Bitcoini igapäevane aruanne: nõudlusprogrammiga BitPay Partners pakub SpectroCoin eurooplastele muret lahendusi ja palju muud | Estonian.lamareschale.org

Bitcoini igapäevane aruanne: nõudlusprogrammiga BitPay Partners pakub SpectroCoin eurooplastele muret lahendusi ja palju muud

Bitcoini igapäevane aruanne: nõudlusprogrammiga BitPay Partners pakub SpectroCoin eurooplastele muret lahendusi ja palju muud

SpectroCoin on käivitanud uue Bitcoin kaupmees töötlemise lahendus Euroopa turul, lisades veel ühe vertikaalse oma toodete komplekti.

Suurbritannia ja Leedu põhinev ettevõte pakub ka Bitcoin rahakott ja Bitcoin vahendamine, Tegevjuht Vytautas Karalevičius usub asendisse SpectroCoin kui kõik-ühes lahendus võrreldav Coinbasein USAs.

SpectroCoin tahab olla konkurent Bitcoinpayment protsessoreid, mis on rohkem populaarne USA kaubaturul. Vytautas Karaleviči, SpectroCoin asutaja märgib, et: "me enam otsivad erivajadusi meie kaupmehed, pakkudes täielikku toetust neile", juhtides tähelepanu sellele, et BitPay on "atraktiivsemaks väike klientidele, kes ei pea täielikku toetust." Lisaks SpectroCoin pakub ka lokaliseeritud makseid ligi 30 Eropean riikides abil konkreetsed kohalikud kontod igas riigis. Lõpuks on olemas ka võimalus kaupmehed kasutades SpectroCoin kas hoidke onto oma bitcoins oma SpectroCoin, muidu raha välja võtta fiat valuuta.

Hal Finney, tuntud krüptograafia ekspert ja esimene inimene töötada Satoshi Nakamoto kohta digitaalse valuuta Bitcoin suri neljapäeval Scottsdale, Arizona. Ta oli 58.

Hr Finney suri komplikatsioonide amüotroofiline lateraalskleroos või Lou Gehrigi haiguse. Tal diagnoositi 2009. Aasta augustis Teadaolevalt ta on lasknud tema keha krüosäilitati - kui keha on külmutatud ja säilitatakse tähtajatult - vastavalt oma soovidele.

Hal Finney oli varem Bitcoin kasutuselevõtja; mees, kes sai esimese tehinguga. Ta oli cypherpunk ning aidanud krüptoeelistused seda juba varakult, riigi arengu. Ta oli tuntud eelkõige oma töö arendamiseks PGP, luues esimese Korduvkasutusega Tõend Töö süsteemi, ja tema koostööd Bitcoin looja, Satoshi Nakamoto.

Ta võitles ALS aastaid, ja kahjuks, et lahing lõppes 28. Augustil 2014.

Hal on legend ja inspiratsiooni, liikmetele kogu krüptograafia ja cryptocurrency kogukondade ja kaugemalgi. Ta on palju vastamata. Meie mõtted on tema abikaasa, Fran Finney, samuti ülejäänud Hr Finney perekonnas.

Simon Fraser University (SFU) sai esimene Kanada ülikooli vastu Bitcoin täna teada see võtab nüüd annetusi digitaalse valuuta.

Asutatud aastal 1965, Briti Columbia põhinev ülikooli uhke üle 35.000 õpilast ja oli hiljuti nimetati üheks ülemaailmse ülikoolide all 150 aastat vana.

Ülikool on näidanud see sõbralikkust Bitcoin varem. Mark McLaughlin, SFU tegevjuht lisateenuseid soovituslikke 20. Augustil, et ülikool võiks kasutada Bitcoin see on söögituba teenuste ja ka lisada Bitcoin sularahaautomaati see raamat kauplustes, sest "Oleks loomise kohta mõnevõrra ökosüsteemi meie campus. See on üks asi nõustuda Bitcoin... ", nagu ta kirjeldas oma sõnadega. Annetused antakse ülikooli kasutatakse tulemas co-op õpilane projekti. Õpilased töötavad Destiny Peegeldus, mittetulunduslik organisatsioon, mis pakub abi neile, kes kannatasid inimkaubandusega.

Teine lennufirma ühineb Bitcoin paat (või peaks ütlema lennuk?). Seekord on Air Lituanica, väike lennufirma asub Leedu et liinilende kogu Euroopas.

Teadaanne tegi sel nädalal läbi lennufirma ametlik Twitter konto, märkis, et digitaalse valuuta (edaspidi "natuke-mündi" on piiksuma) saab kasutada pileti ostab kõik lennud.

Air Lituanica on väike eelarve Lituanian lennu lennufirma asub Vilniuses. See alustas tegevust suvel 2013, ja praegu on piirkondlike lendude mitmete linnade nagu Pariis, Amsterdam, Vilnius ja Praha. Kuigi Air Lituanica on väike lennufirma, see on huvitav, et nad avatud uuendustele. Nad praegu vastu Bitcoin makseid otse kuigi oma veebilehel. See samm on tõenäoliselt aitab neil säästa töötlemise tasu, samuti meelitada rohkem enamal kasutada oma teenuseid.

Värskelt teatas täna hommikul on uudis, et Atlanta, Georgia põhinev BitPay muutunud Demandware LINK Technology Partner, mis võimaldab Demandware klientide võime lisada Bitcoin kui makseviis.

Demandware on NYSE-loetletud e-kaubanduse pakkuja, mis töötab koos suurte kaubamärkide nagu Converse, Godiva Chocolatier, Barneys New York, ja Brooks Brothers.

Demandware asutati 2004. Aastal ja arendab e-kaubanduse tarkvara tehnoloogia online-jaemüüjate üle maailma. Hiljutine partnerluse annab klientidele Demandware võime lihtsalt ja mugavalt lisada Bitcoin maksevalikuna oma teenuste eest. Ka oma teadaannet, BitPay ka mainida, et nad arenenud plugin populaarne kaubanduse platvormi Spree. Nagu mainitud väljakuulutamist plugin võimaldab 45,000+ web kaupmehed, kes kasutavad Spree lihtsalt aktsepteerida Bitcoin. Võime julgelt järeldada, et Bitcoin vastu liikunud ühe sammu edasi täna. 

Seotud uudised


Post Bitcoin

Kas olete nende kaheksa Bitcoini kauplemisega tegelev isik?

Post Bitcoin

Bitcoini kaevandamise tsentraliseerimine: turg on ise kindlaks määranud

Post Bitcoin

Bitcoini kaupmehe teenused ja raha teenindusettevõtted arenevad

Post Bitcoin

Bitcoin segajad ja Adblockers

Post Bitcoin

Bitcoin 2014: aasta uksed ja langused

Post Bitcoin

Mis on Bitcoini privaatvõti, kuidas seda kasutada, hoia seda turvaliselt!

Post Bitcoin

Bitcoini läbimurre kütab Võimalikke tulevasi platvorme 1. osa

Post Bitcoin

Bitcoini hindade analüüs: külgne tegevus jätkub

Post Bitcoin

Bitcoin vastu Litecoin - olulisi erinevusi ja sarnasusi!

Post Bitcoin

10. aprill 2015

Post Bitcoin

Bitcoini kasvav aktsepteerimine: 6 viisi BTC kasutamiseks

Post Bitcoin

BetChain saab mitmekeelse toetuse juhtivaks Bitcoini kasiinoks