Bitcoini igapäevane aruanne: Time Inc. aktsepteerib bitcoini, ülemäärajahügamisi Bitcoini müügist ja palju muud | Estonian.lamareschale.org

Bitcoini igapäevane aruanne: Time Inc. aktsepteerib bitcoini, ülemäärajahügamisi Bitcoini müügist ja palju muud

Bitcoini igapäevane aruanne: Time Inc. aktsepteerib bitcoini, ülemäärajahügamisi Bitcoini müügist ja palju muud

kell 9:30, Time Inc. Välja piiksuma sidudes teadaanne, et ettevõte partner Coinbase vastu Bitcoinfor tellimuste Fortune Magazine, hea tervis, Reisimine ja Vaba aeg ja see vana maja. Coinbase teatas ka koostöös Time Inc. Nende ametlik blogi.

Alates Time Inc. Teadaanne:

Time Inc (NYSE: TIME) teeb koostööd Coinbase, kõige populaarsem Bitcoin rahakoti, et saada esimene suur ajakirja kirjastaja vastu Bitcoin makseid. Käivitatud algatuse täna Fortune, tervis, see vana maja ja Travel + Leisure, nüüd vastu Bitcoin seas erinevaid maksevõimalusi tellimusi.

Allikad: Coindesk, Time Inc., ja Coinbase

Ülejääk küündi oma 2014 Prognoosid Bitcoin Müük

Overstockbecame esimene suur kaupmehe vastu Bitcoin makse selle kauba selle aasta alguses. Ettevõte teatas, et ta aktsepteerib Bitcoin detsembris 2013 ning ametlikult algas nõustudes Bitcoin maksete alguses jaanuari 2014. Patrick Byrne, tegevjuht ülejääk, teatas, et tema firma oodata umbes $ 5 miljonit Bitcoin müügi ajal 2014. Kuid kui aasta jõuab lähedal, firma nüüd ütleb, et nende Bitcoin müügi aastaks tõenäoliselt umbes $ 3 miljonit dollarit-, mis on $ 2 miljonit lühike nende eelmise projektsioon.

Allikas: NewsBTC

MIT pakkuda krüptopluginat Valuuta moodulid sügissemestril 2015

MIT on väga maineka ülikooli, tuntud oma matemaatika ja inseneriteaduse programmid ja on saanud palju tähelepanu Bitcoin kogukond, sest tema erinevate Bitcoin projekte. Nüüd koolis laiendab oma huvi digitaalse valuutades ning hakkab pakkuma kursusi, mis sisaldavad moodulid puudutavad krüptopulk valuutade sügissemestril 2015.

Uus muidugi, et MIT on pakkumine on "Computer Systems Security 6,858" ja see on mooduli TorCoin:

"Selles raamatus tutvustame TorCoin, jagatud konsensus protokoll põhineb Bitcoin plokk ahela. See protokoll kasutatakse luua uusi tippe võrgus, ja määrata sõlme kehtivuse ja ribalaiust. TorCoin kestab koostöös TorFlow, olemasoleva koodi abil, millega määratakse ribalaius ja jälgida sõlme käitumist, kasutades etäproseduurikutsuliittymän. Selleks et tulla toime arvutuslikke kulud kaevandamise, soovitame osaliselt tellida need kulud, mis on Bitcoin võrgu kasutades olemasolevaid tööjaotuse protokolli. Me arutada meie rakendamise ja esitama analüüsi turvalisusega seotud probleeme. Lõpuks pakume tõendi mõiste koos potentsiaali suunas tulevase töö. "

Allikas: CoinTelegraph

Elutuba Satoshi avab

elutuba Satoshi on Austrialia põhinev ettevõte, mis võimaldab oma klientidele maksma erinevate arveid Bitcoin. Ettevõte oma uksed sulges eelmise aasta oktoobris vastuseks Australian müügimaksu seadusi. Kuid ettevõte teatas, et ta oleks taasavamise ja inimesed saavad varsti hakata maksma arveid Bitcoin uuesti.

Daniel Alexiuc elutuba on Satoshi kohta Austraalia kaupade ja teenuste maksu:

"Meil on veel veendunud, et kahekordse GST tuleb kehtetuks tunnistada Bitcoin olla lõppkokkuvõttes kasulik valuuta Austraalia... Selle firma, ma olen pettunud, et me ei saa toetada kõige Australian vahetuste ajal, sest seal on mõned väga andekas ja professionaalne varustus tegutseb siin. Kuid meil on võimalik müüa oma münte välismaal ja Austraalia vahetusi, mis vastavad GST küsimused äriklientidele. "

Allikas: NewsBTC

Seotud uudised


Post Bitcoin

Bitcoini kaevandamise tsentraliseerimine: turg on ise kindlaks määranud

Post Bitcoin

Mt. Gox, Mintpal, Hashfast, Butterfly Labs ja Robocoin: vigu Bitcoin Businessis

Post Bitcoin

Kuidas kiirendada teie Bitcoin kraan kasumit ühe sammuga

Post Bitcoin

27. aprill 2015

Post Bitcoin

Bitcoin Millionaire: Top 5 Bitcoin Millionaires

Post Bitcoin

Bitcoin pangandus: ohtlike reservpanganduse oht

Post Bitcoin

Bitcoin Margin Trading Valikud algajatele

Post Bitcoin

Bitcoinil ja hirmul

Post Bitcoin

Alibaba IPO vastutab Bitcoini Crashi eest!

Post Bitcoin

Bitcoin vastu Litecoin - olulisi erinevusi ja sarnasusi!

Post Bitcoin

Bitcoin Mainstream 1. osast: Šveitsi Bitcoini uurimuslik raamat

Post Bitcoin

Bitteni vastu Btc-e vastu võitlemine Coinbase - parim koht Bitcoinide ostmiseks