Kasulik Bitcoin Cloud Mining: Bitcoin kaevandamine ilma probleemideta | Estonian.lamareschale.org

Kasulik Bitcoin Cloud Mining: Bitcoin kaevandamine ilma probleemideta

Kasulik Bitcoin Cloud Mining: Bitcoin kaevandamine ilma probleemideta

On eelmises artiklis arutasime riistvara Bitcoin kaevandamise. Seekord saame analüüsida pilv kaevandamise, mis see on, kuidas ta on teinud ja kuidas saab kõige paremini välja. Üldine küsimus: "Kas Bitcoin kaevandamise seda väärt?" on natuke keerulisem ja nõuab arvestades kõiki võimalusi, kuid pilv kaevandamise saab kindlasti olema atraktiivseks.

Mis on Bitcoin Cloud Mining?

First things first, vaatame, mis pilve miningactually on. Sõna pilv kasutatakse viimasel ajal palju. Tõenäoliselt olete näinud seda kasutatakse mujal juba. Üldiselt tähistab teenusest teid läbi serveri allikas. Kui tegemist on pilve kaevandamise Näiteks segamist võimsus saab rentida või osta läbi lepingu tavaliselt pärineb andmekeskuse. Kui see on lihtsam (ja ka odavam) kontrollida ja säilitada riistvara. Nii et põhimõtteliselt, pilv kaevandamise Bitcoin võimaldab kasutada riistvara teise osapoole minu Bitcoin. Seda saab teha kahel viisil: ostes lepingu pilvest kaevandamise pakkuja või liisingu rig või üksikisik. Me analüüsime neid veelgi hiljem artiklis.

Teades kõike seda olete ilmselt juba arvasin, et kaevandamise Bitcoinon pilve on lihtsam. Ja see on oluline punkt Bitcoin pilv kaevandamise, samas kaevandamine koos oma riistvara võib olla tulusam ja võimaldab teil olema paindlikum, kuidas te kasutate oma masinate pilve kaevandamise on kasvav tööstusharu ja see hoiab meelitada rohkem, kuna rohkem inimesi saada huvi Bitcoin kaevandamise. Idee, et sa võiksid osta mõned segamist võimsuse ilma omanikust tahes kaevandamise riistvara oma ja alustada ülessulamise kohe tundus, et meelitada inimeste huvi huvitatud kaevandamise kiiresti. CEX.IO, üks esimene ja praegu suurim pilv kaevandamise ja kauplemisplatvormi kogenud mõned kiire kasv eelmisel aastal.

Vaatame, milliseid pilv kaevandamise platvormid on seal, on üksikasjalikumalt seekord.

CEX.IO - Bitcoin Cloud Mining Leader: 

Kerge vaevaga osta Gh / s Bitcoin, see on põhilisi eeliseid lisaks kasutusmugavus see pakub on, et saate väljamakse teie kontole iga kord basseinis leiab ploki ja saab osta ka mis tahes osa Gh / s ilma piiranguteta, kui kaua see aega makstes teile. Kuid peamine põhjus CEX jõudsalt pilve mäetööstuses oli, et nad olid esimesena kasutusele Gh / s kauplemise.

Kasutajad ei ole mitte ainult võimalik osta Gh / s oma platvormi, kuid igal ajal pärast nende ostmist, võivad nad müüa teisele kasutajale. Ja kuigi enamik CEX kasutajatele tunnistama, et see oleks raske kasumit teenida lihtsalt hoides aasta segamist võimsus kuni sa murda isegi, et see on lihtsam kasumit kauplemise ülessulamise võimsus. Ajakohane CEX on endiselt liider pilve mäetööstuses ja ainus Bitcoin pilv kaevandamise platvorm, mis pakub sulle võimalust kaubelda tagasi segamist võimsus ostate.

