Bitcoin Exchange OKCoin Reservid on 104% | Estonian.lamareschale.org

Bitcoin Exchange OKCoin Reservid on 104%

Bitcoin Exchange OKCoin Reservid on 104%

CoinDesk on reportedthat OKCoin, Hiina Bitcoinexchange, on läbinud auditi ja on selgunud, et selle varud seista 104% klientide hoiused. See number tähendab, et vahetada on piisavalt raha reservi vabastamiseks 100% nende klientide hoiused, samas jättes neile ekstra 4%.

Bitcoin vahetada on teatanud, et kavatseb ka teha sisu oma reserve läbipaistvamaks avalikkusele; OKCoin töötab krüptograafiline konto kinnitamiseks süsteemi tuntud Merkle treesystem. See süsteem võimaldab inimestel kontrollida, et Bitcoin vahetada on sisu oma konto reservi, kontrollis kogu auditi ja saadaval taganeda.

Audit OKCoin võttis neli päeva jooksul, ja viis läbi Stefan Thomast tehniline juht ebaühtlust Labs, kes pakkus oma teenuseid Bitcoin vahetada tasuta. Vastavalt CoinDesk, Thomas on varem viinud auditeid kaks populaarne Bitcoin vahetus: Kraken ja Bitfinex. OKCoin tegevjuht Star Xu möönis, et see audit tõestab kogu reservid vahetada lühikese aja jooksul. Kuid Xu ütles, et tema firma kavatseb regulaarselt auditeerida, et tagada läbipaistvus ja anda turvatunde OKCoin klientidele.

Vaata seda tsitaat Star Xu, nagu näha originaali CoinDesk artikkel:

Oleme alati püüdnud pakkuda oma klientidele usaldust OKCoin turvalisuse ja maailmatasemel tehnoloogia arhitektuuri. Kuigi paljud Bitcoin ettevõtted on rääkinud on läbipaistev, vaid käputäis on võtnud vajalikud meetmed.

CoinDesk märkida, et teiste hiina Bitcoin vahetused on täiskäigu auditeid oma, lootes, et tugevdada oma klientide usaldust. BTC Hiina teatas 19. Augustil, et see annaks sõltumatu kolmanda osapoole Audiitorteenus auditeerida nii oma sooja ja külma rahakotid, nii et kliendid võivad olla kindlad, et nende raha on ohutu ja neile kättesaadavaks igal ajal. Lisaks Huobi areneb Merkle puu kontrollsüsteemi oma, nii et kliendid saavad turvaliselt kontrollida oma individuaalsed kontod, veendumaks, et nende raha on olemas.

Kui BTC Hiina ja Huboi Seisa Nõudlus Tõend Reservid

Huboi võtab to reddit

Nagu eespool mainitud, nii BTC Hiina ja Huboi on teatanud, et nad kavatsevad rakendada täielikult auditite ja arendada meetodeid, mis võimaldavad klientidel individuaalselt kontrollida oma kontosid. Kuid nii Bitcoin vahetus on pakkunud täiendavaid märkusi seoses hiljutise nõudlus vahetuste tõendada oma reserve.

Huboi tehtud postitust Redditthat üksikasjalikult oma seisukoha olukorra. Siin on kaks hinnapakkumisi, et Reddit post, mis näitavad, kui Huboi seisab tõend reservid:

Selle tulemusena kokkuvarisemise MtGox, avaliku usalduse Bitcoin tootmisharu sügavalt raputanud, keskendudes eelkõige vahetuste ja muud teenusepakkujad, mis hoiavad kasutajate isiklike võtmete. See usaldamatus veel püsib (mitte ainult GOX kuid paljude teiste hacks ja petuskeemid) ja pärsib laiema üldsuse heakskiitu Bitcoin. Märkimisväärne hinnalangus viimastel päevadel, mõjukas kommentaatorid Hiina Bitcoin kogukond on süüdistanud Hiina vahetust töötab fraktsioneeriva reservi süsteemid ja kutsus vahetamist avada ja tõestada 100% reserve.

Sisemine andmete analüüs on näidanud, et kõik BTC Huobi kasutajakontod, ainult 20% on aktiivselt kaubeldud. Teine 80% tavaliselt jääb seisma, välja arvatud ajal suur turg liigutusi. Andmeid mitte-hiina vahetus on peaaegu kindlasti erinevad. Põhjuseks võib arvele suur erinevus Bitcoini kasutaja harjumusi. Enamik Hiina Bitcoin kasutajad raviks vahetamist nagu pangad, uskudes oma pikaajalise Bitcoin investeeringuid kätte kolmanda osapoole. Enamik rahvusvaheliste kasutajad teiselt poolt võtma Bitcoin moto "olla oma pank" südamesse, ja hoida oma pikaajalise Bitcoin investeeringuid enda kontrolli all (kui need on pöörata tähelepanu klassis).

