Bitcoini põhitõed selgitasid: BTC (Q-U) ABC-d | Estonian.lamareschale.org

Bitcoini põhitõed selgitasid: BTC (Q-U) ABC-d

Bitcoini põhitõed selgitasid: BTC (Q-U) ABC-d

Seni selles seerias, Bitcoin põhitõed selgitas: ABC BTC, ma olen läbi teemad "A nagu aktsepteeritavus" kõik viis "P on avalikud." Olgem avastusi. Pidage meeles, et eesmärk ei ole minna väga põhjalikult, kuid vaadata põhitõdesid iga teema.

Q on Quantum Computing

Quantum computing kehtib quantum mehaanilisi nähtusi nagu superpositsiooni ja takerdumine, täitmisega toiminguid andmeid. See ütleb nii seal Wikipedias. Sama ülevaade teatab meile, et kuigi tavalised arvutid töötavad bitti andmeid, kus iga bitt on kas üks või null, kvant arvutid töötavad qubits ( "küünart"), mis on kas üks, null või quantum superpositsiooni nende kahe riikides. Kvant mõju superpositsiooni, takerdumine ja Tunneliefekt hoitakse appliedto võimaldada kvant arvutid kaaluda ja töödelda kõiki kombinatsioone bitti korraga, luues potentsiaali arvuti, mis on kujuteldamatult võimsad ja kiire.

Asi quantum arvuti on võimeline täitma teatud liiki arvutused palju kiiremini. Niisiis, milline on taotluse Bitcoin? Noh, selgub, et nende hulgast erinevaid arvutusi, mis on huvitav arendajad kvant arvutid on erinevaid arvutusi vaja murda tugev krüpteerimine... Ja Bitcoin tuum protocolis sisuliselt kohaldamise krüptograafia majandus. Paljud on maininud, et kvant arvuti võib hävitada Bitcoin kaevandamise, vaid kiiresti kaevandamine kõik kuni järgmise raske kohandamine, põhjustab suuremat raskust, mida teeks peaaegu võimatuks keegi jätkata mäetööstuses. Peale selle, kui quantum arvuti oli murda Bitcoin on krüpteerimisalgoritmide inimesed kardavad, et see võiks muuta blockchain, bruteforce rahakoti aadresse ega teha mitmeid teisi Paha asju.

Kui oluline on see olukord? D-Wave arvutid claimsto ehitame 512-Kvantbitt arvuti, mis ei kõla palju. Aga "Vastavalt füüsik David Deutsch, see paralleelsus võimaldab quantum arvuti tööd miljonit arvutused korraga, kui teie lauaarvuti töötab üks. 30-Kvantbitt quantum arvuti annaks töötlemise võimsus tavaline arvuti, mis võiks käivitada 10 teraflops (triljoneid murdarv operatsioonides sekundis). Tänane tüüpiline lauaarvutid joosta kiirusega mõõdetakse gigaflops (miljardeid ujukoma operatsiooni sekundis). "(Tsitaat Howstuffworks.com.)

Bruce Schneier, kirjalikult 1996, ütles: "loomalik-force rünnakud 256-bitine võtmed on teostatav kuni arvutid on ehitatud midagi muud kui tähtis ja hõivata midagi muud kui ruumi." Kahjuks David Deutsch on arutletud, et kvantarvutustehnika peegeldab "paljude maailmade" või inflatsiooni-universumi teooria füüsika ja quantum arvutid kasutavad sajad tuhanded arvutid paralleelselt mõõtmed tegutsevad üheaegselt.

Kommenteerides mõju Bitcoin pärast Edward Snowden ilmutuse, et USA riiklik julgeolekuamet töötab kvant arvutid murda kaubandusliku krüptograafia, Chris pačią kirjutab, "Bitcoin kasutab mitmeid krüptograafiliste algoritmide-The ellipsi Seda algoritmi (ECDSA) allkirjastamiseks tehingute ja räsifunktsioonid SHA-256 ja RIPEMD160. Kui NSA õnnestub arendada cryptologically kasulik quantum arvuti, ECDSA langeks samas SHA-256 ja RIPEMD160 jääks turvaline. "Tasakaalu oma artikkel on sügavalt matemaatilist ja peaks veenda kasutajaid Bitcoin et on olemas alternatiive probleemidele vaikimisi poolt tulekuga kvant arvutid.

Vitalik Buterin kommenteerides samad probleemid, leiab Bitcoin on kindel käigus ilmnenud saabumist quantum arvuti. Ta varustab mitte ainult suurepärane matemaatilise analüüsi, kuid mõned mõistlikud alternatiivid, mida saab esitada Bitcoin core protokolli leevendada quantum haavatavust.

