Bitcoin Mining 2015: ASIC, Cloud Mining ja raskused | Estonian.lamareschale.org

Bitcoin Mining 2015: ASIC, Cloud Mining ja raskused

Bitcoin Mining 2015: ASIC, Cloud Mining ja raskused

Hiiglaslik võimalusi üle kogu maailma on nüüd täis Bitcoin kaevandamise riistvara. Üks võimalus polaarjoone lähedal Rootsi uhke 45000 masinaid töötab ööpäevaringselt.

Miks? Noh, kui arvuti leiab õige vastus probleemile arvutustehnika räsi algoritmi, oma Bitcoin rahakoti aadress ehitatud vastust veel 25 Bitcoin. Ka teie Bitcoin aadress kogub tehingutasud kaudselt, et vastus. Saad need täiendavad Bitcoin pärast 99 täiendavat plokid on ehitatud peale süsteemi. Täna kell $ 196 per Bitcoin, 25 uut Bitcoin on väärt $ 4,900. Niisiis, on olemas head põhjused pühendada täiendavad arvutusvõimsust ülesanne.

Bitcoin Mining kasvueas

Selle tulemusena Bitcoin kaevandamise on üks kiiremini kasvavaid sektoreid infotehnoloogia (IT) täna. Rohkem arvutid on lisatud ülesannete kogu aeg. Kuna blockchain kasvab rohkem Bitcoin lisatakse need juba ringluses. Aja jooksul, mil määral uued Bitcoin lisatakse on kavas aeglustada, kuni Bitcoin kaevandamise toimub ainult tehingu töötlemise tasu, kui süsteem maxes välja 21 miljonit kokku münte.

Järgmisel aastal 2016 auhinna arvutamisel järgmise Bitcoin ploki langeb 25-12,5. Kas me näeme langust Bitcoin kaevandamise? Võibolla. Juba vähendada vahetuskursi bitcoins dollarit tundub olevat provotseerida mõned liikuda suunas konsolideerimise tööstuses. See on ajal, mil Bitcoin on taas uue rekordi sel kuul tehingute arv aset ühe päeva jooksul 105000 üritusi.

Üsna tüüpiline tehingutasu 0,0001 Bitcoin kantakse paljud neist sündmustest, mis tähendab 10,5 Bitcoin või umbes $ 2058 aastal võimalik tehingutasu tulu Bitcoin kaevurit. Seega tehingutasud võib osutuda atraktiivseks Bitcoin kaevurite isegi pärast uue Bitcoin auhinna hakkab langeda.

ASIC - Bitcoin Kaevurid, mis on mäng -vahetajad

Bitcoin kaevandamise algas 2009. Aastal, kasutades põhi Bitcoin kaevandamise tarkvara, mis on kaasas originaal Bitcoin walletsoftware koos peaaegu iga tehniliselt keerukamaid kasutaja suudab luua arvuti lahendada matemaatilisi mõistatusi kaasatud. Aasta alguses 2013, aga esimene kohaldamise konkreetsete (ASICS) või Bitcoin hash kiibid, hakkas laevandus. Need laastud on Bitcoin kaevandamise riistvara, mis on kasulik ainult kaevandamisel SHA-256 cryptocurrencies ja teha kasutada tavalist personaalarvutid või võrgustike üldotstarbelised arvutid, iganenuks Bitcoin kaevandamise.

Kuigi mikroprotsessorid üldiselt topelt oma võimu iga 18 kuu järel vastavalt Moore'i seadus on Bitcoin ASIC on kahekordistada oma võimu iga kuue kuu järel. See on viinud paljud küsida: "Kas Bitcoin kaevandamise seda väärt?" Vastus on keeruline ja Bitcoin kaevandamise jätkuvalt kasumlikud, kuid siis tuleb alati kasutada Bitcoin kaevandamise calculatorto kindlaks, kas see on õige. Arvatakse, et sajad tuhanded arvutid on keskendunud Bitcoin kaevandamise.

Bitcoin Väärtus ja Valuutakursiriskid

Kas Bitcoin hinnad sinna langevad veelgi? On raske öelda. Kindlasti on neil olnud oma tõusud ja mõõnad. Vahetult enne Mt. GOX vahetada ebaõnnestus USA dollari Bitcoin vahetada ratehad jõudis üle 1 $ 1,124. Häkkimine Bitstampearlier sellel kuul võib olla vastutav mõned hiljutised langus vahetuskurss. Muidugi, hinnad sõitnud kuni keskpaigast 2012 kuni 2013. A lõpust ilma liiga palju luksumine. Kahvli märts 2013 oli üks eksemplar dramaatiline, kuid lühiajalise tagasilöögi, kui erinevaid versioone Bitcoin tarkvara põhjustas eriarvamusi kehtivuse teatud plokid. Kui konsensust taasasutati probleem lahenes ja hindamise Bitcoin jätkuvalt ronida.

Muidugi Bitcoin kaevandamise ei ole ainult cryptocurrency kaevandamise toimuvad nendel päevadel. Cryptsy suurim altcoin vahetada, loetleb sadu cryptocurrencies, nimed nagu Litecoin, Dogecoin, Reddcoin, Darkcoin, Bitshares, ja palju muud. Iga blockchain valuuta proof-of-töö funktsioone võib kaevandada, ja kaevurid alternatiivsete cryptocurrencies tundu, et leida tegevust tulus.

