Bitcon on Geld Wants Bitcoin on raha | Estonian.lamareschale.org

Bitcon on Geld Wants Bitcoin on raha

Bitcon on Geld Wants Bitcoin on raha

Hollandi kampaania, mis kutsub ennast "Bitcoin on Geld" (raha), eesmärk lobby Hollandi valitsus vastu Bitcoinas tegeliku raha. Kampaania eesotsas Bitonic-koostöös SOLV, Hollandi advokaadibüroo spetsialiseerunud tehnoloogia ja Hollandi Bitcoin Vundamendi alustas fondi Kasvataja palgata advokaadid, mis aitab kampaania lobitööd valitsuses. Kampaania ametlik veebileht ütleb, et neil on vaja tõsta vähemalt 15 tuhat eurot, et nad saaksid edukalt veenda valitsust, mis Bitcoin on tõepoolest reaalne raha.

Bitcoin on Geld kampaania algas vastuseks kohtuistungit Holland, kus kohtunik otsustas, et Bitcoin ei saa pidada "päris" raha. Kampaania eesmärk on tõestada, et kohtunik vale ja saada Bitcoin on õiguslikult määratletud raha Madalmaade seaduste alusel.

Pärast esimest Bitcoin seotud kohtuotsust Hollandis, kohtunik väitis, et Bitcoin ei peeta "päris" raha. Bitcoin kogukonna juhitud Bitonic (koostöös SOLV ja Hollandi Bitcoin Foundation) võtab kohtuniku avaldus kõrgema kohtu andes põhjust, miks Bitcoin tuleks määratleda raha.

Mõju määratlemine Bitcoin kui raha Hollandis

Paljud inimesed leiavad arutelu vahe raha ja maksevahendina olla pedantne looduses. Bitcoin on Geld, aga väidab, et see erinevus, mis tundub praktiliselt mõttetu, viib palju kaalu poolest Hollandi seadus. Õiguslikult määratleda Bitcoin kui "päris" raha Hollandis, ütleb kampaania, kohaldamise tsiviil-, kriminaal- ja maksuõiguse digitaalse valuuta muutub palju lihtsamaks ja mõistlik.

Selle kampaania Bitonic ja kogukonna uurib küsimust, mida võiks oodata, kui Bitcoin seadusega koheldaks sama raha. Käesolevaga konkreetse jurisdiktsioonides võetakse üles sellele küsimusele vastata, nagu näiteks: "Kinnisvara, usaldus ja kinnisvara õigus", "Maksud" ja "Rahapesu ja terrorismi rahastamise".

Eesmärgiks on rõhutada nende järeldusele, et tsiviilõiguse muutub tõhusamaks ja organiseeritud kui Bitcoin ja raha on võrdsustada. Et jätkata selle kampaania nende kaebuse tuleb rahastatud, integreerides rahvahulga rahastamise nad loodavad selle eesmärgi saavutamiseks.

Nr konsensus Bitcoin on Geld hollandi Bitcoin ühenduse

CoinDesk katnud storyearlier päeval-8. September 2014, ja rõhutas, et Bitcoin on Geld kampaania ei ole 100% toetust Hollandi Bitcoin kogukonnas. Artikli kohta CoinDesk nimega Paul Buitink, Hollandi Bitcoin advokaadi üks kriitik kampaania. Buitik siis ühendust CoinDesk ja ütles, et ta ei tegelikult toetada raviks Bitcoin nagu fiat raha ja välisvaluutade, kuid et "rohkem lõdvestunud" Bitcoin määrus aitaks digitaalse valuuta täiustada, laiendada ja areneda; ta ei ole enesekindel, arvasin, et Bitcoin on Geld kampaania õige viis selle eesmärgi saavutamiseks.

Buitinik kommentaar et CoinDesk:

Seoses initsiatiivi, ma arvan Bitonic vajab peatamist ja esimene on hea ja aus arutelu Hollandi Bitcoin kogukond, mis selgelt ei toeta seda ulatuses nad lootsid. Hollandi Bitcoin Foundation, Stichting Bitcoin Nederland, peaks muutuma läbipaistvamaks ja selgitada, kuidas nad rahastatud ja koos selle.

