Bitcoini igapäevane aruanne: Rumeenia Bitcoini sihtasutus, Dominikaani populatsioon, kes kogub bitsütot ja palju muud | Estonian.lamareschale.org

Bitcoini igapäevane aruanne: Rumeenia Bitcoini sihtasutus, Dominikaani populatsioon, kes kogub bitsütot ja palju muud

Bitcoini igapäevane aruanne: Rumeenia Bitcoini sihtasutus, Dominikaani populatsioon, kes kogub bitsütot ja palju muud

Seekord juhul täitis vastu asutaja Bitcoin Säästud & Trust, süüdistades teda tegutsevad Ponzi skeem, mida kasutatakse Bitcoin. Intresting osa see lugu on, et Philip Moustakis on represenative SEC puhul oli aktiivne Bitcointalk.org, soodustades kogukonna liikmed kaasa lüüa puhul menetlused. Riigikaitse üles kasvanud, et IRS leiab Bitcoin olla vara ja "vara" ei ole osa olemasolevaid seadusi Ponzi skeemid. Kuid kohtunik ei nõustunud, väites, et "Kahekümne kolmest kohast kogu IRS koodi, raha nimetatakse vara..."

Bitcoin Foundationannounced kolmapäeval, et ta sellega oma esimese peatüki partner Ida-Euroopas, Fundatia Bitcoin Rumeenia.

See muudab neljanda peatüki partner jaoks Bitcoin Foundation mandri-Euroopas, pärast Saksamaal, Hollandis ja Taanis. Ühes teises avalduses, vundament ütles Fundatia Bitcoin Rumeenia push haridusalaseid jõupingutusi riigi 21 miljonit ja julgustavad tarbijaid kui ka kaupmehed võtta Bitcoin kohapeal.

Varem sel aastal teatati, et Bitcoin õitses Rumeenia. Ilmselt hiljutine uudis, et Rumeenia Bitcoin Foundation on nüüd affilated peamiste sihtasutus kinnitab seda. Peatükk tütarettevõtete saada toetust ja juhiseid, et ülemaailmse Bitcoin Foundation ja selle liikmed, samuti juurdepääsu muid eeliseid.

Bit Drop nimetas Dominica, rahvas üle 70.000 elanikud, kui saajate Bitcoin jaotus kavas esineda 14. Märtsil 2015. Nad on partneriks kaks suurt telekommunikatsiooniettevõtted saarel pakkuda Bitcoin SMS kaudu Coinapult.

"Lase natuke tilk" ütleb, et nende eesmärk on luua maailma suurim ja tihedaim Bitcoin kogukonna planeedil. Ja nad plaanivad seda teha, andes Bitcoin iga elanik riigis. Aga see pole veel kõik! Kuigi koostöös valitsuse, mida nad plaanivad jagada õppematerjale teavitada kohalikke elanikke Bitcoin ja "Bit tilk" sündmus. Plaanid ka teabekeskuste loomine, et harida kohalikega umbes Bitcoin ja ka teavet, näiteks kuidas kasutada oma rahakotis.

Häkker rühm püüab ära käimasoleva konflikti Venemaa ja Ukraina vahel, kuna see jaotab pahavara, mis on võimeline suunatud Bitcoin rahakotis. 

Aruande Bitdefender Labs, küberjulgeoleku firma, mis keskendub digitaalse valuuta turu, rõhutatakse, kuidas väidetava häkker rühm varjatud üks vorm pahavara teise. Aruande kohaselt, toimepanijate jaotatud tarkvara, et nad kirjeldada võimeline häireid digitaalse tegevust Lääne valitsused võitlevad Venemaa.

On selge, et häkkerid üritavad ära oluline poliitiline olukord Venemaa ja Ukraina vahel, püüdes meelitada kasutajaid installida oma pahavara, öeldes neile, et see aitame neid võitlema Lääne valitsused. Mis programmi tegelikult teeb, on installida pahavara paketi nimega Kelihos. Teistest negatiivset mõju, pahavara, mis kerkis taas päevakorda pärast uuesti aastat on ka võimeline varastada sisu Bitcoin rahakotis.

San Francisco põhinev Coinbase on avaldatud huvitav blogi postitus kolmapäeval, mis sisuliselt toimib vahend lohutav oma kasutajatele.

Lühidalt: firma teatas, et tal kindlustus nii varguse ja kadumise Bitcointhey ootel - millest suur osa kuulub selle üle ühe miljoni kasutaja.

Kuigi Coinbase on kindlustatud kindlustus hiiglane AON alates november 2013 otsustasid nad avalikult teatavaks kohe, kui muud Bitcoin ladustamise teenused on teinud sama.

Seotud uudised


Post Bitcoin

Mis on parim Bitcoini makseprotsessor? Cointi või BitPay?

Post Bitcoin

Parim Ethereum Kaevandamise Riistvara (2018 Uuendatud)

Post Bitcoin

Bitcoini mõju süsteemile D - varimajandus

Post Bitcoin

Kas Bitcoini kaevandamine on kasumlik 2018. aastal?

Post Bitcoin

Mis on Bitcoini privaatvõti, kuidas seda kasutada, hoia seda turvaliselt!

Post Bitcoin

Mündi lühikokkuvõte: Blockstream, Cozy Mängud, Bitcoini määrus ja Florida kohtuotsused

Post Bitcoin

Kas olete nende kaheksa Bitcoini kauplemisega tegelev isik?

Post Bitcoin

Bitcoin Bear Peter Schiff paarib alla: Isegi $ 4000 juures on see ikkagi Bubble - Coindesk

Post Bitcoin

Ashley Madison lekib: mida teha, kui ta seisab silmitsi Bitcoini väljapressimisega

Post Bitcoin

Deflatsiooni 2. osa: kas bitikiini hinnaefitsiit on hea või halb?

Post Bitcoin

Bitcoini hindade analüüs: GHash.io, Iraak ja FBI oksjon

Post Bitcoin

Bitcoin Value 3. osa: Konrad S Grafi bikkiini väärtuste teooria