Bitcoini igapäevane aruanne: Brasiilia ütleb, et liiga varakult Bitcoini eeskirjale Charlie Shrem mõisteti kaheks aastaks vanglasse | Estonian.lamareschale.org

Bitcoini igapäevane aruanne: Brasiilia ütleb, et liiga varakult Bitcoini eeskirjale Charlie Shrem mõisteti kaheks aastaks vanglasse

Bitcoini igapäevane aruanne: Brasiilia ütleb, et liiga varakult Bitcoini eeskirjale Charlie Shrem mõisteti kaheks aastaks vanglasse

Föderaalne senati Brasiilia avaldas uue aruande, mis uurib, kuidas Bitcoinand muu digitaalse valuutades võib mõjutada Brasiilia majandust. Lisaks aruandes analüüsiti võimalust rakendada Bitcoin määrus. Lõppkokkuvõttes aruandes järeldati, et ei ole piisavalt Bitcoin aktiivsuse Brasiilia turgudel, et õigustada vahetus läbipääsu Bitcoin määrus. Selle asemel, raporti avaldanud soovi järgida USA eduseisu, kui tegemist on Bitcoin määrus ja lihtsalt maksustada see varana:

USA maksuamet [on] kindlaks, et virtuaalne raha on vara, mis tuleb deklareerida ja maksustatakse. Omakorda US Treasury on kindlaks teinud, et märkimisväärne tehingute bitcoins on teatatud asutustele, nagu ühine valuuta. Brasiilia peaksid järgima sarnast rada, kuid ainult juhul edasise leviku seda uut finantsvara. 

Allikas: Coindesk

"Bitcoin: Hunt Satoshi Nakamoto" on antud Pärast Ühisrahastus Kampaania

Inglise versioon Bitcoin koomiline - loodud Alex Preukschat, Josep Busquet ja José Ángel García Ares - pealkirjaga "Bitcoin: Hunt Satoshi Nakamoto" on nüüd müügil pärast edukat Ühisrahastuse kampaania. Koomiks on tegevus lugu, et "põimuvad tegevuse, faktide ja jutte Bitcoin tehnoloogia ja selle" anarhistlik cypherpunk kultuuri. "Preukschat usub, et see koomiksiraamat toimib uus võimalus levida Bitcoin teadlikkust kogu maailmas: 

Me oleme juba märganud, et inimesed, kes ei tea Bitcoin saavad huvitatud Hispaanias. Loodame, et see suurendab lähikuudel üle maailma. Meie eesmärk on praegu hoida leida uusi kirjastajad lokaliseeritud versioonid üle maailma toel kohaliku Bitcoin kogukondade

Allikas: Coindesk

 Major Bitcoin Ettevõtted erastamine Host "The World of Bitcoin" Event CES 2015

Allikas: CoinTelegraph

Austraalia on otsustanud hoida Bitcoin müügimaksu

Vaatamata palju vastuseisu Bitcoin kogukond, Austraalia on otsustanud hoida oma vastuolulisi Bitcoin müügimaksu. Pärast esialgset õigusakti, et kehtestatud maksu käesoleva aasta alguses, CoinJar ümber ja elutuba Satoshi sulgeda. Elutuba on Satoshi on alates taasavatud siiski. Bitcoin kasutajad on märkinud võimalusi, mida Bitcoin maksu on luua topeltmaksustamise; kui hea on makstud koos Bitcoin, ostja oleks tehniliselt maksma regulaarselt müügimaksu ja Bitcoin maksu.

Allikas: CoinTelegraph

BlockTrust Kaatrid Ühisrahastus platvormi Crypto Projektid

BlockTrust on käivitanud oma kõikehõlmavat crowdfundingservice blokk-ahela aluseks arendusprojekte. Artiom VontolazkoCEO ja asutaja BlockTrust ütles, et "BlockTrust on teenus, mille eesmärk on pakkuda võimas lahendus Blockchain ettevõtjad." Arendajad ja ettevõtjad, kes soovivad kasutada seda teenust, et saada rahastamist oma projekte peavad läbima kinnitamise protsessi. Kui projekt vastab BlockTrust nõuetele, siis saavad tunnistuse terviklikkuse ja loetletakse ettevõtte kodulehel, mis võimaldab projekti rahastada.

Alates Vontolazko:

Need ettevõtjad vajavad turvalist, lihtne kasutada platvormi rahastada oma projekte. Pakume, et aidates samal ajal kaasa pettuse keskkonnas, et ettevõtjad ja investorid saavad kasutada, selle asemel võetakse ära.

Allikas: CoinTelegraph

Charlie Shrem mõisteti kaheks aastaks vangi

Charlie Shrem kohtuvõitlus on ametlikult üle. Endine tegevjuht nüüd likvideeritud firma, BitInstant, anti kahe aasta pikkune vanglakaristus pärast. See lause pärineb mõne kuu pärast Shrem end süüdi kaasaaitamises ja kihutamises toimimise litsentseerimata raha edastamise äri. Kui vanglast välja, Shrem teenib kolme aasta järelevalve all vabastatud.

Kohtus, Charlie Shrem tunnistas oma ebaseadusliku tegevuse, märkides, et "Mul ei ole vabandusi, mida ma tegin. Ma rikkusid seadust ja ma murdsin ta halvasti. "

Allikas: Coindesk

Seotud uudised


Post Bitcoin

Bitcoini hinnad on selgitatud - kas Bitcoini tehing on tegelikult tasuta?

Post Bitcoin

Bitcoin Bear Peter Schiff paarib alla: Isegi $ 4000 juures on see ikkagi Bubble - Coindesk

Post Bitcoin

5 viisat Bitcoini ostmiseks PayPaliga - petuskeemid ja Legiti viisid

Post Bitcoin

Bitcoin aktsepteeris: eBay integreerib Bitcoini Paypaliga!

Post Bitcoin

Bitcoin Charts - mis nad on, kuidas kasutada BTC kaarte

Post Bitcoin

Bitcoin on mull, ja siin on, kuidas see hakkab krahhima - CNBC

Post Bitcoin

Nõuetekohane bitcoini hindade analüüs: sissejuhatus USD-s BTC-i hindamisse

Post Bitcoin

Bitcoini päevane aruanne: Bitcoini maksed Newegg.ca jaoks, Apriva Partners GoCoini ja palju muud

Post Bitcoin

Mündi lühikokkuvõte: Bitcoin VeriCoins, IBM Asjade Internet, Syscoin vastu Moolah, Bitlendingclub ja Bitcon

Post Bitcoin

Bitcoin IRA ülevaade - maksuvaba krüpto?

Post Bitcoin

Antonopoulos Leaves Bitcoini sihtasutus üle Mgmt

Post Bitcoin

Bitcoin Millionaire: Top 5 Bitcoin Millionaires