Bitcoini tulevik on hele: hinnatõus ja evolutsioon | Estonian.lamareschale.org

Bitcoini tulevik on hele: hinnatõus ja evolutsioon

Bitcoini tulevik on hele: hinnatõus ja evolutsioon

Nagu ma olen kindel, et 99% inimesi, kes loevad seda on teadlikud, Bitcoin hiljuti oluliselt langenud hind, ja üsna kiire kiirus. See ei üllata mind, kui Bitcoin on traditsiooniliselt järgmist mustrit volatiilsus, millele järgneb stabiliseerumine, millele järgneb veel volatiilsust. Mida üllatus mulle oli reaktsioon nii palju kogukonnas. Nii paljud inimesed tormasid leida põhjus, miks see juhtus, ja ei peatu see läbi mõelda ratsionaalselt ega seda analüüsida põhineb Bitcoin ajalugu.

[Toc]

Täielik avalikustamine: Bitcoin, Reddcoin ja Ethereum

Olen peaaegu täielikult investeerinud digitaalse valuutade üldiselt, välja arvatud sularaha, et mul on vaja konkreetseid arveid ja päev-päevalt elu, ja ma saan väikeses koguses mitmesuguseid valuutades. Kuid enamik minu vahenditest on Bitcoin, Reddcoin ja Ethereum. Kuigi on selge, miks Bitcoin on selles nimekirjas, sest see on põhjus, et cryptocurrency tööstuse üldse eksisteerib, kui ma mainida teised kaks inimest mõnikord segi aetud. See ei ole katse "maandada minu bet", nagu mõned inimesed tahaksid teha, vaid pigem arusaam, et see reis cryptocurrency tegelikult ei alustada Bitcoin, vaid pigem mitme digitaalse valuutades, mis oli enne seda ja Bitcoin on ei lõppu kas. Ei ole lõppu. Džinn on pudelist välja.

Niisiis, ma pean arvate, et Bitcoin ei õnnestu! Eks?

Üldse mitte. Ma olen täiesti oodata Bitcoin kasvama ja arenema. Mis, et evolutsioon näeb ületab minu võime ennustada, kui on mitu teed, mis võiks kuluda. Kuid Bitcoin on kasv olnud uskumatult orgaanilise iseloomuga, sealhulgas replikatsiooni ja paljunemine, mis on põhjus, miks meil on nii laia cryptocurrencies täna. See on ka põhjus, et valdav enamus cryptocurrencies täna sureb mõne aasta jooksul.

Kuigi see võttis geenius luua Bitcoin, see on paratamatu järeldus, et ebaõnnestumised käibevaluutasid koos uskumatu eelnevalt tehnoloogia, mis algas 1900-ndate keskpaigast ja on pidevalt kiirenenud alates ja ühiskonna arengu kui terviku poole rohkem vaba, individualist, mõtlesin kultuuri. Ilma Satoshi, me tõenäoliselt ei oleks olnud Bitcoin 2009. Kuid mitmeid väga helge üksikisikute mis järgivad sarnaseid ideid ajal, on üsna tõenäoline, et midagi väga sarnast oleks olemas, mida täna.

Probleemid Bitcoin loodi aadress ei ole kuhugi kadunud, ja Bitcoin on lihtne elegants nende lahendamisel ei ole vähenenud. Ma olen täiesti oodata, et see jätkub see tee laialdast kasutuselevõttu ning tehes õnnestub tuues kaasa tasakaalu ühiskonnas, valitsuste ja maailma majandust... Või siis vähemalt olla suur hüpe õigus suunas.

Seejärel Miks Reddcoin ja Ethereum?

Ma olen ainult inimese ja ainult teatud aja jooksul uurida kõiki võimalusi selle tohutu krüptograafiliste maastik, mis on loodud. Seal on palju huvitavaid valuutade ja rohkem aega, et teadus igaüks, ma olen kindel, et minu portfelli oleks muutunud vähem tugevalt kaalutud suunas need kaks. Nagu öeldud, välja kõik valuutad Olen analüüsinud (ja olen kulutanud märkimisväärse hulga aega uurides kümneid erinevaid valuutasid), Reddcoin ja Ethereum on suurim potentsiaal täita kaks olulist tühjad, et Bitcoin ei ole, ja ei tohiks, sest see võtaks eemal see tegelik eesmärk.

