Bitcoini põhitõed selgitasid: BTC MNOsid | Estonian.lamareschale.org

Bitcoini põhitõed selgitasid: BTC MNOsid

Bitcoini põhitõed selgitasid: BTC MNOsid

Minu varasem esseed, Bitcoin põhitõed selgitas: ABC BTC, ma olen läbi mitmeid teemasid "A nagu aktsepteeritavus" kõik viis "L on seaduslik." Täna, ma tahan öelda "M on jaoks... "lihtsalt üks asi, kuid on üsna palju häid kandidaate. Olen valinud välja kolm neist.

M on Multisig, segamine ja Mining

Üks oluline avastuste aastat David Chaumfirst käis digitaalse sularaha on vaja võime olla mitu allkirja, kinnitamaks, et teatud juhul on toimunud. Arendades Bitcoin protokoll, Satoshi Nakamoto oli väga teadlik sellest vajadusest. Bitcoinprovides mitme allkirju.

Multisig Rahakotid

Kasutades multisignature funktsioon, siis võib olla Bitcoin aadress mitme seotud isiklike võtmete, nii et teil on vaja rohkem kui ühte neist kulutada raha. Saate määrata, kui palju võtmeid on allkirjastada, ja on nii palju võtmeid kaasatud kui soovite. Multisig deponeerimine funktsioone leidub teenused ettevõtted nagu Bitratedas samuti mõnevõrra rohkem mainstream Bitcoin saidid nagu Coinbase. Väga üksikasjalikku teavet multisig ja muid funktsioone on leitud Bitcoin Arendajad Guide.

Rahakotid featuring multisig hulka Greenaddress.itand BitGo. Teine firma väga aktiivset huvi Bitcoin multisig on CryptoCorp. Multisignature rahakotid olid ka üks põhipunkte arutelu Müntide Brief intervjuu Sam Pattersonof Open Bazaar.

Bitcoin segamine

Müntide segamine on tehnoloogia, mida kasutatakse, et vähendada kokkupuudet teie privaatsust avalikus blockchain. Pannes mõned bitcoins teiste kasutajate koos bitcoins olete kulutusi, segunemise teenuse tahtlikult ajab rada kasutajate vahel.

Bitcoin wiki pakub 15 eri kohtades Bitcoin segamise teenuseid. Muidugi, sest milline neist teenustest, kasutajad võivad olla raskusi tahes hüvitamise, kui nende makseid ei edastata, nagu nõutud. Niisiis, müük ostja riisikol - lase ostja valvel.

Dark Walletis tehnoloogia, mis paari Bitcoin kulutab sarnaste summade seas oma klientidele ja co-seguneb oma mündid kokku enne nende saatmist saajale, et teha makseid raskem jälge Bitcoin blockchain. Seoses sellega on midagi mündi pesumaja, välja arvatud, et funktsioon on tehtud osa teo tegemise Bitcoin makse

mitte eraldi Valiketapis.

Bitcoin segamise tingimata on piiratud. See võib rikkuda "makse struktureerimise" aspekte mõned rahapesu seadustele ja määrustele. Samuti on endiselt kaasatud avaliku Bitcoin blockchain. Niisiis, sa lähed on midagi näidata üles blockchain, kas te kasutate segamine teenuse või mitte, kui saadate või vastu bitcoins otse.

Mining Bitcoins

Mining Bitcoinhas läbinud mitmed hiljutised artiklid

Bitcoin on alati vaja kaevandamise, kuna tehingu töötlemine on kaevandada. Bitcoin kaevandamise viitab protsessi avastanud kaudu matemaatika, järgmine plokid avaliku blockchain. Kaevurid premeeritakse osaliselt tehingutasud ja osaliselt uusi bitcoins.

Bitcoin kaevandamise isthe protsess arvutustehnika räsifunktsioonid luua läbi proof-of-töö, järgmine ploki blockchain. Bitcoin protokoll määrab, kuidas raske räsi funktsioon, mis põhineb mitu arvutid on seotud kaevandamise. Arvuti, mis õigesti arvutab hash funktsiooni vaja luua uusim plokk saab tasu tehingutasud ja teatud uus Bitcoin. Iga paari aasta jooksul mitu uut bitcoins antud tilka kuni kokku kõik Bitcoin kunagi loodavate on saavutatud. Muidugi Bitcoin kaevandamise pole igaühe jaoks. Kas Bitcoin kaevandamise tasub itfor siis põhineb paljudest teguritest ning tuleks alati konsulteerida Bitcoin kaevandamise calculatorbefore investeerivad raha kaevandamis- projekti.

N on Networking

Bitcoinuses protokoll, mis hõlmab võrgustiku. Mõnes mõttes Bitcoin olemas, sest Internet leiutati.

