Bitcoin 2.0 edusammud toovad kaasa tegelikkuse detsentraliseerimise | Estonian.lamareschale.org

Bitcoin 2.0 edusammud toovad kaasa tegelikkuse detsentraliseerimise

Bitcoin 2.0 edusammud toovad kaasa tegelikkuse detsentraliseerimise

Trust on ehitatud järjepidevuse. Bitcoin on kuulutatud järjepidevuse puudumine on palju, mida hoiab neid veel täielikult kinnistunud tavalised rahanduse umbusklikud vastuvõtmist Bitcoinor plokk ahela põhine tehnoloogia.

Noor cryptocurrency on olnud oma õiglase osa kasvuvalusid. Neist segadust tulevad selge Bitcoin hinna määramiseks, vähene likviidsus ja mõned kõrge profiiliga BTC vahetada variseb. Mitmed liikmed rahalise eliit selgelt nende standoffish sentiment kui palutakse jagada oma mõtteid Bitcoin sel sügisel raha 20/20 konverentsil.

Sagedamini kui ei, hindade kõikumine on osutanud kui muret, skeptikud. Kuid turul, mis on sageli võrreldes Bitcoin, USA aktsiaturg on saagiks volatiilsuse oma.

Jookseb varjud Kesk Trust

 

24. Oktoobril 1929. Kümme aastat pikk spekulatiivne buum kiigub büst. Rohkem kui 12 miljonit aktsiatega kaubeldakse ühel päeval, kui avalikkus sõitma pankade ja börside saates Perfolint ja investorid kookonid.

19. Oktoobril 1987. FED üritab ohjeldada tagasi majanduse ülekuumenemist, tõstes intressimäärasid, mistõttu laviini müügitellimuste futuuride turul. Selle tulemusena $ 500 miljardit korjatakse Dow Jones Industrial Index kõrgusel 5-aastase pulli turul.

29. September 2008. Lehman Brothers, Merrill Lynch ja Fannie Mae ja Freddie Mac kannatavad suuri rahalisi trauma ohtu kujutada kõrge riskitasemega hüpoteeklaenude turul. Dow langeb rekordilise 774 punkti pärast valitsuse kavandatud kautsjoni kioskites kongressil.

Üksainus ebaõnnestumine peitub mida toetab tavaliste finantssüsteemile; tsentraliseeritud usaldust.

Usaldus maaklerid, et laenatud investorid 65% nimiväärtusest varud marginaal.

Usalda otsuse tegemisel keskpanga.

Trust maksevõime peidetud võrgustiku derivaadid väärt triljoneid.

Vastavalt Paul Volcker, endine esimees USA Föderaalreservi, läbipaistvuse tavalised rahanduse tundub olevat üha rohkem tõmbub aja möödudes. "Me oleme liikunud kaubik-panga-keskne, väga reguleeritud finantssüsteemi, et tohutult keerulisem ja väga konstrueeritud süsteem. Täna, palju finantsvahenduse toimub turgudel väljaspool tõhus ametlik järelevalve ja kontrollimine, kõik ümbritsetud teadmata triljoneid tuletisinstrumendid. "

Bitcoin: lükkamine Finance Into the Light detsentraliseerimise

Kannab kaosest on detsentraliseeritud rahandus. Lihtsamalt öeldes Satoshi on Bitcoin valge paber "Oleme soovitanud süsteemi elektrooniliste tehingute ilma tuginedes usaldusele". Kompleks puzzle Finantsvahenduse sulatatud unnecessarywith Bitcoin blokeerida ahela.

Irooniline, "saladuslik" blokeerida ahela avaliku ledgeris palju lihtsam aru kui sõlmes üles võrgu tavalise väärtpaberiturul. Aga Bitcoin võrgu võib olla lihtsam mõista kui pärand finantssüsteemis ei tee Bitcoin lihtsam kasutada kui dollar, sest tavaline, et dollar on endiselt kõige laialdasemalt aktsepteeritud maksevahend (vähemalt USA). Nii et kui üks on makstud palgad BTCfor pakkudes tööjõu või hea, neil on esimese vahetuse dollarit Bitcoin.

Riivistumise Fiat ja BTC

Siin tekib punkti vastuolu. Üks peab kasutama valuuta tagatud tsentraliseeritud usalduse tehingu tegemiseks detsentraliseeritud võrgustiku BTC. Ajendades BTC kasutajatel salvestada oma (vähemalt hetkeks) on väga valuuta, et nad üritavad kaitsta oma rikkust. Muutes BTC / USD vahetus vastutab kellel piisavalt reserve, et tagada koostalitlusvõime USD ja BTC ja kaas vastaspoole riski võimalusi / tuletislepingute.