Lobitöö valitsusi muutma oma legaaldefinitsioon Bitcoin on tarbetu

Praegu paljudes riikides, Bitcoin kas ei peetud valitsuse või see on vale sildiga materiaalse allutades selle kapitalikasvu maks mitte tulumaksu. Mõned riigid, kuigi on õigesti klassifitseerinud digitaalse valuuta raha. Aga miks, kui ta on riigis, mis on vale sildiga või ei ravitud Bitcoin üldse oleks individuaalne teha tegeliku jõupingutusest Bitcoin kontrolli all nende valitsus? Me teame, et Satoshi Nakamoto loodud revolutsiooniline valuuta ümbermaailmareisi piiravaid piiridest traditsioonilise panganduse struktuuride-st keskpangandust. Lähen koos, et sentiment, Bitcoin võimaldab kasutajatel liikuda paljusid piiranguid pandud majandusele üldiselt. Kui Bitcoin on immuunsed keskpangandus tänu oma detsentraliseeritud olemusele, fikseeritud nappus ja suhteliselt keeruline on reguleerijad tabada kasutajate siis miks peaks Bitcoin kasutajad ei tööle valuuta alustades keelatud ettevõtetele, kes ei maksa makse, või palgata töötajaid väiksem kui miinimumpalk?

Sõltumata sellest, kas või mitte Bitcoin peaks või ei saa kasutada asju, mis on õiguslikult valesti samal ajal soodustades majanduskasvu ja isikuvabaduse-the Fakt on see, et õiguslik probleemid Bitcoin ainult existas kaua kui digitaalse valuuta ei ole üldtunnustatud elanikkond. Kui Bitcoin entusiast usub, et valuuta tõepoolest saanud ülemaailmne valuuta, siis ta ei peaks vaeva ennast lobitöö valitsuste jaoks keeruline, poliitiline ja bürokraatlik lahendus tähtsusetu ja ajutine probleem. Mis mõtet on uppumine suure kapitali, mida saaks kasutada kannus areng ja Bitcoin, poliitiliseks masin, mis ilmselt kunagi meid kuulama? Proovin liigitada Bitcoin kui teatud asi nii, et see mahub kindel, vananenud finants- või maksuseadusi on aja raiskamine ja raha, sest Bitcoin ülim potentsiaal peitub tema võime põhimõtteliselt uuesti kogu majanduse struktuuri ühiskonnas.

Seotud uudised


Post Bitcoin

5 viisat Bitcoini ostmiseks PayPaliga - petuskeemid ja Legiti viisid

Post Bitcoin

Bitcoin 2.0 edusammud toovad kaasa tegelikkuse detsentraliseerimise

Post Bitcoin

Mis on Bitcoini privaatvõti, kuidas seda kasutada, hoia seda turvaliselt!

Post Bitcoin

Kas Bitcoini kaevandamine seda väärt?

Post Bitcoin

Bitcoin 2014: aasta uksed ja langused

Post Bitcoin

Twitch.tv alustas abonementidele Bitcoini aktsepteerimist

Post Bitcoin

Kuidas on Bitcoini alustava stseen Aafrikas?

Post Bitcoin

Bitcoin Bear Peter Schiff paarib alla: Isegi $ 4000 juures on see ikkagi Bubble - Coindesk

Post Bitcoin

Bitcoini igapäevane aruanne: Lawsky juhib ülevaadet muudetud BitLicense, GAW käivitab Paycoini ja palju muud

Post Bitcoin

Bitcoin Exchange OKCoin Reservid on 104%

Post Bitcoin

Bitcoin Value 3. osa: Konrad S Grafi bikkiini väärtuste teooria

Post Bitcoin

Mündi lühikokkuvõte: Bitcoin VeriCoins, IBM Asjade Internet, Syscoin vastu Moolah, Bitlendingclub ja Bitcon