Bitcoini kaupmehe teenused ja raha teenindusettevõtted arenevad | Estonian.lamareschale.org

Bitcoini kaupmehe teenused ja raha teenindusettevõtted arenevad

Bitcoini kaupmehe teenused ja raha teenindusettevõtted arenevad

Bitcoin kaupmees serviceshelp Bitcoin communitya palju. Makse töötlejatele üleandmise USD BTC või BTC USD, ja mõned teenida komisjonitasu, kuid oluline osa on see, et nad loovad vajaliku infrastruktuuri kasvatada Bitcoin ökosüsteemi.

Kuidas nad seda teevad? Noh, paljud jaemüüjad ja kauplustes on hakanud nõustudes bitcoins maksmiseks, kuid paljud ei ole valmis võtma riski kõikumise Bitcoinitself toob. Selle asemel kasutavad nad makse töötlejatele, et nende Bitcoin põhinev ostud konverteeritakse USD või teise fiat valuuta. Kuigi see paneb survet Bitcoin hind, sest BTC vastuvõtt tuleb müüa, see annab ka legitiimsuse Bitcoin tervikuna ning paljastab rohkem inimesi valuuta.

BitPay ja Coinbase Kas Taking Bitcoin Mainstream

Juhte Bitcoin kaupmees teenuste sektoris on kahtlemata BitPay:

Ja Coinbase:

Mõlemad ettevõtted on tagatud massiivseid investeeringuid, mille Coinbase maandumine kokku $ 106 miljonit siiani ja BitPay kindlustada $ 32 miljonit läbi investeeringute ringi. Hiljuti BitPay partneriks Ayden, ülemaailmne makse töötlemise teenuste kõrge profiili klientidele nagu Facebook, Spotify, uber jne, ja Coinbase on käivitanud vahetamise joosta kõrval oma makse töötlemise teenuseid. Mis veel on, et Ayden on töödeldud $ 25 miljardit tehingute eelmisel aastal ja ettevõte on väärt tohutu $ 1,5 miljardit, mis näitab, et see on tuntud ja kiiduväärt.

Mõlemad BitPay ja Coinbase suutnud ehitada tohutu kliendibaasi kaudu laadimise 0% tasud kaupmeestele. Coinbase piirab see esimene $ 1 miljoni ostude siis laeb 1% tasu pärast seda, ja BitPay pakub 0% tasud "igavesti", pakkudes samal ajal makstud, premium teenuseid üle standard maksete töötlemiseks.

Uus Bitcoin makse töötlejatele ja nendega seotud ettevõtted

Kuigi Coinbase ja BitPay on teejuhiks paljud teised firmad on loodud või hakkavad kokku pärast aastaid kestnud arengut, konkureerida kahe mõnes mõttes.

ChainPay: Euroopa keskendunud Bitcoin tasumise töötleja

Uus tasumise töötleja, ChainPay, on käivitanud kindla nimega AltXE, kuid mille eesmärk on suunatud Europen klientidele. Mis teeb need erinevad ülejäänud makse töötlejatele, vastavalt asutaja James Carter on, et kui kaupmees registreerub, nad pidevalt tegelenud kaupmees ja proovida neid aidata. Selle asemel, tuginedes väljaspool investorid, ChainPay täielikult bootstrapped ja rahastatud Carter.

Coinkite korral: "Bitcoin Platvorm Multi-allkiri, Bank-Grade Turvalisus, Hardcore Privaatsus ja täiustatud Developer API"

Coinkitewas võrreldes BitPay eelmises artiklis: "Mis on parim Bitcoin tasumise töötleja?

# 8221; Kuigi ettevõte kindlasti ei ole rahastamise BitPay, samuti ei ole see tuntud nimi, on loodud muljetavaldav platvormi. See API on jõuline, see annab point-of-sale terminal, toetab Litecoin ja tundub olevat keskendunud lihtsus kasutamine. Coinkite võiks olla tõsine konkurent, kui nad ikka edasi nende praegune tempo.

Snapcard: "Lihtsaim viis nõustuda digitaalse valuutades."

Snapcardclaims olla lihtsaim viis nõustuda digitaalse valuutades ning toetab rohkem kui lihtsalt Bitcoin ja Litecoin

Kui nad ka Dogecoinand Rippleon oma nimekirja. Nagu Coinkite, Snapcard näib läheb lihtsus kasutamine liinil, ja annab kergesti kättesaadav API, ehitatud tagastamise funktsioon ja väidab, et toetada rohkem kui 20 kohalikus valuutas.

