Bitcoin Block Size Economics ja Gavin Andresen | Estonian.lamareschale.org

Bitcoin Block Size Economics ja Gavin Andresen

Bitcoin Block Size Economics ja Gavin Andresen

See artikkel põhineb autori arvates, kes ei pruugi nõus seisukohaga, et suurendada ploki suurus, vaid pigem hiljutine majanduslike põhjendustega õigustada seda.

Gavin Andressen ettepaneku lõpmatu suurendamine maksimaalse Bitcoin Block suurus

jooksul viimase paari päeva jooksul on olnud mõned arutelu Bitcoincommunity võimalusest suurendada maksimaalselt Bitcoin ploki suuruse limiit 1 MB, mis on kodeeritud protokolli. See arutelu algas eelmisel nädalal, 6. Oktoobril 2014, kui Gavin Andresen-juhtima arvuti teadlane Bitcoin Vundamendi avaldas Poston fondi ametlikus blogis. Selles postituses Andresen ütles, et selleks, et Bitcoin võrgu mastaapsuse olema piisavalt paindlikud, et võtta võimalikku tehingu maht tulevikus raske piirang maksimaalselt blokisuurust vaja kasvas 50% igal aastal.

Alates Gavin Andresen oma postituses fondi ametlikus blogis:

Ma arvan, et suurim ploki suurus tuleb suurendada samal põhjusel piiri 21 miljonit münti peab KUNAGI suurenenud: sest inimesed öeldi, et süsteem oleks skaala kuni hakkama palju tehinguid, nagu öeldi, et seal on ainult kunagi 21 miljonit bitcoins.

Bitcoin ühenduse Vastab Gavin Tulekahjud Tagasi

Kui see blogi postitus hakkas ringlevad kogu kogukond, mõned inimesed tuli välja vastuseisu ideele meelevaldselt suurendada Bitcoin ploki suuruse piirang. Nende vastuseisu enamasti tulid ka majanduslikust seisukohast; kui Bitcoin ploki suuruse piirang on kasvanud 50% regulaarselt, kuni seal sisuliselt mingit piiri, siis ei oleks enam piiratud ruumi, kus tehinguid võiks toimuda ja tehingutasud võiks langeda alla kasumlik tasandil. Kui tasud ei lange alla kasumlik tase, kaevurite oleks välja lülitatud nende masinate lõpetada oma kaotust ja Bitcoin networkwould kollaps.

Andresen vallandati tagasi neile, kes tõi tähelepanu võimalust oluliselt vähenenud tehingutasud. 16. Oktoobril 2014 Andresesn avaldatud teise postituse fondi blogis, pealkirjaga "maatükkide Economics." Selles postituses Andresen käsitles neid probleeme ei tehnilist infotehnoloogia kõnepruuki, kuid majandus. Tema lakooniline vastus, Gavin ütles:

Argument, et mitte lubada meelevaldselt suurte plokkidena: maksimaalselt ploki suurus on vaja luua kunstlik nappus nii tehingutasud ei langeda nullini, jättes kaevurite ilma sissetulekuta, mis viib ole kaevandamise ja surma võrku.

Kuid majandusteooria ütleb, et konkurentsitihedal turul pakkumise, nõudluse ja hinna leiad tasakaalu, kui hind on võrdne piirkulu tarnijatele pluss mõned netotulu (kuna tarnijad valida alati midagi tulusam oma aega või raha).. Nii mingit tehislikke piiranguid pakkuda (nagu maksimaalne ploki suurus), tehingutasud langeks piirkulu kaevurite maksta.. Kuid mitte null.

Gavin on puudulik majandusteooria võib olla Real-World Mõju Bitcoin

Nagu näeme, Andresen on vastuargument väited, et suvaliselt suur Bitcoin Block suurus sõita tehingutasud alla kasumlik tasandil on lihtne: see on võimatu tasu lange kasumlik tasandil, sest tarbijahinnad määratakse hind tootmiseks. Ainus probleem Gavin on vastuargument, kuigi see, et majandusteooria ta töötab on uskumatult ekslik ja on kehtetuks mitmeid kordi üle erinevad majandusteadlased. See viga lubatud Gavin eeldada, et Bitcoin minerswould alati saada kasu oma investeeringute, sest hind nende teenuste-sel juhul, kinnitades tehingute-ei lange kunagi alla tootmiskulusid.

