Bitcoin Mainstream 1. osast: Šveitsi Bitcoini uurimuslik raamat | Estonian.lamareschale.org

Bitcoin Mainstream 1. osast: Šveitsi Bitcoini uurimuslik raamat

Bitcoin Mainstream 1. osast: Šveitsi Bitcoini uurimuslik raamat

Aastal Bitcoincommunity, Bitcoin priceanalysis on kasvav trend-kuigi see on sageli sihtmärgiks palju nalju ja sarkastiline märkused. See sarkasm ja küünilisus suunas Bitcoin hind analüüs ei vähene selgitust, aga; enamik analüütikuid teha kohutavalt ebatäpne ennustusi ja ei kasuta andmeid, mis on tegelikult kasulik, praktika, et kõige kindlasti pärineb kasutades ebaõiget metoodikat.

Aga me ei saa arvesse probleeme Bitcoin hind analüüsi kogukond see artikkel, sest me oleme arutanud neid pikalt mujal. Selle asemel, see artikkel on esimene osamakse kaheosalise sarja, kui kaugele mainstream mahajäänud Bitcoin kogukonna poolest arusaam Bitcoin. See artikkel keskendub eeskätt hiljuti uurimus pärit Šveitsi ülikooli, mis uurib kõikumised Bitcoin hind kui need puudutavad muutused ühiskonna teadlikkuse digitaalse curency. Kogu kursuse see artikkel, me avastame, et Šveitsi teadlased lõpuks lisatakse midagi väärtust arutelud Bitcoin ja ka töötavad väga vigane majandusteooriad ja metoodikat.

Šveitsi Uuring Bitcoin hinnakõikumiste ja nende Ühendus "Sotsiaalne signaalid:" Miks see uuring on väärtusetuks ning kui ta läks valesti

Inspiratsiooni käesoleva artikli pärineb hiljutises artiklis alates CoinDesk, mis deklareerida Bitcoin studythat hiljuti avaldatud ETH Zürich-ülikooli Šveits mis on tehnoloogialiider haridus. See uuring kogutud empiiriliste andmete keskpaigast 2010 kuni novembrini 2013, alguses on Bitcoin hind tipp, vaid paar kuud enne Mt. GOX kukkus ja kasutada mitut erinevat statistilisi vahendeid, et analüüsida andmeid.

Uurimisrühm neljast andmekogumist, käsitavad neid muutujaid, ja peal neid teineteise peal, et leida korrelatsioone ja sõltuvused vahel nelja muutuja nad kasvasid ja nihkunud kogu vaatlusperioodi jooksul uuringus. Esimene neljast muutujate olid allalaadimise Bitcoin kliendi ja Bitcoin blockchain. Uurimisrühm analüüsis aktiivsus blockchain ja jälitatud allalaadimise Bitcoin kliendi genereerida ligikaudne arv uus Bitcoin kasutajad.

Teiseks meeskond koostatud andmed vahetuskursside Bitcoin ja kolme erineva, käibevaluutasid ja kolm erinevat vahetust, vastavate valuutade. Nad kasutasid Mt. GOX Bitcoin hind, mida tähistatakse USA dollarit (USD); jälgisid nad hiina tegevuse kaudu BTC-Hiina, mida tähistatakse Hiina jüaani (CNY); Lõpuks jälgisid nad tegevust BTC-de-Euroopa Bitcoin börsil, mis on tähistatud Euro (EUR). Mõlemad Mt. GOX ja BTC-de lubatud kauplemiseks EUR, nii uurimisrühm jälitatud EUR liikumine nii vahetuste õppida Euroopa Bitcoin aktiivsus.

Kolmas muutuja, mida meeskond oli Interneti-otsingu andmed. Nad koostatud andmete summa otsinguid teha Google termin "Bitcoin." Alternatiivina nad kasutasid otsingute Wikipedia, maailma suurim online entsüklopeedia.

Neljas ja viimane muutuja uuringus kasutatud oli sõna-ja sõrataudi (WOM) teabe jagamine. Jälgida kasvu WOM Bitcoin teabe jagamist, mõõdetuna arvu Bitcoin seotud tweets juhtu 1 miljoni postitusi meeskonna Twitter feed. Alternatiivina uuringu kasutada mitmeid "aktsiad" postitusi vanim, sellest, mida said teadlased koguda, Bitcoin seotud Facebooki lehel: http://www.facebook.com/bitcoins.

