Bitcoini läbimurre kütab Võimalikke tulevasi platvorme 1. osa | Estonian.lamareschale.org

Bitcoini läbimurre kütab Võimalikke tulevasi platvorme 1. osa

Bitcoini läbimurre kütab Võimalikke tulevasi platvorme 1. osa

Bitcoinis revolutsiooni peer to peer võrgustike, kuid mis on tihti kaduma, kui see on arutletud, et valuuta. Kuigi Bitcoin on imeline eeliseid kui valuuta, sealhulgas "instant" tehingute uskumatult madal tasu, ja võimetus pöörata maksed (mis võib olla valikuliselt lisatud kaudu 3. Osapoole töötleja), mis ei ole see, mis teeb Bitcoin hämmastav.

Bitcoin on Blockchain on tulevik

Bitcoin blockchain kus tõeline läbimurre asub, ja ilma blockchain Bitcoin ei oleks võimalik. Enne Bitcoin, teiste süsteemidega püüdis tekitada tõeliselt detsentraliseeritud platvormi, ja seal on positiivseid näiteid, nagu peer-to-peer failide jagamine klientidele. Kuid ükski eelmise võrkude loodud võimalustest, mis Bitcoin on blockchain on. Kasutades blockchain või algideedest taga, see peaks olema võimalik luua kogu korporatsioonide et eksisteerivad ainult digitaalse detsentraliseeritud kujul. Tegelikult on kindlasti võimalik, sest see on efektiivne, millised Bitcoin ja muud cryptocurrencies on. Rahaühik on midagi enamat kui varu "ettevõtte", mis kontrollib võrku.

Bitcoin on valueis saadud selle, ja kuna Bitcoin loodi selleks, et maksesüsteemi, mis on see, mida ta keskmes on. Üks Müntide Brief autorid ja sõber, Evan Faggart on kirjutatud üsna natuke, kus Bitcoin väärtus pärineb, ja kui vaatad Bitcoin kui valuuta üksi ma pigem nõus tema analüüsi. Kuid ma arvan, et ta, ja enamik majandusteadlasi on puudu oluline tükk puzzle ümbruskonna Bitcoin. Jah, Bitcoin valuuta saab see väärtus eelmise valuutade, mida kasutatakse osta, kuid need ostud on lähemal ostmiseks varu Bitcoin ettevõtte.

Nüüd ei ole segadust kui väärtus aktsia pärineb. See pärineb hindamise Ettevõtte tervikuna ja kipub kasvama kui ettevõte teeb. Bitcoin on sama, kuid erinevad. Bitcoin "firma" kasvab võrgu muutub suuremaks, rohkem vahendeid paigutamisest infrastruktuuri (kaevandusseadmete) ja toodete (Bitcoin põhinev eraettevõtted) ja rohkem üksikisikuid ja ettevõtteid väljaspool seda võrku hakata nõustuda. Termin seda tüüpi digitaalse ettevõte on "Detsentraliseeritud autonoomse Corporation", või DAC, ja Bitcoin oli esimene edukas DAC. Kuid see ei jää viimaseks.

Bitcoin, esimese DAC, ja Esimese Meta-DAC?

Kuna uskumatu toetust, mis on suunatud Bitcoin ja revolutsiooniline milline see blockchain innovatsiooni, on olnud suhteliselt vähe konkurenti. Paljud, paljud teised cryptocurrencies on kudenud välja, ja ma kirjeldas benefitsof seda eelmisel nädalal, kuid ükski "altcoins" on tõsi konkurents Bitcoin.

Selle asemel, nagu eespool mainitud, eraettevõtete on kasvanud umbes Bitcoin ja riskikapitalistid, ingel investorid, ja isegi traditsioonilise investorid on rahastades nende ettevõtete juures üha kiirust. Bitcoin on loonud tööstuse, et ei ole olemas enne, palju samamoodi, et Google on loonud SEO tööstuses, samuti kasvav veebilehel analytics tööstuses. See, mis minu arvates on mõiste meta-ettevõtte, sest see on ettevõtte nii mõjukas, et see loob ta enda tööstuses.

See on ka põhjus, miks ma ei oota Bitcoin tuleb dethroned nagu kuningas digitaalse valuutade niipea, ega ma oodata Google kaotada see positsioon kuningas otsing. Kuid teised ettevõtted ja teistes tööstusharudes, ei pruugi olla nii õnnelik.

