Ennenägematu: Bitcoin Mining Network ületab 100 PH | Estonian.lamareschale.org

Ennenägematu: Bitcoin Mining Network ületab 100 PH

Ennenägematu: Bitcoin Mining Network ületab 100 PH

Kokku võimsus Bitcoinnetwork läbi murdnud 100 petahashes sekundis (PH / s) esimest korda cryptocurrency viie eluaasta jooksul. Vastavalt blockchain.info, räsi määr saavutas 103,4 PH / s kolmapäeval enne kõikuva tagasi alla 85,3 PH / s neljapäeval. See tõusis reedel umbes 98 PH / s ja mis tõenäoliselt rikuvad jälle 100 nädalavahetusel.

Bitcoin hash määr on mõõtmine kogu võrgu arvutusvõimsust, tekitatud suur süsteem kaevurite kes täita keerukaid matemaatilisi arvutusi, et tagada blockchain - Bitcoin avalikud pearaamatu kõik tehingud, mis kunagi toimunud.

Räsi määr suureneb tavaliselt, sest Bitcoin mininggets raskem ja energiamahukas kui aeg läheb edasi ja rohkem inimesi liituma võrguga. Seal on ainult nii palju BTC tuleb teha, tagades ühtse blockchain ja kaevurite on võidurelvastumine arvutusvõimsust nõuda nii palju plokk premeerib kui võimalik.

Bitcoin Mining on naeruväärselt konkurentsivõimelise

See stiimul joosta üha vastupidavad võrgus on põhjustanud enneolematu tõus kollektiivse töötlemise võimsus. Kulus Bitcoin viis kogu aastat, et jõuda 10 PH / s segamist võimu, ja nüüd see kõigub nii palju igapäevaselt. See on märk sellest, uskumatu energia investeerinud infrastruktuuri, samuti järsud turuletuleku tõket kõigile, kes on huvitatud Bitcoin kaevandamise.

Kiire tõus ülessulamise võimsus on kaasa aidanud ASIC või taotluse konkreetse integraallülitused, mis on sisuliselt arvutid, mis eksisteerivad üksnes kaevandada Bitcoin. Nad on uskumatult võimas - top-of-the-line KnCMinerboasts minimum3000 GH / s segamist kiirus. Kuid sama rig maksab ligi $ 6000, ja makstakse ainult Bitcoini või otsene pangaülekandega. Ütlematagi selge, et barjääri kanne Bitcoin kaevandamise on väga kõrge.

Bitcoin on Creeping tsentraliseerimine

Breaking suvalise line 100 PH / s on langenud viimaste lahkarvamused Bitcoin kaevandamise bassein GHash.IO ja selle Ebaõiglane kontrolli ~ 45% võrku. Kui keegi üksus saavutab 51% võrgu, mis tuntud kui "51% rünnaku" võiks olla algatatud Bitcoin. See võimaldaks ründaja kahekordistada-kulutada tehingute ja isegi sulgeda võrgu. Kuid GHash.IO on eitas mis tahes kavatsustest alustada sellise rünnaku, tsiteerides oma kopsakaid investeeringuid Bitcoin ökosüsteemi.

Bitcoin on rekordiline hash väärtus näitab, kui palju kaevandamise võrgustik kasvanud paar aastat, alates tõeliselt tagasihoidlik algus arvesse õitsev tööstus võimsaid kaevurite kes kindlustada blockchain. Kahjuks suure tüki oma jõupingutusi - üle 42 PH / s ajal seda kirjalikult - suunatakse läbi tohutu kaevandamise bassein GHash.IO. See on märk sellest, et Bitcoin kaevandamise kasvab rohkem tsentraliseeritud ja see on probleem, et üldsus peab silmitsi - ühel või teisel viisil.

Bitcoin kui Force of Nature

Sõltumata arutelu üle kaevandamise basseinid, see on põnev mõelda ainuüksi võimu, mis on taga Bitcoin võrgu. Blockchain on selgroog maailma esimene detsentraliseeritud digitaalse valuuta ja see on powered by üle 100 PH / s arvutusvõimsust tugevust. Ainuüksi see tõsiasi tähendab, et Bitcoin võrgu on uskumatu - tõepoolest, rekordiline - võimu taga oma väga infrastruktuuri. See on lihtsalt kahju, et saada 51% kaevandamise võimsus toetuste ebaõiglane võimeid.

Nagu onu Ben nii ilusti ütles: "Mis suurriigi kaasneb suur vastutus."

Seotud uudised


Post Bitcoin

Argentina Bitcoini vahetus kadunud pangakontod

Post Bitcoin

Bitcoin Country! Top 10 rahvaid, kes armastasid BTC

Post Bitcoin

Twitch.tv alustas abonementidele Bitcoini aktsepteerimist

Post Bitcoin

27. aprill 2015

Post Bitcoin

Mis on Bitcoini privaatvõti, kuidas seda kasutada, hoia seda turvaliselt!

Post Bitcoin

Bitcoin õpetab vabatahtlikke kõike, mida nad majandusteadusest ei tea - The Washington Post

Post Bitcoin

12 awesome Bitcoin Memes

Post Bitcoin

Bitcoin Millionaire: Top 5 Bitcoin Millionaires

Post Bitcoin

Me ei peaks proovima Bitcoini paigaldamist kehtivatele õigusstruktuuridele

Post Bitcoin

Bitcoini igapäevane aruanne: Rumeenia Bitcoini sihtasutus, Dominikaani populatsioon, kes kogub bitsütot ja palju muud

Post Bitcoin

Bitcoin Value 3. osa: Konrad S Grafi bikkiini väärtuste teooria

Post Bitcoin

Bitcoin Mainstream 1. osast: Šveitsi Bitcoini uurimuslik raamat