Siis töötavate teadlaste nende valitud metoodika andmete analüüsimiseks. Me ei hakka, et metoodika siin, sest see on natuke rohkem kui hulgaliselt statistilisi mudeleid ja empiiriline analüüs, et sellel ei ole kaalu maailmas majandust. Tegelikult, nagu me väites, nende pikk, empiiriline uurimisprojekti ei tekitanud andmed, et Bitcoin kogukond ei juba arvasin, oma. Hilisemas osa see artikkel, kuigi me korraks katta vigu empiiriline ökonoomika ja lugeja nimetatakse mõne varasemad artiklid, mis on kirjutatud selle autori, kes on loonud põhjalikumat analüüsi eksitus empiiriline ökonoomika.

Kuid uuringud tegid kasutada ühte analüüsimeetod, et see autor arvab on väga huvitav, mida me visandada siin. Uurimisrühma proovinud leida "oluline" väärtus ühe Bitcoin, et nad oleksid võinud algseisu mõõtmise Bitcoin raha, et nad saaksid võrrelda tegelikku Bitcoin hinna turul vastas "sotsiaalne signaale." Nad tunnistasid, et see oli raske pin sätestatakse täpne "oluline" väärtus Bitcoin; kuid nad ka väita, et see raha pidi olema vähemalt tootmiskulud ühe Bitcoin, et nad kasutasid seda kulu kui võrdlusaluse "oluline" väärtus. See konkreetne meetod toetub igivana, majandusliku eksitus: kulude valmistoodangu teooria väärtus. Me arutame seda eksitus hiljem selles artiklis, kui me selgitada probleemid uurimisprojekti tervikuna.

Otsene tsitaat uurimustöö seoses põhiõiguste Bitcoin väärtus:

See on raske arvutada hinnanguline oluline või sisemine, väärtus üks Bitcoin, mis erineb selle "õiglase" hinna [23]. Kuid me väita, et põhiväärtus üks Bitcoin on vähemalt võrdne maksumusest oma tootmise (läbi kaevandamise) ning seetõttu, et me ei kasuta seda kulu alumise piirina hinnanguline põhiväärtus. See määratlus on eeliseks on sõltumatu mis tahes subjektiivne hinnang tulevikus tulu.

Järelduste Zürich Bitcoin Uuring

Pärast munemist välja valitud meetodid ja andmekogusid, mida kasutatakse samas läbiviimisel Bitcoin hind uuringu autorid paberi veetis mitu lehekülge läheb üle tulemusi oma uuringus. Selle asemel läheb üle need tulemused üksikasjalikult, sest nad on täis tarbetuid tehnilist kõnepruuki, et tegelikult ei anna väärtuslikke andmeid Bitcoin majandus, anname lühikese ülevaate uuringutulemustest ja pakkuda mõned tsitaadid tekstist.

Niisiis, lühidalt kokku võtta uuringu tulemused, teadlase oluline leiud olid, et esines positiivne korrelatsioon suurenes Google otsingud, suurenenud WOM teabe jagamise ja üha Bitcoin hind. Nad Kontrollisin seda korrelatsiooni käivitades nende statistiliste mudelite mõlematele Interneti-otsingu ja WOM jagamise muutujad-Wikipedia toimiv alternatiiv Google ja Facebook toimiv alternatiiv Twitter. Isegi kui vaadata Wikipedia otsingud ja Facebook aktsiate, suurenenud aktiivsus mõlemal platvormil positiivses korrelatsioonis suureneb Bitcoin hind.

Lisaks oma "avastus" Selle seost sotsiaalse signaale ja Bitcoin hind, leidsid nad, et see korrelatsioon tegelikult loob kaks positiivset tagasisidet silmuseid. Esimene tagasiside silmuse, et interneti suurenenud otsinguid ja sotsiaalmeedia aktsiate järgnes hinnatõusu, mis järgnes rohkem otsinguid ja jagamised jne Teine loop on üks, mis hõlmab kasvu uute Bitcoin kasutajad. Nad leidsid, et suurenenud otsimine ja jagamine tõi kaasa kasvu vastu, mis on loodud suurenemist Bitcoin hind, mis viib rohkem otsimine ja jagamine, jne

Need tagasisideringide ei lähe lõputult, aga. Uuring leidis ka korrelatsiooni tipp Internet otsingu ja WOM jagamise ja langevat Bitcoin hind. Mitu korda perioodi jooksul uuritud nende teadlaste, otsimine ja jagamine oleks saavutab maksimumi, pärast mida Bitcoin hind oleks "krahhi." Pärast avastanud selle korrelatsiooni uuring jõudis järeldusele, et need sotsiaalsed signaalid kindlasti seotud, ja mängida olulist rolli, siis "mull tsükli" kohta Bitcoin; suurenenud sotsiaalse teadlikkuse viib plahvatuse Bitcoin hind, millele järgneb järsk langus hind koos vähenemine otsingu ja WOM jagamine.