Järgmise sammuna pärast Bitcoin

on arendaja rühmad, mis on juba realiseeritud potentsiaali uudseid detsentraliseeritud süsteemide ja töötavad luua järgmise põlvkonna DAC. Üks neist, Ethereum mainisin eelmises artiklis, ja on potentsiaali mitte ainult laiendada ideed detsentraliseeritud, autonoomne võrgu uutesse valdkondadesse finantssektoris, kuid võib minna palju kaugemale. Ethereum disain võimaldab arendajatel kirjutada programme (või lepingute), mis töötab võrgus, ja seega annab platvormi lugematuid ideid ja tooteid, mis on veel ette kujutada.

Kuid isegi Ethereum tõenäoliselt piiratud disain, kui keegi süsteemi saab teha kõike. See võib väga hästi olla järgmine Meta-DAC, Kooseksisteerivad koos Bitcoin ja luua uus tööstusharu, kuid tõeliselt põnevaid ideid olemas tööstusharudes, mis on mitte ainult digitaalse valdkonda. Kui palju arvutusvõimsust see võtta võrdne maksumus tegevjuht? CFO? Mitme juhtimis traditsiooniline ettevõte? Detsentraliseeritud arvutite võrk, töötab tarkvara, mis kirjeldab nende eesmärk, võib kergesti hakkama paljud, kui mitte kõik, otsuste vaja käivitada paljud ettevõtted. Kudumine, et koos tasu "stock", et aitad protsessi iganes arvutused on vaja seda teha, isemajandava võrgu saab luua, mis on suurusjärgu võrra tõhusam kui traditsiooniline ettevõte.

Ma ei kavatse väita, et teada, kuidas seda saavutada, sest see nõuab loomine algoritme, mis võivad töödelda keerulisi probleeme, mis on minu võimuses, võime määrata. Mida ma tean on see: Bitcoin on juba ette olulise aluse, et blockchain, võime kontrollida ja jälgida tehinguid või vahetuste detsentraliseeritult; paljud altcoins on toimitud erinevaid modifikatsioone ja täiendusi, sellele aluse; ja Ethereum, NXT, Mastercoin, NEM, vastaspoole, nagu ka paljud seni teadmata projektide töötavad seda järgmisele tasandile.

Ei Bitcoin piisav? Miks Rohkem DAC tekib?

Efektiivsuse suurendamise, et DAC sätestab tagab, et innovatsioon on alati sõidu suunas keerukamate süsteemide. See on tõsi, lihtsalt sellepärast, et inimese iseloomu. Oleme ehitajad ja loojad. Kui idee sädemeid revolutsiooni, et idee kipub uurida täielikult ning viiakse see piir. See võib täheldada tehnoloogiline revolutsioon, mis on koondunud internet, mis teeb Bitcoin võimalik; revolutsiooni masstootmise koondunud konveieri, millele järgneb automaatika; et tööstusrevolutsiooni, mis oluliselt kiirenenud edenemist iga tööstusharu; ja läheb tagasi edasi, valgustusajastu ja renessanss, mis vastutavad sihtasutuse kaasaegse teaduse, kirjanduse, meditsiini, kunsti ja filosoofia. Bitcoin oli alles algus uuele reale edusamme, kuid üks, mis avab ukse uskumatu võimalusi.

2. Osa me analüüsime mõned projektid, mida töötatakse välja täna ja loetleda mõned võimalikud, kuid raske, ideid, mis kogukonna liikmed on soovitanud.

Seotud uudised


Post Bitcoin

Bitcoini hindade analüüs: külgne tegevus jätkub

Post Bitcoin

Bitcoini mõju süsteemile D - varimajandus

Post Bitcoin

Bitcoin hind tõuseb Euroopa panganduse negatiivse huviga

Post Bitcoin

BTCRobot - Automatiseeritud Bitcoin Trading Software Bot ülevaade

Post Bitcoin

Bitcoin Adoption: edusammude seas 100 populaarsemaid veebisaite

Post Bitcoin

Arenenud Bitcoin Ransomware Evolves, Critroni ja TOR

Post Bitcoin

Ashley Madison lekib: mida teha, kui ta seisab silmitsi Bitcoini väljapressimisega

Post Bitcoin

Arbitrage bitcoin - kuidas ma jõudnud 12,12% ROI 1 tund

Post Bitcoin

Uuring: Siiditee oli ravimite kaubanduse paradigma muutus

Post Bitcoin

Los Angelesis sel nädalal esimene Bitcoini sularahaautomaatide komplekt

Post Bitcoin

Mis on 51% rünnaku - lihtsustatud bitcoini õpetus

Post Bitcoin

Alibaba IPO vastutab Bitcoini Crashi eest!