BTC Hiina Laienda Klienditeenindus

BTC Hiina märkis, et nad teevad juba sisu oma tellimusi täielikult kättesaadavad, kuid ka hakkas läbi iga-aastase auditeerimise oma reserve. Tehniliste põhinäitajate Hiina pressiesindaja tagatakse CoinDesk et sõltumatu audiitorfirma nad palgata uurida nende reservide on tuntud audiitorid ja on juurdepääs täielikult anonüümseks konto andmed.

Vaata selle kommentaari antud CoinDesk poolt BTC Hiina esindaja:

Kuigi meie audiitorid on silmapaistval kohal Hiina Bitcoin kogukond, me mõistame, et paljud meie rahvusvahelistele kasutajatele nad võivad olla teadmata. Kuna rahvusvaheline platvorm, see on meile väga oluline, et kõik meie kasutajatele, praegune või potentsiaalne, usku meie julgeolek ja stabiilsus vahetasid.

Kasvu Usaldamatus Bitcoin Exchanges

Alates rike Mt. GOX, usaldamatus Bitcoin vahetusi üha kasvav osa Bitcoin kogukonnas. Süüdistused GOX ja selle juht Mark Karpeles, sealhulgas pettuse, varguse ja tegutsevad palju nagu fraktsioneeriva reservi pank, on tekitanud palju liikmeid ühenduse olla väsinud tahes Bitcoin vahetada.

See usaldamatus on ainult kasvanud koos populaarsus marginaal kaubelda Bitcoin vahetust. Esimese vastu Bitfinex ja BTC-e eelmise aasta varu kauplemine võimaldab investoritel raha laenata vahetada ja võimendada nende Bitcoin investeeringuid. See krediit, mille on välja andnud Bitcoin vahetada, aitab kaasa üha Bitcoin hind; kui marginaal kauplemine muutub laialdaselt investeeringute meetod, siis suur osa Bitcoin väärtus tulevad krediiti. Mitte ainult see mõiste tõsta hirme Bitcoin krediidi mull-, mis on juhtunud väikestes mastaapides hiljuti kahe flash-õnnetustest Bitfinex ja BTC-e, mis olid tõenäoliselt põhjustatud marginaal helistaja kuid see tugevdab eeldusi mõne skeptiline liikmed Bitcoin kogukonnaga, et vahetused on osasaamist fraktsioneeriva reservi laenude.

Autor laenutamine raha marginaal ostjad, vahetamist isehakanud vastavalt nendele skeptikud-olla võtta kontodelt teiste investorite, mis seeläbi teeb vahetuse suuda vabastada 100% oma reserve oma klientidele korraga. Kuid OKCoin audit, paljastavad, et ta on üle 100% reserve koos lubadusi auditeid teistele vahetamist, võib kergendada mõtetes mõned liikmed kogukonnas.

Seotud uudised


Post Bitcoin

Bitcoin pangandus: ohtlike reservpanganduse oht

Post Bitcoin

Mis on Bitcoini privaatvõti, kuidas seda kasutada, hoia seda turvaliselt!

Post Bitcoin

Bitcoin 2014: aasta uksed ja langused

Post Bitcoin

Bitcoini tulevik on hele: hinnatõus ja evolutsioon

Post Bitcoin

Bitcoin Value: Raha iseloom ja päritolu

Post Bitcoin

3 ohutud viisid turvaliselt bitcoiinide salvestamiseks

Post Bitcoin

Bitcoin IRA ülevaade - maksuvaba krüpto?

Post Bitcoin

Bitcoin Mining: algaja juhend

Post Bitcoin

Mt. Gox, Mintpal, Hashfast, Butterfly Labs ja Robocoin: vigu Bitcoin Businessis

Post Bitcoin

Mündi lühikokkuvõte: Bitcoin VeriCoins, IBM Asjade Internet, Syscoin vastu Moolah, Bitlendingclub ja Bitcon

Post Bitcoin

Me ei peaks proovima Bitcoini paigaldamist kehtivatele õigusstruktuuridele

Post Bitcoin

Lõpuks lihtne viis bitcoini saatmiseks Facebookis