Reddcoin Annab Vajalik tugi Microtransactions

Reddcoinhas potentsiaali tõeliselt sotsiaalse Valuuta. Seal on palju valuutade täita, et saab täita seda rolli osalise tööajaga, kuid ükski, mis on nagu laser keskenduda, et konkreetne eesmärk koos nii tugev areng meeskond. On palju valuutades potentsiaali kasutamiseks microtransactions, kuid enamik on minu arvates läheb umbes see kõik vale. Microtransactions on kasulik eesmärkidel reaalses maailmas, ja on suur heategevus, Ühisrahastuse jne, kuid see ei ole, kui nad saavad veojõu. Tugevus online heategevus, Ühisrahastuse, ladestamine, ning tõesti, seotust, et me kõik kogemused täna pärineb sotsiaalsete võrgustike. Myspace käis see, Facebook "täiuslikuks", ja nüüd on powered oluline nihe, kuidas maailm toimib.

Seades on valuuta sotsiaalne võrgustik, Reddcoin on üsna tõenäoline, muutuvad valuuta nende süsteemide ja seega valuuta microtransactions nad võimu. Muidugi, Bitcoin nüüd saab kasutada sotsiaalsete võrgustike kaudu 3. Süsteemid, ja see on piisav hetkel, kuid see vastuollu eesmärgiga detsentraliseeritud võrgustik. Bitcoin varsti on täielikult detsentraliseeritud vahetada, kuid see ei ole täiesti lahenda probleemi. Kuid kasutades Bitcoin blockchain otse võimu microtransactions pea samuti paika kahel põhjusel: Tehingutasud on liiga kõrge (ja ainult suurendab) ning eemaldavad see põhjustaks et Bitcoin blockchain ja tüvi oleks võrgu panna, oleks teha kasutades Bitcoin sihtotstarbeliselt palju raskem hooldada.

Reddcoin lahendab selle andes detsentraliseeritud süsteemi, et sel hetkel, ei saa tugineda kaevandamise ja seega on võrk, mis on odav, et säilitada ja on madala tehingutasud. Peale selle, see soodustab sotsiaalset suhtlust otse läbi rahakoti GUI ja on likviidsuse vaja vaigistada inimese psüühika piisavalt suur hulk. Eeliseid see on üle teiste valuutade selles areenil on muljetavaldav, ja asjaolu, et ta on saavutanud selle vähem aega kui teistes valuutades, sest see on noorem kui enamik on "konkurents", ütleb mulle, et see on väga tõenäoline, et õnnestub.

Ethereum annab toetust vajavatele uut tüüpi Network

Ethereumis üks neist "revolutsiooniline" ideid, mis tundub võimatu alguses, kuid muutub usutav kui te vaatate töö tehakse, ja kuulata inimesi, kes arendavad seda.

Olen kuulnud inimesed ütlevad, et "Ethereum asendab Bitcoin" või et "Bitcoin lihtsalt uuendatakse pakkuda funktsionaalsust Ethereum." Kuigi need mõlemad väited on tehniliselt võimalik, kumbki neist on tõenäoline. Mõistlikum tulemus on see, et Ethereum annab raamistiku, mille Bitcoin saab kasutada tõhusamalt, samal ajal Bitcoin loob aluse ja toetust, et luua see raamistik. Oleks sümbiootiline suhe, kus sünergiat kahe loob süsteemi, mis on suurem kui summa see osast.

Muidugi, see ei selgita, mida "vaja" või "void", et Ethereum täitumisel. Põhjuseks on asjaolu, et see on täites mis ei olnud äratuntav enne... Või vähemalt keegi tunnistas, et oli võimalus täita see praeguse tehnoloogia. Paljud teised Crypto 2,0 süsteemid pakuvad lepingu koostoimete et on kindlasti vaja, ja on väga äratuntavad. Kuid Ethereum, see on avatud programmeeritavad mis annab talle see tugevus.

Ethereum on potentsiaali ületada valuuta ja lepingud, ei saada mitte järgmise etapi cryptocurrency, kuid järgmise etapi internetis ise. Peale selle, see võib lõpuks anda Bitcoin võime täielikult detsentraliseeritud lammutada viimastel tööstusharudes, mis on suur summa mõju üle. Kui Ethereum loojad on edukas, siis me ei näe segamine cryptocurrency maailma Internetis. Läbi selle uue integreeritud, kuid detsentraliseeritud ja sõltumatu, süsteemi, võimalused on väljaspool minu kujutlusvõimet. Arendajad maailma otsustab, mis juhtub järgmisena. Üle 28,000 BTC investeerinud seni on Ethereum meeskond peaks olema piisavalt vahendeid, et luua selle süsteemi, eriti töömahtu, mis on juba kasutusele seda.