Bitcoin Mining Rig Liising:

Sel juhul üksikisikud panna oma kaevandamine platvormidele liisingu, et inimesed saaksid rentida neid päevase piletihind kaevandama mündi nad tahavad basseinis nad tahavad. Kuigi paljud toetavad, et see on vähemalt kasumlik viis kaevandada Bitcoin kuna enamikel juhtudel saad rentida segamist võimsus hinnaga suurem kui see, mida rig oleks minu jaoks. Ja kuigi kasumlikkus Bitcoin miningmight ole suur aspekt rig liising, paindlikkust teil läbi see teenus on midagi unikaalset.

Saad valida erinevaid pakkumisi, kus igasuguseid kaevandamise platvormidele on saadaval ja saate võrrelda hindu ja kasumlikkus. Kõige tähtsam on, saad valida bassein rig on kaevandamine, rig liising on ideaalne, kui soovite testida oma õnne uue mündi vabastamist. Üürile võimas rig kaevandada mündi seda käivitamine on unikaalne ja nutikas viis investeerida oma cryptocurrency, lootes, et see hind tõuseb pärast omandada münte. Kõige tuntud platvormid, mida saab rentida platvormidele kaudu on miningrigrentals.com, LeaserRig, Betarigs ja nicehash (westhash on nicehash optimeeritud alternatiiv Kanada, USA jne)

Bitcoin Mining Lepingud: 

See ei ole raske aru saada, et kaevandamise lepingud on parim potentsiaal aidata teil teha kasumit kaevandamise, kuid see on lihtsalt sõnad. Kuigi lepingu kohta Gh / s hinnad on tavaliselt madalam kui ülejäänud kahest variandist, see on ikka kõige riskantne valik ja ka üks ilma paindlikkust üldse. Ostes kaevandamise leping teie eesmärk muidugi oleks su peamine tagasi koos mõned kasumit, kuid see on riskantne bet mitmel põhjusel.

Kuigi lepingute hindadega ikka läheb madalam kui raske suurendab On palju tegureid, mis võivad sind teenivad vähem raha oma lepingu enne selle kaevandustes teile kui see, mida algselt makstud osta teenust. Nagu me soovituslikke meie teisi artikleid Bitcoin kaevandamise, mida peaks tegema, matemaatika ja proovida, et kontrollida, kui leping võib olla tulus. Müntide Brief on Bitcoin Mining Calculatorcan olla tõesti abiks see arvutus. Lisaks ei tohiks unustada, et kontrollida maine firma sa lähed osta leping alates. See üks on tõesti oluline, esines juhtumeid, et ettevõtted jagab lepingute osutus petuskeemid ja seal ikka on mure puhata. Isegi Gavin Andresen, juhtivteadur hetkel Bitcoin Foundation väljendas concernsthrough redditstating et kaevandamise leping ettevõtted võiks töötab Ponzi skeemid.

Seotud uudised


Post Bitcoin

Bitcoini sihtkogu valimine: Jim Harper, Olivier Janssens või kas see on isegi oluline?

Post Bitcoin

Bitcoini turuväärtusgraafik - elavate vahetuste andmed

Post Bitcoin

Bitcoin 2014: aasta uksed ja langused

Post Bitcoin

Bitcoini läbimurre kütab Võimalikke tulevasi platvorme 1. osa

Post Bitcoin

Bitteni vastu Btc-e vastu võitlemine Coinbase - parim koht Bitcoinide ostmiseks

Post Bitcoin

Bitcoini kaevandamise tsentraliseerimine: turg on ise kindlaks määranud

Post Bitcoin

Bitcoin ametlikult seaduslik Californias! Gov Jerry Brown Signed AB129!

Post Bitcoin

Bitcoin hinnad tõusevad pärast turbulentne kuu!

Post Bitcoin

Mündi lühinädalane bikiini hindaruanne: 14.-20. September 2014

Post Bitcoin

Bitcoini hinna analüüs: Tim Draper võidab Silk Road oksjonil

Post Bitcoin

Alibaba IPO vastutab Bitcoini Crashi eest!

Post Bitcoin

Bitcoin Value 2. osa: kas raha vajab isegi kasutusväärtust?