Siin on mõned otsesed tsitaadid raamat uuringu tulemused:

Me eristada tagasiside tsüklit meie süsteemis abil VAR [26], mis lööb ajast sõltuva mitmemõõtmelise lineaarse suhteid nelja muutujate analüüs, nihkega 1 päev.. VAR selgub järgmine tagasiside tsüklit:

- "sotsiaalne" tsükli: otsi maht suureneb hind (f P, S 1/4 0,386), suusõnaliselt suureneb otsing maht (f S, W 1/4 0,243) ja hind suureneb suusõnaliselt (f W P 1/4 0,1). Samal ajal moodustab kõik sõltuvused nelja muutuja rõhutab mõju suusõnaliselt hinna, paljastavad tihedamat sidet kui ei ole võimalik vaadelda koos paarikaupa korrelatsioonianalüüsi (rohkem üksikasju elektroonilise lisamaterjale, §S3). Kolm-viis loop vahel S t, W t ja P t esindab tagasiside tsükkel vahel sotsiaalse dünaamika ja hind Bitcoin majandusele.

- "kasutaja vastu" tsükli: otsi maht suureneb hind (f P, S 1/4 0,386), mitmed uued kasutajad suureneb otsingut huvi (f S, U 1/4 0,158) ja hinnatõusu tõusuga kasutaja vastuvõtmist (f U, P 1/4 0,137). See teine ​​kolmeastmelise loop vahel S t, U t ja P t mudelid, kuidas vahetuskurss Bitcoin teiste valuutade sõltub kasutajate arv on Bitcoin majanduse

Lisaks nendele kaks tsüklit, leiame negatiivse seoses otsingust hind (f S, P 1/4 20,233). Seda illustreerib selgelt diaadilised seost kahe muutuja "äärmuse: kolm neljast suurima päevase hinnalangusi eelnes esimese, neljanda ja kaheksanda suurima tõusu Google'i otsingute mahus päev enne.

Tsüklit esitatud eespool esitama selgituse genereerimise mullid Bitcoin majandusele. Hiljutised leiud näitavad, et jõud Bitcoin hinnad muutunud selle leiutise [29], motivatsioon lagunemine õppeperioodi iseloomulik ajal aknad, millest igaüks vastab selge mull. Teeme seda hinnates alampiir jaoks põhiväärtus Bitcoin: lähendame energia tootmise kulud ühe Bitcoin, mis on tuletatud otse Bitcoin raskusi [1] (vt Materjal ja meetodid). Kogu meie õppeperioodi, hind jäi peaaegu alati kohal põhiväärtus (joonis 3a: trajektoor nädalas kaalutud keskmine hind on peaaegu eranditult vasakul hinna / võrdsusesse line). Kaubanduse bitcoins tunduvalt kõrgema hinnaga näitab võimalikku esinemist mull [30] ja üritusi, kus turuhind algab kaugenevad põhiväärtus kaubamärgi alguses mullid.

Lõpuks hinnapakkumist, kuidas teadlased usuvad, et seda tüüpi kvantitatiivne analüüs võib olla kasulik ennustavad tulevikku Bitcoin hind ja tulevikus Bitcoin mullid:

Statistiline meetod me selles kasutatud paber seega osutub jõuline viis kindlaks toodanguga dünaamika sotsiaal-majanduslikud muutujad uurime. Samuti toodab täpne hinnangud tulevase taseme tahes muutuja (sh hind ja suusõnaliselt), mis põhineb minevikku süsteemi.

Jätkub Page 2

Seotud uudised


Post Bitcoin

Bitcoini päevane aruanne: Canabis Road Hacked, Korbit tõuseb $ 3M, Bitcoin kulu PAC ja palju muud

Post Bitcoin

Bitcoini igapäevane aruanne: Time Inc. aktsepteerib bitcoini, ülemäärajahügamisi Bitcoini müügist ja palju muud

Post Bitcoin

Kasulik Bitcoin Cloud Mining: Bitcoin kaevandamine ilma probleemideta

Post Bitcoin

Kuidas aktsepteerida Bitcoini annetusi oma blogis

Post Bitcoin

9. aprill 2015

Post Bitcoin

Bitcoini põhitõed Explained: BTCi EFGid

Post Bitcoin

Bitcoin ajakirjanikud # 2: tahtluse mõju bitcoini omandi eetikale

Post Bitcoin

Me ei peaks proovima Bitcoini paigaldamist kehtivatele õigusstruktuuridele

Post Bitcoin

AsiaCoin üleminek aktsiate tõendamiseks

Post Bitcoin

Bitcoin Ei saa reguleerida nagu Internet

Post Bitcoin

Argentina Bitcoini vahetus kadunud pangakontod

Post Bitcoin

Bitcoini plokkide suurus Majandus: argumentide selgitamine ja läbivaatamine