1960. Aastatel, kaitseväe osakonna Advanced Research Projects Agency tahtis protokoll, mis võimaldab arvuteid erinevates osades maailmas suhelda. Arvutid antud hoone või ülikooli hoonete, olid juba võrgustatud koos paljudel juhtudel. Sageli on nende võrgustike üks suur suurarvuti server, mis ette infotöötluse alal paljudes kliendi arvutitega või "terminalid." Ülesanne, siis oli "inter-võrk" Nende võrgustike arvuteid.

Välja töötatud süsteem selle ülesande täitmiseks oli "ülekande juhtprotokolliga" (TCP) või "Internet Protocol" (IP). Põhitähenduses tase, Internet on protokoll Dokumendi noteerimise spetsifikatsioonid kuidas erinevaid sõnumeid. Samamoodi Bitcoin, selle kõige üldisel tasandil on protokoll Dokumendi noteerimise spetsifikatsioonid kuidas tehinguid. See on kasulik mõelda maksetehingu- spetsialiseerunud omamoodi sõnum.

Bitcoin protokolli leiab eakaaslased, edastades peer teadaanded sees oma võrku. Iga sõlme säästab andmebaasi eakaaslased tulevikus kasutamiseks. Alglaadimisel Selle protsessi Bitcoin kasutab nimekiri esialgne eakaaslased, mis on ette käsitsi või päringu kogum domeeninime server (DNS) domeeninime, mis on automaatselt ajakohastatud loetelud. Bitcoin on ka sisseehitatud nimekirja, mida ajakohastatakse aeg-ajalt uusi versioone tarkvara. Viide tarkvara võimaldab teil määrata esialgse eakaaslased käsitsi lisades addr.txt andmete kataloogi kaudu või addnode parameeter.

O on Open Source, ja Off-Blockchain Bitcoin Tehingud

Mõned tähed on rohkem teemasid kui teised, ja O on üks neist kirjadest. Niisiis, O on Open Source, ja Off-Blockchain Bitcoin Tehingud.

Avatud lähtekoodiga

Üks väga oluline aspekte turvalisuse kasutajatele Bitcoin on asjaolu, et see on avatud lähtekoodiga protokoll, mis on rakendatud avatud lähtekoodiga tarkvara. Et mõista, miks see on oluline, sa pead aru ajaloo avatud lähtekoodiga tarkvara liikumine, vähemalt väga lühidalt.

1970ndatel, kui mikro-arvuti tööstuses just tekke, enamik arvuteid olid suured suurarvutid. Enamik arvuteid kuulusid suured ettevõtted, ülikoolid, või valitsusasutused. Enamik neist arvutisüsteemide tegutses klient-server kontseptsioon, kus suurarvuti arvuti ette teenust "loll" terminalide või hiljem, mikro-arvuteid. Riistvara ja tarkvara kaasatud oli kogu ärisaladuse, see oli kõik omandis. Palju hoiti väga salajane, mitte ainult valitsusasutused, mis kipuvad "liigitada" iga asjaolu ja mõiste kui salajane, vaid ka ettevõtted, kes soovisid säilitada oma tehniliste serva kaudu ärisaladused, samuti patendid ja kaubamärgid.

Avatud lähtekoodiga movementbegan nagu "vaba tarkvara" liikumine. Idee oli teha mõned tarkvara tasuta saadaval. Vaba tarkvara oli mitte ainult tasuta kasutada, kuid ka tasuta uuendada. 1980ndatel palju arvuti arendajad olid huvitatud mitte ainult tegemise uus patenteeritud tarkvara, vaid ka arendada ja säilitada tasuta alternatiive kasutatakse laialdaselt tarkvara. Arendajad lõpuks kindlaks, 1990, et parem viis kirjeldada seda tarkvara oli kutsuvad seda "open source".

Isegi operatsioonisüsteemid, mis muudavad arvutid sisse ja alustada tööd sai avatud lähtekoodiga. Linuxwas esimese avatud lähtekoodiga operatsioonisüsteem. See põhineb suurarvuti arvuti operatsioonisüsteemi nimega UNIX. Täna, kõike tekstitöötluse andmebaasi haldamise veebiserveri tarkvara on avatud lähtekoodiga.

Eeliseid avatud lähtekoodiga on palju. Paljud arendajad saavad vaadata lähtekoodi ja mõista täpselt, mida tarkvara teeb. Arendajad rutiinselt arutada probleeme kood ja kuidas seda parandada. Arendajad, kes on väga oskan kood, või kirjalikult hea koodi, on kõrgelt hinnatud tööstuses. Sageli välja avatud lähtekoodi aitab uus programmeerija alustada tulus karjääri tarkvara disaini või rakendamist. Kõige tähtsam on, turvalisuse, mida avatud lähtekoodiga tarkvara ei ole lihtne näha, mõista ja jälgida, mida avatud lähtekoodiga tarkvara kogukond. Niisiis, ei saa olla peidetud alamprogrammid teed pahatahtliku järelevalvet. Ei saa olla mingit osa programmist, mis saadab oma sisselogimise üksikasjad tohutu andmebaas teile teadmata. Kõik on läbi avatud, kui seda on võimalik uurida, kritiseeritud ja parandada.