Inimesed on väitnud, et "2014 aasta Bitcoin", ning et on tõsi seni. Hind ei näita seda, kuid on põhjust. Näete seda määra vastu, suurendades investeeringuid Bitcoin põhinevad ettevõtted, valitsus huvi ja kasvav hirm teatud ringkondades. Kuid ma eeldan, et 2015 saab olema "Aasta Detsentraliseeritud autonoomse korporatsioonide" koos Ethereum pakkudes platvormi, millele ehitada neist.

Nüüd ma olen kindel, et te ei tea, kuidas see on seotud Bitcoin hiljutine hinnalangus. Noh, see nii teeb ja ei tee.

Bitcoin Hiljutised Hind Drop

Bitcoin'srecent hinnalangus on valus paljudele inimestele näidata, kuid oli prognoositav, kui sa olid pöörates tähelepanu. Märgid on kogu, et see juhtub, ja see ei ole maailma lõpp. Bitcoin tõenäoliselt taastuda, sest see on alati ja jätka see üldine kasvutrend. Kuid neile, kes olid püütud välja kaitsepiire, ma püüan visandada mõned selle põhjuseid tilk... Vähemalt, mida ma näen. Ma olen 100% kindel, et ma ei kata kõike, sest iga hinna liikumine on peidetud osalejate ja juhuslikult üksikisikute, mis mõjutavad seda ühel või teisel viisil. Mõnikord on see tahtlik, ja muul ajal ei ole, kuid mõju on endiselt olemas.

Bitcoin Hind joonistena signalisatsiooni Drop

Kuigi üks meie autorid, Evan, kipub olema vastu, kasutades keerulisi algoritme ja arvutused proovida ennustada turu liikumist, isegi kui ta on nõus, et rohkem lai analüüs võib sageli näidata üldist mõtteviisi turust. Lisaks, et ainuüksi asjaolu, et inimesed teevad analüüsida graafikuid mõjutab hindu tõttu inimesed kauplemise põhineb nende analüüs. See on süsteem, mis loob ise täita ettekuulutusi.

Korraga olin aktiivne Bitcoin päev kaupleja, ja ma olin üsna hea. Kui oleksin taktika veidi suurem summa raha, ma tõenäoliselt üsna rikkad nüüd ja tõeliselt ma võiks minna tagasi, või kaubanduse börsil ning teha üsna hästi ise. Kuid ma ei meeldi päeval kauplemise kui töö ja kipuvad jääma väikestele Puuskittain altcoin kauplemise nendel päevadel. Nagu öeldud, ma ikka minna analüüsida graafikuid aeg-ajalt tagasikerimine selle tagasi viimast korda vaatasin, siis kasutab minu pikaajaline süsteem, et näha, kus ma oleks teinud ametitest.

Bitcoin Charts näidatakse Jäme Märgid

Kuigi meil on Bitcoin Hind Charthere müntide Brief, mis ei ole meie üldine fookus, ja nii see ei ole veel sügavust vajalikke tööriistu teha tõelise analüüsi. See muutub tulevikus, kuid nüüd pean kasutama Bitcoinwisdomto esitleda:

Minu päev kauplemise päeva, oleksin likvideeritud kõik mu BTC kui nii kollane ja sinine lõppenud all lilla. See oleks pidanud mulle väljumise ~ $ 610-600 juulil 24. Nüüd, et üksi ei ole vaja karta ja hävingut. See on tugev Jäme märk minu jaoks, kuid võib põrge tagasi. See märk (või selle inversseteks bullish trend) paneks mind väga ettevaatlik vaadates faasi. Eeskirjadele olin seatud ennast kui päev kauplemise, kuid seda tüüpi signaal, mis näitab, ma hoiaks vähemalt 50% minu raha USD, ja ülejäänud 50% ma võiks kasutada lühiajaliseks kauplemiseks (näiteks püüdes haarata natuke BTC allosas näete varsti pärast siis müüvad seda uuesti järgmisel top).

Teiseks Signal Langustrendi Bitcoin Turg

See oleks mind 100% fiat kuni ma nägin muutus:

Näete seda esimest chart samuti, kuid ma tahtsin rõhutada seda siin. Kui nii lühiajaline näitajad on alloleval pikemas perspektiivis indikaator, mis signaali mul jääda 100% fiat. Ei osta Bitcoinat kõik kuni mõlemad lühiajaline olid tagasi üle pika aja ja kas jäid seal palju aega, või hüppas oluliselt suurem. Selle asemel, nad keeratud ümber.

