Me ei peaks proovima Bitcoini paigaldamist kehtivatele õigusstruktuuridele | Estonian.lamareschale.org

Me ei peaks proovima Bitcoini paigaldamist kehtivatele õigusstruktuuridele

Me ei peaks proovima Bitcoini paigaldamist kehtivatele õigusstruktuuridele

See autori seisukohti ei pruugi kajastada Müntide Brief.

Ühenduse Arutelu NYDFS "Kavandatud Bitcoin määruse

Viimase paari nädala jooksul on olnud levinud arutelu BitLicense, kavandatud Bitcoinregulation riigist New York Department of Financial Services (NYDFS). Eesotsas Ben Lawsky, osakonna on alustanud luua litsentsimise süsteemi, et kõik Bitcoin tegutsevate ettevõtete seisundis New York oleks peavad olema kooskõlas. See ettepanek määrus on muidugi olnud kohtus vaenulikkus kogukonnast. Enamik liikmed Bitcoin kogukond nõus, et BitLicense, kui tehtud õiguse oma praegusel kujul, suurendaks kulusid ettevõtluse ja seeläbi piirata konkurentsi ja kahjustada tarbija privaatsust, vähemalt. Mõned kogukonna liikmetele, kes võtavad rohkem ideoloogiline lähenemine Bitcoin määrus, on väitnud, et seadusi digitaalse valuuta allwould kahjustada eesmärgiga luua Bitcoin, nii et me peaks hoiduma mis tahes digitaalse valuuta õigusaktidele.

Vaatamata kogukonna vastuseisu BitLicense ettepaneku, ei olnud väga paljud mõjukad liikmed Bitcoin kogukond hoogustada ja rääkis vastu NYDFS kuni viimase nädala jooksul. Esimesed kaks populaarseks Mängijate krüptooperatsiooni maailmas, kes rääkis vastu määrus-, et see autor on teadlik-olid Andreas Antonopoulos ja Erik Voorhees. Need kaks meest rääkinud BitLicense mõnda aega, kuid kaks nende uuemate aruteludes NYDFS "ettepaneku kohta leiate siit: Andreas Antonopoulos rääkides Jeffrey Tuckerand Erik Voorheesspeaking müntidega Brief on Sean võpatama. Pärast nende kahe kogukonna liikmed, Jim Harper-globaalse poliitika kaitsja Bitcoin Vundamendi kirjutas avatud letterto NYDFS ja nõudis laiendus kommenteerides periood, muu hulgas. Pärast seda avatud avaldatud kirjas, Circle Jeremy Allaire Koda Digitaalne Commerce ja esindajad Mercatus Center kõik arenenud oma vastuseid-kõik, milles rõhutati vajadust pikema avaliku kommenteerides jooksul.

Kuid nende märkusi ei olnud peaaegu tasuta turu orienteeritud nagu arvamusi Antonopoulus ja Voorhees. Sihtasutus konkreetselt on võtnud otsustavalt anti-vabaduse lähenemine tulevikus Bitcoin määrus. Jinyoung Englund, side direktor fondi, vastuseks minu OP-Edon Jim Harper kirjast NYDFS, tingimusel Müntide Brief mitme dokumente, mis olid mõeldud eeskujuks Sihtasutuse ametliku seisukoha Bitcoin määrus, sest mu süüdistused olid ilmselt vale. Üks konkreetne dokument oli ärakirja testimonygiven Marco Santori, esimees reguleeriv asjade komisjoni juures Bitcoin Foundation, kohtuistungil New Yorgi BitLicense ettepaneku. Selles kõnes, Santori selgesõnaliselt, et ta toetab ühtse ülemaailmse, Bitcoin määrus. Arvestades asjaolu, et ta äratas nimel Foundation, peame eeldama, et seda tüüpi määrus on see, mida ülejäänud Foundation loodab saavutada ka.

Me näha neid kuulamisi kui jätkamine palju vaja vestlus riikide hulgas ja föderaalvalitsus, kuidas sujuvad, standardiseeritud ja täielikult kaitsev reguleeriv süsteem võib välja töötatud Ameerika Ühendriikide tervikuna, ja võib-olla ka rahvusvaheliselt.

