Mündi lühikokkuvõte: Bitcoin VeriCoins, IBM Asjade Internet, Syscoin vastu Moolah, Bitlendingclub ja Bitcon | Estonian.lamareschale.org

Mündi lühikokkuvõte: Bitcoin VeriCoins, IBM Asjade Internet, Syscoin vastu Moolah, Bitlendingclub ja Bitcon

Mündi lühikokkuvõte: Bitcoin VeriCoins, IBM Asjade Internet, Syscoin vastu Moolah, Bitlendingclub ja Bitcon

Teie päevane lühidalt tähtsamaid uudiseid seoses cryptocurrency.

Bitcoin VC usub "Singapur on koht Bitcoin Aasias"

"Tänase seisuga on Singapur on hosting rohkem kui 20 Bitcoinstartups, vahetustes, POS, maaklerid ja sularahaautomaadid, jätkas vabastamist."

Adam Draper, asutaja Boot VC, arvab Singapur on epitsenter Bitcoin aktiivsuse Asia.He ütleb seda esimese Aasia käivitamisel CoinHako, jõuab lõpule Boot VC 12 nädala kiirendus programmi. CoinHako, Singapuris asuva Bitcoin exchangeplatform, võimaldab inimestel osta Bitcoinand saada see lühikese aja jooksul. CoinHako tema asutaja Yusho Liu oli üks asutajaliikmetest Association of Cryptocurrency Enterprises ja alustavatel

ACCESS), mis Bitcoin tööstusharu grupile, et loodab tuua Bitcoin vastuvõtmise Singapuri.

Yusho Liu jagada talle: "Me oleme millel on suur veojõud ja saanud ka palju positiivset tagasiside riskikapitalistid, mentor ja meie enda kasutajatele." Ta lisas: "Singapur on olnud radari paljude Bitcoin ettevõtted siin orus tõttu positiivse väljavaate reguleerijad."

Singapur on peetud ettevõtte kapitali maailmas. Selle maksu struktuur, samuti lax määrused oleks sõbralikumad äri riik maailmas. Riik on olnud väga sõbralik Bitcoin. Singapuri Rahandusametit tegevdirektor Ravi Menon ütles, et "virtuaalne valuutade on roll," ja nad töötavad praegu raamistiku eeskirjadele.

IBM esitleb Bitcoin Blockchain "Internet of Things" Proof-of-Concept 2015. Aastal

Tech hiiglane, IBM, teatas neid demoing oma tõendi mõiste blockchain versioon internetis asju Gigom struktuur Connectwhich toimub 14-15 oktoober 2015 San Francisco, CA IBM juht mobiil- ja internet, Paul Brody, ütles projekti on avatud lähtekoodiga ja postituse Github. Ta ütleb, et ta tahab jagada tehnoloogia ülejäänud maailma ja on rohkem iseseisev projektide kevadel ta. Projekt on ka sealhulgas tehnoloogia TeleHash ja BitTorrent.

Seal on olnud palju buzz umbes potentsiaali blockchain. Isegi inimesed, kes on vallandatud Bitcoin, on kiitnud blockchain. Maailmapank ja Rahvusvaheline Valuutafond kordas, et punkt hiljutisel konverentsil featuring kahe organisatsiooni. See on esimene suur korporatsioon uurida, kuidas tehnoloogia võiks kasutada uue moe ja võtab selle turul.

Syscoin Files ettekirjutust Moolah Antud Ühendkuningriigi kohtunik

Syscoin, et cryptocurrency et loodab olla valuuta, mis pakub ettevõtetele finantsteenuseid alates blockchain, esitas süst vastu endise Moolah tegevjuht, Ryan Kennedy / Alex Green. Õiguslik tegevus külmutas 750 bitcoins Syscoin tõstatatud oma esialgse mündi pakkumine. Münte usaldada Moolahissa on deponeerimine süsteemi.

Alex Green teatas hiljuti Bitcoin ja Altcoin vahetada, Moolahissa on, insolvencyand loobuda ettevõtte. Ta on hoidnud madalat profiili, sest. See on valguses mees läheb Alex Green on olnud erinevaid identiteete minevikus, mis on püüdnud erinevaid petuskeemid. Bitcoin kogukond on olnud rusikad püsti selle ja kuulujutud on, et Alex Green praegu uurib SEC.

Bitcoin sõbralikud London advokaadibüroo, Slachii LLP, esitas süsti kohta Syscoin nimel. Süst tekitab Alex Green nägu vanglas aega veeta või liigutades 750 bitcoins tõstatatud Syscoin.