Lõplik kinnitus Hard Jäme trend Bitcoin

See viib meid viimane samm, mis on koht, kus me oleme praegu, ja on ettevõtjad üle maailma vaadates põhjas:

Nüüd oleme teises otsas, kus me olime eelnenud nädalatel kuni esimese müüa juulil 24. Sel hetkel, ma oleks, ja paljud teised ettevõtjad tõenäoliselt on, ootab, et näha muutusi. Tänane tulemused on paljulubavad, ja võib hakata isegi välja lühiajaliselt näitajad. Kui helesinine ja kollane lühiajaline näitajad alustada punkti ülespoole natuke, ja purplemid perspektiivis lameneb, ma hakkaks kaubelda uuesti ja kui helesinine viib kollast kogu lilla, et oleks teise all-in Bitcoin (koos võimalusega kasutada 50% kaubelda).

Ma olen jälginud, tõhusalt, sama rida sündmusi juhtuda mitu korda Bitcoin minevik, ja iga kord, kui see juhtus, kui olin päeval kauplemise tegin märkimisväärset kasu valides põhja ja ratsutamine seda uuesti üles. Kuid see trend on põhjuseks toodi kaugemale lihtsalt ettevõtjad manipuleerides turul kasutades näitajad luua isetäituv ettekuulutusi. Tegelikult, see on põhjus, miks ma kasutasin meetodit kauplemise kuvatakse eespool kui ma tegin kaubanduse, nagu see oli üsna tõhus eemaldamine "müra".

Suurendamine vastuvõtmine Bitcoin suurettevõtted

See kõlab tahapoole palju inimesi, kuid suurettevõtted vastuvõtmise otsustamist Bitcoin lisab olulise müügisurve. Kuna nad üldiselt peab maksma nende tarnijate USD, või mõne muu riigi väljastatud valuuta, kipuvad nad raha välja kõik või enamik, bitcoins et nad on maksnud. Kuid see surve vähendab kui hind kiiged alla, kui inimesed kas hoiavad oma BTC kuni nad on väärt rohkem, või nad on juba ostetud iganes kaupade nad tahtsid kõnealune ettevõte. Ikka tundub, nagu paradoks alguses. Sest Bitcoin kasvada, see vajab rohkem inimesi seda kasutama hakata. Rohkem inimesi kasutama hakata, rohkem ettevõtted peavad leppima. Siiski, kui rohkem ettevõtteid nõustuda, mis põhjustab hinnakõikumised, mis muudavad uute kasutajate kõhklevad sukelduda. Õnneks ei ole paradoks üldse, ja see on ainult osa kasvuvalusid et Bitcoin tuleb kogemus, kuna see töötab poole mainstream vastuvõtmise. On kaks olulist tegurit meeles pidada umbes suurettevõtted nõustudes Bitcoin.

Suured ettevõtted ei mõjutab inimeste kasutama hakata Bitcoin

Suured ettevõtted nõustudes Bitcoin on net positiivsed Bitcoin hind ja võrgu tervikuna. Uus äriühing võtaks Bitcoin võib väga hästi, et inimesed, kes olid tara sellest otsustada, et proovida. Mõned neist inimestest võib saada kõhklevad, kui nad näevad hind kiik alla, kuid teised on kas seda uurinud juba, või alustada uurides see ajalugu, ja vaata, et selline kõikumine on ühised. Need, kes seda uurinud kas otsustada lihtsalt osta mõned BTC niikuinii, või nad liituvad ettevõtjad ja püüdma alt. Pärast põhi on saavutatud, ja hind hakkab tõusma, osa ülejäänud üksikisikud hüpata pardal, kuna nende hirmud hakkavad kaduma

Suured ettevõtted mõjutada teiste ettevõtete, Suur ja Väike leppima Bitcoin

Kuigi iga ettevõte, mis otsustab nõustuda Bitcoin lisab mõned müügisurve, et müügisurve muutub väiksemaks% kogu kuna turg kasvab. Nagu suurte ettevõtete mõjutada teiste ettevõtete vastu Bitcoin, kaks asja hakkab juhtuma:

