Bitcoini päevane aruanne: Canabis Road Hacked, Korbit tõuseb $ 3M, Bitcoin kulu PAC ja palju muud | Estonian.lamareschale.org

Bitcoini päevane aruanne: Canabis Road Hacked, Korbit tõuseb $ 3M, Bitcoin kulu PAC ja palju muud

Bitcoini päevane aruanne: Canabis Road Hacked, Korbit tõuseb $ 3M, Bitcoin kulu PAC ja palju muud

Bitcoinindustry on moodustanud poliitilise tegevuse komitee, et ta sai kasutada duši seadusandjad ja pool komiteede annetusi.

Kolleegium Digital Commerce, kuus-vana kaubagrupi digitaalse valuutade ja varade nagu Bitcoin registreeritud poliitiline kulutuste rühma Federal valimiskomisjoni sel kuul, vastavalt hiljuti avaldatud dokumente.

Uus poliitiline tegevuskava Komitee loodi Koja Digitaalne Commerce. Kuigi komitee ei ole otsest plaanid lähitulevikus see kindlasti esimene see on selline. See on kindlasti esimene PAC eelistada kandidaate, et toetada Bitcoin ja digitaalse valuutade üldiselt. Vastavalt Digital Koja tegevjuht, Perianne igav, moodustamise PAC on märk kiirendades tähtajaga Bitcoin ja sümptom, et poliitikud võivad tulla poliitilist survet, et toetada virtuaalne valuutade suhtes. Me võiks lähemale aeg, et Bitcoin on see hääl poliitikas.

Cannabis Road - turg, mis oli kehtestatud kanepi müüjad ainult sai häkkinud ja nüüd offline kuni täiendava teatamiseni.

See ei ole esimene kord, kui me näha deepweb turul häkkinud, kuid seekord uudised on rohkem tähelepanuväärne, kuna kanepi tee oli üks turgudel, mis oli multisig tehnoloogia kasutamine, et pakkuda täiendavat kaitset kasutaja vahenditest. Kasutajad, kes üritas sisse logida saidi täna oleks saada sõnum allkirjastatud haldaja veebilehel. Muuhulgas on ta avalikult vabandab peaaegu kõik raha veebisaidi on varastatud veebilehel ja ka andis välja aadress varastatud rahalisi vahendeid hoitakse temperatuuril. Ja kuigi see on kindel, kui Cannabis teedel jätkuvalt olemas, krüpto haldaja veebilehel lubas uurida juhtumi edasi, et teada saada, kuidas häkkerid suutnud varastada münte, et teised deepweb turgudel tea, kuidas kaitsta selliste rünnakute.

Täna, Mütseeliumi Dmitry Murashchik, mida tuntakse "Rassah" postitatud Bitcoin subreddit tänada ühenduse osalemise eest edukalt Ühisrahastus esimene Bitcoin Paper Rahakott USB Device. Üle käigus loobus, Myceliumraised kokku $ 31.271 USDfor oma eesmärgi: lihtne viis luua Bitcoin paberi rahakotis turvaline ja kontrollitud keskkonnas.

Seeneniidistik Entropyis on põhimõtteliselt väike USB pulk, mida saab kasutada turvaliselt luua paberi rahakotis. Seade genereerib numbreid juhuslikult, mis on siis muutunud Bitcoin privaatvõti ja aadress, QR koodi aadress lisatakse seejärel pilt. USB võib ühendada mis tahes printeri USB port ja printida koopia paber rahakott loodud seade. Seade toetab ka 2-of-3 split privaatvõtmetest, luues mille aadress privaatvõti on jagatud kolme paberi aktsiate nii oleks võinud olla kõik kolm osa trükitud rahakoti, et juurdepääs vahendite saadetakse trükitud aadress. Nii ka on suurepärane vahend, et luua rahakoti mõeldud annakuks määratud, et esivanem, sest see on ka reklaamitakse entroopia soodusmüükidel animeeritud video. 

Korea Bitcoin vahetada Korbit tõstnud $ 3 miljonit seeria rahastamise eesotsas SoftBanki Ventures Korea ja Pantera Capital osalusega BAMista Ventures ning tagastades investorid Bitcoin Opportunity Corp., Tim Draper, Pietro Dova ja Strong Ventures.

Peale olla juhtiv vahetada Korea Korbit on konkureerivad ka Coinbase ja Bitpay. Nad annavad oma lahendus kaupmehed alustada nõustudes Bitcoin maksete kuid nende teenus on spetsialiseerunud jaoks Korea turul. Tasub märkimist, kuidas külalislahke kohalikud omavalitsused on olnud selliste uuenduste. Ühes hiljutises avalduses tegevjuht firma mainida, et isegi Pangandussihtasutus investeeritakse Korbit. Kuigi see ei ole esimene kord Korbit on saanud toetust, varasemate investeeringute oli kokku $ 600.000 muutes viimase rahastamise vooru suurim. 

BitGive Foundationannounced täna, et see on esimene mittetulunduslik Bitcoin organisatsioonil saavutada 501 (c) (3) staatuse, mis tähendab, Internal Revenue Service (IRS) tunnustab ametlikult seda heategevusorganisatsiooni USAs.

Bitgive pühendab see pingutused parandada rahvatervise ja keskkonna üle maailma. Kui heategevuslik organisatsioon, mis saab ainult see annetusi Bitcoini saada mittetulunduslik staatus on veel üks verstapost Bitcoin kui valuuta. Pealegi, see on verstapost, mis võib olla suur võimalus positiivset reklaami nagu me siseneda kõige aktiivsemad kvartalis aasta heategevuslikud annetused. Fondi maksuvaba seisund on, et 1. Anda peale Bitcoin seotud heategevusorganisatsiooni, oluline pretsedent positiivne mõju digitaalse valuuta rahalist abi.

Seotud uudised


Post Bitcoin

Bitcoin Charts - mis nad on, kuidas kasutada BTC kaarte

Post Bitcoin

Võida USB Miner 100% tasuta - Mine Bitcoin Litecoin Dogecoin From Home!

Post Bitcoin

Bitcoin on nüüd Bloombergil ja Yelpil!

Post Bitcoin

Mis on 51% rünnaku - lihtsustatud bitcoini õpetus

Post Bitcoin

Argentiina keskpank kardab bitcoini

Post Bitcoin

Bitcoini hindade analüüs: külgne tegevus jätkub

Post Bitcoin

Deflatsiooni 2. osa: kas bitikiini hinnaefitsiit on hea või halb?

Post Bitcoin

Bitcoin on mull, ei kavatseta lühikeseks müüa: Jaapani postkontori CIO - Reuters

Post Bitcoin

Proper Bitcoini hinna analüüs 1. osa: metoodika

Post Bitcoin

FATF: Bitcoin on positiivne, kuid valitsustele ohtlik

Post Bitcoin

Bitcoin pangandus: ohtlike reservpanganduse oht

Post Bitcoin

Euroopa Komisjon hakkab kasutama Bitcoini määrust