Bitcoini tulevik sõltub sinust | Estonian.lamareschale.org

Bitcoini tulevik sõltub sinust

Bitcoini tulevik sõltub sinust

See artikkel põhineb kogemusi, tähelepanekuid ja arvamused autori. See ei ole tagatud mingit teaduslikku (või isegi juhuslik) uuringus kaugemale väga piiratud arv kohtumisi.

Viimasel ajal Müntide Brief on vaikne koht, ja see on osaliselt, sest ma olen reisil. Ma rändas Saksamaa sõbrale külla, ning peatus Dorm tuba Augsburg. Ajal minu reis, ma jätsin oma normaalse sõpruskonna ja puutus suur rühm uute inimestega maailma riikides. Sel ülikooli ameeriklased ei ole levinud, ja pärast õppimist, et olin USAst, ma tihti oleks küsiti mitte ainult, miks ma olin seal, kuid minu töö. Nagu ma selgitasin, ikka ja jälle, et ma olin toimetaja ja asutaja digitaalse valuuta uudiseid ja teavet veebilehel, üks asi kiiresti sai selgeks, et mulle: Bitcoinis ikka väga teada. Kuigi need õpilased olid sageli õppimise rahanduse, majanduse, infotehnoloogia või mitmeid teisi väga tehniline kraadi, mitte ühekordne teadsin, mida Bitcoin oli. Tegelikult ainult kaks olid isegi kuulnud Bitcoin ja need 2 olid täiesti pimedas, milline Bitcoin tegelikult oli, või kuidas see toimib.

Bitcoin tulevik vastuvõtmine nõuab ühenduse abi

Need meist, mis on seotud digitaalse valuuta, mis on sageli piiratud Bitcoin konkreetselt, see on lihtne langeda lõksu mõtlesin, et igaühel on mõningast aimu Bitcoin. Sel hetkel, enamik teist on ilmselt nagu mina, ja on selgitatud selle oma vahetu sõprade ja perega. Võib-olla olete isegi veendunud mõned neist seda proovida. Kuid sellest ei piisa. Kui Bitcoin läheb saavutada mainstream edu, peame aktiivselt tööd eesmärgi nimel harida massid. Nagu iga mõte, see võib ainult läbi murda maailma vastu, kui see tabab kriitiline mass, ja tundub, nagu me oleme kaugemal, et kui ma varem uskunud.

Bitcoin on kasvab kiiresti... Õigus?

Bitcoin kogukonna ja suurem digitaalse valuuta kogukond tervikuna on kasvanud hüppeliselt viimase kahe aasta jooksul või nii. Alates väike nišš idee, mis oli enamasti reserveeritud programmeerijad, futurists ja mõned edasi mõelda üksikisikute rahaliste ühendusele, juggernaut on loodud. Hashrate kohta Bitcoin networkhas kasvanud eksponentsiaalselt, siis Bitcoin maksete töötlemiseks companieshave on Onboardingu enam suurt klientide sadade teiste valuutade ja ideed on arenenud Bitcoin läbimurre ja kogukond on paistes lisada palju mitmekesisema kasutajad.

Kuid nüüd viimase punkti tundub olevat peatunud, vähemalt võrreldes muude aspektide Bitcoin evolutsiooni. See on märgitud kui potentsiaalne põhjus viimastel tilka hind, ja tõenäoliselt vähemalt mõnevõrra vastutav. Kui kogukond kasvab endiselt kiiremini kui olid viise, kuidas kasutada valuuta sissevool raha turule oleks surudes kokku turuväärtusest üles, mitte allapoole surve BTC-to-fiat konversioone tulemusena langenud.

Bitcoin on alati olnud kõikuv. Milles on probleem?

 

Kahetsusväärne tulemusena langenud, et ta teeb uue kasutaja kõhklevad proovida Bitcoin ja kogukonnaga liituma. Kui midagi ei muutu, ja vastuvõtmine ei korja taas me võib suundub alandab hindu. Need meist, kes on olnud seotud Bitcoin mõnda aega, see ei tundu nagu suur asi, kui Bitcoin kasvu on määratletud volatiilsust. Kuid ärge laske end petta rahuloluks.

Volatiilsus minevikus oli vastuvõetav ja oodata, kuid üldine trend oli alati üles. Vastuvõtmine oli alati suurendades. See on teistsugune olukord täielikult. Bitcoin on püütud tähelepanu palju inimesi ja rühmi, millel on huvid seda ei suuda, või vähemalt on piiratud nurgakese üldine maailma rahanduse. Kui vastuvõtmise ei jõua kriitiline mass enne "alternatiivse" on esitatud üks mõjusam nende rühmade siis eelised, et Bitcoin on üle fiat ei pruugi olla piisavalt liikumas seda. Vabaduse pakutud detsentraliseeritud valuuta võiks olla ohus, kui kontrollitavad valuuta on ehitatud piisavalt eeliseid, et Bitcoin annab ja mida turustatakse tõhusamalt.