Kokkuvõttes Bitcoin on mõned haavatavust kvant arvutid, eeldades, et nad on võetud kasutusele ja töö lubas. Haavatavuse kaasatud saab lahendada tehes muutusi Bitcoin core protokolli, et teised algoritmid, mida kasutatakse allkirja funktsioon... Algoritme, mis ei oleks haavatav quantum arvuti.

R on määruste

On olemas kaks põhilist koolkonda umbes Bitcoin regulationby valitsused. Üks kool leiab, et Bitcoin on protokoll, palju nagu Interneti-protokolli, mis loob tehnoloogilisi võimalusi, mis ei vaja valitsuse määrus paista. Teine kool tundub, et võtta seisukohta, et kõik läheb reguleerida lõpuks niikuinii, ja varem valitsus võtab ametliku teate Bitcoin, reguleerib see, litsentsid need mängijad mida ta peab vajalikuks, seda parem saavutada tööstusharus.

Äärmuslik vaated kaks koolkonda selles küsimuses on, ühelt poolt: Bitcoin ei ole vaja reguleerida, sest valitsuse määrused ei tööta, üldse tööstusest, kus nad on rakendanud, et kaitsta kedagi peale majanduslikud huvid, mis töötavad ettevõtete nendes tööstusharudes. Teiselt poolt: Bitcoin tuleb reguleerida, kohe, või ei saa sisukat investeeringuid uute toodete ja teenuste põhineb Bitcoin.

Teine koolkond tundub olevat esindatud Barry Silbert kohta Bitcoin Investment Trust, kes ütleb: "see võib olla asjakohane reguleerida mis tahes tehing, mis hõlmab reguleerimata vahendaja konverteeriva Bitcoin dollarit nimel kolmas isik." Sarnane ja veelgi entusiastlik silmas suuremat määrus pärineb Manhattan linnaosa advokaat Cyrus R. Vance Jr., kes tunnistas, et "me peame tugevamaks vahendid, et võidelda uute esilekerkivate ohtude nendest saadud maksesüsteemid."

Omamoodi Lähis-of-the road lähenemisviisi esindab dr Primavera de Flippi, PhDwho järeldab, et iseregulatsiooni võib olla koht alustamiseks.

Kas Bitcoin on reguleeritud teie riigis või mitte, võite olla kindel, et määruste Bitcoin hakkavad olema jututeema aastaid.

S on SilentVault

SilentVaultis uue tehnoloogia välja töötatud eesmärgiga anda peer-to-peer tasude ja vahetust anonüümsust seas kasvab eri varaklassidesse, ja ma olen üks loojatest selle süsteemi. SilentVault on avatud lähtekoodiga peer-to-peer anonüümne Bitcoin walletwith sisseehitatud vahetada ja varjatud deponeerimine; rahakotis on multi-vara ja mahub mis tahes toetatud vara liiki side-by-side. SilentVault võimaldab cryptocurrency rakendajatele kulutada ja saada Bitcoinand Litecoinentirely maha blockchain võimaldab kasutajatel vabalt kanda varasid ja regulaarne Bitcoin ja Litecoin aadressid kiiresti ja anonüümselt.

Erinevalt tavalisest Bitcoin vahetamist, mis nõuavad kasutaja hoida kogu oma saldod jooksul vahetada ja kasutada brauserit sisse ja kaubanduse, SilentVault kasutab sisseehitatud kauplemise korrusel jooksul anonüümse rahakott. Kasutajad saavad vahetada vara teiste kasutajatega anonüümselt ja valida rahastamiseks deponeerimine jaoks kaupleb nad siseneda või nõustuda. Varad kaubelda SilentVault hoitakse rahakotis alati, kui kasutaja ei soovi kaubavahetuse deponeerimine.

SilentVault annab täiesti erakliendi võrgu- ja leiab kõiki aspekte äritegevuse, sealhulgas side. SilentVault rahakotid suhelda kasutades XMPP (Jabber chat), mis era servereid ilma avaliku silmitsi IP. End-to-end peer-to-peer krüpteerimine tagab, et isegi ei SilentVault saab jälgida erasektori vestlused või juurdepääsu teiste rahakoti seotud teabe tuues täieliku anonüümsuse ja privaatsuse kasutajatele.

T on Tyranneja kaotada kontrolli.

