Mike Hearni tuletorn võib Bitcoini massiliselt parandada | Estonian.lamareschale.org

Mike Hearni tuletorn võib Bitcoini massiliselt parandada

Mike Hearni tuletorn võib Bitcoini massiliselt parandada

Igal nädalal Bitcoinmakes edusamme maailmamajanduses: suurematele ettevõtetele nõustute seda makset, valitsused jätkuvalt maadlema määruste ja keeruline digitaalse infrastructureis kasvab peal core protokolli. Sellised uuendused rääkida tehnoloogia leidlikkust inimkonna ajal, mil pärand finantsvõrgustikke ei suuda keskmine inimene.

Kuid mitte kõik läheb hästi maailmas Bitcoin. Vastavalt Epicenter Bitcoin hiljutine interviewwith arendaja Mike Hearn, edusamme protokolli on jõudnud "täielikult peatada." Omadused, mis on kavandatud juba aastaid ei saada rakendatakse mitu põhjust - peamine neist, professionaalne arendajad on pidevalt kaotanud huvi Bitcoin platvormi tõttu soojendusega erimeelsusi ja rahanappus.

Hearn loodab, et lahendada see probleem majakas, uus rakendus ta areneb, mis võimaldab detsentraliseeritud Ühisrahastuse läbi Bitcoin võrgu. Lisaks Hearn uus ettevõte Vinumeris vabastate suunatud turule orienteeritud rahastamise erilist Bitcoin uuendamine. Bitcoin harrastajatele ja tööstuse juhid saavad otseselt kaasa projektidele, mis parandavad Bitcoin kood ja aitab ehitada detsentraliseeritud infrastruktuuri, et internet väärib.

Tuvastamine Probleem

Mike Hearn on endine Google insener, kes nüüd töötab Bitcoin täiskohaga. Ta aitab kaasa bitcoinj, Java raamatukogu, mis suhtleb blockchain ja aluseks rahakotid nagu taru. Ta on ka väga otsekohene perspektiivi hetkeseisu Bitcoin ja Ipreviously reportedon viie probleemid, et ta näeb areneb Bitcoin ökosüsteemi.

Üks neist probleemidest on Bitcoin on vabatahtlike põhinev infrastruktuur. Kuigi mittetulunduslik ettevõtted nagu BitGo ja Coinbase teha toredaid töö Bitcoin jaotamise ja julgeolekuga tegelik protokoll ise on avatud lähtekoodiga ja on keegi oma olemuselt selle rahastamisel. Bitcoin ise ei ole ettevõtte - selle asemel, et see on "avalik hüve," in Hearn sõnu. Seetõttu vajab erilist mehhanismid riiklik rahastamine.

See oli osaliselt, miks Bitcoin Foundation loodi - et aidata rahastada Bitcoin arengu institutsionaalse vahenditega. Vastavalt Hearn, aga Bitcoin Foundation tegelikult töötab väga vähesed inimesed tööd Bitcoin tuum:

Ainsad inimesed teevad mingit rasket protokolliga täna on inimesi makstud Bitcoin Foundation. Ja kui ma ütlen "rahvas" Ma mõtlen lihtsalt Gavin [Andresen] sest tegelikult, seal on ainult kolm inimest makstud Foundation tööd Bitcoin kood tark. Ja nende Wladimir [J. Van der Laan] ja Cory [Robertson] nii keelduda töö protokoll, osalt sotsiaalsed probleemid, mis on tulnud. Põhimõtteliselt edeneda Bitcoin protokoll on peatunud. Täielik, täielikult peatada. Nii et see on kriis perioodi Bitcoin selles mõttes.

Nii et sisuliselt ainus inimene teeb tegelikku tööd parandada tuum Bitcoin kood on Bitcoin fondi juhtivteadur, Gavin Andresen. Omadused, mida peetakse juba aastaid - sealhulgas muutuva tehingutasud sõltuvalt kinnitusaja soovitud - on jäänud segadusse, sest ei ole piisavalt inimesi soovi või ei suuda neid rakendada. Hearn teeb argument, et parema rahastamise mudel on vaja kompenseerida arendajad nagu ise ja Andresen.

Tuletorn on Kaugus

Kriitiline osa Hearn lahendus on majakas, rakendus, mis võimaldab tagamise lepingud otse Bitcoin võrgu. See on funktsioon, mis ehitati, et Bitcoin protokolli selle looja Satoshi Nakamoto, kuid seni polnud rakendus, mis on lihtne, keegi aga hardcore arendajatele. Mis majakas, Hearn loodab kasutada Bitcoin protokolli uhiuus viis massiline. Kui Lighthouse teeb elukindlustuslepingute lihtne tavakasutaja, see on revolutsioon Ühisrahastuse kohta Bitcoin platvormi.