Tüsistused huvide konflikti tsentraliseeritud olemust BTC / USD vahetuskurss ja soov oma klientidel teha tehinguid detsentraliseeritud võrgustik on ilmne. Pettus ja manipuleerimine on viia kokkuvarisemist vahetust (eriti Mt. GOX). Tundlikud andmed hetamine on ära varguse (viimati Bitstamp kuum rahakoti hack). Sellised tüsistused on tagatise kahju ökosüsteemi, kasvab välja oma vastse staadiumis ja liigub oma teed lähemale detsentraliseerimise.

Kui ei ideaalne nägemus ploki ahela baasil detsentraliseeritud majandussüsteemi vasta tegelikkusele majandus, mis on ikka veel sõltuvad fiat valuuta? CoinBrief kirjanik Evan Faggart märkis hiljuti mõju abiellub Bitcoin pangandus- ja keskpanganduskonverents "Bitcoin pangandus oleks tõsine potentsiaal vähendada pangandussüsteemi võime toota majandustsüklite (või volatiilsus). Kuid (eeldades fiat valuuta pidi maksude tasumise), keskpangad ikkagi suureks ohuks majandusliku stabiilsuse sõltumata Bitcoin positiivne mõju, kuna nad ikkagi jääma õigus luua fiat raha ja annab pankadele ülereserve. "Sest Bitcoin olema piisavalt mõju vähendada kõikumisi ja toetumine fiat raha, siis tuleb kõigepealt laiemalt vastu. Uuendused hilja Bitcoin ecosystemindicate et tehakse edusamme suunas laiem levik vastuvõtmist.

Bitcoin 2.0

2014 aasta oli Bitcoin 2.0

Arendajad kogunes Bitcoin koos Bitcoin praegu olles 31stmost kahestunud hoidla Github ja blokeerida ahela põhine tehnoloogia. Voolu riskikapitali järgnes peagi maha toetada lootustandev ideid selle kogukonna. 2014 nägi olemasolu 582 Bitcoin alustamiseks vastavalt AngelList. Up 193 2013 ja 13 aastal 2012.

Väljuvas Bitcoin 2.0 turul juhid olid osaleja, platvorm, mis tasakaalustab Bitcoin blokeerida ahela protokoll võimaldab peer to peer rahalist interaktsiooni ilma vastaspoole risk, Blockstream, mis areneb idee tuntud kui "kõrvalahelad" ja Ethereum, et platvorm, mis võimaldab sama peer to peer rahalist suhtlemist kasutamise alternatiivina plokk ahela. Asutajad vastaspoole hiljuti jagasid oma positiivse väljavaate 2015. Järgmistes blogipostitust. "(Me) on põnevil tohutu kasv ja muutus, mis 2015 võib tuua blockchain tehnoloogia vastu".

Vastuvõtmine blockchain tehnoloogia ei tohiks pärssida mõistmatust võimalike kasutajate. Üks ei pea teadma ja lõhki seda tehnoloogiat nautida selle hüvesid. Sentiment kordas ettevõtmine partner Adam Ludwin kohta RRE Ventures, "See (Bitcoin) on kvaliteedi alguses internetis. Inimesed ei tea tegelikult midagi selle kohta, kuidas see toimib, kuid nad ei pea teadma, või hooldust. Nad lihtsalt tean, et nad pööravad oma arvuti sisse ja saab kontrollida e-posti. "võimalus luua rakendus, mis popularizes eeliseid Bitcoin detsentraliseeritud tehnoloogia: makse vabaduse, nullilähedase tasud ja eemaldamine vahendajate, ootab. Me võime näha platvormi kasutama seda võimalust pigem varem kui hiljem.

Seotud uudised


Post Bitcoin

Analüüs: Bitcoin Price Breaks $ 600

Post Bitcoin

Mis on parim Bitcoini makseprotsessor? Cointi või BitPay?

Post Bitcoin

Bitcoini põhitõed selgitasid: BTCi IJKd

Post Bitcoin

Nõuetekohane bitcoini hindade analüüs: sissejuhatus USD-s BTC-i hindamisse

Post Bitcoin

Bitcoin Valuutakonverter - Kuidas konverteerida bitcoini USD-sse

Post Bitcoin

Bitcoin kui kaubaartikkel: maksustamisluba?

Post Bitcoin

Bitcoini põhitõed selgitasid: BTC alamkategooriad

Post Bitcoin

Argentina Bitcoini vahetus kadunud pangakontod

Post Bitcoin

Bitcoin Millionaire: Top 5 Bitcoin Millionaires

Post Bitcoin

Bitcoin Mining võib tulusam varsti minna

Post Bitcoin

Bitcoini päevane aruanne: Canabis Road Hacked, Korbit tõuseb $ 3M, Bitcoin kulu PAC ja palju muud

Post Bitcoin

Mis on Bitcoini privaatvõti, kuidas seda kasutada, hoia seda turvaliselt!