Üks olulisi arenguid toonud Internet on levinud info kättesaadavust. Mitte ainult on seal nüüd palju rohkem meediaväljaannete, mitte ainult on seal uus ressursse meedia pakub on-line juurdepääsu teabele, kuid ka seal on olnud märkimisväärne väljaanded teabe ülemaailmsele publikule, mis olid kunagi varem võimalik. "Araabia kevad", mis oli esimene kirjeldatud selle termini 2011. Aasta jaanuaris tuli umbes tulemusena vabastamist diplomaatiliste kaablite Wikileaksin novembril 2010. Ükski et informatsioon oleks olnud kättesaadav üle kogu maailma, kui ta poleks Internet.

Veel hiljuti, NSA töövõtja Edward Snowdenfled USA pärast paljastavad ulatusliku informatsiooni spionaaži tegevust erinevate USA valitsusasutused. Tema viimaste revelationindicates et Briti ja Ameerika spioon agentuurid on koostööd varastada krüpteerimise võtmed suur mobiili poole.

Need on vaid mõned lekked globaalse surveillanceand poliitika tegemisel. Ilmselt on üsna palju toimub valitsused kogu maailmas, mille kohta tavainimesed peaks olema mures.

Üks peamisi küsimusi, mis mõnikord saab küsis on: kus sa saad raha kõik see spioon kraami? Vastus osutub päris põhi. Valitsused lihtsalt luua raha. Tõsi, nad on erinevate ametite ja reeglid, kuidas nad seda teevad, kuid lühike vastus on: valitsused luua raha välja midagi. Niisiis, kui olete mures valitsused, millel on liiga palju võimu ja kasutab seda võimu kuritarvitati, Bitcoin on sõõm värsket õhku.

Bitcoin ei looda, et ükski valitsus. See on lihtsalt protokolli. Nagu Internet Protocol, mis oli enne seda, Bitcoin esindab muutust selles, kuidas inimesed mõtlevad raha. Mis tahes meede, mis peaks tegema palju head.

U on kasutajaliidesed

Kui olete otsustanud kasutada Bitcoin teile võidi kasutusele Bitcoin Coreprotocol. Bitcoin Core on nüüd oma kümnendat suuremaid muudatusi. See ei ole kaugelt ainus kasutaja tarkvara saadaval Bitcoin.

On hulgaliselt ees-endsfor Bitcoin samuti kümneid Bitcoin walletprograms. Isegi antud kliendi, on sageli palju erinevaid kasutajaliideseid, sealhulgas väga kompaktne lähenemisviise mobiilseadmete jaoks.

Kuidas sa suhtled Bitcoin võib olla palju pistmist kasutajaliides te kasutate. Niisiis, kui sa leiad Bitcoin "kohmakad", "aeglane" või "raske kasutada," võiksite sisseoste erinevaid rahakott teist esiotsa või teist kasutajaliidese. Bitcoin areng on väga levinud.

Mitte kõik Bitcoin kliendid olid loodud võrdseks. Mõned kliendid tõmmata kogu Blockchainwhile teised andmed, säilitab nende serveris juurdepääsu nii nagu vaja. Arvestades kümneid gigabaiti kaasatud plokk ahela ja päevane tehinguaktiivsus töötab eespool sada tuhat sündmuste mõned päevad hiljuti andmeid töötlevad kaasatud võib olla väga keeruline. Kui seade töötab aeglaselt, kui tegemist on Bitcoin, proovige muuta erineva rahakoti, kliendi või esiotsa. Või kui teil on võime teha, kaaluge uuendate oma seadme.

Bitcoin on väga põnev tegevusala, ja seal on veel rohkem teemasid minu järgmise osamakse.

Seotud uudised


Post Bitcoin

Los Angelesis sel nädalal esimene Bitcoini sularahaautomaatide komplekt

Post Bitcoin

Bitcoin hinnad tõusevad pärast turbulentne kuu!

Post Bitcoin

Bitcoini läbimurre kütab Võimalikke tulevasi platvorme 1. osa

Post Bitcoin

Mainstream Bitcoin 2. osa: Academia ja Laymen

Post Bitcoin

Bitcoin Exchange OKCoin Reservid on 104%

Post Bitcoin

3 ohutud viisid turvaliselt bitcoiinide salvestamiseks

Post Bitcoin

Bitcoin õpetab vabatahtlikke kõike, mida nad majandusteadusest ei tea - The Washington Post

Post Bitcoin

Bitcoin ametlikult seaduslik Californias! Gov Jerry Brown Signed AB129!

Post Bitcoin

Kuidas aktsepteerida Bitcoini annetusi oma blogis

Post Bitcoin

Mündi lühikokkuvõte Weekly Bitcoin Hindaruanne: 24.-30. August 2014

Post Bitcoin

Bitcoin Value 3. osa: Konrad S Grafi bikkiini väärtuste teooria

Post Bitcoin

Bitcoin segajad ja Adblockers