Bitcoinil ja hirmul | Estonian.lamareschale.org

Bitcoinil ja hirmul

Bitcoinil ja hirmul

Hoiatus: Arvamusi autor ei kajasta tingimata arvamusi Müntide Brief.  

Nagu Bitcoin kasvab populaarsus, see on kiiresti maha jättes krüpto anarhist liikumist, et kudenud ta. See on standardne protsess, mille uuenduslik ettevõte normiks institutsioon. Puudumisel määrus uks on avatud kõigile viisil petuskeemid, mille eesmärk on osa, mida oma bitcoins. Kuigi see on lihtne lihtsalt õlakehitus ja öelda ohvrite väärivad oma saatust, sest nad olid rumalad ja ettevaatamatu, et suhtumine on nii vastupidise tulemuse ja päris üleolevalt. Jah, mõned miinused on päris ilmne, kuid pikemas con töötab üha kaubamärgi usalduse tegutsevad täiesti arusaadav mood koguda suurima võimaliku summa enne sulgemist kauplus ja kaovad koos rahaga. Drug Bazaar Atlantis on hea näide, et kuigi Silk Road 2.0 toimib counter seda. Ja siis on olukordi, nagu Mt. GOX mis on kas intsidentide kolossaalne pettus või uskumatud ebakompetentsust. Mõlemal juhul Karpeles kõnnib vaba ja saada makstud, kuid keegi teine ​​hakkab hosed.

Need on väga reaalne muret, et tuleb tegeleda, et edendada laialdast tunnustust. Ja need on sageli esitatud põhjendusi autoritaarsete režiimide nagu Venemaa ja Hiina, kui nad keelata ettevõtteid kaubitsemise krüpto. Vaatamata sellele, et need režiimid on kalduvus omada pangad on raskustes väita neil ei ole punkti. Ja see on põhjus, miks Ben Lawsky New Yorgi osakonna Financial Services on vallandanud määrusettepanekutes mis tõhusalt sant Bitcoin alustavaid nõuavad ülemõistuse üksikasjalikud arvestust ja aruandlust iga tehingu, mis toimub, kõik nime rahapesu tõkestamise ja rahastamise kuritegelikele ettevõtetele nagu narkootikumide kartellid, inimkaubandus ja terrorism.

Minu kolleeg siin Müntide Brief, Sean Vince, hiljuti teatas selle arengut hästi ja ta on veendunud, et eeskirjad ei võeta, sest nõuded on koormav ja koormav. Kuigi ma kindlasti loodan, et ta on õige, ma ei ole kindel, et nad on. Ja ma olen veelgi kindel, et need normid, kui lõplik eelnõu vastu võetakse, siis kaldu väga tugevalt vastu väike Bitcoin operaatorid. Enda blogi panin video Andreas Antonopolous kell Dogecon SF tagasi aprillis, kui ta rääkis kirglikult ja innukalt umbes saatuse võõrtöötajate kes maksavad naeruväärne tehingutasud, et saata raha koju oma sugulased. Ma kutsun teid üles võtma aega, et vaadata videot enne jätkamist see artikkel.

Kas sa ausalt arvan, et institutsioonide viitas ta ei kavatse käed rüpes nõustuda kahjum $ 50 miljardit aastas? Aga kõik muud tasud, mida nad kaotavad tõusuga krüptokaartide valuutas? Kas sa arvad, et nad ei kavatse lihtsalt õlakehitus ja minna vaikselt öösse?

Ma ei. Tegelikult, ma arvan, et nad hakkavad võitlema küünte ja hammastega suruda või õõnestada Bitcoin igal võimalusel. Capital One, näiteks on iga headhunt viimasel ajal kõrge kvaliteediga programmeerijad huvi cryptocurrency. Samuti on küsimus Bitcoin Foundation direktor Brock Pierce avalikult kallal Bitcoin rivaali Realcoin, krüptitud tagatud USA dollari. Ma kujutan ette, see kõdi olemasoleva finantssüsteemi roosa, sest nad juba omavad USA dollari täielikult.

Crypto valuuta on selgelt olemas oht, et see süsteem, aga kuna see ei saa peatada see tuleb kontrollida. Ja igaüks, kes kahtleb võime finantssektori mõjutada ülemaailmset rahanduspoliitika on kahjuks eksinud. Aastal HSBC juhul mainisin, olid nad trahvi pelgalt viis nädalat tulu. Juhul ennekuulmatu pettuse et pankrotti Jefferson County, Alabama, mitte ühe isiku nägi vanglas aega, sest USA justiitsministeeriumi on mures, mille jahutav mõju finantsalase uuendustegevuse sest see on see, mida maailm tegelikult vajab. Nii mulle andeks ei usu, et südi noor tõusikult Bitcoin läheb triumf vastu sissejuurdunud tööstuses. Ma olen teadlik, et Bitcoin Foundation on ostnud teenuseid Thorsen Prantsuse propageerimise väga kallis lobitöö teenust, kuid see jääb üle oodata, kuidas tõhus jõupingutusi on.

