Bitcoini sihtkogu valimine: Jim Harper, Olivier Janssens või kas see on isegi oluline? | Estonian.lamareschale.org

Bitcoini sihtkogu valimine: Jim Harper, Olivier Janssens või kas see on isegi oluline?

Bitcoini sihtkogu valimine: Jim Harper, Olivier Janssens või kas see on isegi oluline?

Bitcoin Foundationis hoiab praegu äravoolu valimistel kaks sellest juhatuse istekohta. Üks neist kahest istmed on praegu valduses Gavin Andresen

Kuid tema ametiaja aegub, ja teine ​​toimus Jon Matonis, kuni tema tagasiastumise oktoobris 2014. Esivaalit tegelikult juhtus veebruarist 13. Ja 19. Veebruaril, kuid ükski kandidaat saanud 50% + heakskiitu reiting vaja nõuda iste. Top 4 nominendid olid Olivier Janssens, Jim Harper, Bruce Fenton ja Michael Perklin, heakskiidu saamist hinnangust 46,7%, 41,2%, 30,9% ja 30% võrra.

Tänu sellele, et teise vooru toimub, alates teisipäev 24 veebruar, 2015 ja töötab kuni reede 27 veebruar, 2015.

Bitcoin Foundation juhatuse roll

Eesmärk Bitcoin Foundation, oma põhimääruse alusel, on "edendada ja kaitsta nii detsentraliseeritud, jagatud ja erasektori olemust Bitcoin hajutatud digitaalse valuuta ja tehingu süsteemi samuti individuaalne valik, osalemise ja rahalise privaatsust, kui kasutate selliseid süsteeme. " Kuigi see on üllas eesmärk, ja sihtasutus asutati hea eesmärgi, see on tulemuste saavutamise see öeldud eesmärk on pigem kahvatu. Tegelikult kohati vundamendi või liikmed on juhatuse, näib olevat liikunud vastupidises suunas.

Lisaks, et Bitcoin Foundation on kaasatud lobitöö "nimel" kohta Bitcoin, kuid ilma tegelikult teeme palju mõjutada seda, kuidas reguleerivate struktuuride, nagu New Yorgi Bitlicense, on välja töötatud. Väga akti osalemine selline tegevus tundub minna vastu oma põhikirjas.

Selle asemel püütakse kujundada määrus, mis on ala, mis on organisatsiooni vähe asutus, nad oleks pidanud keskendunud tähtsam aspekt arendamine Bitcoin core protokolli. See ütles, kuna blowback seotud eelmise mainitud meetmeid, tundub, et organisatsioon on taganenud natuke nende küsimuste ja võib keskendudes rohkem arengut Bitcoin (välja arvatud hr Pierce, kes on ikka veel toetades Köidis).

Mis on juhatuse roll? On raske öelda sel hetkel, kuid ma oletan, et nad tuleks otsuste tegemisel, mida aspekte Bitcoin protokoll tuleks töötanud. Muidugi, igaüks saab tehniliselt tööd Bitcoin protokollile ning kõik muudatused tuleb "heakskiidetud" konsensuse alusel võrku. Seega üle andes Gavin Andresen ja käputäis teised arendajad, kes aktiivselt tööd arendada Bitcoin, natuke suunas, seal tõesti tundub olevat väga vähe, et Bitcoin sihtasutuse juhatuse peaks tegema.

Muidugi, see on tore, et nad maksavad Gavin arendada Bitcoin. Minu arvates kogu aeg ja ressursid, et fond on peaks olema keskendunud suunas leida rohkem pädev arendajatel aidata teda, sest see on palju suurem mõju kui midagi nad tõenäoliselt täita.

Hääletamine Bitcoin Foundation valimine

Bitcoin subreddithas üle 150.000 liitujat. Bitcoin communityas tervikuna on mitu korda suurem kui ning koosneb üksikisikute iga mõeldav eluvaldkonnas.

Niisiis, kellel on õigus hääletada valimisi Bitcoin Foundation juhatuse Istmed? Noh, Bitcoin Foundation on umbes 1500 liiget ja nende liikmed, ainsad, kes on "aktiveeritud" oma liikmete on õigus hääletada. Aktiveerimise nõue oli uus kord, et paljud liikmed ei tea isegi pidi, mille tulemusena ainult 323 üksikisikute valimised peavad. Registreerimine või "aktiveerimine", oli pärast uuesti lubatud esialgne hääletus, ja lõppes täna, et number peaks olema kõrgem teise vooru... Aga isegi kui iga liige Bitcoin Foundation aktiveerinud liikmete ja häälte äravool, mis on ikkagi ainult murdosa 1% kogu kogukonnas.

Bitcoin Foundation ei esinda Bitcoin üldse. Asutajaliikmed olid kindlasti äärmuslikke Bitcoin toetajad... Aga isegi asutajaliikmed üksi oli probleeme.