Off-blockchain Tehingud

Iga privaatsust teadvusel kasutaja Bitcoin on teadlik, et on olemas avalik blockchain. Kui olete väga ettevaatlik alati kasutada eraldi hash aadressid iga tehingu, saate teatud määral, kaitsta mõningaid aspekte oma tehingute ajalugu. Aga blockchain on olemas, tavalises vaates ja võib analüüsida igasuguseid arvuti võimsus valitsusasutused, kriminaal- häkkerite ja teised, igal ajal. Samuti on omane piirangud suuruse plokid, mis tähendab, et tehingute töötlemine läheb konkreetses tempos. Kuigi need piirangud võivad muuta tulevikus viimise Bitcoincore protokoll, nüüd on meil piirid.

Võimaldades off-blockchain tehingute need ettevõtted on suurendada paindlikkust, privaatsuse ja kasulikkust Bitcoin.

P on avalikud

P on avaliku, sest Bitcoin blockchain ei ole privaatne. Kuigi te mõnikord ikka lugeda mainstream ajakirjandust anonymityof Bitcoin, tõde on väga erinevad. Bitcoin aadressid ei ole, veel, määratud isiku Social Security Number või muu isikukoodiga. Arvestades avatud lähtekoodiga laadi Bitcoin protokoll, oleks arvatavasti väga raske sundida sellise identiteedi meede.

Siiski blockchain on avalik. See asjaolu on loomulikult nii plusse ja miinuseid.

Avaliku blockchain on kättesaadav ja läbipaistev. On võimalik, et näha, milliseid tehinguid töödeldakse kaevandamisest ettevõtted ja kaevandamise taludes. On võimalik mõista, kuidas Bitcoin majandus toimib. Blockchain.infoprovides hulk teavet ja diagramme, umbes mis toimub Euroopa Bitcoin majanduse, sealhulgas turu kork, igapäevaelus ja paljud teised faktid. Me teame palju kuidas Bitcoin kasutatakse, ja kelle poolt, sest avaliku blockchain.

Ette küljele, siis on võimalik, et uurida blockchain et jälgida raha ühest rahakotist teise. On võimalik teada üsna natuke üksikute kasutajate, eriti kui nad avaldavad rahakoti aadressi kodulehel või sotsiaalse meedia. Kui rahakott aadress on seotud konkreetse isiku, sisaldavate tehingute sellele aadressile võimalik uurida. Nii, see on kasulik oma rahakoti tarkvara luua eraldi hash aadress iga tehingu puhul.

Bitcoin on väga avatud, läbipaistev ja avalik. Valge raamat, mille põhjal, protokolli ja kood tuum tarkvara Bitcoin on kõik avaldatud üldkasutatava teabe. Igaüks saab näha, mis toimub koos Bitcoin järgides teemasid avalikke foorumeid tarkvara uuendamisest. On terve segmendi meedia, millest Coinbrief on osa, et aruanded Bitcoin majandusele. Ja toimuvate tehingute kasutades Bitcoin on osa avaliku, läbipaistva blockchain; Andmebaasi iga majanduslik sündmus Bitcoin ajalugu läheb tagasi algusest.

Intoduction: A - D | E - H | I - L | M - P

Seotud uudised


Post Bitcoin

Ashley Madison lekib: mida teha, kui ta seisab silmitsi Bitcoini väljapressimisega

Post Bitcoin

FATF: Bitcoin on positiivne, kuid valitsustele ohtlik

Post Bitcoin

Võida USB Miner 100% tasuta - Mine Bitcoin Litecoin Dogecoin From Home!

Post Bitcoin

Mündi lühikokkuvõte Weekly Bitcoin Hindaruanne: 31. august-september 6, 2014

Post Bitcoin

BetChain saab mitmekeelse toetuse juhtivaks Bitcoini kasiinoks

Post Bitcoin

Arbitrage bitcoin - kuidas ma jõudnud 12,12% ROI 1 tund

Post Bitcoin

Bitcoini põhitõed selgitasid: BTCi IJKd

Post Bitcoin

Kuidas aktsepteerida Bitcoini annetusi oma blogis

Post Bitcoin

Kas Bitcoini kaevandamine on kasumlik 2018. aastal?

Post Bitcoin

Kuidas kiirendada teie Bitcoin kraan kasumit ühe sammuga

Post Bitcoin

Bitcoin on mull, ja siin on, kuidas see hakkab krahhima - CNBC

Post Bitcoin

Bitcoin ametlikult seaduslik Californias! Gov Jerry Brown Signed AB129!