See teooria hindade määramise on, tuleneb väärtus teooria, mis on tuntud kui tootmiskulud teooria väärtus. See teooria on väga lihtne, väärtus hea pärineb selle tootmiskulude. Kuna hinnad on vaid rahaline tähistus raha, saame kergesti järeldada seda väärtust teooria, et hinnad ise määrata hinnad tootmistegurite, mis on just järeldusele, et Gavin saabus. aga hinnad ei ole tegelikult määratud tootmiskulusid.

Tegelikult on olukord vastupidine; tootmiskulusid määrab hinnad, mis tarbekaupade saab tõmmata turule. Panna see tagasi kontekstis raha teooria: väärtus hea pärineb jooksul individuaalne, see on subjektiivne ja väärtust tootmistegur pärineb väärtus hea, et seda saab toota. Lihtsamalt öeldes, kõik valuederives mõtetes üksikisikud.

See võib tunduda ärimees või isik jälgides ainult üks firma, et nende hinnad on määratud kulusid, kuid see ei ole lihtsalt tõsi, et ettevõtja oleks kunagi tehtud ülesandeks osutada käesoleva kauba või teenuse, makstes seega nende kulud, kui ta ei oodanud, et saada tulu, mis ületasid tootmiskulud (kuna äri mees on ajendatud kasumi ta ei settida tulu, mis oli võrdne kulud). Kui ta arvas, et tarbijad turul ei olnud nõus maksma hinda, mis hõlmas tootmiskulusid ja siis mõned, siis ärimees oleks kunagi tehtud, et toode alustada.

Järelikult, kui tarbijad ei taha, et toode, mis eelkõige hinna ja ärimees loobuda maksavad need tootmiskulusid, hinnad tootmistegurite läheks alla tulemusena väheneb nõudlus! Nagu näeme, kõik hinnad tulevad väärtus konkreetse kauba või teenuse muudab tarbijale.

Seega on täiesti võimalik, et tehingutasud võib langeda alla kasumlik tase, mille puhul kaevurite oleks riputama oma mütsid ja välja lülitada oma masinaid. Muidugi, Bitcoin minerscan kasutada tootmiskulusid ja nende soovitud kasumimarginaali arvutamiseks miinimumhinna nad on valmis maksma, kuid see ei tähenda, et inimesed tegelikult maksab selle hinna.

Eeldus, Andresen oma osa, et inimesed oleks automaatselt maksma need hinnad tuli ravi majanduse toimemehhanismi. Andresen toimunud nõudluse pidev, eeldades, et osalejatega Bitcoin võrgu maksaks iganes hindu kinnituse nende tehingute ja järeldas, et teatud "mehhanismid" turu takistaks kaevurite kunagi enam rentaabel. Aga turg ei ole mehhaanilised, sest inimestel ei ole masinad; ei ole konstandid ega tasakaalu.

Majandusteaduses neid asju kasutatakse teoreetiliselt lihtsustada reaalses maailmas olukordi, et paremini mõista nende olukordades, kuid see tuleb alati meeles pidada, et need teoreetiline konstantide tegelikult ei eksisteeri reaalses maailmas. Korrata, on võimalik tehingutasud langeda alla teatud taseme, ja nad kui pakkumine ületab nõudlust. Isegi kui kaevurite keelduda alandada teenustasusid ja valida, et hoida neid pidevalt, inimesed lõpetavad kasutades Bitcoin võrgu ja kaevurite poleks kasumlik ja sulgeda niikuinii.

Mida tuleks teha About Bitcoin Block suurus?

öeldud, turg oleks määrata "looduslik" piirang Bitcoin ploki suurus, isegi kui püsikodeeritud piiri eemaldati, sest kaevurite ainult toota plokid piisavalt väike, et tagada tehingutasud oleks piisavalt kõrge tuua kasumit.

Kuid see "loomulik" piir tähendab, et ikkagi piir tehingute arv, mida saab töödelda võrgu teatud aja jooksul, seega võideti algne eesmärk suurendada Bitcoin blokisuurust et soodustada suuremat mahtu tehingu. Andresen ilmselt tunnistas selle punkti ja möönis, et see, aga kuna ta viidatud käesoleva articlein viide osa oma blogipostituse.