Arvatakse, et Alex Green võiks olla valduses kuni 3700 bitcoins mis kuuluvad cryptocurrency vahetada, Moolahissa. Asi on alles kujunevast nagu ametiasutused alustada heita pilk asja.

Euroopa Bitcoin laenud Platform BitLendingClub Tõstab € 200K stardirahale

Üks Bulgaaria Bitcoin rahvahulga laenamise platvormi saanud € 200,000from Internet Euroopa VC firma, LAUNCHub. Ettevõte on väga noor, sest ainult 3.5K BTC on laenatud läbi kohapeal.

BTCJam on Ameerika Bitcoin laenamise sait, mis on võidelnud edu. Ettevõte on olnud vähe kasvu ja laenude kohapeal on jäänud rahastamata kui need tegelikud on. Enamik laene on kaevandamise seadmete ja väga vähe on laene ettevõtetele või muudel eesmärkidel. Puudumine õiguse BitLendingClub ja BTCjammake laenude riskantsem kui tavalaenud. Selle tulemusena intressimäärasid osalejad on palju suurem.

Bitcoin Skeptik, ja autor "BitCon" on väga Bullish On The Blockchain

Jeffrey Robinson, rahalise kuritegevuse autor, teeb meedia ringi oma uut raamatut pealkirjaga Bit Con: Alasti Tõde Bitcoin. Raamat on uurimine Bitcoin, mille autor on veendunud, on pettuse ja moehullus. Ta on väga põnevil avaliku pearaamatu Bitcoin jookseb välja, blockchain, kuigi. Ta on teinud punkti öelda seda oma raamatute ja avaliku intervjuud.

Mees ei ole fänn Bitcoin. Kui küsiti: "Kui Bitcoin on con, kes on petis?" Ta vastas,

See on con et see ei ole reaalne raha, kuid lubage mul varundada. Seal on tegelikult kaks bitcoins. Seal on blockchain-tehnoloogia Bitcoin, mis minu arvates on fantastiline, ja tulevikus, ja igasuguseid ettevõtteid, kes investeerivad kümneid või sadu miljoneid dollareid Silicon Valley ja kogu maailmas ehitada ettevõtete taga blockchain tehnoloogia, sest see on nii imeline ja võib liikuda vara frictionlessly. Aga siis on see aspekt teeselda valuuta ja teeselda kaup. Osa con on teeselda kauba, sest see on täiesti pinnapealne, liquidless turul. Kui sa tead, et seal on, mida, 13 miljonit münte, ja rohkem kui 50% neist on omab ja haldab umbes 950 inimest, sa mõistad, kuidas madalas turul on ja kuidas teema turul on manipuleerimine.

See on sisuliselt pump ja dump pettus. Ja siis ma näen neid madu õli müügiagent nagu Winklevoss kaksikud saada TV ja ütle inimestele, et Bitcoin saab olema väärt $ 40.000 per münt. Ja keegi ei vaidlusta neid küsida: "Mida te suitsetamise?" Bitcoin ei ole investeering, see on mänguautomaat. Või täpsemalt, koormatud ruletiratast.

Seotud uudised


Post Bitcoin

Bitcoin on lummatus, mis vallutas maailma - Atlandi ookeani

Post Bitcoin

Bitcoin Mining võib tulusam varsti minna

Post Bitcoin

Uuring: Siiditee oli ravimite kaubanduse paradigma muutus

Post Bitcoin

Me ei peaks proovima Bitcoini paigaldamist kehtivatele õigusstruktuuridele

Post Bitcoin

Bitcoin kui kaubaartikkel: maksustamisluba?

Post Bitcoin

Bitcoin hinnad tõusevad pärast turbulentne kuu!

Post Bitcoin

Arenenud Bitcoin Ransomware Evolves, Critroni ja TOR

Post Bitcoin

6 uut Bitcoini sularahaautomaadid ja kust neid leida

Post Bitcoin

Bitcoini kelmuse hoiatus! Nimekiri praegustest bükiteeni pettustest ja petturidest

Post Bitcoin

Bitcoin on mull, ja siin on, kuidas see hakkab krahhima - CNBC

Post Bitcoin

Mis on Bitcoini privaatvõti, kuidas seda kasutada, hoia seda turvaliselt!

Post Bitcoin

Bitcoini põhitõed selgitasid: BTC MNOsid