Proovin läbirääkimisi Bitcoin määruse ajaraiskamine, Meil ​​on lihtsalt ajutises protsessi

 

Miks on Sihtasutus koos teiste organisatsioonide ja üksikisikute, võttes sellise poliitilise lähenemisviisi Bitcoin määrus? Miks nad hukku nii palju aega, jõupingutusi ja sellises mahus kogukonna raha poliitiline masin? On väga ebatõenäoline, et nad saavad olulisi tulemusi; Väga väike extensionto avaliku kommenteerides perioodi BitLicense toimib täiuslik, kuid kurb näide tühisus fondi taktika anus poliitikud. Ja see väide ei ole ainult viitega kaitstes vaba turgu. Isegi fondi eesmärgiga luua ülemaailmne Bitcoin määrus, mis on "kasulik" ja kogukonna juhitud ei saavutata. Regulaatorid möödub iganes liiki seadusi nad tahavad, olenemata sellest, kes vastandub neile või kuidas valju nende vaenlased kisa.

Lisaks sellele, kui Bitcoin kunagi jõuab oma potentsiaali ja muutub kogu maailmas tunnustatud valuuta, siis kogu see etapp on integreerida digitaalse valuuta olemasolevate rahaliste infrastruktuuride on täiesti ajutine. Seega me ei tohiks raisata nii palju aega ja raha üritab Motivatsioon bürokraadid ja poliitikud-see suunamine suure kapitali eemale tõeliselt tootlik Bitcoin projektide ja võetud ajutiste ja kasutu poliitilised lahingud. Bitcoin oli kavandatud toimima väljaspool traditsioonilist rahalist süsteemid, nii püüab integreerida need süsteemid on jaburnaljakad parim.

Bitcoin tulevik on asendada praegune süsteem,

Reguleerijad ei liigu iganes karmid seadused nad tahavad, kuid see saab olema tulutuks; kui Bitcoin koguneb piisavalt suur turunõudlus, siis läbilöömiseks nägu iga katse rahustama see. Asi on selles, et Bitcoin ei peaks olema "ohutud." Seda ei saa püsivalt lõastatud tahes valitsusasutus või seaduste kogum. Ja see ei pea olema, kas. Arengud krüpto ökosüsteemi on rohkem kui tõendatakse, et vaba ja reguleerimata turul on võimeline probleemide lahendamisel tõhusalt. Lihtsamalt öeldes, need, kes teevad täiskohaga töö välja üritab läbirääkimisi valitsuste jaoks on enamasti raisata oma aega.

Varajane Bitcoin määruse võib olla ohtlik

Me peame tagama, et varakult määrused ei lämmatama Bitcoin. Oleks liiga idealistlik arvata, et Bitcoin oma hetkeseisu, võiks jääda konfiskeerivad või takistuseks õigusaktidele. Seetõttu on vaja arutleda koos valitsuste ja võidelda nende ettepandud määrused mingil määral. Kuid see pole see, mida fond ja selle peer organisatsioonid teevad. Nad ei püüa vältida määrus, nad on loobunud juba, nõustudes paratamatus piiravaid Bitcoin seaduste ja anuvad vähenemisi tõsidusest need seadused.

Muidugi, mõned õigusaktid on vältimatu. Aga kui ühenduse veedab nii palju aega ja vaeva, et parandada Bitcoin ja selle majandusliku infrastruktuuri, sest see ei karjuma bürokraadid, siis seadused, mis on paratamatus möödunud on vähe või üldse mitte mõju Bitcoin majandusele. Eesmärk peaks olema, et säilitada terve, ajutine süsteem luua hübriid traditsiooniline rahaline infrastruktuuri ja täis puhutud, krüpto majandusele. Seega, kui me peame lobitööd valitsuses, siis peaksime seda tegema jõupingutusi, et vältida karmid õigusaktid, mitte soodustada it-ideega, et võttes määrus meie mõttes kuidagi muuta see vähem piiravad.

Seotud uudised


Post Bitcoin

Argentina Bitcoini vahetus kadunud pangakontod

Post Bitcoin

Bitcoin ametlikult seaduslik Californias! Gov Jerry Brown Signed AB129!

Post Bitcoin

Lõpuks lihtne viis bitcoini saatmiseks Facebookis

Post Bitcoin

Bitcoin Mining: algaja juhend

Post Bitcoin

Mündi lühikokkuvõte Weekly Bitcoin Hindaruanne: 24.-30. August 2014

Post Bitcoin

Bitcoin Millionaire: Top 5 Bitcoin Millionaires

Post Bitcoin

27. aprill 2015

Post Bitcoin

Bitcoini hindade analüüs: GHash.io, Iraak ja FBI oksjon

Post Bitcoin

Euroopa Komisjon hakkab kasutama Bitcoini määrust

Post Bitcoin

Mike Hearni tuletorn võib Bitcoini massiliselt parandada

Post Bitcoin

Mündi lühikokkuvõte Weekly Bitcoin Hindaruanne: 17. august-august 24

Post Bitcoin

2018. aasta prognoosid: Bitcoin Will Crash - CTech