Kui palju see kõik seadmed pühendatud Bitcoin kaevandamise ja altcoin kaevandamise, väärt? Põhineb avaldus Coinometricsabout 51% rünnaku, on umbes $ 833,000,000 kaevandamise seadmete ja elektrienergia praegu toimib tööstuses. Ühendatud kaevandamise võimsus võrgu kasvab.

Rise of Bitcoin Cloud Mining

Suur osa Bitcoin kaevandamise nüüd pilvepõhine. Ettevõtted on müünud ​​gigahashes sekundis või Gh / s, tasu eest, mis annab piisavalt arvutusvõimsust teha miljardit katsed teise lahendada hash funktsiooni jaoks Bitcoin blokeerida. Genesis Kaevandamine, näiteks tasud $ 702 tuhande Gh / s, millele lisandub tasu elektri. Kui juhtub, et teenida piisavalt Bitcoin alates 25 Bitcoin loodud iga plokk, pluss tehingutasud, ületada need tasud, siis üürile gigahashes oli hea valik. Muidugi, arvestades tohutut arvutusvõimsust konkureeri, peate ilmselt vaadata investeeringute spekulatiivne, mitte kindel asi.

Bitcoin kaevandamise on energiamahukas, nii suur kaevandustööde kipuvad leida, kus see on lihtne hoida masinad jahtuda või kui energia on väga odav. Odav söe Mongoolia näib stimuleeriva Bitcoin kaevandamise selles riigis. Kahjuks mitte iga Bitcoin kaevandamise ettevõte on leidnud viisi, et kasumlikuks jääda. Hiljuti Ghash.io, üks suurimaid kaevandustööde teatas, et ta oleks peatamise teenust kuni Bitcoin väärtus kasvas või kaevandamise difficultydecreased, piisavalt teha Bitcoin kaevandamise kasulik neile.

Reguleeritav Raskusaste Põhineb Bitcoin Mining Võimsus

Iga 2016 plokid, või kaks nädalat keskmiselt Bitcoin võrgu automaatselt raskusi hash funktsiooni sõltuvalt sellest, kui palju arvutusvõimsust on ülesanne. Raskusaste saab kohandatud allapoole, kui palju kaevurite Hakkasime masinad off net, kuid viimase paari aasta jooksul trendi on ülespoole. Kuna ASIC olid esmakordselt tarniti raskusi kasvanud teguriga kümme tuhat. Kuid see on muutumas, sest viimastel langus Bitcoin hind on põhjustanud nii palju kaevandamise õigus välja lülitada.

Kuidas Bitcoin kaevandamise Kestab nii palju kui tehingu töötlus? Bitcoin protokolli praegu võib töödelda vaid seitse tehingut teiseks seetõttu, et 1 MB piirang maatükkide, mis on väike võrreldes, ütleme, Visa, mis tegeleb kuni 10000 tehingute sekundis. Kuid muidugi tasu iga tehingu on märkimisväärne, eriti kaupmehed, kes kannatavad krediitkaardi töötlemise tasu. Hiljutine üleandmise kümneid miljoneid dollareid väärt Bitcoin oli salvestatud blockchain tasu eest umbes kaks senti.

Kui Bitcoin läheb siseneda mainstream, piir tuleb tõsta või tehingutasud tuleb oluliselt suurendada. Õnneks 1 megabaidi piiri saab muuta, ja Bitcoin kaevandamise võrgu võimsusest on palju suurem, kui on vaja käsitleda siiski palju tehinguid sekundis on vaja seda. Gavin Andresen juhtivteaduri Bitcoin Foundation, samuti esmase arendaja kallal Bitcoin tuum protokolli alates lahkumist valuuta salapärane looja, Satoshi Nakamoto, on eksperimenteerimine suurem plokkide suurused. Tema testid on näidanud, et suurendada Bitcoin on blocksizecan kergesti saavutada, kui see osutub vajalikuks.

Seotud uudised


Post Bitcoin

Argentiina keskpank kardab bitcoini

Post Bitcoin

Argentina Bitcoini vahetus kadunud pangakontod

Post Bitcoin

Bitcoin on mull, ei kavatseta lühikeseks müüa: Jaapani postkontori CIO - Reuters

Post Bitcoin

Bitcoin domeeninimi BTC.com Müüdud 1 miljoni dollari eest!

Post Bitcoin

Bitcoin Country! Top 10 rahvaid, kes armastasid BTC

Post Bitcoin

Bitcoini läbimurre kütab Võimalikke tulevasi platvorme 1. osa

Post Bitcoin

Mündi lühikokkuvõte Weekly Bitcoin Hindaruanne: 17. august-august 24

Post Bitcoin

Bitcoini põhitõed selgitasid: BTCi IJKd

Post Bitcoin

Bitcoini päevane aruanne: Bitcoini maksed Newegg.ca jaoks, Apriva Partners GoCoini ja palju muud

Post Bitcoin

FATF: Bitcoin on positiivne, kuid valitsustele ohtlik

Post Bitcoin

Bitcoini plokkide suurus Majandus: argumentide selgitamine ja läbivaatamine

Post Bitcoin

Bitcoini hinna analüüs: Tim Draper võidab Silk Road oksjonil