Arvestades seda asjaolu, mida tuleks teha umbes raske piirang Bitcoin Block suurus? Kui 1 MB piiri püsiks ja nõudlus tehingukinnitused ületab summa võimalik kinnitused poolt, et piir, siis tasu tõuseb ja tehingu maht langeb. Teiselt poolt, kui Andresen soovitust rakendatakse, ja maksimaalne Bitcoin ploki suurus kasvas 50% igal aastal, üks kolmest asju võib juhtuda:

Esiteks, kui 50% kasv ei ole piisav, et mahutada nõudlus tehingukinnitused, kaevur tasud tõusevad ja tehingu maht langeb vastavalt.

Teiseks, kui kasv ületab vajaliku summa mahutada kinnitust nõudlus, turg loob oma "looduslik" Bitcoin ploki suuruse limiidi tõttu kaevurite ainult luua plokid piisavalt väike, et tagada nende kasumlikkust.

On ka kolmas, teoreetiline võimalus, mis on see, et kasv oleks vajalik täpne kogus tuua pakkumise ja nõudluse tasakaalu. Aga kui pidevalt muutuva soovidele ja vajadustele inimeste takistab tasakaalu tekkimist reaalses maailmas, see kolmas võimalus ei juhtu kunagi.

Mõlemal juhul, kaevurite ei võimalda plokk lõpmatu suurus, on alati olemas piir olenemata sellest, kas või mitte Bitcoin protokolli mandaatide piiri. See on küsimus majandus, mitte arvuti teadust. Andresen saab insener Bitcoin võrgu ja selle kasutamiseks aga ta tahab, kuid ta ei saa dikteerida inimese reaktsioon nendele muutustele. Ta võib kirjutada koodi, kuid ta ei saa sundida suunas või viisil inimtegevuse.

Niisiis, tagasi küsimuse arenenud eespool, mida tuleks teha umbes ploki suurus? Vastus: see ilmselt ei ole oluline. Tõeline Bitcoin ploki suurus on ainult nii suur kui turg seda lubab, Andresen ei saa teha seda suurem ükskõik milliseid protokolli muudatusi, mida ta rakendab. Kui ta teeb seda liiga jäik, muutes hinnangute viib inimesi lihtsalt loobuda Bitcoin; kui ta teeb seda liiga paindlik, turg areneb "looduslik" määruste üksikisikute jätkata nende endi huvides.

Kokkuvõttes Andresen väljapakutud rakendamine sammhaaval suurendada Bitcoin ploki suuruse piirang on kasulik ennetada rämpsposti blockchain-mis on see, mida see algne 1 MB piiri ei kehtestatud. Kuid, nagu me oleme näinud selles artiklis, siis tõenäoliselt ei võimalda Andresen manipuleerida tehingu maht, kuidas ta soovib. Põhjuseks on see, et ploki suuruse piirang üle, mida on vaja viib tekkimist "naural" piiri, mis on kehtestatud turul.

Aastal seoses võrgu turvalisuse, mis Andresen viitab viimase osa oma blogipostituse ta on õige; muudatusi piir Bitcoin ploki suurus ei lahenda probleemi võrgu turvalisuse. Miner tasud määrab turg, mis-nagu nägime siin-ei saa tähenduslikult mõjutanud muutused protokollist. See asjaolu tähendab, et muutes ploki suuruse piirang ei saa mõjutada Bitcoin kaevandamise tsentraliseerimise, nii et selles osas võrgu turvalisuse tuleb lahendada mõne muu näitaja.

Seotud uudised


Post Bitcoin

BTCRobot - Automatiseeritud Bitcoin Trading Software Bot ülevaade

Post Bitcoin

Algaja juhend kaevandamise bitcoines

Post Bitcoin

Bitcoin 2.0 edusammud toovad kaasa tegelikkuse detsentraliseerimise

Post Bitcoin

Bitcoin Value 3. osa: Konrad S Grafi bikkiini väärtuste teooria

Post Bitcoin

Ennenägematu: Bitcoin Mining Network ületab 100 PH

Post Bitcoin

Antonopoulos Leaves Bitcoini sihtasutus üle Mgmt

Post Bitcoin

Bitteni vastu Btc-e vastu võitlemine Coinbase - parim koht Bitcoinide ostmiseks

Post Bitcoin

Argentiina keskpank kardab bitcoini

Post Bitcoin

Alibaba IPO vastutab Bitcoini Crashi eest!

Post Bitcoin

Kas olete nende kaheksa Bitcoini kauplemisega tegelev isik?

Post Bitcoin

Minu esimene Bitcoin: anekdoot vabatahtliku vahetuse kohta

Post Bitcoin

Bitcoini turuväärtusgraafik - elavate vahetuste andmed