Bitcoini igapäevane aruanne: Bitmaini P2pooli arendus, KnCMiner Arctic Cycle Cloudi mineerimine ja palju muud | Estonian.lamareschale.org

Bitcoini igapäevane aruanne: Bitmaini P2pooli arendus, KnCMiner Arctic Cycle Cloudi mineerimine ja palju muud

Bitcoini igapäevane aruanne: Bitmaini P2pooli arendus, KnCMiner Arctic Cycle Cloudi mineerimine ja palju muud

Bitmainhas teatas pilvepõhine kaevandamise teenust nimega HashNest

Juba mitu kuud nüüd, kogukond on spekuleerinud, kas Bitmain ehitas pilvepõhine teenus, ja Bitmain alati, nad otsustasid korraldada oma andmed seni.

Bitmain nüüd peamine konkurent pilve kaevandamise võidurelvastumine. Hashnest on Bitcoin pilv miningplatform ostu ja kauplemise räsi asutati käivitas 1. Juunil 2014. See omandab alates Bitmain oli annunced 1. Septembril. Nende sõnul on hashrate kanduma platvormi hetkel on umbes 4 PH / s

Lisaks see mainitud nende väljakuulutamist, et Bitmain töötab suurendada p2pool protokolli. Nad väidavad, et viimases etapis katsetamine ja juurutamine nende arengut. Huvitaval kombel kood ANTPOOL, Bitmain tema arengut p2pool protokoll, on teatanud, et on see allikas vabastatud. Bitmain on kavas sõita oma Bitcoin mininghashrate isegi kõrgem kasutades detsentraliseeritud kaevandamine p2pool.

Allikas

University of Zurich testimine NFC Bitcoin Maksete Lahenduste

 

Massachusettsi Tehnoloogiainstituudi (MIT) ei ole ainus kõrgkool tuleb mängides Bitcoin. Ülikooli Zurich Šveits testib välja uue NFC-põhine Bitcoin makselahendust ühes kooli kohvikutes umbes kaks nädalat (eesotsas rühma üheksa üksikisikute - üliõpilased ja õppejõud).

NFC, lühike lähiväljaside tähendab, et tehingute valmib pannes ühe seadme lähedal vastuvõtva punkt. See protsess võib toimuda ka offline. See areng on tänu rakendus nimega CoinBlesk.

Õpilased on kas koormus kuni nende Bitcoin walletsonline või lihtsalt kasutada Bitcoin ATMthat läheb paigaldada ülikoolis. Lisaks kooli Bitcoinclub töötab projekti oma, mis annab $ 100 väärtuses tasuta Bitcoin kõigile üliõpilastele koolis.

KnCMiner avaldas uue pilv kaevandamise teenust, pakkudes kuus kuud kestva tellib selle Arctic Bitcoin minu.

KNC Cloud

Käivitati 2. September, tasakaalustab ettevõtte olemasolevate andmekeskuse ruumi Põhja-Rootsis. Niinimetatud Selge taevas minu uhke rohkem kui 7 petahashes sekundis hinnanguliselt kaevandamise võimsus.

Vastavalt KnCMiner, nad on võimelised andma enamal odavad hinnad tänu odavate jahutus- ja energia oma Datacenter pakub. Tasub märkimist, et kõik hooldustasud pilve kaevandamise paketid kaetakse ostu kulud iga järjekorras. Eeliseid hosting Bitcoin miningfacility jooksul Arktika tsükli tundub olevat tegemist tingimused ahvatlev suurettevõtted nagu KNC. Kahjuks hinnasildil $ 1995 6 kuud 1 TH / s kaevandamise võimu, siis on ebatõenäoline, et need masinad kunagi kasumi teenimiseks. See on $ 332,5 kuus, ja isegi kui Bitcoin difficultywere peatada tõuseb ja jääb täpselt see praegune määr, meie Bitcoin kaevandamise calculatorshows et 1 TH / s ainult teenida ~ $ 270 kuus.

Huobi on müünud ​​kõik saadaval tellimise uue 60-päevase fikseeritud tähtajaga rahalise toode Bitcoin investoritele.

Viimane toode Pekingi põhinev vahetus, mis on tegelikult Bitcoin "hoiusetunnistus", nimetatakse "Dig-VC ja pakub garanteeritud intressimäära investoritele. Nimelt naaseb on tagatud Digcoin - uus Bitcoin kaevandamise teenuste platvormi ehitatud Huobi.

Dig-VC on osa Huboi on Bitcoin investmentplatform bitVC mis alustas juunis tagasi. Huvitaval kombel oli nii palju huvi aktsiate eest, mis neid kõiki müüdi esimese tunni jooksul pärast avamist. Nagu firma represenative: Tundub 70% investorid olid Hiina ülejäänud riigist Ameerika Ühendriigid, Kanada, Austraalia, Jaapan, Singapur ja Tai. 

Digcoin töötab praegu ligikaudu 1,3 PH / s võrgu kaevandamise võimu ja on kavas laiendada kuni 4 PH / s.

Digitaalse valuuta kasutajad soovivad kindlustada oma e-õnn, üks projekt pakub uus võimalus salvestada isiklike võtmete: vinüül.

Sound Rahakott lubab salvestada kasutajate isiklike võtmete krüpteeritud helifaile kogu tootevaliku - CDsid ja 7-tolline vinüül kettaid

Sound Rahakott pakub α ainulaadne võimalus salvestada oma isiklikke võtmeid. See ühendab Bitcoin külmhoones ja audio inseneri, mis võimaldab teil turvaliselt salvestada oma isiklike võtmete audio kujul. Heli saab 30 kuni 60 sekundi pikkune ja see tunduda müra inimese kõrva. Kuid kasutada spectroscope, nagu AndroSpectro, isikliku võtme helifaili saab visualiseerida, et juurde.

Seotud uudised


Post Bitcoin

Bitcoin Value 2. osa: kas raha vajab isegi kasutusväärtust?

Post Bitcoin

Mt. Gox, Mintpal, Hashfast, Butterfly Labs ja Robocoin: vigu Bitcoin Businessis

Post Bitcoin

Kuidas kiirendada teie Bitcoin kraan kasumit ühe sammuga

Post Bitcoin

Bitcoin domeeninimi BTC.com Müüdud 1 miljoni dollari eest!

Post Bitcoin

Mainstream Bitcoin 2. osa: Academia ja Laymen

Post Bitcoin

5 viisat Bitcoini ostmiseks PayPaliga - petuskeemid ja Legiti viisid

Post Bitcoin

Kas Bitcoini kaevandamine on kasumlik 2018. aastal?

Post Bitcoin

Bitcoini mõju süsteemile D - varimajandus

Post Bitcoin

Bitcoin 2.0 edusammud toovad kaasa tegelikkuse detsentraliseerimise

Post Bitcoin

Mündi lühinädalane bikiini hindaruanne: 7.-13. September 2014

Post Bitcoin

Kuidas aktsepteerida Bitcoini annetusi oma blogis

Post Bitcoin

Bitcoini päevane aruanne: Bitcoini maksed Newegg.ca jaoks, Apriva Partners GoCoini ja palju muud