CoinX ja Trucoin: Litsentseeritud, reguleeritud ja keskendunud Bitcoin Teenused

CoinXand Trucoinare erinevad ettevõtted, millel on erinevad rõhuasetused, kes tunduvad olevat partneriks koos lahendada konkreetseid aspekte Bitcoin makse töötlemise, ostu jne CoinX on saanud raha saatja litsentsid

MTLS) rohkem kui ühtki muud Bitcoin seotud ettevõte ja pakub makse töötlemise süsteem sarnane eespool mainitud, samuti Bitcoin vahetada. Kuid ettevõte ei ole reklaamitud ise olulisel määral, ja tundub olevat poole täis litsentsimise, samuti partneriks teistele ettevõtetele pakkuda lisateenuseid.

Trucoinis üks neist ettevõtetest, kuna see kasutab MTLS et CoinX on omandanud inimesed saaksid osta bitcoins koheselt krediitkaardiga või deebetkaardiga, ja luua Bitcoin sularahaautomaadid. Coinbase ja muud ettevõtted, on sätestatud käesoleva võime varem, kuid tihe piiranguid summa BTC, mida saab osta nädalas. Trucoin on otsustanud keskenduda viimistlusjärgus oma süsteemi, nii et vähendab takaisinperinnöiltä ja pettuse, nii et kasutajad saavad osta kuni $ 1000 BTC iga päev, ja saada münte koheselt.

BitPay, CoinX ja Trucoin?

Arvestades asjaolu, et BitPay kinni jäänud enamasti pakkudes makse töötlemise, tasulised teenused jne avatud lähtekoodiga tehnoloogiaid edasi digitaalse valuuta, ilma liikuvate otseseid Bitcoin ostude või luua vahetus-, koos CoinX keskendumine luua tõeliselt vastavuses Bitcoin põhinev suhe teenuste äri ja Trucoin arengut nende vahetu BTC hankesüsteemi ja sularahaautomaadid, iga 3 tunduvad olevat võttes eri aspektide kohta sama probleem.

Lisades edasi, et koos Trucoin partnerlus CoinX, samuti nende eelmise koostöös BitPay pakkuda sularahaautomaadid on Bitcoin Bowl, ja geograafilise läheduse kohta 3 ettevõtet, seal võib olla tihedam tulevikus.

All Inclusive Bitcoin raha Service Ettevõtetel või Spetsiaalsed üksikud ettevõtted? Või Ei?

Mis Coinbasemoving kõikides suundades ning üritab anda: makse töötlemise, vahetuse, online rahakott, instant BTC ostude ja rohkem, samuti Winklevoss kaksikute "Gemini" teel, mis tundub see vahetamine esimene, siis liiguvad muude aspektide tööstuse, väiksemad ettevõtted on oma töö lõigatud neid.

Kuid väiksemaid spetsialiseerunud ettevõtteid, nagu enamik eespool loetletud, on eeliseks on võimalus keskenduda, ja täiuslik, oma toodet. Partnerluste ja koostöö, et selline keskendumine võib olla tohutu eelis.

Siis jälle, need võivad kõik olla aegunud detsentraliseeritud projekte. Bitsquareis luua detsentraliseeritud vahetada; Openbazaarhas välja detsentraliseeritud kaubanduse platvormi; Vastaspoole Ethereum, Blockstream ja muud ettevõtted arendavad või on töötanud, detsentraliseeritud süsteemid luua keerukate lepingute ja programmide; ja paljud teised algatused on käimas, kuid on veel selgunud.

Nagu enamik inimesi tegelevad Bitcoin tea, detsentraliseeritud süsteemid kipuvad olema efektiivsem kui tsentraliseeritud süsteem võib olla. Õige kombinatsioon arengut, suured nimed digitaalse valuuta täna ei pruugi olla vajalik, või võib vaja täielikult muuta oma suunda tulevikus.

Seotud uudised


Post Bitcoin

Bitcoin: prantsuse majandusteadlane ennustab arvutamise päeva - Irish Times

Post Bitcoin

Twitch.tv alustas abonementidele Bitcoini aktsepteerimist

Post Bitcoin

Kasulik Bitcoin Cloud Mining: Bitcoin kaevandamine ilma probleemideta

Post Bitcoin

Arenenud Bitcoin Ransomware Evolves, Critroni ja TOR

Post Bitcoin

Bitcoin Block Size Economics ja Gavin Andresen

Post Bitcoin

Mündi lühikokkuvõte Weekly Bitcoin Hindaruanne: 31. august-september 6, 2014

Post Bitcoin

Bitcoini kaevandamise tsentraliseerimine: turg on ise kindlaks määranud

Post Bitcoin

Mündi lühikokkuvõte Weekly Bitcoin Hindaruanne: 17. august-august 24

Post Bitcoin

Bitcoini põhitõed selgitasid: BTCi IJKd

Post Bitcoin

Võida USB Miner 100% tasuta - Mine Bitcoin Litecoin Dogecoin From Home!

Post Bitcoin

Bitcoin Hind: Kui Uudised on ja ei ole olulised

Post Bitcoin

Bitcoini igapäevane aruanne: Bitmaini P2pooli arendus, KnCMiner Arctic Cycle Cloudi mineerimine ja palju muud