Probleem on aga selles, et inimesed, kes on vastu Ben Lawsky ja tema regulatsioonidest on selgitada, kuidas nad ei jaga väärtusi Cody Wilson ja Amir Taaki Dark Rahakott. See ei ole enam piisavalt öelda: "Noh, Silk Road tõesti panna Bitcoin kaardil, kuid need ajad on möödas!" sest need kutid on sirge-up reklaami soov müüa narkootikume ja relvi kokku anonüümsust, sest kurat, siis miks mitte? Wilson, seadus koolist väljalangemise, ei tundu tõesti kindel mõistma juriidilistes küsimustes, mis on üllatavalt levinud kui Bitcoin on mures.

Isegi kui Wilson ja Taaki ei vahistatud ja kriminaalselt kavatsuste kohta, mis Patriot Act on väga reaalne asi neile karta, ei ole põhjust arvata, et USA valitsus läheb lihtsalt õlakehitus ja öelda: "Noh, see on Will Vabaturu, eks? " ja ignoreerida seda olukorda. On üksusega valitsuse, mis on olemas ainult takistada nende tegevust toimub ja nad koosnevad inimeste hüpoteegid, auto laenud, perede toetamiseks, ja mõned isegi olema veendumus, et neil on õigus ja et narkootikumid peaks olema ebaseaduslik.

Ja siis on probleem tagada võrgu.

Selleks ideaalne näide Vabaturul tööl ja kuidas inimesed reageerivad sellele, Ghash.io lühidalt saadud kontrolli 55% Bitcoin võrgu ja cryptosphere kaotanud oma kuradi meelt. Vaatamata sellele, et Ghash avalduse, teatades oma kavatsused olid puhtalt austatud ja neid kunagi tegelikult teeme midagi underhanded oli lööve postituste eri netifoorumites ja teadetetahvlid decrying seda olukorda. Ghash oli isegi süüdistada alaealine langus Bitcoin hind, sest me kõik teame, et Bitcoin on olnud püsiv, järjekindel hinnatõus kogu oma ajaloo (kõrvale Mt. GOX katastroofi) ning seetõttu iga hinna langus oli põhjustatud Ghash.

ANDIT ei olnud lihtsalt Ghashwho üritas selgitada, et see ei olnud tõsine probleem, kas. Ja veel, hirm on ikka nii püsiv et Ghash hiljuti pühendunud piirdunud 40% võrgu hashrate. See ei tähenda siiski, et Bitcoin on ohutu. On kaugel sellest.

Vaatamata retoorika, et NSA ei luurama USA kodanikud, on selgunud, mitu korda, et see on täpselt, mida nad teevad, sest vastikus, nad on inimesed, kellel on õigus teha neid asju. NSA on ka selgunud, et on naeruväärne massiiv käik sifooni teavet oma eesmärke.

Mis juhtub, kui Dark Rahakott läheb elus ja on tõestatud, et töötada? Kas sa usud NSA lihtsalt õlakehitus ja öelda "Persse, püüdsime", sest ma kuidagi kahtlust, et on, mida nad kavatsevad teha. Ma läheksin nii kaugele, et edendada teooria, et äkki NSA oleks lihtsalt alustada jättes püsivara otse serverid ja võibolla omavoliline mõned ruuterid liiga.

Rahanduse valdkonnas töötab USA valitsus, ja ma ei näe mingit põhjust eeldada, et muuta igal ajal kiiresti. Helista mulle pessimist, kuid ma ei saa teha plaane elada dollar tasuta igal ajal kiiresti.

Seotud uudised


Post Bitcoin

Bitcoin IRA ülevaade - maksuvaba krüpto?

Post Bitcoin

Bitcoin pangandus: vabanemine fraktsioonide reservidest

Post Bitcoin

Suured valitsused purustavad bitcoini, kuid ei tapa seda - Forbes

Post Bitcoin

6 uut Bitcoini sularahaautomaadid ja kust neid leida

Post Bitcoin

BTCRobot - Automatiseeritud Bitcoin Trading Software Bot ülevaade

Post Bitcoin

Bitcoini tulevik on hele: hinnatõus ja evolutsioon

Post Bitcoin

Miks bitcoini eksperdid ei karda 51% -list rünnakut

Post Bitcoin

Mündi lühikokkuvõte: Blockstream, Cozy Mängud, Bitcoini määrus ja Florida kohtuotsused

Post Bitcoin

Bitcoini kaupmehe teenused ja raha teenindusettevõtted arenevad

Post Bitcoin

Turvaline Minu Bitcoin Rahakott: Bitcoin Turvalisus Näpunäiteid

Post Bitcoin

Bitcon on Geld Wants Bitcoin on raha

Post Bitcoin

Bitcoin Country! Top 10 rahvaid, kes armastasid BTC