Lõpuks lihtne viis bitcoini saatmiseks Facebookis | Estonian.lamareschale.org

Lõpuks lihtne viis bitcoini saatmiseks Facebookis

Lõpuks lihtne viis bitcoini saatmiseks Facebookis

Bitcoinjust sai natuke hubasem sotsiaalse meedia, ja nüüd on lihtsam kui kunagi varem, et saata digitaalse valuuta sõpradele ja perele, et on mingit eelnevat teadmist cryptocurrency.

San Francisco põhinev QuickCoin välja töötanud lihtsa veebi appthat võimaldab kasutajatel ühendada Facebook ja saata Bitcoin kellelegi oma sõprade nimekirja. Rakendus on sile, mobiilidele optimeeritud ja spetsiaalselt inimestele tuttav sotsiaalne võrgustik.

On olnud eelnevaid katseid integreerida Bitcoin maksete Facebook, kuid QuickCoin toode on esimene, et kogu protsess lausa lihtne, ilma nõudeta teada, kuidas QR koodid või avalikud võtmed tööta. See on nii lihtne, et saata Bitcoin sest see on postituseks kellegi seina või sõnumi saatmiseks.

Kuidas see töötab

Seadistamine QuickCoin rahakott on kiire, lihtsalt nõuavad Facebook login ja luba juurdepääsuks sõprade nimekirja. Veebirakendust siis avab otsitav loend sõbrad rohelise "Saada" ikooni kõrval iga nime.

Taskus on tähistatud nii dollareid ja samaväärse summa "bitti" - ühik konto loodud QuickCoin, milles 1 bit = 0,000001 BTC = $ 0,00058 praeguse vahetuskursiga. Kasutades seda kava 1000 bitti - mida ma olen saatnud mitu minu enda Facebook sõbrad - on väärt umbes 58 senti.

Kui tehing on tehtud, saatja võib postitada sõbra seina või saata privaatsõnum teatades neile, et nad said Bitcoins. Seejärel saavad nad sisse logida QuickCoin rahakoti ise ja tagasi raha või raha saata kellelegi teisele Facebook. Tagatisraha ja tagasivõtmise süsteem on väga kiire ja ei nõua ootab kinnitused.

Praegu QuickCoin raseerib 0,0001 BTC (100 bitti või 5 senti) välja ülalt iga tehingu Facebook sõber, et maksta standard kaevandaja tasu et Bitcoin kasutajad on tuttav. Kõik tehingud tehakse-blockchain, mis tähendab, et QuickCoin teha mõistlik otsus ei ühendades fondide sisemist süsteemi, mis võib olla ohus. Sotsiaalne rahakott on ehitatud õhukese kihina peal juba jõuline Bitcoin maksete protokolli.

Arenev ökosüsteemi

QuickCoin lihtsa Facebook rahakott on märk Bitcoin kasvavat küpsust ja integreerimisele olemasolevate süsteemidega. Selle asemel, et oodata firma nagu Facebook integreerida digitaalse valuuta oma sotsiaalne võrgustik, ambitsioonikas ettevõtjad ehitavad platvormide ühilduvus oma.

Varem Bitcoin on integreeritud teiste sotsiaalsete võrgustike kaudu vahendeid nagu Bitcoin Vihje Bot Reddit ja TipperCoin konto puperdama. Kuid seni ei olnud hea vahend saates münte üle Facebook, kõige populaarsem sotsiaalne võrgustik.

Kuna Bitcoin ökosüsteemi arenedes on seal kahtlemata edasisi katseid integreerida digitaalse valuuta sotsiaalsete võrgustike ja teha kogemusi võimalikult tõhusad. Ehk mingil hetkel see nii lihtne "kallutada" Facebook sõber Bitcoin sest see on klõpsata "Like" oma staatust.

QuickCoin on lubanud, et Facebook sotsiaalne rahakott on ainult esimese toote ja rohkem funktsioone ja partnerluste tulevad varsti.

Seotud uudised


Post Bitcoin

Bitcoin ametlikult seaduslik Californias! Gov Jerry Brown Signed AB129!

Post Bitcoin

Bitcoini tulevik on hele: hinnatõus ja evolutsioon

Post Bitcoin

Los Angelesis sel nädalal esimene Bitcoini sularahaautomaatide komplekt

Post Bitcoin

Bitcoini kasvav aktsepteerimine: 6 viisi BTC kasutamiseks

Post Bitcoin

Bitcoin on mull, ja siin on, kuidas see hakkab krahhima - CNBC

Post Bitcoin

Bitcoini hindade analüüs: GHash.io, Iraak ja FBI oksjon

Post Bitcoin

Bitcoin Mining: algaja juhend

Post Bitcoin

Võida USB Miner 100% tasuta - Mine Bitcoin Litecoin Dogecoin From Home!

Post Bitcoin

OP-ED: Vajab rohkem bitcoini hindade analüüsi professionaalsust turul

Post Bitcoin

3 ohutud viisid turvaliselt bitcoiinide salvestamiseks

Post Bitcoin

Bitcoin pangandus: vabanemine fraktsioonide reservidest

Post Bitcoin

Bitcoin ja üleminek rahale