  1. Paljud ettevõtted hakkavad hoidma osa oma Bitcoin põhineb tulu Bitcoin. Mõned ei hoia ühtegi BTC, teised lihtsalt hoia mida nad salvestatud üle deebet- või krediitkaardiga, ja väike osa pühendada suurema% oma maksed jäänud BTC (mõned tegelikult hoides 100% BTC maksete Bitcoin).
  2. Tarnijad suurte ettevõtted hakkavad aktsepteerima Bitcoin. See tõesti ei ole vahetut mõju, kaugemale lihtsalt lisades teise firma nimekirja, kuid aja jooksul võib vähendada ettevõtete kulusid, ja kui piisavalt tarneahela nõustub Bitcoin, võib põhjustada "Mängu lõpp" eesmärk ei vaja pöörake Bitcoin arvesse USD üldse. Kuid iga tõhustada tarneahela lähete, seda vähem stiimul on seda teha. Ettevõtetele, kes varustavad jaemüük kipuvad tegema vähem, kuid suurem, müük ja tehingukulud on üldiselt palju väiksem osa nende kogukuludest.

Muidugi, vastuvõtmise Bitcoin ei põhjusta see langus. Müügisurve on kusagil lähedal piisavalt põhjustada tõsiseid krahhi Bitcoin Hind ja kõik alandav oleks tavaliselt tasakaalustavad sel hetkel. On ka teisi tegureid.

Valitsuse määrus on pingutamine On Bitcoin

Ma ei kuluta palju aega sellel teemal, kuna see on mainitud nii palju kordi varem, kuid see on oluline tegur. BitLicense New York, keelustamise Ecuador, võimatu määruste Argentina ja paljud muud küsimused oleme arutanud varem kõik kaasa negatiivse surve Bitcoin. Kuid see surve on olnud ümber, ühes või teises vormis, juba aastaid. Isegi enne määrused olid tõsiselt arutatud ükski osa USA valitsuse hirm määrus oli alati survet Bitcoin. Iga mainita määrus on põhjustanud push alla. Iga kord, kui valitsus arutas Bitcoin ebasoodsas viis või arutatakse seaduste eeskirjad, mis põhinevad täieliku arusaamise puudumine, mida Bitcoin tegelikult on või see on olnud negatiivne mõju. Kuid see üks on suur tõuge, sest New York on finantskriisi keskel USA ja potentsiaalselt maailma (vaieldav mõnel juhul).

Õnneks ükski asi, mida BitLicense määruste New York lõpuks on see ei liigu. Kas New York jääb välja Bitcoin, mis teeb haiget, kuid ei jää maailma lõppu või inimesed lihtsalt minema ümber eeskirjadele. Parimal juhul võib BitLicense on täielikult uuendatud ja tehtud midagi, mis on rohkem mokkamööda. Kui ei ole, et siis määrus tõenäoliselt põletada ennast läbi Bitcoin kasvab ja newyorklased hakkavad kannatavad rahaliselt, sest nende võimetust õiguslikult kasutada ilma läbimas naeruväärne menetlused.

Muud Cryptocurrencies tõmba Bitcoin on turukapitalisatsioon

See on suur üks, ja häirib palju inimesi, kes investeerivad ainult Bitcoin. See on ka põhjus, mainisin Ethereum ja Reddcoin esimeses osas see artikkel. Kui Bitcoin loojub hind, nii ka teha palju altcoins. Kuid paljud neist altcoins ka saada seoses Bitcoin ja seega tarbivad suurema osa kogu digitaalse valuuta turuväärtusest. Selle asemel, et survet välisest jõudu, ma pigem arvan, et see rohkem tõmmates alla Bitcoin kui nad tõstke ise üles.

Kuigi põhjused on palju, on mõned, et ma tahaksin rõhutada, kui nad on tegelikult rohkem positiivseid kui negatiivseid.

Bitcoin et Altcoin on parem kui Bitcoin Fiat

Üks suur põhjused tõmbejõud on see, et altcoins anda kasutajatele, kes ei taha müüa BTC USD (või teise valitsuse valuuta) koht säilitada oma raha, kui Bitcoin languse. Need on vahendid, et tõenäoliselt välja tagasi Bitcoin kui hind hakkab tõusma taas. Isegi kui nad seda ei tee, see ikka hoiab kokku turukapitalisatsioon digitaalse valuutade kõrgem, kui see oleks siis, kui raha on müüdud fiat ja ei kasutata rebuy hiljem.