Kuidas aidata Bitcoin Sisesta tavaühiskonda

See on lihtsam kui tundub, ja iga inimene loeb seda saab teha oma osa, et aidata. Et suurendada Bitcoin vastuvõtmist, rohkem inimesi on vaja teada, et Bitcoin on olemas ja vaja mõista eeliseid see pakub. Kui te ei võetaks varakult, siis tõenäoliselt nägi eeliseid Bitcoin üsna kiiresti ja ei võta palju veenev kaasa lüüa, või siis olid olukorras, kus Bitcoin oli kohe kasulik teile, ja seega äratas huvi. Praeguses etapis Bitcoin kasvu, kõik oleksid ikka alguses kasutuselevõtja kui Bitcoin on edukas. Enamik inimesi ei kavatse olla varakult, ja on ettevaatlikumad uudseid ideid. See on lihtsalt osa sellest, kuidas ühiskond ja inimloomus üldiselt on toiminud kõigile meie ajalugu. Riskivad ja edasi mõtlejad ei tohi ainult võtta riske ja unistus tulevikus, kuid peab seda seletada ülejäänud ühiskonna viisil, mis meeldib neile. Peame oleks lihtne inimesi osalema ning see nõuab mitte ainult ettevõtted, mis loovad uusi kasutusviise, meetodite vastuvõtmise või teenustele, aga ka isikutele, kes on valmis õppima piisavalt Bitcoin seda seletada neile nii, et on kergesti mõistetav.

Müntide Brief on "Mis on Bitcoin" artikkel võib olla kasulik selleks, samuti video "Me Kasuta münte", mis on ette lõpus ta. On ka teisi vahendeid leiate siit ja teistel veebilehtedel, mis aitab näidata teistele, mida Bitcoin on umbes, ja miks see on kasulik. Nagu öeldud, on need meetodid ei toimi kohta päev-päeva järel. Nad ei sõita vastuvõtmise ühiskonnas, mis on hõivatud nagu üks me elame täna. Sa pead tegema, et ise.

Mine välja pooled, sündmused, koosviibimistel, või mis tahes muu koht, mida saab kohtuda uute inimestega viisil, mis soodustab põhjalikult vestlused. Kui on olemas, küsi inimeste kui nad kuulnud Bitcoin või digitaalse valuuta üldiselt. Kui nad on, küsida neilt, mida nad arvavad, et on, ja vaata, kas nad on seda õigust. Paljud inimesed arvavad, et digitaalse valuuta on virtuaalne raha, nagu valuutade, mida kasutatakse võrgumänge, ja kohe allahindlust mingit tegelikku kasutamist, sest sellest. Kui nad ei tea, mida digitaalse valuuta on või kui nad on vale ettekujutus, proovige selgitada Bitcoin neile lihtne mõista, mitte-tehniline viisil. Keskendu kasu Bitcoin, nagu instant edastamise kellelegi maailmas, tõhususe detsentraliseerimise (mis on see, mida võimaldab tehingu maksumus olla nii uskumatult madal) ja kuidas seda saab teha võltsimise ja pettuste statistiliselt ebatõenäoline. Märkida multi-miljardi dollari turukapitalisatsioon ja asjaolu, et Bitcoin on nüüd heaks kiitnud paljud suured ettevõtted, nagu Dell, Expedia ja ülejääk, paljud teised kaaluvad aktiivselt ja PayPal alguses integreerida see. Olen õppinud, et need asjad korvavad paljude inimeste tähelepanu ja saab kasutada vestlust juhtida edasi, mis võib kaasa tuua võimaluse jälgida, suunates neid veebilehed (näiteks Müntide Brief), et

Seotud uudised


Post Bitcoin

Miks bitcoini eksperdid ei karda 51% -list rünnakut

Post Bitcoin

Bitcoin on lummatus, mis vallutas maailma - Atlandi ookeani

Post Bitcoin

Mündi lühikokkuvõte Weekly Bitcoin Hindaruanne: 31. august-september 6, 2014

Post Bitcoin

Arbitrage bitcoin - kuidas ma jõudnud 12,12% ROI 1 tund

Post Bitcoin

Bitcoin: prantsuse majandusteadlane ennustab arvutamise päeva - Irish Times

Post Bitcoin

Arenenud Bitcoin Ransomware Evolves, Critroni ja TOR

Post Bitcoin

Bitcoini põhitõed selgitasid: BTC MNOsid

Post Bitcoin

Bitcoin IRA ülevaade - maksuvaba krüpto?

Post Bitcoin

Mündi lühinädalane bikiini hindaruanne: 14.-20. September 2014

Post Bitcoin

Minu esimene Bitcoin: anekdoot vabatahtliku vahetuse kohta

Post Bitcoin

Võida USB Miner 100% tasuta - Mine Bitcoin Litecoin Dogecoin From Home!

Post Bitcoin

Bitcoini igapäevane aruanne: Brasiilia ütleb, et liiga varakult Bitcoini eeskirjale Charlie Shrem mõisteti kaheks aastaks vanglasse