alati olnud tõsi mis tahes raha.

Kuigi erinevates kohtades (Washington Posti Wonkblog, Atlandi ajakirja tulevad meelde) on hiljuti tehtud Bitcoin oma lemmik sihtmärk vale väiteid selle kohta, mida kasutavad ainult Ponzi intrigandid ja ebaseadusliku narkootikumidega kaubitsejate. Tõde on, et Bitcoin ei ole kaugeltki nii populaarne ebaseadusliku tegevuse kui maailma number üks valuuta asjad õudne, kriminaal- ja pettuse: USA dollar. Nii palju suure nimiväärtusega rahatähtede ringluses kasutatakse ebaseadusliku narkootikumidega transactionsthat võite leida lennujaama narkootikumidega nuusutamisel koera hoiatatakse oma rahakoti lihtsalt, sest sa tõid mõned raha koos sinuga.

Muidugi, reaktsioon valitsusasutused, sealhulgas rahalise reguleerivate asutuste, et Bitcoin on segatud. Mõned kongressis on vaidlustanud Bitcoin kasutatakse saitidel nagu Silk Road ja Silk Road 2, et hõlbustada, mida nad loevad ebaseadusliku kaubanduse. New Yorgi osariik on väljastatud ja tühistatud ja ettepanek uuesti määruste litsentsida Bitcoin. Et saada aimu sellest, kas kasutamine Bitcoin võib olla seaduslik, reguleeritud, piiratud või keelatud, oma ala või koht, kus te kavatsete reisida, võite meeldib see mugav Bitcoin seaduslikkus mapand viide kirje.

Jah, Bitcoin on seaduslik. Jah, see on võimalik kasutada Bitcoin tegevuses, mis on ebaseaduslik. Muidugi, kui te olete mures võttes oma Bitcoin tehingu avaliku blockchain, võite kaaluda off-blockchain tehingud - mida me käsitleme meie järgmise osamakse.

Intoduction: A - D | E - H | I - L

Seotud uudised


Post Bitcoin

Deflatsiooni 2. osa: kas bitikiini hinnaefitsiit on hea või halb?

Post Bitcoin

Bitcoin segajad ja Adblockers

Post Bitcoin

Mündi lühikokkuvõte: Bitcoin VeriCoins, IBM Asjade Internet, Syscoin vastu Moolah, Bitlendingclub ja Bitcon

Post Bitcoin

Kuidas on Bitcoini alustava stseen Aafrikas?

Post Bitcoin

Bitcoini kaevandamise tsentraliseerimine: turg on ise kindlaks määranud

Post Bitcoin

Bitcoin õpetab vabatahtlikke kõike, mida nad majandusteadusest ei tea - The Washington Post

Post Bitcoin

Turvaline Minu Bitcoin Rahakott: Bitcoin Turvalisus Näpunäiteid

Post Bitcoin

Algaja juhend kaevandamise bitcoines

Post Bitcoin

Bitcoini hinnad on selgitatud - kas Bitcoini tehing on tegelikult tasuta?

Post Bitcoin

Bitcoin on lummatus, mis vallutas maailma - Atlandi ookeani

Post Bitcoin

Bitcoini igapäevane aruanne: Rumeenia Bitcoini sihtasutus, Dominikaani populatsioon, kes kogub bitsütot ja palju muud

Post Bitcoin

Bitcoin IRA ülevaade - maksuvaba krüpto?