Altcoins on testimine alustel ja kas turukapitalisatsioon on Altcoins Suhteline Bitcoin on valimissüsteemist

Altcoins on katsebaasi uusi funktsioone, ideid ja tooteid. Kuigi ma esile Ethereum ja Reddcoin varem, kui nad paistavad silma mulle midagi, mis võiks kasvada suuremaks peetakse lihtsalt "altcoin", mis ei tähenda, et nad on ainsad. On üsna vähe cryptocurrencies et töötame luua tõeliselt anonüümne tehingute ja rahakotid, mis on kindlasti tahtnud palju kogukonnas. Teised töötavad erinevates stiilides "krüpto 2.0" funktsioone, mis laiendavad oluliselt kaugemale valuutas. Siis on mündid, nagu Myriadcoin, et üritavad välja ainulaadset võimalust rakendada räsimisalgoritmi. Myriad kasutab 5 samaaegse segamist algoritme, mis on viinud oma arendaja ettepaneku uut tüüpi liideti kaevandamise, kus mündi võiks liita kaevandatakse valitud arv algoritme, hoides muud algoritme, mis olid mitte-liita Passiivne.

Iga altcoin mis tutvustab midagi uut, või püüab teist parameetrite kombinatsioon, algoritme, jaotusvõrkude, või eesmärke on pakkuda väärtuslikku teenust cryptocurrency kogukonna ja potentsiaalselt maailma tervikuna. Oleme tunnistajaks digitaalsest arengust kaudu konkurentsi ja valikut. Mida kiiremini, ohutumalt, kasulik, vastupidavamaks rünnaku turustamiskõlblikke, tõhusam või rohkem "väärtuslik" üldiselt valuuta on, seda tõenäolisem on, et tõusta. Kloonitud, vähearenenud või kasutud on määratud läbikukkumisele.

Altcoins ei haiget Bitcoin. Nad ainult aidata cryptocurrency kasvada. Nad toovad uusi inimesi, kes ei tunne hirmul Bitcoin ja sageli teisendada need, Bitcoin kasutajad. Nad edendavad konkurentsi. Nad loovad rohkem detsentraliseeritud keskkond detsentraliseeritud valuutade, mis on hämmastav arenguga.

Bitcoin hind taastub ja Bitcoin tulevik saab olema Revolution

Paljud meist väidavad, et Bitcoin on revolutsiooniline, kuid revolutsiooni pole tõesti veel juhtunud. See on varsti, kuid me peame olema kannatlikud. Hind võib mõõn ja voolu üles ja alla, ja Bitcoin turg laine jätkub tõenäoliselt on palju suurem amplituud ja sagedus kui teistel turgudel, kuid see on ok. In the end, nagu ma enne ütlesin, džinn ei saa panna pudelisse tagasi.

Bitcoin ja cryptocurrenciesdigital valuutad on siin et jääda. Nad revolutsioonilisel maailmas, ühel või teisel viisil. Kuigi ma, ja paljud teised, meeldib mõelda me teame täpselt, mida see läheb teha, või kuidas see juhtub, tõde on, me ilmselt on täiesti vale. Ma ei usu, et keegi planeedil täna tõeliselt mõistab, mida detsentraliseeritud süsteemide niimoodi tegelikult läheb muutuda, kuid ma ei tea, üks asi: ma ei saa oodata, et teada saada.

Seotud uudised


Post Bitcoin

OP-ED: Vajab rohkem bitcoini hindade analüüsi professionaalsust turul

Post Bitcoin

Mis on Bitcoini privaatvõti, kuidas seda kasutada, hoia seda turvaliselt!

Post Bitcoin

Bitcoin domeeninimi BTC.com Müüdud 1 miljoni dollari eest!

Post Bitcoin

Bitcoini igapäevane aruanne: Lawsky juhib ülevaadet muudetud BitLicense, GAW käivitab Paycoini ja palju muud

Post Bitcoin

Bitcoini mõju süsteemile D - varimajandus

Post Bitcoin

Bitcoin Mining võib tulusam varsti minna

Post Bitcoin

Bitcoin õpetab vabatahtlikke kõike, mida nad majandusteadusest ei tea - The Washington Post

Post Bitcoin

Arenenud Bitcoin Ransomware Evolves, Critroni ja TOR

Post Bitcoin

Me ei peaks proovima Bitcoini paigaldamist kehtivatele õigusstruktuuridele

Post Bitcoin

Bitcoinil ja hirmul

Post Bitcoin

Miks bitcoini eksperdid ei karda 51% -list rünnakut

Post Bitcoin

Mündi lühinädalane bikiini hindaruanne: 7.-13. September 2014