Üks asutajaliige, kes on nüüd lahkus Foundation, on Mark Karpeles. Nagu enamik sa tead, ta oli omanik Mt. GOX ja kadunud või varastas üle poole miljoni bitcoins.

Samuti on Charlie Shrem varem tegevjuht BitInstant, kes hiljuti end süüdi "ja kaasaaitamine litsentseerimata raha edastamise". Ta mõisteti kaheks aastaks vangi.

Muidugi, hr Shrem kuritegu ei tundu sobivat karistust. Ta ei kahjusta ega varasta, kellelegi. Ta lihtsalt müüs bitcoins et inimese kasutatakse neid Silk Road. Alas, väide soodusostude oli ilmselt õige valik. Oleks ta keeldus, ta võib olla süüdi mõistetud "kuritegude" palju karmimad lauset.

Teiselt poolt, Gavin Andresen ja Satoshi, looja blockchain, ise olid kaks muud asutajaliikmed ja nad on kaks inimest, kes on aidanud kõige loomisele Bitcoin nagu me teame seda täna. Esialgne nägemus Bitcoin Foundation võis positiivne toel kogukonna, kuid midagi oli kaotanud viimastel aastatel.

Bitcoin Foundations on fataalne viga on Ennast

Bitcoin loodi selleks, et detsentraliseeritud, jagatud lahendus murtud, tsentraliseeritud finantssüsteemi. Bitcoin on potentsiaali ületada rahanduse ja luua detsentraliseeritud võrkude ja süsteemide käsitsemiseks laia tööstusharude ja vajadusi... Isegi kui see on saavutatud tänu kõrvalahelate või asundused alates Bitcoin tuum võrku.

Bitcoin Foundation on tsentraliseeritud rühma loodud, et kaitsta ja edendada Bitcoin. Sõna "tsentraliseeritud" on probleem. Detsentraliseeritud süsteem ei pea tsentraliseeritud rühma esindada seda... Ja see on eriti tõsi, kui ta leidis, et Bitcoin sihtasutuse juhatuse teine ​​kiht tsentraliseerimise peal tsentraliseeritud organisatsioon. Bitcoin protokoll on käegakatsutav tõend, et detsentraliseeritud süsteem on rohkem efficientthan tsentraliseeritud ühe. Sama võib öelda ka teiste detsentraliseeritud, peer-to-peer võrkude ja tarkvara, nagu BitTorrent protokolli. Bitcoin Foundation oleks loodud sarnaselt, võib-olla kasutades Bitcoin ise luua detsentraliseeritud korralduse teha otsuseid, kuidas kaitsta, toetada ja parandada Bitcoin.

Kuigi see võib tunduda mõnevõrra koondatud tõttu vajadust konsensuse Bitcoin minerswithin võrgu ise ei ole raske pildi, kui palju paremini detsentraliseeritud Bitcoin Foundation oleks. Kõikehõlmav organisatsioon, mille liikmeks ainult nõudes ühe soovi kuuluda koos detsentraliseeritud hääletamise väiksemaid probleeme ja mis tahes "kulutuste" on lahendatud kes on nõus annetama raha, et täita olenemata eesmärgid on seatud. Tegelikult viimaste käivitamise Lighthouseprovides üks puzzle tükki vaja ehitada selline süsteem. Ma ei oleks üldse üllatunud, kui mõned arendaja või rühma arendajad, otsustas võtta selle projekti, või midagi sarnast, lõpuks.

Kuni selle ajani Bitcoin Foundation on ikka veel siin, kuid on ainult vari, mida paljud oodata selle muutumist. See valimiste tõesti ei tundu asi, ja kui rühm töötab mõned tundmatud, suur projekt, sihtasutus ise tundub suuresti ebaoluline.

Seotud uudised


Post Bitcoin

Bitcoin Value 2. osa: kas raha vajab isegi kasutusväärtust?

Post Bitcoin

Bitcoini hindade analüüs: GHash.io, Iraak ja FBI oksjon

Post Bitcoin

Bitcoini igapäevane aruanne: Lawsky juhib ülevaadet muudetud BitLicense, GAW käivitab Paycoini ja palju muud

Post Bitcoin

Bitcoin Arbitrage Võimalused: lühike juhend

Post Bitcoin

Bitcoin Mainstream 1. osast: Šveitsi Bitcoini uurimuslik raamat

Post Bitcoin

Mündi lühikokkuvõte Weekly Bitcoin Hindaruanne: 28. september 2014-4. oktoober 2014

Post Bitcoin

Bitcoin selgitas 3:30 minutit

Post Bitcoin

Ashley Madison lekib: mida teha, kui ta seisab silmitsi Bitcoini väljapressimisega

Post Bitcoin

Bitcoini kaupmehe teenused ja raha teenindusettevõtted arenevad

Post Bitcoin

Twitch.tv alustas abonementidele Bitcoini aktsepteerimist

Post Bitcoin

Bitcoin Charts - mis nad on, kuidas kasutada BTC kaarte

Post Bitcoin

2018. aasta prognoosid: Bitcoin Will Crash - CTech