Hüpoteetilises näites mainitud, muusik on loonud projekti, mis võimaldab tal koguda vajalikud vahendid, et luua uus album. Kui fännid pantida kokku 20 BTC projekti, kunstnik saab raha taotlema ja kasutada neid töötama projekti. Nimelt raha on onlyclaimable kui täielik summa on lubanud, ja nad saavad ka tühistatakse enne piiri. See paneb palju võimu kätte toetajad, kes võivad olla kõhklevad annetada oma väärtuslikku Bitcoins. Lighthouse võimaldab annetajate tehtuid pandi sisuliselt seda tagasi võtta enne Ühisrahastuse seansi lõppu.

Võime tühistada pant ei ole üksnes majakas - muu Ühisrahastuse platvorme nagu Kickstarter võimaldab toetajad tühistada lubadused, kuid ei soovita seda. Hearn ka möönab, et keerulisem platvormid saab ehitatud topof majakas, mis on erinevad eeskirjad kampaaniaid. Lighthouse on vaid rakenduse, mis ühtlustab elukindlustuslepingute omadus Bitcoin - see on kuni arendajad ja ettevõtjad luua tegelik ettevõtted, mis kasutavad majakas ära seda liiga vähe funktsioon.

Kickstarter jaoks Bitcoin Core

Üks neist inimestest on Mike Hearn ise. Lisaks majakas, ta on loomise protsessi mittetulunduslik ettevõte nimega Vinumeris - veebileht, mis kasutab majakas esmase rahastamisvõimalusi Bitcoin funktsioon arengut. Hearn on ainus arendaja heakskiitmise projektide alguses, sest Vinumeris on esimene-ja eelkõige viis, kuidas teda teha elu. See langeb kooskõlas tema arutluskäik, et arendajad peaksid suutma töötada Bitcoin ise, ilma tuginedes institutsionaalne abi:

Inimesed peaksid olema võimalik lõpetada oma töö ja uuendada Bitcoin mingil viisil, ja ei pea töötama [Bitcoin] Foundation. Nad peaksid suutma teha muid asju.

Praegu Vinumeris on töö-in-progress. Samuti jääb üle oodata, kas inimesed on valmis osa oma Bitcoins et sisuliselt maksavad Mike Hearn oma töö protokoll. Kuid ta väidab, et on olnud kõnelusi ettevõtted nagu BitPay ja Coinbase ja et nad altimad loovutamise poole oma projekte:

Seal on palju tööd teha... Running välja töö ei ole küsimus. Küsimus on Mil määral Bitcoin kogukonna kiirendama ja rahastama. Kuna ettevõtted on nende rahastamine, nad ju oma kasumi, nad ju oma riskikapitali ja nad vajavad Bitcoin hästi. Nii et minu plaan on enamasti, et saada need ettevõtted pantida.

On huvitav näha, kuidas paljud projektid saavad rahastatud majakas ja Vinumeris, kuid need võivad tõsiselt kiirstardil uute täiendusi Bitcoin. Smart lepingud, mikro rakendused ja autonoomsed ettevõtted on kõik seas peituvaid võimalusi koodi. Bitcoin lihtsalt vajab pühendunud, paidgroup arendajad, kes saaksid selliseid põnev funktsioone massid. Võibolla Mike Hearn majakas aitab muuta see juhtub.

Seotud uudised


Post Bitcoin

Bitcoin Mining 2015: ASIC, Cloud Mining ja raskused

Post Bitcoin

Bitcoini sihtkogu valimine: Jim Harper, Olivier Janssens või kas see on isegi oluline?

Post Bitcoin

Bitcoini igapäevane aruanne: Rumeenia Bitcoini sihtasutus, Dominikaani populatsioon, kes kogub bitsütot ja palju muud

Post Bitcoin

Algaja juhend kaevandamise bitcoines

Post Bitcoin

Kas olete nende kaheksa Bitcoini kauplemisega tegelev isik?

Post Bitcoin

Bitcoini kelmuse hoiatus! Nimekiri praegustest bükiteeni pettustest ja petturidest

Post Bitcoin

OP-ED: Vajab rohkem bitcoini hindade analüüsi professionaalsust turul

Post Bitcoin

Bitcoin Exchange OKCoin Reservid on 104%

Post Bitcoin

5 viisat Bitcoini ostmiseks PayPaliga - petuskeemid ja Legiti viisid

Post Bitcoin

Euroopa Komisjon hakkab kasutama Bitcoini määrust

Post Bitcoin

Mündi lühinädalane bikiini hindaruanne: 14.-20. September 2014

Post Bitcoin

Bitcoini hindade analüüs: GHash.io, Iraak ja FBI oksjon